5 labākie bezmaksas VPN tīklā Reddit Choice

[ware_item id=33][/ware_item]

Bezmaksas vienmēr ir šarms neatkarīgi no tā, vai jūs varētu ieguldīt vai ne, ja jūs saņemat apmierinošu bezmaksas produktu, kāpēc gan ne? Tomēr bezmaksas VPN reddit gadījumā pastāv daudz risku, un jūs nevarat uzticēties nevienam izlases veida pakalpojumam. No otras puses, pakalpojumu vietnes vai saistītie uzņēmumi pauž neobjektīvu viedokli par jebkuru bezmaksas VPN. Tādēļ pēc detalizētas izpētes un analīzes mēs esam izstrādājuši rakstu par labāko bezmaksas VPN Reddit.


Labākais bezmaksas VPN reddit ir VPN, kas ir redditoru populārākie un slavētākie. Reddit ir vietne, kurā Redditors (cilvēki, kas komentē Reddit) dalās ar savu personīgo pieredzi vai domā par kādu noteiktu jautājumu vai produktu. Vietne uzticas lielākajai daļai cilvēku sistemātiskas darbības, stingru likumu un, protams, objektīvu ekspertu un saistīto lietotāju viedokļu dēļ.

Diemžēl cilvēkam ir jāiegulda ilgs laiks, meklējot atbilstošas ​​atbildes uz saviem jautājumiem, un jāpieņem lēmums, kurš viedoklis ir izplatītākais redditoru starpā.

Labākais bezmaksas VPN reddit - 5 populārākās izvēles

Reddit meklēšanas vaicājums par labāko bezmaksas VPN Reddit pēdējos gados ir audzis vairāk. Tas varētu būt saistīts ar daudzajiem bezmaksas VPN sniedzējiem, no kuriem netizens varēja izvēlēties piemērotu bezriska VPN. Tāpēc mēs esam analizējuši daudzas VPN kategorijas un jautājumus, kas uzdoti par bezmaksas VPN, pēc tam mēs atrodam dažus kopīgus ieteikumus.
Šeit ir labāko bezmaksas VPN Reddit saraksts pēc Redditor izvēles.

Piezīme: Ir svarīgi pieminēt, ka lielākajā daļā Reddit kategoriju daudzi redditori daudzu iemeslu dēļ ir ieteikuši izvairīties no bezmaksas VPN. Tomēr raksts ir balstīts uz to personu uzskatiem, kuras izteikušas savu izvēli.

CyberGhost VPN

CyberGhost VPN ir apmierinoša ietekme, par ko liecina Redditor komentāri. Tomēr iemesls to vispirms uzskaitīt starp labākajiem bezmaksas VPN Reddit ir neierobežoti dati ar bezmaksas versiju. Daudzos citos VPN redditori ir parādījuši bažas par ierobežotiem datiem, pat ja veiktspēja bija apmierinoša.

Tomēr bija daži komentāri, kuros tika runāts par ātrumu, ka ātrums ir lēns, salīdzinot ar premium serveriem. Arī P2P serveri nav pieejami ar CyberGhost bezmaksas versiju.
Karte

Karte

Hola VPN

Hola VPN ir izdevies būt arī labākais bezmaksas VPN Reddit, jo bija ieteikumi par tā darbību. Lielākā daļa cilvēku nav komentējuši Hola VPN sarežģītās funkcijas, tomēr lietotāji dalījās ar to apmierinošā pārskatā.
Izmantojot Hola VPN, nav joslas platuma ierobežojumu, taču dažas problēmas ir saistītas ar Hola VPN. Tāpat cilvēki ziņoja par Hola VPN vienmērīgu darbību, regulāri pārlūkojot lietas vai tādas lietas kā vietņu atbloķēšana vai cenzēts saturs.

Karte

Karte

Vēstu VPN

Vējrunī VPN ir pieejams daudz labu atsauksmju Reddit kā bezmaksas VPN. Windscribe lietotāji bija apmierināti ar ātrumu un savienojumu. Tomēr daži lietotāji pauda bažas, ka datu apjoms ir ierobežots līdz 10 GB.
Tomēr Windscribe funkcijas ietver 11 servera atrašanās vietas, ērti lietojamu programmatūru un 5 GB bezmaksas datus vienā tvītā. Arī VPN var lejupielādēt Windows, Mac, iOS, Blackberry, Chrome, Firefox un Opera.
https://www.reddit.com/r/pcmasterrace/comments/6qipti/best_free_vpn_to_use/dkxly12

Karte

Karte

Betternet VPN

Betternet VPN ir bijis arī ievērojams bezmaksas VPN Reddit ieteikums, kamēr tika analizēta Reddit tendence. Lielākā daļa lietotāju to vienkārši iesaka pienācīgas veiktspējas nodrošināšanai, nenorādot uz kādu īpašu funkciju.
Betternet drošība ir mazāk apdraudēta, jo reģistrācijas process neprasa personas datus, pat ne e-pasta adresi. Arī savienojums ir vienkāršs, ērti lietojams un ar vienu pieskārienu. Tomēr viņi gūst peļņu, rādot reklāmas sava pakalpojuma bezmaksas versiju pārlūkprogrammās.
Karte

Karte

Opera VPN

Opera VPN nav īpaši izveidots VPN, bet tas ir iebūvētais VPN pārlūkā Opera, kas vēlāk tika ieviests. Interesanti, ka Opera VPN ir ieguvis Reddit popularitāti, nodrošinot apmierinošu pakalpojumu.
Tas ir piesaistījis lielāku uzmanību, jo lietotājam nav jāpieliek papildu pūles, tā vietā viņš vienkārši iegūst viena klikšķa slēdzi blakus URL joslai Opera pārlūka stūrī..
Karte

Karte

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me