5 bezmaksas starpniekservera paplašinājumi | Labākie pārlūkprogrammu atbloķēšanas starpniekserveri

[ware_item id=33][/ware_item]

Izmisums pārņem visas citas vēlmes, kad runa ir par sērfošanu un pārlūkošanu tiešsaistē. Ja interneta lietotājam ir ierobežota pieeja noteiktam saturam, viņš vienmēr meklē efektīvas alternatīvas, kas varētu apiet šīs blokādes. Starp šiem paņēmieniem viens no zināmākajiem ir starpniekserveris, taču ne visi pārzina labākos bezmaksas starpniekserverus.


Saistītais raksts: Kā atbloķēt tīmekļa vietnes pārlūkā Chrome Droši paplašinājumi

Starp daudziem ir grūti atrast efektīvu bezmaksas starpniekserveri. Tomēr tas ir ļoti nepieciešams un tūlītējs risinājums bloķēta satura atbloķēšanai.

Kāds ir pilnvara mērķis??

Starpniekserveris ir anonimitātes rīks, kas maskē jūsu IP adresi un darbojas kā starpnieks saņemtajiem pieprasījumiem. Starpniekserveris ļauj jums ērti piekļūt regulāram interneta saturam bez pievienotas programmatūras vai efektivitātes paaugstināšanas.

Bez starpniekservera

5 bezmaksas starpniekservera paplašinājumi | Labākie pārlūkprogrammu atbloķēšanas starpniekserveri

Ar starpniekserveri

5 bezmaksas starpniekservera paplašinājumi | Labākie pārlūkprogrammu atbloķēšanas starpniekserveri

Jūsu IP adrese, ko piešķir interneta pakalpojumu sniedzējs, ir identitāte, kas atklāj jūsu reālo atrašanās vietu un traucē piekļūt jūsu reģionā bloķētam saturam. Tomēr starpniekserveris visu jūsu trafiku novirza no servera, tādējādi maskējot jūsu reālo IP adresi.

Lielākā daļa valstu tagad ir ieviesušas bloķēšanas savos straumēšanas kanālos vai vietnēs, lai ierobežotu citu valstu pilsoņus. Tieši pretēji, vairums valstu saviem pilsoņiem ir noteikušas aizliegumus dažās vietnēs. Piemēram, Ķīna ir bloķējusi daudzas vietnes, tostarp tādas populāras vietnes kā YouTube, Facebook un citas.
Starpniekserveris varētu izvairīties no šīs problēmas, izmantojot serverus, kas atrodas dažādos reģionos, un jūsu IP tiek pārslēgts atbilstoši jūsu izvēlētajam serverim.

Citas bažas rada iestāžu noteiktie ierobežojumi, piemēram, kā atbloķēt tīmekļa vietnes skolā vai varbūt birojā. Tāpēc tā ir vēl viena situācija, kad labākais bezmaksas starpniekserveris varētu būt efektīvs. Piemēram, ja institūts vai organizācija ir bloķējusi vietni, bet nav bloķējusi noteiktu jūsu izmantoto starpniekserveri, nevis starpniekserveris varētu būt starpnieks piekļuvei šīs vietnes saturam.

Kas padara starpniekserveri nenoteiktu?

Starpniekserveris ir populārs risinājums, lai piekļūtu bloķētām vietnēm, ir arī rīks, kas dažreiz var būt kaitīgs privātuma ziņā.

Jūsu IP adrese ir paslēpta no pakļaušanas jūsu apmeklētajām vietnēm; tomēr, izmantojot bezmaksas starpniekserveri, kā arī apmaksātu, jūsu ISP var redzēt jūsu īsto IP adresi, tāpēc viņš varēja izsekot visām jūsu tiešsaistes darbībām.

Saistītais raksts: Kā paslēpt pārlūka vēsturi no ISP - sakiet Nē uzraudzībai

Jāņem vērā arī tas, ka starpniekservera kešatmiņas sistēma ir patiešām efektīva un atsaucīga. Tāpēc lielāko daļu gadījumu jūsu datus, piemēram, paroles, pārlūka vēsturi vai citus sensitīvus datus, starpniekservera pakalpojumu sniedzējs varēja meklēt.

Starpniekserveris ļauj piekļūt arī nedrošām vietnēm. Piemēram, vietnē bez SSL sertifikāta varētu būt vīrusi, kas varētu pārņemt jūsu sistēmu, noklikšķinot uz kaut kā vai izmantojot kādu citu paņēmienu.

Saistītais raksts: Kas ir klikšķināšana un kā sevi pasargāt no tā

5 labākie starpniekserveri: efektīvi atbloķēšanas rīki

Tīmeklī ir pieejams milzīgs skaits bezmaksas starpniekserveru pakalpojumu sniedzēju, starp kuriem ir grūti noskaidrot strādājošos. Lai rūpētos par mūsu lasītājiem un ietaupītu viņu laiku, kamēr esam sapinušies nereaģējošos starpniekserveros, mēs esam filtrējuši labākos bezmaksas starpniekserveru pakalpojumu sniedzējus.

Šie starpniekserveri ir populāri, kā arī tika pārbaudīti.

# 1 - anonīma pele

Anonymouse ir bezmaksas starpniekserveru programmatūra, kas ļauj atbloķēt vēlamo vietni vai saturu, vienkārši ievadot vietnes nosaukumu dotajā adreses joslā..

5 bezmaksas starpniekservera paplašinājumi | Labākie pārlūkprogrammu atbloķēšanas starpniekserveri

Tās vietnē nav pievilcīgas lietotāja saskarnes; tomēr tas spēj atbalstīt tīmekļa, e-pasta, usenet (jaunumu) tuvinājumus. Tas atbalsta divas valodas - angļu un vācu. Starp bezmaksas pakalpojumiem tie nodrošina lietotājiem bezmaksas starpniekservera jaunināšanu par maksas pakalpojumu.

Izmantojot šo pārslēgšanu, tas lietotājiem nodrošina uzlabotas funkcijas, tostarp sērfošanu bez reklāmām, intensīvu lejupielādi un piekļuvi HTTPS vietnēm..

2 # - Hide.me

Starp simtiem pieejamo starpniekserveri Hide.me ir viens no labākajiem bezmaksas starpniekserveriem. Tas ir īpaši ātrs bezmaksas starpniekserveris, kuram ir salīdzinoši mazāk uzmācīgas reklāmas un uznirstošo logu displeji.

Tie sniedz jums iespēju izvēlēties starp trim vietām, kas ir Nīderlande, Vācija un ASV. Vienlaikus jūs varat šifrēt vietrāžus URL un lapas, iespējot vai atspējot sīkfailus, skriptus un objektus atbilstoši jūsu gribai.

5 bezmaksas starpniekservera paplašinājumi | Labākie pārlūkprogrammu atbloķēšanas starpniekserveri

Hide.me nodrošina ērtu piekļuvi nepieciešamajam saturam, tas ir, jums vienkārši jāievada URL meklēšanas joslā.

# 3 - Hidester Proxy

Hidester ir viens no visuzticamākajiem bezmaksas starpniekiem starp tūkstošiem, kas pieejami tiešsaistē. Pārlūkošanai jūs varat izvēlēties starp diviem serveriem, kas ir ASV vai Eiropas serveri. Šis starpniekserveris ļauj mainīt pārlūkprogrammas izskatu uz noteiktu vietni, mainot pārlūka atsauci.

Vienlaikus jūs varētu arī šifrēt vietrādi URL, iespējot vai atspējot sīkfailus, atļaut skriptus un arī novērst lietu ielādi..

5 bezmaksas starpniekservera paplašinājumi | Labākie pārlūkprogrammu atbloķēšanas starpniekserveri

Hidester, kam ir SSL atbalsts, ir aizsargāts starpniekserveris, kas novērš skriptu un citu jūsu ierīcei bīstamu kaitīgu metožu risku.

# 4 - HideMy Ass

Jūs, iespējams, esat klausījies par HideMyAss kā VPN; tomēr tas ir pieejams arī kā bezmaksas starpniekserveris. Viņiem ir patiešām vienkāršs rokturis, lai lietotāji to varētu darbināt. Viss, kas jums jādara, ir iet uz adreses joslu un vienkārši ievadiet tās vietnes tīmekļa adresi, kuru vēlaties apmeklēt.

5 bezmaksas starpniekservera paplašinājumi | Labākie pārlūkprogrammu atbloķēšanas starpniekserveri

HMA ir viens no labākajiem bezmaksas starpniekserveru pakalpojumu sniedzējiem, kas ļauj atbloķēt vietnes, nepakļaujot jūsu reālajai IP adresei.

5 # - Whoer.net

Whoer.net ir arī viens no labākajiem bezmaksas starpniekserveriem, jo ​​viņi sevi raksturo kā ātru atbloķēšanas risinājumu interneta lietotājiem. Viens no galvenajiem faktoriem, kas palielina šo spēju, ir pietiekams serveru skaits, kas atrodas dažādās valstīs.

5 bezmaksas starpniekservera paplašinājumi | Labākie pārlūkprogrammu atbloķēšanas starpniekserveri

Jums tiek dota iespēja izvēlēties serveri pēc jūsu izvēles starp vietām ASV, Lielbritānijā, Francijā, Nīderlandē, Krievijā un Zviedrijā.

Viņi arī ļauj jums veikt ping testu, kas ļaus jums uzzināt reakcijas laiku uz piekļuvi apmeklētajai vietnei vai jūsu interneta savienojumu..

6 # - KProxy

5 bezmaksas starpniekservera paplašinājumi | Labākie pārlūkprogrammu atbloķēšanas starpniekserveri

KProxy ir bezmaksas unikāls tīmekļa starpniekserveris, kuram bija arī pārnēsājams tīmekļa paplašinājums / lietotne, kuru varēja viegli lejupielādēt pārlūkprogrammās Chrome un Firefox. Abiem pārlūkiem ir jāielādē atsevišķa lietotne.

KProxy atšķiras ar citiem anonīmiem starpniekserveriem tādā veidā, ka tas lietotājiem piedāvā iespēju paslēpt izvēlni, kas atvieglo pārlūkošanu. Starpniekserveris nodrošina arī 10 serverus dažādās vietās, tāpēc, ja lietotājs nevar piekļūt saturam no viena IP, viņš / viņa var pārslēgties uz citu serveri.

Lietotņu pārlūkprogrammām Chrome un Firefox priekšrocība ir tāda, ka visa tīmekļa satiksme pārlūkprogrammā tiek anonimizēta, kas ir sava veida VPN funkcija. Tomēr KProxy nepalīdz anonimizēt trafiku vai datus no citām lietotnēm, izņemot pārlūku, kuram jums ir lietotne KProxy.

7 # - VPNBook

5 bezmaksas starpniekservera paplašinājumi | Labākie pārlūkprogrammu atbloķēšanas starpniekserveri

Arī VPNBook ir vēlama izvēle, ja meklējat bezmaksas starpniekservera pakalpojumu. Visizdevīgākais šajā starpniekservera pakalpojumā ir tas, ka tas piedāvā neierobežotu joslas platumu, izmantojot viedo CDN Fallback, bezmaksas PPTP un OpenVPN pakalpojumus..

VPNBook nodrošina 256 bitu šifrētu savienojumu, un tam ir dažādi serveri, ieskaitot Kanādu, Amerikas Savienotās Valstis un Amerikas Savienotās Valstis. Šīs atrašanās vietas sniedz vairāk satura iespēju, jo šajās valstīs atrodas daudzas populāras vietnes. Izmantošana šim anonīmajam starpniekserverim ir patiešām vienkārša, jo lietotājam ir jāievada URL tikai lapas augšdaļā.

Šīs bezmaksas starpniekservera mīnuss ir tas, ka tas ļauj kontrolēt sīkfailu vai skriptu bloķēšanu.

8 # - ProxySite.com

5 bezmaksas starpniekservera paplašinājumi | Labākie pārlūkprogrammu atbloķēšanas starpniekserveri

Atšķirībā no daudziem anonīmiem starpniekiem, ProxySite.com nodrošina ātrāku pārlūkošanu ar pilnīgi bezmaksas pakalpojumu. Tam ir lietotājam draudzīgs interfeiss, kā arī piekļuve populārām vietnēm, tostarp Facebook, YouTube, Twitter, Reddit un daudzām citām.

Vienlaicīgi ar dažādu serveru klātbūtni Eiropā un ASV jums ir atļauts mainīt serveri jebkurā laikā. ProxySite.com ir nodrošinājis SSL šifrēšanu, un vēl pārsteidzošāk tas ļauj kontrolēt sīkfailus, javascript, reklāmas un citus objektus jūsu lapā. Tas arī nodrošina privilēģiju šifrēt URL un lapu vietnē.

Galīgais spriedums

Visi labākie bezmaksas starpniekservera pakalpojumi, ko mēs aprakstījām iepriekš, ir efektīvi; tomēr mēs regulāri tos atjauninām un pievienojam jaunus, uz kuriem mēs atsaucamāk.

Bezmaksas starpniekserveris varētu būt tūlītējs risinājums parastai piekļuvei saturam un atbloķēšanas mērķim. Tomēr, ja vēlaties regulāru atbloķēšanas risinājumu ar privātuma atbilstību, jums jāizvēlas tāds rīks kā VPN, kas nodrošina jums anonimitāti, kā arī šifrē trafiku..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me