Apiet ISP ātri un pastāvīgi

[ware_item id=33][/ware_item]

Pēdējo reizi atjaunināts 2019. gada 15. novembrī


Aizmugurē straumju lejupielāde, Netflix straumēšana vai citu kanālu straumēšana tiešsaistē liek ISP ierobežot joslas platumu. Ko sauc arī par “joslas platuma samazināšanu” vai “interneta droseļošanu”.

ISP zina visu par jums:
• Jūsu mērķis
• Lietotāja adrese
• IP adrese
• Lietotāju vietņu apmeklējumu žurnāli
• Datu pakešu veidi
• Komunikāciju veidi
• Ātruma laika skala katru dienu

Un tagad, pateicoties FCC priekšsēdētājam Ajit Pai, tiek atjaunots neto neitralitātes rēķins, tagad viņi var pārdot jūsu žurnālus un informāciju reklāmas aģentūrai, lai jūs labi izsekotu ��, protams, izmantojot reklāmas!

Kāpēc viņi trīc?
Droseli var izraisīt arī daudzi citi iemesli. Bet nozīmīgs ir; kad viņi izdomā šo lietotāju; straumējot augstas kvalitātes videoklipus vai lejupielādējot daudz straumju, lielākoties tas būs iemesls.

Vai VPN ar to strādās?
Kad cilvēki īpaši apspriež Reddit par šiem jautājumiem un arī savstarpēji komunicē par risinājumu.

Esmu testējis ar NordVPN un atrada diezgan pienācīgus rezultātus. Tam ir arī jēga, ja ISP redzat šifrētu trafiku, kā viņi izdomās, kas tas bija.

Tātad VPN palīdz atbrīvoties no ISP filtrēšanas.

Padziļināti apskatīsim šo tēmu.

ISP droseļvārsta attiecība - ASV, Lielbritānija un citas valstis

Nav nepieciešams, ka ātruma problēma vienmēr ir joslas platuma samazināšana.

Tomēr pastāv plašāka iespēja, ka jūsu ISP samazina jūsu interneta ātrumu, un šajā gadījumā jums jāzina veidi, kā apiet ISP ierobežošanu..

Saskaņā ar M-Lab novērtējumiem, kas tika veikti no 2012. gada decembra līdz 2013. gada decembrim vismaz 100 savienojumos, droseļvārsta likmes dažādās valstīs bija;

Droseles ASV (14%), UK (28%), Polija (35%), Singapūra (53%), Dienvidkoreja (74%), un Malaizija (61%).

Tagad, kad FCC jauno noteikumu kopums ir kārtībā, 2019. gads, iespējams, jūsu pārlūkošanas pieredzē ienesīs ārkārtīgu ISP ierobežojumu bez juridiskiem šķēršļiem..

Kas ir “joslas platuma droseļvārsts”

Joslas platuma droseļvārsts ir termins, ko lieto pazeminātam interneta ātrumam, kad jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs to maina, izmantojot dažādus līdzekļus.

Interneta veiktspēja ir balstīta uz joslas platuma izmantošanu, un, kad indivīds mēģina tādas lietas kā straumēšana un straumējama satura lejupielāde, jūsu ISP palēnina interneta ātrumu. Tas ļauj jums piedzīvot novecojušu interneta veidu ar ierobežotu ātrumu un satura lejupielādi ilgāku laiku.

Interneta pakalpojumu sniedzēji bieži var brīvi samazināt joslas platuma ierobežojumus noteiktos reģionos, un dažreiz tie dažādu mērķu dēļ ir vērsti arī uz atsevišķu lietotāju.

Tomēr tādi noteikumi kā jaunie FCC platjoslas noteikumi ir palielinājuši interneta pakalpojumu sniedzēju stiprās puses. Lielākā daļa cilvēku ir nobažījušies, ka viņu interneta pakalpojumu sniedzēji var piekļūt un uzraudzīt viņu darbības internetā, kā arī dalīties ar saviem personas datiem ar trešām personām..

Tāpēc jūsu pārlūkošanas vēsture tiek atklāta, tiklīdz jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs to pārņem. Par laimi, pārlūkošanas vēstures slēpšana no ISP varētu izrādīties efektīvs risinājums, lai izvairītos no ISP ierobežošanas iespējām.

Jums jāvaicā sev, vai arī es esmu aizrauta?

Lai saskartos ar šādām bažām, vislabākais un vienkāršākais risinājums privātuma aizsardzībai ir VPN pakalpojums.

Izmantojot VPN pakalpojumu, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs nevarēja izdomāt tādas lietas kā saturs, kuru pārlūkojat, kad pārlūkojat šādas vietnes, un cik daudz laika jūs pavadāt tur. Tāpēc viņi nevarēja ierobežot jūsu joslas platumu, spriežot par smagajām ziņām, kuras straumējat.

Kas ir Comcast Throttling?

Populārais interneta pakalpojumu sniedzējs Comcast ir izdzēsis savu tīkla neitralitātes solījumu, tiklīdz FCC bija paziņojusi par atcelšanu.

Neskatoties uz šo skaidro instinktu uz Comcast nodomiem, milzīgs sūdzību saraksts vēl vairāk apstiprina apsūdzību par ātruma samazināšanu no viņu gala.

Comcast solījums paziņoja, ka par vietnēm vai citām tiešsaistes lietotnēm netiks iekasēta maksa par prioritārām priekšrocībām. Comcast apņemšanās tika sākta 2014. gadā, kad viņi pieminēja, ka “Comcast nepiešķir prioritāti interneta trafikam un neveido maksas ātrgaitas joslas.

“Tomēr pēc trim gadiem, 2017. gada 26. aprīlī, tas ir svītrots.

Tomēr uzņēmuma pārstāvis nepārtraukti uzstāj, ka Comcast nav “plānu” izveidot apmaksātu prioritāšu noteikšanas praksi.

Tā kā, apsolot kaut ko uz rakstiskas vienošanās un sakot, ka pašreizējo plānu nav, ir divas dažādas situācijas.

Turklāt demokrātijas laikmeta tīkla neitralitātes noteikumi ļāva interneta pakalpojumu sniedzējiem ieviest nulles pakāpi, bet ar dažiem izņēmumiem.

Bet tagad pēc tīkla neitralitātes atcelšanas visas nulles līmeņa normas ir likumīgas, un tāpēc Comcast arī varētu iekasēt tiešsaistes pakalpojumu sniedzējus par atbrīvojumiem no datu ierobežojumiem bez juridiskiem ierobežojumiem..

Tas ir tas, kas redzams nesenās diskusijās tādās sociālajās vietnēs kā Reddit. Comcast lietotāji ir sūdzējušies par lēnu ātrumu, vienlaikus mocot un veicot citas tiešsaistes lietas.

ISP droseļvārsts

Torrenting ir process, kam nepieciešams ātrs ātrums, jo vairums torrent failu sastāv no milzīgiem datiem un tos varēja lejupielādēt tikai ar lielu ātrumu.

No otras puses, ir svarīgi zināt, ka regulāri saskaroties ar lēnu ātrumu, kamēr straumēšana varētu būt ISP droseles rezultāts.

Ir daži iemesli, kuru dēļ interneta pakalpojumu sniedzējs var traucēt jūsu ātrumam.

 • Vietējā tīkla serveru slodze palielinās, lejupielādējot torrent failus vai veicot P2P failu koplietošanu.
 • Dažos reģionos ir ierobežojumi straumēm, un tāpēc jūs varat saskarties ar joslas platuma ierobežojumiem vai ātruma ierobežojumiem.

Jūsu ISP aizrauj tracinošu datplūsmu dažu juridisku iemeslu dēļ, taču viņi var nodomāt iznīcināt slodzi no sava tīkla serveriem. Par laimi, ir izeja, kā izvairīties no ISP droseļvārsta, vienlaikus mocot.

Problēma rodas, kad ISP noskaidro jūsu identitāti, izsekojot jūsu IP adresei, tāpēc labākais veids ir šifrēt jūsu datus un neskaidra IP adrese, vienlaikus mocot..

Šim nolūkam paredzētais VPN ir labākais risinājums, kāds jums varētu būt. Efektīvs VPN varētu glābt jūs no pakļaušanas identitātei, kā arī aizsargā jūs pret kiberdraudiem, vienlaikus mocot.

Vēl viens vilinājums, izmantojot VPN, vienlaikus izmantojot straumēšanu, ir tas, ka tas nodrošina atbilstošu ātrumu smagu failu lejupielādēšanai.

Ir daži pārbaudīti labākie vilkšanas VPN, kuriem ir apmierinoša veiktspēja straumēšanas laikā, tomēr ExpressVPN ir priekšrocība, pateicoties tā zibens ātrumam.

Kā VPN apiet ISP droseļvārstu

VPN palīdz šifrēt jūsu datus, padarot to nepieejamu ISP. Tomēr VPN, izmantojot drošus tunelēšanas protokolus, piemēram, UDP, L2TP, TCP un šifrēšanas algoritmu, padara jūsu datus neliecinošus ISK.

Saistītais raksts:Ko redz jūsu ISP, kad izmantojat VPN?

Ja izmantojat VPN pakalpojumu, lai izvairītos no ISP joslas platuma ierobežojuma, jūsu interneta trafiks tiek novirzīts uz serveri, kur tā reālo IP adresi maskē cits. Jūsu reālā atrašanās vieta tiek paslēpta arī no ISP, kā arī no visiem objektiem internetā.

Mainot IP, VPN padara jūsu identitāti un atrašanās vietu ISP anonīmu.

Apiet ISP droseļvārstu no jūsu ierīcēm

Plaši pieredzējušie un pieaugošie interneta ātruma jautājumi ir izraisījuši interneta lietotāju kairinājumu un izmisumu apiet ISP ierobežojumus..

Apskatot šādus jautājumus, mēs esam filtrējuši dažādus veidus, kā novērst ISP drudzi.

Tomēr tie visi ir specializēti vienai ierīcei un arī nav absolūti īsti, lai nodrošinātu pilnīgu relive no ātruma droseļvārsta.

Bet VPN ir dažas spēcīgas priekšrocības salīdzinājumā ar citām darbībām;

 • Izmantojot VPN, jūs to varat viegli izdarīt atrisiniet ātruma samazināšanas problēmas katrā ierīcē, tā vietā, lai ieviestu individuālus risinājumus katrai ierīcei.
 • Atšķirībā no sarežģītās rokasgrāmatas, VPN ir viegli uzstādīt, viegli izmantot un ir saderīgs ar katru ierīci kas arī piedāvā vienlaicīgu savienojumu ar vairāk nekā vienu sistēmu.
 • Tas nodrošina jūs ar plašs straumēšanas satura klāsts tostarp tādus populārus kanālus kā Netflix, Hulu, HBO un citus, kas daudzos reģionos ir ierobežoti.
 • Izmantojot citus risinājumus, jūs atkal varat kļūt par ISP joslas platuma samazināšanas upuri, tomēr VPN ir pastāvīgs risinājums, kas jums varētu būt.

Ir daži labākie VPN pakalpojumi, ar kuru palīdzību jūs varētu netraucēti pārlūkot internetu. VPN neļauj ISP traucēt jūsu ātrumam un traucēt jūsu interneta pārlūkošanas jautājumiem.

Tomēr jums vajadzētu rūpēties, izvēloties apmaksātu VPN abonementu, un izvēlēties VPN pakalpojumu sniedzēju, kuram ir savi DNS serveri. Jūs varat sekot mūsu ceļvedim par labākajiem VPN pakalpojumiem. Ir arī daži uzticami VPN ar atbilstošu pārbaudes laiku, lai jūs varētu tos pārbaudīt pirms naudas ieguldīšanas.

Raksts, kas varētu palīdzēt: 6 ātras pārbaudes, lai pamanītu viltus VPN pakalpojumu

Vai es esmu drāzies? Atklājiet to, izmantojot interneta ātruma testu

ISP droseļvārsta samazināšana ir problēma, kuru pievēršas lielākajai daļai lietotāju visā pasaulē.

Bet rodas jautājums, kādos apstākļos jūs zināt, ka interneta pakalpojumu sniedzējs samazina jūsu interneta ātrumu? Vai arī uz jautājumu, kas mani aizrauj?

Parastam interneta lietotājam joslas platuma samazināšana varētu būt neskaidra problēma tā izdomāšanā. Galvenokārt ar interneta ātrumu saistītās problēmas ir saistītas ar intensīvu lejupielādi vai skata satura apskatīšanu.

Mēs jums pastāstīsim par dažām metodēm un interneta ātruma testu, lai noteiktu ISP droseles.

(1) - Regulāri Interneta ātruma pārbaude

apvedceļš ISP droseļvārsts

Interneta ātruma samazināšanai vairums interneta pakalpojumu sniedzēju uzliek noteiktu joslas joslas platuma ierobežojumu, un, tiklīdz jūs to sasniedzat, savienojuma ātrums samazinās..

Ātruma pārbaude ir paņēmiens, ar kura palīdzību jūs varētu pārbaudīt, vai jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs ietekmē jūsu interneta ātrumu, jo vairums interneta pakalpojumu sniedzēju to arī dara. Ātruma pārbaudei ir daudz rīku, piemēram, speedtest.net vai testmy.net.

Lielākā daļa lietotāju sūdzas par to, ka tad, kad mēnesis ir beigās, viņu pārlūkošanas ātrums palēninās. Lai būtu viegli salīdzināt, jums katru nedēļu jāpārbauda interneta ātrums. Tādējādi jūs viegli varēsit noteikt, kad tiek samazināts jūsu interneta ātrums.

Ātruma tests jums arī pastāstīs par jūsu maksimālo joslas platumu, tiklīdz jūs to izmantosit, lai jūs varētu apiet droseļvārstu.

(2) - Jāizmanto interneta veselības pārbaude

ISP droseles - veselības tīkls

Izmantojot interneta veselības pārbaudes rīku, var atklāt jebkāda veida interneta vājumu vai ISP ierobežošanu. Izmantojot M-laboratoriju infrastruktūru un kodus, tas nosūta jūsu trafiku uz ierīci, kas darbojas kā mērīšanas punkts ārpus jūsu ISP tīkla.

Tātad varētu tikt atklātas jebkādas ierobežojuma pazīmes starp jūsu ISP un mērīšanas punktu. Ja tas liecina par milzīgu pretrunu starp abiem, tas norāda uz ISP droseles parādīšanos.

Tomēr, ja vēlaties atbilstību, nekā vajadzētu, pārbaudiet rezultātus apmēram vienu nedēļu vai ilgāk, lai veiktu labākus pasākumus, lai saskartos ar ISP.

(3) - Izmantojiet Glasnost interneta ātruma pārbaudē

ISP droseļošana - Satiksmes uzraudzība

Izmantojot Glasnost, var pārbaudīt dažāda veida interneta trafika veiktspēju. Jūs varat izvēlēties starp P2P lietotnēm (BitTorrent, eMule, Gnutella), Standarta lietotnēm (e-pasts, HTTP, SSH pārsūtīšana, Usenet) un Video pēc pieprasījuma (YouTube). Glasnost notiek apmēram astoņas minūtes laika, lai uzraudzītu šāda veida trafiku, pārbaudot joslas platumu starp datoru un attiecīgajiem serveriem.

ISP, lai pamatotu savas funkcijas, apgalvo, ka joslas samazināšana ir “tīkla pārslodzes samazināšana” vai “tīkla trafika pārvaldīšana”. Tomēr tas ir tikai veids, kā viņus aizstāvēt. Bet, ja jūs uztrauc jūsu interneta privātums, jūs varētu novērst ISP drukāšanu caur VPN.

Apiet ISP droseļvārstu bez VPN

Lielākā daļa interneta lietotāju sūdzas par lēnu ātrumu maksimālajā laikā, kad vairums cilvēku izmanto internetu.

Tas varētu likt viņiem saskarties ar lēna lejupielādes ātruma, savienojuma pārtraukuma un straumēšanas kavēšanās draudiem.

Jūs varētu būt viens, kas saskaras ar šādām grūtībām, bet uztraukumu vietā izmēģiniet manuālo veidu, kā ar šīm darbībām apiet ISP ātruma samazināšanu..

 • Klikšķis izvēlne Sākt operētājsistēmā Microsoft Windows.
 • Pēc tam meklēšanas joslā meklējiet Skrien. Un noklikšķiniet uz parādītās opcijas.
 • Tagad uznirstošajā izvēlnē ierakstiet MSC.
 • Jūs redzēsit logu ar nosaukumu “Vietējās grupas politikas redaktors”. Šeit noklikšķiniet uz Datora konfigurācija> Administratīvās veidnes> Tīkls> QoS pakešu plānotājs> Ierobežojiet rezervējamo joslas platumu.
 • Pēc tam jums tiks parādīts logs Ierobežojamā joslas platuma ierobežojums. Tagad noklikšķiniet uz “Joslas platuma ierobežojums%, tips 0 un pēc tam nospiediet OK.
 • Pēc tam dodieties atpakaļ uz sākuma izvēlni un nospiediet iespēju Vadības panelis no opciju saraksta labajā pusē.
 • Tagad noklikšķiniet uz Tīkls un internets> Tīkla un koplietošanas centrs> Mainiet adaptera iestatījumus (kreisajā pusē)
 • Ar peles kreiso taustiņu noklikšķiniet uz Lokālā tīkla savienojums un atlasiet īpašības apakšā.
 • Šeit jums ir jāpārbauda, ​​lai atzīmētu opciju “Interneta protokola 4. versija (TCP / IPv4)'.
 • Tagad nospiediet cilni Vispārīgi un mainiet DNS servera iestatījumus kā;

Vēlamais DNS serveris: 8.8.8.8

Alternatīvs DNS serveris: 8.8.4.4

Noklikšķiniet uz Labi un aizveriet visus atvērtos logus. Visbeidzot, piekļūstot pārlūkprogrammai, jūs varētu pieredzēt salīdzinoši ātrāku pārlūkošanas ātrumu.

Kaut arī intensīvi lejupielādējot un straumējot, jūs varat piedzīvot līdzīgu ātrumu, ja neesat izveidojis savienojumu ar VPN.

Apiet ISP datu vāciņu, izmantojot VPN?

Datu vāciņš ir joslas platuma ierobežojums, ko mēnesī jūsu datu paketē ievieš vai piešķir ISP pakalpojumu sniedzēji.

Ja joslas savienojuma un savienojuma sajūta ir lēna, pārlūkojot vai lejupielādējot tiešsaistē, iespējams, joslas joslas platuma kvota ir beigusies.

Daži ISP sniedz jums atslābumu, kad ir beidzies jūsu datu vāciņš, tie neizslēdz jūsu savienojumu, bet tie samazinās jūsu savienojuma ātrumu, lai iegūtu uzmanību, kas arī uzskatīja par ISP droseļošanu.

Citā gadījumā, ja mēs runājam par VPN, tas faktiski nav saistīts ar jūsu joslas platumu. VPN tikko pārvietoja jūsu datus šifrētos ar šifrētiem tuneļiem, izmantos joslas platumu.

Izmantojot VPN, ISP pakalpojumu sniedzējs var redzēt jūsu trafiku, bet šifrēšanas dēļ viņi neredz, kas tas ir.

Kā izvairīties no ISP aizraušanās ar Android

Android ir tas, kas nekavējoties ienāk mūsu prātā, domājot par vispopulārāko viedtālruni visā pasaulē. Visefektīvāk un efektīvāk to izmantot neatkarīgi no lietotāja veida ar primāro viedtālruņu operētājsistēmu.

Saistītais raksts:labākā VPN lietotne android

Tomēr android lietotāji arī saskaras ar ISP droseles, kad viņi ir pārsnieguši datu ierobežojumu. Šādas interneta pakalpojumu sniedzēju izturēšanās dēļ klientiem nākas saskarties ar pārtrauktu lejupielādi un lēnu interneta ātrumu. VPN varētu palīdzēt Android lietotājiem izvairīties no šādām ISP izraisītām problēmām.

Šie ir daži soļi, kurus var veikt Android lietotājs, lai varētu visātrāk lejupielādēt filmas, spēlēt spēles un daudz citu straumēšanas saturu.

 1. Izvēlieties labāko VPN pakalpojumu, kas minēts iepriekš
 2. Izveidojiet kontu izvēlētā VPN oficiālajā vietnē
 3. Savā android tālrunī lejupielādējiet lietotni
 4. Lai pieteiktos, VPN, piekļūstiet tam un pievienojiet savus akreditācijas datus
 5. Pēc veiksmīgas pieteikšanās izvēlieties atbilstošu serveri.

Visbeidzot, kad esat pabeidzis veiksmīgu VPN abonēšanu, pārbaudiet pārlūkošanas ātrumu savā Android ierīcē, kas noteikti būtu ātrāks nekā iepriekš.

Kā apiet droseļvārstu T-mobile

Viens no lielākajiem nosaukumiem telekomunikāciju jomā, T-mobile saviem lietotājiem piedāvā lielisku paketes plānu un efektīvas funkcijas. Bet, izmantojot šīs funkcijas, T-mobile lietotājiem rodas trūkums, kad tie pārsniedz datu ierobežojumu un viņiem ir jāsaskaras ar nelielu ātrumu. Lai pārvarētu šo ātruma kairinājumu, skatoties filmas, jums ir jāveic šīs darbības, kas ir patiešām noderīgas.

Lai izvairītos no T-mobile droseļvārsta, ir šādas darbības:

 1. Piekļūstiet sava Android tālruņa vai planšetdatora izvēlnei
 2. Atveriet sadaļu Iestatījumi>Bezvadu & Tīkls
 3. Noklikšķiniet uz Mobilie tīkli
 4. Tālāk noklikšķiniet uz Piekļuves punktu nosaukumi un atlasiet T-Mobile APN
 5. Ritiniet uz leju, līdz tiek parādīts APN tips. Pieskarieties APN veidam, lai to rediģētu un vienkārši pievienotu “Dun” beigās, kā parādīts zemāk.

Pēc šīm darbībām vienkārši atgriezieties, restartējiet tālruni un atsāknējiet. Tagad jūs varētu baudīt ātru lejupielādi un pārlūkošanu, neuztraucoties par datu ierobežojumu.

Kā ierobežot iPhone droseļvārstu

Runājot par iPhone, tas ir vispopulārākais un uzmanību pievērsošais viedtālrunis pasaulē. Tā neparastās īpašības, pārsteidzošais dizains un izturīgā aparatūras konfigurācija atšķir to no citiem.

Tomēr iPhone arī nesniedz nekādu piesardzības pasākumu vai funkciju, lai apturētu ISP droseļvārstu. Arī iPhone lietotāji sūdzas par lēnu lejupielādes un straumēšanas ātrumu, iespējams, interneta pakalpojumu sniedzēju dēļ.

Lai saskartos ar šo problēmu un baudītu ātro internetu, iPhone lietotājiem jāizmanto cienījamais VPN, kas dots iepriekš.

Šeit ir norādītas dažas vienkāršas darbības, kuras iPhone lietotājs varētu veikt, lai izvairītos no ISP droseles.

 1. Iegūstiet vienu no labākajiem iPhone VPN pakalpojumiem
 2. VPN pakalpojumu sniedzēja vietnē izveidojiet kontu
 3. ierīcē lejupielādējiet un instalējiet atlasīto VPN
 4. Pēc veiksmīgas instalēšanas palaidiet VPN un izvēlieties VPN serveri no jebkuras aizjūras zemes.
 5. Visbeidzot, pārbaudiet ātrumu pēc šīm darbībām, lai nodrošinātu labāku servisu.

Tagad, veicot visas šīs darbības, jūs, cerams, varēsit izbaudīt daudz labāku pārlūkošanas un lejupielādes ātrumu.

Kā apiet ISP droseļvārstu operētājsistēmā Windows

Apiet ISP ātri un pastāvīgi

Tā kā viedtālruņu lietotāji saskaras ar interneta ātruma problēmām, daudzi cilvēki, kas lieto klēpjdatorus un personālos datorus, ir sūdzējušies par aizkavētu lejupielādi un lēnu interneta ātrumu. Visjaunākais lietotāju solis ir interneta ātruma testa veikšana pēc visu fona lietotņu atspējošanas.

Saistītais raksts: labākā VPN programmatūra operētājsistēmai Windows 10 un vairāk..

Tomēr ātrums, ko viņi bija pieredzējuši iepriekš, noteikti būs daudz lēnāks, ja viņi veiksmīgi lejupielādēs un sāks lietot kādu no iepriekš norādītajiem cienījamiem VPN..

Daži citi padomi varētu būt noderīgi arī, lai apietu ISP droseļvārstu un palielinātu pārlūkošanas ātrumu.

 1. Lietotāji, kas izmanto hromu, varētu viegli samazināt datu izmantošanu, iespējot datu saspiešanu. Šajā sakarā varētu veikt noteiktos pasākumus;
 2. Iet uz Iestatījumi
 3. Klikšķiniet uz Joslas platuma pārvaldība
 4. Pēc tam noklikšķiniet uz Samaziniet datu izmantošanu un atzīmējiet iespējot saspiešanu
 5. Pārējās pārlūkprogrammās, piemēram, Opera un Safari, no droseļvārsta problēmas var viegli izvairīties, izmantojot datu saglabāšanas režīmus, kas arī samazina datu patēriņu.

Raksts: Labākais drošais pārlūks - 5 labākās izvēles

Izvairieties no peering, kas izraisa ISP droseļošanos

Dažreiz peeringēšana šķiet izdevīga, jo tā palīdz izvairīties no cilvēku pieblīvēšanas. Peering ir veids, kā divi savienoti ISP apmainās ar tīkla trafiku. Tomēr šis peering process dažreiz izraisa sadursmes starp interneta pakalpojumu sniedzējiem par trafika attiecību.

Tas var izraisīt lēnu ātrumu, kamēr straumējat tādus smagus pakalpojumus kā Netflix vai HBO. Tas notiek, ja viens pakalpojumu sniedzējs piešķir lielāku joslas platuma ierobežojumu, bet otrs piedāvā samazināt joslas platumu.

Tā kā, lai izvairītos no šīs problēmas, VPN jums efektīvi palīdzēs un varētu nogalināt ISP drudzi, ko izraisa peering. VPN pārsūta jūsu datus caur VPN serveri, nevis citam interneta pakalpojumu sniedzējam. Šajā procesā jūsu trafiks paliek neidentificēts, kā arī varētu tikt samazināts joslas platuma ierobežojums.

Izmantojot VPN, jūs noteikti iegūtu daudz uzlabotu un ātru pārlūkošanas ātrumu.

Kā izvairīties no straumēm & Straumēšanas pakalpojumu ISP droseļošana

Interneta pakalpojumu sniedzēji uzrauga tādus populārus pakalpojumus kā Netflix, BBC iPlayer, HBO NOW vai Hulu, kā arī lietotāja izmantoto aizraujošo saturu. Tiklīdz interneta pakalpojumu sniedzēji pamana lielu šo pakalpojumu izmantošanu, tie ierobežo lietotāja joslas platumu, radot lēnu ātrumu.

Tomēr tādiem pakalpojumiem kā straume un intensīva tiešsaistes straumēšana ir nepieciešams liels ātrums un palielināts joslas platums, lai vienmērīgi darbotos un lejupielādētu. Tomēr interneta pakalpojumu sniedzējs apgalvo, ka viņa droseļvārsta darbība ir paredzēta, lai samazinātu sastrēgumus. Bet patiesais iemesls ir tas, ka, sasniedzot ISP noteikto sliekšņa robežu, viņi saņem paziņojumu par patērēto datu daudzumu.

Bet, ja vēlaties vieglu risinājumu, lai izvairītos no ISP droseles, tvaicējot un izmantojot torrentu, VPN būtu lieliska izvēle. Izmantojot straujo VPN, tiks mainīts jūsu interneta ātrums un trafiks iet caur nepārblīvētu ceļu.

Kāpēc joslas platuma droseļošana tiek uzskatīta par nepareizu soli

Tīkla neitralitātes noteikumi, ja tiem tiek piešķirta tik liela nozīme nekā ISP samazināšana, noteikti tiek uzskatīti par sliktu praksi. Tīkla neitralitātes noteikumi attur interneta pakalpojumu sniedzējus, kuri nedod visiem vienādas iespējas. Saskaņā ar šiem noteikumiem cenām, datu apjomam un piekļuvei katrai vietnei nevajadzētu būt atšķirīgām. Tomēr jaunais tīkla neitralitātes noteikumu priekšlikums varētu pilnībā atsaukt šos rīkojumus, kas ir mazliet satraucoši.

ISP ierobežojošs lietotāju ātrums ir skaidrs ieviesto tīkla neitralitātes noteikumu noliegums. Tas liek lietotājiem domāt par apiet ISP droseļvārstu, jo viņiem tiek dotas lielākas pilnvaras kontrolēt pārlūkošanas ātrumu. Lai saskartos ar problēmu, daudzi lietotāji virzās uz VPN tehnoloģiju.

ISP izmantotā taktika citu straumēšanas pakalpojumu degradēšanai ir arī tāda, ka viņi piedāvā lietotājiem savu straumēšanas saturu. Lai netraucētu viņu saturam, Netflix ir samaksājis naudu daudziem interneta pakalpojumu sniedzējiem. Tātad, ja jūs vēlaties izvairīties no šādiem ātruma kritumu kairinājumiem, VPN ir piemērota iespēja vienmērīgai straumēšanas pieredzei..

Problēmas, ar kurām lietotājiem jāsaskaras ISP droseles rezultātā

ISP droseles dēļ lietotāji saskaras ar daudzām problēmām, kas viņus satrauc un rada satraukumu. Mēs esam novērojuši un analizējuši tos jautājumus, par kuriem lietotāji galvenokārt sūdzas. Un, lai saskartos ar šādām kaitinošām problēmām, mēs esam ieteikuši risinājumus, kas palīdzēs jums izvairīties no ISP drūmuma.

Šeit ir uzskaitītas dažas problēmas, ar kurām saskaras interneta lietotāji;

Datu pārraide joslas platumā, izmantojot publiskos tīklus

Publiskajā tīklā ietilpst interneta pieslēgums, kas pieejams kafijas veikalos, izglītības iestādēs, tirgos, restorānos, lidostās un citās sabiedriskās vietās. Šādās vietās joslas platums ir ierobežots, lai noņemtu slodzi no serveriem.

Šajā sakarā mēs iesakām jums pārbaudīt, vai citi cilvēki attiecīgajā vietā saskaras ar šādu problēmu vai nē. Ja nē, tad jums ir jātīra pārlūkprogramma, kā minēts iepriekš. Bet, ja arī citi saskaras ar šādu problēmu, visticamāk, jūsu savienojums ir aizrauts.

Lai izvairītos no šādas problēmas, visefektīvākais veids ir izmantot VPN, kas palielinātu ātrumu un arī saglabātu jūsu datus no publiska Wi-Fi uzlaušanas..

Izmantojot Xbox Live, lēns ātrums & Tiešsaistes spēles

Spēlējot tiešsaistes spēles un izmantojot Xbox, lietotājs nepārtraukti patērē datus un šādā situācijā ISP parasti samazina interneta ātrumu. Tiešsaistes spēļu laikā rodas arī jautājumi par ping-spike un latentumu.

Jūsu darbības internetā un dati ir jāšifrē, lai hakeri un ISP tie varētu palikt nepieejami un izvairīties no šādiem pingpigu, aizkavēšanās un DDOS uzbrukumu jautājumiem. Šajā sakarā VPN būtu labākais risinājums, lai šifrētu visus jūsu datus. Jūs arī varētu baudīt tiešsaistes spēles, Xbox dzīvi un daudz ko citu.

Bet šeit mēs lietotājiem iesakām izvēlēties VPN ar plašu servera pārklājumu, lai jūs varētu baudīt tiešsaistes spēļu pieredzi bez latentuma.

Secinājums

ISP trosēšanas lietotāja tīkls ir darbība, kuru noliedz gandrīz katrs interneta lietotājs. Turklāt tā rada lietotāju kairinājumu un neapmierinātību. Tomēr, lai apietu ISP droseļvārstu, lietotājiem noderēs VPN.

Lai būtu labāks VPN pakalpojums, jums jāizvēlas cienījams un populārs VPN, kas efektīvi atbalsta klientus. Iepriekš uzskaitītie labākie VPN pakalpojumi ir tie, no kuriem jūs varētu izvēlēties izcilu interneta pārlūkošanas pieredzi. Šie VPN pakalpojumi ir tie, kas uztur augstu klientu privātumu un drošības protokolu.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me