Atbloķējiet vietņu pārlūkā Chrome ātri un ērti 2019. gadu

[ware_item id=33][/ware_item]

Autora atradumi: Šis raksts ir īpaši izstrādāts daudziem, kuriem ir grūtības atbloķēt vietnes vai atbloķēt vietnes pārlūkā Chrome. Lai rūpētos par mūsu lasītāja vajadzībām, mēs esam izveidojuši plašu un detalizētu informāciju ar vienkāršām sekām. Laika taupīšanai VPN, piemēram, NordPVN, ir labākais veids, kā atbloķēt vietni.


Tomēr cilvēki, kas izmanto pārlūku Chrome, nevarēja pienācīgi nodrošināt tiešsaistes pārlūkošanu, izmantojot šīs alternatīvās iestatīšanas metodes. Jūsu pārlūkošanas vēsturi varēja izsekot vienā vai otrā veidā, ko parasts interneta lietotājs nevarēja izdomāt.

Gandrīz visas tīmekļa vietņu atbloķēšanas metodes pārlūkprogrammā Chrome ir tās, kas neierobežo atlasītās reklāmas, kas nozīmē, ka tirgotāji joprojām izseko jūs.

Izmantojot šos risinājumus, jūs varat arī atbloķēt ierobežotu skaitu vietņu, un jums arī draud pieķerties. Piemēram, bezmaksas VPN pakalpojumi, piemēram, Zenmate un Hola, ir populāri interneta lietotāju vidū, bet tāpat kā citi, tie ir iesaistīti arī lietotāja joslas platuma pārdošanā..

8chan ziņojumu dēļa operators Fredrick Brennan apgalvo;

Kad lietotājs instalē Hola, viņš kļūst par VPN galapunktu, un citi Hola tīkla lietotāji var iziet caur viņa interneta savienojumu un izmantot savu IP. Tas padara to par brīvu: Hola nemaz nemaksā par joslas platumu, kuru VPN vispār izmanto, un neviens lietotājs no tā atsakās, ”

Lai arī tās var dot izrāvienu noteiktām vietnēm, tomēr lielākajai daļai būtiska satura un pieprasītā satura, piemēram, HULU, Netflix un citām, ir vai nu nepieejamība, vai arī to pieejamība ir sarežģīta, izmantojot to.

Tāpēc jums vajadzētu atrast risinājumu, kas ir nesarežģīts, viegli lietojams un pietiekami pārskatāms, lai jūs to saprastu.

Atbloķējiet vietnes, izmantojot VPN pakalpojumu

RankProviderPriceCoupons
1 NordVPN: 2.99 - mēnesis 78% OFF
2 ExpressVPN: 8.33 - mēnesis 35% IZSLĒGTS
3 CyberGhost Pro: 2,90 - mēnesis 73% IZSLĒGTS
4 PureVPN: 2,95 - mēnesis 65% IZSLĒGTS
5 Privāta piekļuve internetam: 3.33 - mēnesis 12% OFF

Šāds stabils jūsu privātuma risinājums varētu būt virtuālais privātais tīkls (VPN), kas nodrošina piekļuvi gandrīz visām vietnēm, ieskaitot iecienītākās lietas, piemēram, Netflix, Hulu, Amazon un citas.

Jūsu tiešsaistes identitāte tiek saglabāta anonīma, aizklājot IP adresi un militārā līmeņa datu šifrēšanu. Tomēr, ņemot vērā ļoti pieaugošās VPN pakalpojumu prasības, cilvēki tagad tos var iegūt, tikai palielinot dažus dolārus mēnesī.

Tas būtu saprātīgs solis, ja VPN būtu pieejams visiem jautājumiem, nevis izpildītu dažādas darbības dažādiem mērķiem.

5 labākais VPN vietnes atbloķēšanai pārlūkā Chrome

Šeit ir daži no labākajiem VPN vietņu atbloķēšanai Google chrome.

(1) - NordVPN (Atrašanās vieta - Panama)

nordvpn chrome - atbloķējiet vietnes

Plusi mīnusi
Stingra nulles žurnāla politika Nav bezmaksas izmēģinājuma versijas
Vienkārša iestatīšana
30 dienu naudas atdošanas garantija
Automātiskais nogalināšanas slēdzis

NordVPN ir lieliska izvēle, lai atbloķētu tīmekļa vietnes pārlūkā Chrome. Tas ir VPN pakalpojums, kas sniedz jums ērtu piekļuvi lielākajai daļai globālā satura, izmantojot savus pakalpojumus vairāk nekā 57 valstīs.

Tādas funkcijas kā automātiska nogalināšanas slēdzis ir parocīgas tiem, kas straumē smagu saturu, piemēram, tiešsaistes spēles un straumēšanas lietas. Dažreiz vietne uzkaras, un tas varētu būt kaitinoši. Tomēr automātiskā nogalināšanas slēdzis atrisina šo problēmu.

Militārā līmeņa šifrēšana un nulles reģistrēšanas politika nodrošina jums anonimitāti, atbloķējot vietnes. Tāpēc jūs varēja baudīt bezrūpīgu pārlūkošanu, neraizējoties par izsekošanu.

Raksta saistīšana: kas ir aizraujošs un kā tas darbojas

Tomēr viņu 30 dienu naudas atdošanas garantija garantēs jūsu bažas par naudas izšķērdēšanu. Viņu cenu plāns ir;

 • 1 mēnesis [USD 11,95 mēnesī]
 • 6 mēneši [7,00 USD mēnesī - 42 USD par 6 mēnešiem]
 • 12 mēneši [USD 5,75 mēnesī - par USD 69 mēnesī]

Īpašais svētku piedāvājums

 • 2 gadi [3,29 USD mēnesī - 79 USD uz 2 gadiem] * ieteicams *

Iegūstiet NordVPN pārlūkam Chrome

(2) - ExpressVPN (Atrašanās vieta - Britu Virdžīnu salas)

expressvpn chrome - atbloķēt vietnes

Plusi mīnusi
Zibens ātrs ātrums Bezmaksas izmēģinājuma versija nav pieejama
Klientam draudzīgi
Neierobežots joslas platums
Spēcīga šifrēšana

ExpressVPN ir VPN nodrošinātājs ar lielāko servera pārklājumu, kas sniedz jums plašu iespēju atbloķēt vietnes pārlūkā Chrome. Tas sniedz pakalpojumus vairāk nekā 95 valstīs, padarot to viegli pārlūkojamu visā pasaulē.

No otras puses, ExpressVPN ir programmatūra, kas padara to efektīvu izmantošanu visās ierīcēs, ieskaitot Mac, iOS, Android, Router, Linux utt. Tas ir arī ātrākais VPN pakalpojums, kas nodrošina visas jūsu ātruma problēmas, un jūs varat arī baudiet straumēšanu bez kaitinošiem traucējumiem.

Atbloķējot saturu, jums ir tendence tikt pieķertam, un šī iemesla dēļ ir nepieciešama spēcīga šifrēšana. ExpressVPN piedāvā 256 bitu OpenVPN šifrēšanu, kā arī tai ir stingra politika bez reģistrēšanās.

Viņiem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija ar trim cenu plāniem;

 • 1 mēnesis [USD 12,95 mēnesī]
 • 6 mēneši [USD 9,99 mēnesī - par USD 59,95 ik pēc 6 mēnešiem]
 • 12 mēneši [USD 8,32 mēnesī - USD 99,95, par kuru jāmaksā katru gadu] * ieteicams *

Iegūstiet ExpressVPN pārlūkam Chrome

(3) - PureVPN (Atrašanās vieta - Honkonga)

Puredvpn vietnēm hroma atbloķēšanai

Plusi mīnusi
Sadalīts tunelis Ātruma izsniegšana
Stingra politika bez žurnāla
Apmierinošs sniegums
Spēcīga šifrēšana

Lai atbloķētu vietnes pārlūkā Chrome, PureVPN ir arī viens no vēlamajiem pakalpojumiem, kuru varat izvēlēties. Tas nodrošina tādas funkcijas kā dalītā tunelēšana un virtuālais maršrutētājs, kas to atšķir no citiem VPN pakalpojumu sniedzējiem.

Sadalītais tunelis palīdz jums pārvarēt ātruma problēmas, piedāvājot iespēju izplatīt datus, kurus vēlaties šifrēt, un vēl vienu nesvarīgu atstāt nešifrētu..

Tādējādi jums varētu būt liela pieredze tīmekļa pārlūkošanā pārlūkā Chrome. Jums vienlaikus varētu būt arī pieci vienlaicīgi savienojumi. PureVPN arī šifrē jūsu datus, izmantojot 256 bitu šifrēšanu, un piedāvā drošības protokolus - IKEv2, OpenVPN, PPTP, SSTP un L2TP / IPSec.

Viņu cenu plāns ir;

 • 1 mēnesis [USD 10,95 mēnesī]
 • 6 mēneši [USD 8,95 mēnesī - par USD 53,70 rēķinu ik pēc 6 mēnešiem]
 • 2 gadi [USD 2,95 mēnesī - par USD 70,80 mēnesī 2 gados] * ieteicams *

Iegūstiet PureVPN pārlūkam Chrome

(4) - Privāta piekļuve internetam (Atrašanās vieta - Amerikas Savienotās Valstis)

Piavpn vietnēm hroma atbloķēšanai

Plusi mīnusi
Pieejamas cenas Nav bezmaksas izmēģinājuma versijas
P2P atbalsts
Neierobežots joslas platums
Spēcīga šifrēšana

Ja vēlaties izcilu servisu, lai atbloķētu vietnes pārlūkā Chrome ar īpaši pieņemamām cenām, PIA VPN ir lieliska izvēle. Turklāt plašais 3250 serveru pārklājums gandrīz 25 valstīs atvieglo satura atbloķēšanu un straumēšanu.

Tomēr tam ir nedaudz lēns ātrums, salīdzinot ar iepriekš apskatītajiem VPN, taču tas joprojām ir izmantojams. Ir ārkārtīgi viegli iestatīt šo VPN pakalpojumu ierīcē ar iepriekš instalētu ļaunprogrammatūru un reklāmu bloķēšanu, lai nodrošinātu jums nepārtrauktus pakalpojumus.

Viņi piedāvā 7 dienu naudas atdošanas garantiju kopā ar cenu plāniem;

 • 1 mēnesis [mēnesī 6,95 USD]
 • 6 mēneši [USD 5,99 mēnesī - USD 35,95 ik pēc 6 mēnešiem]
 • 1 gads [USD 3,33 mēnesī - par USD 39,95 rēķinu katru gadu] * ieteicams *

Iegūstiet PIAVPN pārlūkam Chrome

(5) - IvacyVPN (Atrašanās vieta - Singapūra)

Atbloķējiet vietņu pārlūkā Chrome ātri un ērti 2019. gadu

Plusi mīnusi
Lēts cenu plāns Kompensācija ar ierobežotiem nosacījumiem
Virs vidējā snieguma
Neierobežots joslas platums

IvacyVPN ir mūsu pēdējā ieteikuma izvēle, lai atbloķētu vietnes pārlūkā Chrome. Viņu nulles reģistrēšanas politika palīdz jums palikt anonīmam, vienlaikus atbloķējot ierobežotu saturu.

Ja vēlaties labi darboties VPN ar lētu cenu plānu, IvacyVPN varētu būt oriģināls risinājums. Tam ir labs sniegums darbvirsmā; tomēr mobilajām ierīcēm tas nav daudz efektīvs.

Viņu cenu plāns ar nosacītu 7 dienu naudu atpakaļ garantiju ir;

 • 1 mēnesis [mēnesī 8,10 USD]
 • 6 mēneši [USD 5,40 mēnesī - par USD 32,40 ik pēc 6 mēnešiem]
 • 2 gadi [USD 1,83 mēnesī (pēc kupona) - USD 44,10 apmaksa ik pēc 2 gadiem] * ieteicams *

Iegūstiet Ivacy pārlūkā Chrome

6 efektīvas metodes vietņu atbloķēšanai pārlūkā Chrome

Šīs vietņu atbloķēšanas metodes pārlūkā Chrome ir efektīvas skolā, birojā vai jebkurā citā vietā, kur jums nepieciešama tūlītēja piekļuve drošai vietnei..

1 - izmantojiet VPN neierobežotai ierobežotai piekļuvei

Vēlaties labāko risinājumu bloķēto vietņu problēmai; tad VPN pakalpojums ir labākais, lai novērstu jūsu problēmu. Mēģinot atbloķēt vietnes, izmantojot chrome, VPN varētu efektīvi apmierināt jūsu vajadzības un sniegs jums vislabāko drošības protokolu.

VPN maina jūsu reālo IP adresi uz viltotu, kas piešķir jums nepatiesu identitāti, un pārlūkošanas laikā jūs paliekat anonīms. Izmantojot tādu pakalpojumu kā VPN, varat arī apskatīt gandrīz katra reģiona saturu un vietnes bez ātruma problēmām.

Tomēr šajā gadījumā jums jāizvēlas VPN pakalpojums, kas ir autentisks un cienījams lietotājiem. Nesen pieaugošā cilvēku interese par VPN ir devusi iespēju daudziem krāpniekiem krāpties ar interneta lietotājiem, piedāvājot viltus VPN pakalpojumus. Izvēloties VPN, vienmēr jāņem vērā tādi VPN pakalpojumi kā ExpressVPN un PureVPN.

Šādi VPN varētu būt vislabākie, jo:

 • Viņiem ir plašs serveru pārklājums, kas sniedz jums lielākas iespējas atbloķēt vietnes daudzās serveru vietās.
 • Ātrs ātrums un neierobežots joslas platums nodrošina izcilu pārlūkošanas pieredzi bez ātruma samazināšanas.
 • Viņiem ir stingra politika bez reģistrēšanās, kas padara jūs anonīmu, vienlaikus atbloķējot saturu.
 • Šifrēšana ar 256 bitu AES un atvērtu VPN drošības protokolu paaugstina jūsu privātumu un drošību daudz augstākā līmenī.
 • Viņiem ir pievienotas tādas drošības funkcijas kā dalīts tunelis un Tor-over-VPN, kas sniedz jums ārkārtas pastiprinātu un necaurlaidīgu drošības protokolu..

2 - Chrome URL joslā pārveidojiet HTTP par HTTPS

Šis ir pirmais un viennozīmīgākais veids, ja blokādes dēļ nevarētu izveidot savienojumu ar vietni. Daudzas reizes, kad tīmekļa lapa neveido savienojumu, jūs varētu padarīt to pieejamu, izmantojot šo vienkāršāko veidu, kā Chrome URL joslā mainīt HTTP uz HTTPS..

Tas varētu radīt neskaidrības par programmatūru, kas ierobežo piekļuvi vietnei. Tomēr šis risinājums ir tikai pirmais solis, lai pārbaudītu, vai tas varētu darboties vai neatbloķēt vietņu pārlūkā Chrome.

3 - ierobežota vietņu saraksta atbloķēšana vietnēs pārlūkā Chrome

Daudzas reizes jūs esat novirzīts uz vietni, bet ne tāpēc, ka tā ir bloķēta jūsu atrašanās vietā, bet gan tāpēc, ka tā ir ierobežota tajā konkrētajā ierīcē, kurā izmantojat hromu. Lai atrisinātu šo problēmu, jūs varētu izvēlēties atbloķēt vietnes pārlūkā Chrome no ierobežoto vietņu saraksta. Tālāk ir norādīti vienkārši soļi, kurus jūs varētu veikt, lai nokļūtu blokādēs.

 • Atveriet pārlūku Chrome un labajā stūrī noklikšķiniet uz izvēlnes pogas, kas parādīta ar trim rindiņām vai punktiem.
 • Tagad sarakstā atlasiet opciju Iestatījumi.
 • Ritiniet uz leju un apakšā nospiediet saiti Rādīt papildu iestatījumus.
 • Pēc tam tīkla sadaļā noklikšķiniet uz opcijas Mainīt starpniekservera iestatījumus.
 • Atlasiet cilni Drošība un pēc tam atlasiet ikonu “Ierobežotās vietnes”.
 • Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Vietnes, lai atvērtu ierobežoto vietņu logu.
 • Visbeidzot atlasiet bloķēto vietni no saraksta un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Noņemt, lai atbloķētu šo konkrēto vietni.
 • Tagad aizveriet ierobežoto vietņu logu, noklikšķinot uz tālāk norādītās opcijas “aizvērt” un pēc tam nospiediet “Labi”, lai aizvērtu interneta rekvizītu logu.

Neatkarīgi no tā, vai tas ir birojs, mājas vai skola, izmantojot šo metodi, dažās minūtēs jūs varat atbloķēt vietnes chrome vietni.

4 - Lai atbloķētu vietnes, izmantojiet Google Chrome paplašinājumus

Daudzas reizes, piekļūstot vietnei, atvienota lapa ar kļūdu parāda, ka “šī tīmekļa lapa netiks rādīta”. Tas ir saistīts ar blokādi, kas ievietota tīmekļa vietnē jūsu atrašanās vietā vai vietā, kur jūs to savienojat.

Veids, kā atbloķēt šādu vietni, ir izmantot hroma paplašinājumu, piemēram, Zenmate. Šīs ir vienkāršās darbības, kuras varat veikt, lai šis paplašinājums darbotos.

Šeit ir Youtube apmācība:

 1. Hroma pārlūkā atveriet jaunu cilni un noklikšķiniet uz pielāgotās un vadības pogas.
 2. Tagad tur atlasiet “Vairāk rīku”.
 3. Pēc tam sarakstā noklikšķiniet uz parādītās opcijas “Paplašinājums”.
 4. Ritiniet uz leju un nospiediet 'Saņemt vairāk paplašinājumu'.
 5. Parādīsies Chrome interneta veikala josla, dodieties tur un ierakstiet Zenmate.
 6. Atlasiet Zenmate drošību, privātumu un atbloķējiet VPN.
 7. Tagad noklikšķiniet uz “Pievienot Chrome opcijai”.
 8. No uznirstošajām opcijām atlasiet “Pievienot paplašinājumu”..
 9. Tagad ievadiet savu e-pasta ID un paroli.
 10. Nospiediet zemāk norādīto iespēju “Pierakstīties bez maksas”.
 11. Lapas labajā stūrī atlasiet Zenmate ikona..
 12. Pēc tam atlasiet savu reālo atrašanās vietu no vietas, kur pārlūkojat vietni.
 13. Pēc tam visbeidzot atlasiet “Labi”, lai atbloķētu vietni vietnē chrome.

Tagad jūs visi esat iestatījis, lai atkārtoti ielādētu bloķēto un iepriekš izkrauto tīmekļa lapu. Tomēr dažas no vietnēm nav caurspīdīgas arī ar Zenmate starpniecību. Šis pārlūkprogrammas paplašinājums nav pilnīgs privātuma risinājums arī vietņu atbloķēšanas laikā.

Neatkarīgi no tā, vai tas ir birojs, mājas vai skola, izmantojot šo metodi, jūs dažās minūtēs varat atbloķēt vietnes chrome vietni.

5 - izmantojiet Chrome starpniekserveri

Hroma starpniekservera iestatīšana varētu arī palīdzēt atbloķēt vietnes pārlūkā Chrome. Ir vienkāršs veids, kā jūs to varat iespējot pārlūkā Chrome, vienkārši jums jāveic tikai šīs darbības;

 • Pirmkārt, dodieties uz Chrome izvēlni
 • No parādītajām opcijām atlasiet “Iestatījumi”.
 • Ritiniet līdz lapas apakšai un nospiediet saiti “Rādīt papildu iestatījumus”..

Atbloķējiet vietnes hromā - pirmais solis

 • Tīkla sadaļā atlasiet opciju Mainīt starpniekservera iestatījumus..

Atbloķējiet vietnes chrome - 2 solī

 • Tagad atlasiet cilni Savienojumi un noklikšķiniet uz pogas LAN iestatījumi.

Atbloķējiet vietnes, izmantojot chrome - 3 soli

 • LAN iestatījumos noņemiet atzīmi no sadaļas “Automātiski noteikt iestatījumus” un pēc tam starpniekservera sadaļā noklikšķiniet uz izvēles rūtiņas ar sadaļu “Izmantot starpniekserveri savam LAN…”.
 • Sadaļā Adrese laukā Port ievadiet starpniekservera IP adresi un starpniekservera porta numuru. Starpniekservera IP adresi un porta numuru jūs saņemsit atsevišķā e-pastā.

Atbloķējiet vietnes, izmantojot chrome - 4 soli

 • Visbeidzot, nospiediet pogu “Ok”, lai aizvērtu cilni LAN apgabala iestatījumi, un pēc tam vēlreiz noklikšķiniet uz “Labi”, lai saglabātu starpniekservera iestatījumus.

Tagad, atverot bloķētu vietni, jūs to pārlūkosit, izmantojot starpniekservera savienojumus. Pirmoreiz savienojot tīmekļa lapu, atkarībā no jūsu konta autentifikācijas iestatījumiem jums tiks jautāts par akreditācijas datiem, ko esat saņēmis e-pastā.

Starpniekservera izmantošana tomēr var palēnināt interneta pārlūkošanas ātrumu, kas vietņu un citu materiālu ielādēšanai var prasīt daudz laika. Ja esat gatavs panākt kompromisu par vietņu atbloķēšanu, izmantojot chrome, labāka izvēle būtu tikai starpniekserveris.

Tā kā, lai atspējotu starpniekservera pakalpojumu, jums vienkārši jāatkārto iepriekšminētās darbības, bet noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas “izmantot starpniekserveri savam LAN” un pēc tam LAN iestatījumos vēlreiz pārbaudiet “Automātiski noteikt iestatījumus”..

6 - izmantojiet TOR

Atbloķējiet vietņu pārlūkā Chrome ātri un ērti 2019. gadu

Ja jūs meklējat veidu, kā atbloķēt vietnes pārlūkā Chrome, nekā TOR, varētu būt patiešām efektīvs un izrādītos noderīgs risinājums. Tor ir vairāku mezglu tīkls, lai novērstu datu šifrēšanu, tas ir, interneta pārlūks, kas paredzēts slepenu un konfidenciālu militāro sakaru šifrēšanai..

Tor varēja atbloķēt vietnes un nodrošina datu izsekošanu. Tomēr negatīvie, ar kuriem interneta lietotājiem jāsaskaras, strādājot ar TOR, ir lēns pārlūkošanas ātrums.

Tā kā to arvien vairāk izmanto, daudzi krāpnieki un kibernoziedznieki to izmanto, un tieši tas varētu jūs arī aizķert. Tas ir riskants veids, jo tas nav tik efektīvs, lai nodrošinātu pilnīgu anonimitāti.

Secinājums: Daudzi materiāli un vietnes internetā ir ierobežoti un nav pieejami. Tas rada īgnumu, un jums vairs nav citas iespējas kā vien pamest. Tomēr ir daudz noderīgu paņēmienu un paņēmienu, kā atbloķēt vietnes pārlūkā Chrome.

Lai novērstu problēmu, mēs šajā rakstā esam jums teikuši daudzas iespējas, kas veiksmīgi varētu būt jūsu ceļš uz tām bloķētajām vietnēm.

Bet tie visi nav simtprocentīgi izārstēt jūsu problēmu, jo daudzi no tiem rada ātruma problēmas, un daži no tiem ir liegti drošības jautājumiem. Tikai VPN pakalpojums nodrošina visas jūsu problēmas bez jebkādām negatīvām iespējām.

Bet arī šim nolūkam ir jāizvēlas labākie lietotāju iecienītie VPN pakalpojumi.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me