7 Android šifrēšanas lietotnes padarīs jūsu Android drošāku

[ware_item id=33][/ware_item]

Mūsdienās Android ir visizplatītākā mobilā operētājsistēma. Uzmanības centrā ir arī uzlaušanas uzbrukumi, jo tā ir vairāk savienota un sinhronizēta ierīce ar jūsu ikdienas dzīvi. Android šifrēšanas lietotņu ceļvedis palīdz jums nodrošināt jūsu android ierīci.


Šifrēšana savulaik bija tehnoloģija, un daudzas domas tika nodotas spiegiem un drošības dienestiem, taču šī tehnoloģija jau kādu laiku pastāv cilvēku ikdienā. Ņemot vērā plaši izplatīto interneta uzraudzību, ja vēl neesat domājis par android šifrēšanas lietotnes iegūšanu, iespējams, ir pēdējais laiks to apsvērt.

Tā kā Android OS ir atvērts avots, tā ir pilna ar nepilnībām un ievainojamībām. Visizplatītākais no tiem ir krāpšanās, apmeklējot vietnes ar ļaunprātīgiem kodiem multimediju failos, piemēram, attēliem, video un klikšķiem uz aicinājumu uz darbību. Android šifrēšanas lietotne aizsargā jūsu ierīci, šifrējot datu plūsmu un aptverot sākotnējā tālruņa atrašanās vietas pēdas, kuras citādi ir pakļautas hakeriem un draudiem.

7 labākās Android šifrēšanas lietotnes (atjaunināta 2018. gadā)

Pēdējā laikā ir izveidojies daudz šifrēšanas lietotņu Android, dažas no tām ir tikai vienkārša pikšķerēšanas veida izkrāpšana ar pilnu sludinājumu un reģistrējiet savus datus, lai pārsūtītu tos uz nezināmiem serveriem. Dažas no tām ir labas VPN android šifrēšanas lietotnes, taču tās nodrošina ierobežotu joslas platumu un ātrumu. Tātad, kādas ir labākās bezmaksas android šifrēšanas lietotnes? mēs esam uzskaitījuši 5 labākās VPN lietotnes, kas pieejamas Google Play veikalā:

1 - NordVPN Android APP

NordVPN ir Panamā bāzēts uzņēmums, kas ir draudzīgs digitālajai privātumam. Tas piedāvā 256 bitu AES šifrēšanu ar PPTP, L2TP, IPsec, IKEv2 un OpenVPN drošības protokoliem. Pakalpojums ir pieejams vairāk nekā 57 valstīs, un tas ir izplatīts vairāk nekā 570 serveru vietās.

NordVPN izstrādātā Android šifrēšanas lietotne ir ļoti eleganta un lietotājam draudzīga, un iestatījumi ir vienkārši, tāpēc jums nav jābūt profesionāļiem, lai to saprastu. Integrētais IKEv2 protokols uzrauga tīkla mainīgo uzvedību un pielāgojas tam, nepametot savienojumu, it īpaši, ja atrodaties publiskajā Wi-Fi tīklā..

Android lietotne NordVPN

Serveri tiek iedalīti kategorijās pēc tādām vajadzībām kā P2P, Ultra Fast TV, Anti-DDoS utt., Kas ļauj vislabāk izmantot serveri. Pakalpojumam ir papildu iebūvēts Smart Play DNS, lai varētu netraucētu video straumēšanu. Ja jūs meklējat lielāku drošību, NordVPN piedāvā divkāršu šifrēšanu (t.i., sīpolu pār-VPN, dubultā VPN) un IPv6 / DNS noplūdes risinātāju.

Priekšrocības

Trūkumi

Vienu kontu var izmantot 6 dažādās ierīcēs

Ātruma samazināšana dubultās šifrēšanas dēļ

NAV žurnāla politikas

Bitcoin maksājumu atbalsts

P2P atļauts

Lieliska klientu apkalpošana

Interneta nogalināšanas slēdzis

Apmeklējiet vietni

2 - ExpressVPN Android šifrēšanas lietotne

ExpressVPN ir Britu Virdžīnu salas bāzēts uzņēmums, kas atrodas piecu piecu valstu jurisdikcijā, un tas nozīmē, ka NO žurnālu politika ir efektīva. Tas arī piedāvā 256 bitu AES šifrēšanu ar SSTP, L2TP, IPsec, PPTP un OpenVPN drošības protokoliem. Pakalpojums ir paplašināts līdz 94 valstīm ar simtiem serveru.

ExpressVPN Android šifrēšanas lietotne ir pārveidota, lai tā būtu lietotājiem draudzīgāka un ērti lietojama. Funkcijas ir vienkāršas un diezgan automātiskas, tāpēc jums nav jākniebj no get-go. Pakalpojumam ir interneta nogalināšanas slēdzis, kas aptur visu jūsu interneta trafiku, ja pazaudējat VPN savienojumu, īpaši publiskajā Wi-Fi tīklā, lai nodrošinātu drošību.

expressvpn lietotne android

Servera izvēle tiek automatizēta, un automātiski izvēlas tuvāko un ātro serveri; varat arī manuāli atlasīt serveri un pārbaudīt, vai ātruma pārbaude ir integrēta lietotnē. Visi serveri atļauj P2P un straumēšanu, tāpēc jūs neiedziļināties serveru izvēles detaļās.

Priekšrocības

Trūkumi

Vienu kontu var izmantot 3 dažādās ierīcēs

Nav bezmaksas izmēģinājuma versijas

NAV žurnāla politikas

Bitcoin maksājumu atbalsts

P2P atļauts

Lieliska klientu apkalpošana

Interneta nogalināšanas slēdzis

Apmeklējiet vietni

3 - Opera VPN lietotne

android šifrēšanas lietotnes opera vpn

Opera ir pirmais uzņēmums, kas savā tīmekļa pārlūkprogrammā pievienoja reklāmu bloķētāja funkciju gan galddatoriem, gan mobilajām lietotnēm. Pēc reklāmas bloķēšanas funkcijas tā savā franšīzē ir ieviesusi pilnīgi bezmaksas VPN pakalpojumu. Pēc izlaišanas lietotņu lejupielāde tikai dažās nedēļās sasniedza vairāk nekā miljonu.

Lietotnē ir arī iebūvēta funkcija “reklāmu izsekotājs un bloķētājs”, lai neļautu trešajām personām tevi izsekot, un Wi-Fi rīks drošībai, lai pārbaudītu tīkla stiprumu.

Android šifrēšanas lietotne

 • Izstrādātājs: Opera
 • Nepieciešama Android versija: 4.0.3 un jaunākas

4 - super VPN lietotne

android šifrēšanas lietotne super vpn

Ķīnas izstrādātāju Super VPN ir arī bezmaksas neierobežots joslas platums un neierobežota bezmaksas izmēģinājuma lietotne. Tas neprasa reģistrāciju un aizsargā jūsu privātumu. Lietotne nodrošina 21 dienu bezmaksas izmēģinājumu, un pēc tam, kad jūsu bezmaksas izmēģinājuma laiks ir beidzies, katru sesiju varat izmantot 60 minūtes. Kad jūsu 60 minūšu sesija ir beigusies, jūs varat atkal izveidot savienojumu, lai katru reizi iegūtu vairāk par 60 minūtēm.

Android šifrēšanas lietotne

 • Izstrādātājs: SuperSoftTech
 • Nepieciešama Android versija: 4.0.3 un jaunākas

5 - mākoņa VPN lietotne

android šifrēšanas lietotnes

Savulaik apmaksāta VPN lietotne CloudVPN tagad lietotājiem ir pilnīgi bezmaksas. Instalēšanas laikā nav nepieciešama reģistrācija un joslas platuma ierobežojumi. Mākonis VPN palīdz atbloķēt vietnes un lietojumprogrammas, t.i., YouTube, Facebook, Twitter, NetFlix un citas. Darbojas ar Wi-Fi, 3G, 4G un visiem mobilajiem pārvadātājiem

Android šifrēšanas lietotne

 • Izstrādātājs: Apvedceļš
 • Nepieciešama Android versija: 4.0.3 un jaunākas

6 - CyberGhost VPN

android šifrēšanas lietotnes

Izmanto vairāk nekā 7,5 miljoni cilvēku parāda tā uzticamību cilvēku vidū. CyberGhost VPN ir iebūvēts reklāmu bloķētājs un aizsargā pret ļaunprātīgām vietnēm. Tas nodrošina neierobežotu joslas platumu un ātrumu un nereģistrē jūsu datus. CyberGhost apiet Netflix, YouTube, Facebook un citu ierobežojumus.

Android šifrēšanas lietotne

 • Izstrādātājs: CyberGhost SRL
 • Nepieciešama Android versija: 4.0.3 un jaunākas

7 - TunnelBearVPN

android šifrēšanas lietotnes

Tunnelbear VPN ir arī izplatīta izvēle starp daudziem android lietotājiem. Tas nodrošina pienācīgu servisu ar serveriem vairāk nekā 20 valstīs, bet tikai 500 MB joslas platuma ierobežojums mēnesī. Šī bezmaksas versijas lietotne ir laba tikai tiem cilvēkiem, kuri ik pa laikam savienojas ar internetu, atrodoties sabiedriskās vietās. Abonēšanas cenas šobrīd ir 7 USD mēnesī un 50 USD gadā.

Android šifrēšanas lietotne

 • Izstrādātājs: TunnelBear, Inc.
 • Nepieciešama Android versija: 4.0.3 un jaunākas

8 - BetterNet VPN

android šifrēšanas lietotne

Bezmaksas uz visiem laikiem! kā saka šī lietotne. Betternet ir visizplatītākā un visizplatītākā VPN lietotne pēc Opera. Tam nav nepieciešama reģistrācija un reklāmas lietotnē. Tas piedāvā neierobežotu joslas platumu un ātrumu. Tas apiet arī SnapChat, Facebook un citu ierobežojumus.

Android šifrēšanas lietotnes

 • Izstrādātāji: Betternet Technologies Inc.
 • Nepieciešama Android versija: 4.0.3 un jaunākas

Secinājums

Vienmēr ir vairāk instalējamu lietotņu. Bet ļoti maz ir īstu un uzticamu. Katrā lietotnē vienmēr būs kļūdas, pirms jebkuras lietotnes lejupielādes izlasiet tās lietotāju komentārus un izstrādātāja mijiedarbību. Tas ne tikai sniedz jums priekšstatu par to, kā lietotne patiešām darbojas, kā darbojas tās serveri un vai tā ir pilna ar reklāmām. Tas jums sniegs priekšstatu par to, cik nopietni lietotnes izstrādātājs izturas pret jūsu privātumu.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me