2017. gada desmit labāko pretvīrusu programmatūru – vienmēr esiet aizsargāts

[ware_item id=33][/ware_item]

Vai jūs zināt, cik bīstams tas var būt, ja jūsu sistēmā nav instalēta pretvīrusu programmatūra?

Jā, pārliecinieties, ka personālajā datorā un android tālruņos ir liels risks, ja jums nav instalēta spiegprogrammatūra. Lai aizsargātu jūsu sistēmas no nevēlamiem vīrusiem, tehnoloģiju eksperti ir nākuši klajā ar dažiem risinājumiem anti-vīrusu veidā. Pretvīrusu programmatūra ir tāda pati kā policija pie jūsu datorsistēmas vārtiem, un tā nerada arī draudus ienākt jūsu sistēmā. Viņi brīdina jūs par iespējamiem draudiem un pēc iespējas ātrāk izdzēš ļaunprogrammatūru.


Kāpēc ir nepieciešams instalēt pretvīrusu programmatūru??

Pretvīrusu reālais darbs ir atklāt visus vīrusu draudus sistēmā, atrast tos, iznīcināt un noņemt no sistēmas.

Mēs nevaram apgalvot, ka antivīruss ir ideāls risinājums visiem jūsu sistēmas ļaunprātīgas programmatūras draudiem, taču var teikt, ka tas vislabāk aizsargā sistēmu. Ir svarīgi ne tikai instalēt pretvīrusu programmatūru, bet ir svarīgi to laiku pa laikam atjaunināt, izmantojot jaunākos pasākumus.

Tomēr tiešsaistes privātuma programmatūra vairs nenozīmē tikai vīrusu apkarošanu. Lai arī tā ir galvenā antivīrusa funkcija, bet personas datu drošība ir kļuvusi par galveno cilvēku prioritāti.

Kā izvēlēties antivīrusu? Maksas antivīruss ir labāks nekā bezmaksas?

Mūsdienu pasaule kļūst arvien tehnoloģiskāka, tāpat kā ļaunprātīgā programmatūra strauji attīstās. Lai risinātu šo situāciju, tehnoloģiju eksperti strādā, lai lietotājiem piedāvātu vislabāko pretvīrusu risinājumu.

Mēs iesakām izmantot maksas antivīrusu, nevis bezmaksas, jo maksas antivīruss nodrošina labāku tehnisko ilgtspēju un precīzākus drošības elementus. Lai arī bezmaksas pretvīrusu programmatūra var nodrošināt apmaksātu paketi, tomēr par viņu naudu tiek maksāts.

Vislabākā pretvīrusu programmatūra jūsu ierīcei

Datoru drošība ir daudz vairāk nekā tikai pretvīrusu instalēšana. Jums ir jāatjaunina pretvīrusu, pretspiegprogrammatūra un ugunsmūris. Ir zināms, ka daži bezmaksas pretvīrusu programmatūras ir labāki nekā pārējie. Tie nodrošina zināmo draudu melno sarakstu un juridisko draudu sarakstu. Problēma ir tā, ka šajās dienās katru dienu parādās jauni draudi, un ir grūti kļūt diskriminēt draugu no ienaidnieka.

Mūsu darbs sākas no šejienes. Mēs esam meklējuši jums sarakstu, kurā tiks pārskatīta bezmaksas pretvīrusu programmatūra kopā ar apmaksātajām. Gan jaunie, gan vecie, zināmie un arī nezināmie.

1. Avira:

Avira ir labākā bezmaksas pretvīrusu programmatūra, kas nodrošina ļoti spēcīgu aizsardzību pret izplatītiem un nulles dienu vīrusiem. Iespējamo opciju saskarne sākumā var šķist biedējoša, un lēnākiem datoriem skenēšanas laikā var rasties problēmas datora darbībā. Neskatoties uz to, Avira ir perfekta bezmaksas pretvīrusu programmatūra, kas ir efektīva, ar augstu pielāgošanas pakāpi un plašu bezmaksas papildfunkciju klāstu, kurā ietilpst VPN klients un tīmekļa pārlūkprogramma, kas ir piesardzīga privātumam..

2017. gada desmit labāko pretvīrusu programmatūru - vienmēr esiet aizsargāts

2. Bitdefender drošība: 

Bitdefender Android drošības lietotne piedāvā perfektu aizsardzību pret vīrusiem, nenozīmīgu veiktspējas iespaidu un privātuma aizsardzības funkcijas, vienlaikus pievienojot Android Wear pulksteņus lietotnes pretzagšanas īpašībām. Šī pretvīrusu programmatūra nav bezmaksas, taču tā ir izdevumu vērts.

Tam ir visjaunākās funkcijas, kas aizsargā jūsu ierīci no jauniem draudiem, piemēram, izpirkšanas programmas. Tam ir laba tehniskā reputācija. Tam ir noderīgas funkcijas, kas nav satraukuma stilā.

2017. gada desmit labāko pretvīrusu programmatūru - vienmēr esiet aizsargāts3. Panda:

Panda ir bezmaksas pretvīrusu programmatūra, kas, šķiet, neko daudz nepiedāvā, bet tas tā nav. Tas ir ideāls risinājums cilvēkiem, kuri labi pārvalda tiešsaistes privātumu.

Kāpēc to izmantot?

Panda ir viegli un jautri lietojama, tai ir reta ietekme uz datorsistēmas darbību, un tās konfigurācijas iespējas ir pietiekamas, lai pārliecinātu lietotājus. Tas skenē jūsu datorsistēmu pēc pieprasījuma, kā arī regulāri. Tas nodrošina plašu USB diskdziņu aizsardzību.

Kaut arī tā negatīvie punkti ir lēna skenēšana, maksas papildu funkcijas, pārāk daudz uznirstošo reklāmu un tas arī mēģina nolaupīt jūsu tīmekļa pārlūka iestatījumus.

2017. gada desmit labāko pretvīrusu programmatūru - vienmēr esiet aizsargāts4. AVG:

AVG kopš pagājušā gada ir palielinājis vīrusu atklāšanas līmeni, lai konkurētu vadošajās pretvīrusu programmatūras industrijās. Bezmaksas AVG pretvīrusu programmatūra piedāvā plašu konfigurēšanas iespēju klāstu, dažas papildu funkcijas, un tas pārāk nepalēnina datora darbību.

Kas šajā bezmaksas antivīrusu programmatūrā ir nepareizs??

Tas noraida savus lietotājus, nepārtraukti piespiežot viņus jaunināt to uz apmaksātu AVG programmatūru.

2017. gada desmit labāko pretvīrusu programmatūru - vienmēr esiet aizsargāts5.Avast:

Avast ir lieliska bezmaksas pretvīrusu programmatūra, kurai ir labs interfeiss, kurai ir nemanāma ietekme uz datorsistēmu, apmierinošas konfigurācijas iespējas un dažas noderīgas papildu funkcijas, kas ietver paroļu pārvaldnieku un tīkla skeneri. Vislabāk tas ir lietotājiem, kuri jau izmanto citus Avast produktus, piemēram, Avast bezmaksas mobilo drošību android.

2017. gada desmit labāko pretvīrusu programmatūru - vienmēr esiet aizsargāts6. Windows Microsoft aizstāvis:

Windows Microsoft aizstāvja ļaunprātīgas programmatūras atklāšana kļūst arvien labāka, taču tās lietošana joprojām nav apmierinoša. Tas nepiedāvā bezmaksas papildu funkcijas; tas skenēšanas laikā ietekmē jūsu datorsistēmas un neaizsargā datoru no tiešsaistes ļaunprātīgas programmatūras, ja tas nav pārlūks, kas nav Microsoft.

2017. gada desmit labāko pretvīrusu programmatūru - vienmēr esiet aizsargāts7. Ļaunprātīgas programmatūras pret ļaunprātīgu programmatūru:

Šī nav bezmaksas pretvīrusu programmatūra. Tas nevar aizsargāt jūsu datoru no vīrusiem, taču tam ir milzīga veiktspēja, iznīcinot jūsu sistēmā jau esošo ļaunprogrammatūru, un tas arī netraucēs pretvīrusu programmatūru, kas jau atrodas jūsu datorsistēmā. Tā labākā īpašība ir hameleons, kas pārklāj Malwarebytes, lai nejaukas programmas kļūtu grūti noskaidrot. Tā nav pilnīga pretvīrusu programmatūra, taču jūs to varat saglabāt kā papildprogrammu savai bezmaksas pretvīrusu programmatūrai.

2017. gada desmit labāko pretvīrusu programmatūru - vienmēr esiet aizsargāts8. Sophos:

Vai jūs esat vecāks? Vēlaties slēpt bezjēdzīgu saturu, kas plūst jūsu bērnu prātos?

Pēc tam Sophos antivīruss ir vislabākais vecāku vajadzībām, kurš vēlas no maziem bērniem paslēpt nevērtīgo saturu. Šis bezmaksas antivīruss ļauj veikt attālinātu skenēšanu, pārbaudi un vietņu bloķēšanu. Tam ir arī funkcija, kas uztur aizliegto lapu žurnālus, kad kāds mēģina tos sasniegt. Sophos antivīruss ir pieticīgs interfeiss un maz ietekmē sistēmas darbību.

2017. gada desmit labāko pretvīrusu programmatūru - vienmēr esiet aizsargāts9. Kasperskis:

Vēlaties pilnīgu interneta drošību?

Kaspersky ir atbilde uz to. Šai pretvīrusu programmatūrai ir satriecoši papildu drošības elementi ar vecāku kontroli un tīmekļa kameras bloķēšanas iespējām. Varat arī pārtraukt vietņu darbību pārtraukšanu, lai izsekotu jūsu pārlūkošanas darbības. Tam ir minimāla ietekme uz sistēmas veiktspēju.

2017. gada desmit labāko pretvīrusu programmatūru - vienmēr esiet aizsargāts10. Norton mobilā drošība:

Atšķirībā no pagājušā gada, Norton mobilā drošība nesaglabāja labākās iespējas maksas versijai. Šogad viņi ir ieviesuši arī tādas funkcijas kā zvanu / teksta bloķēšana un kontaktu dublēšana arī viņu bezmaksas pretvīrusu programmatūrai. Norton vislabāk apmaksātā funkcija ir App Advisor, kas ne tikai pārbauda instalēto programmatūru, bet arī Google Play veikalu, lai noteiktu drošības un privātuma riskus. Pie jaunām funkcijām pieder arī lietotņu bloķēšana un paroļu pārvaldnieks. Abas ir bezmaksas un atsevišķas lietotnes.

 

  2017. gada desmit labāko pretvīrusu programmatūru - vienmēr esiet aizsargāts

Secinājums:

Pretvīrusu programmatūras nodrošināšana ir nepieciešama, lai dators vai ierīce netiktu pakļauta ļaunprātīgai programmatūrai. Mēs jums ieteicām labāko labāko pretvīrusu programmatūru, vairums no tām ir bez maksas, bet dažas par tām. Apmaksātie ir vērts tērēt. Tāpēc nedomājiet vairs izvēlēties labāko bezmaksas pretvīrusu programmatūru savai ierīcei, rūpīgi analizējot rakstu, kurā visiem ir izskaidrotas viņu funkcijas.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me