Atspējojiet WebRTC pārlūkprogrammās Firefox, Chrome un Opera – 2018 atjaunināts

[ware_item id=33][/ware_item]

WebRTC ir funkcija, kas kļuva populāra 2008. gadā, un drīz ievērojamie pārlūkprogrammas to pieņēma kā noklusējuma funkciju saviem lietotājiem. Tomēr pastāv zināmas bažas par privātumu, kuras dēļ tas var tikt apdraudēts, un tāpēc lietotāji meklē veidus, kā atspējot WebRTC.


Šajā rakstā sniegs dažus vienkāršus veidus, kā atspējot WebRTc, sniedzot plašāku ieskatu par tehnoloģiju.

Kā pārbaudīt, vai jūsu Webrtc iespējot vai atspējot?

Ir daudzi veidi, kā pārbaudīt, vai Webrtc pārlūkprogrammā iespējot vai atspējot, taču ļoti ieteicams izmantot WebRTC noplūdes testa rīku, lai ātri pārbaudītu un atspējotu WebRTC pārlūkā.

Kas ir WebRTC?

Ar vienkāršāko skaidrojumu WebRTC piedāvā reāllaika saziņu pārlūkprogrammā; tāpēc tas tiek dēvēts par “Web reālā laika komunikāciju (WebRTC)”. Tas būtībā ļauj lietotājam veikt balss zvanus, video tērzēšanu un P2P failu apmaiņu bez papildu pārlūka paplašinājuma vai spraudņa.

WebRTC izmanto dažādas API bez spraudņiem, kuras var izmantot galddatoros, kā arī mobilajās pārlūkprogrammās. Šo moderno tīmekļa pārlūka tehnoloģiju tagad izmanto lielākā daļa populāro pārlūkprogrammu. Tomēr šāda uzlabota veiktspēja bija iespējama tikai ar ārējiem spraudņiem, kad WebRTC tur nebija.

WebRTC darbība

WebRTC varētu raksturot kā multivides motoru, kam ir Javascript, lai ikviens zina par tā izmantošanu.

Pieņemsim, ka jūs norādāt pārlūkprogrammu uz URL un pēc tam pieprasa, lai jebkura cita persona norāda savu pārlūkprogrammu uz šo URL. Maģiski, ka jūs abi varētu redzēt viens otru, atrodoties dažādos pārlūkos, un tas ir tikai WebRTC dēļ.

Šeit mēs jums pastāstīsim par tīmekļa pārlūkprogrammu darbību pēc iespējas vienkāršākā veidā.

Domājot par tīmekļa lietojumprogrammu, tiktu ģenerēti divi elementi - klients un serveris. Klients, kas ir pārlūks, izveidos savienojumu ar serveri un pieprasa HTTP pieprasījumus. No otras puses, serverim ir pienākums sniegt atbildes. Mēs izmantojām līdzīgu tehnoloģiju, kas ir WebSockets. Tur strādāšana ir tāda pati kā pasta nodaļa, kurā pārlūks pārsūta ziņojumu uz serveri un no turienes tas tiek pārsūtīts norādītajai personai.

Tagad, ja pārlūkprogrammā ir WebRTC funkcija, ziņojumus var piegādāt tieši no viena pārlūka uz otru, bez servera starp tiem. Tomēr šāda saikne tiek veidota pēc īsa signalizācijas procesa, caur kuru pārlūkprogrammas atrod viena otru. Tāpēc tā kļūst populāra kā efektīva vienādranga tehnoloģija.

Kā WebRTC varētu būt ievainojams?

Lai gan tas ir jauninājums pārlūka efektivitātei, tas var apdraudēt arī lietotāja privātumu, pat ja viņš atrodas aiz tāda droša elementa kā VPN. Tomēr daudziem pārlūkiem tas ir noklusējuma iestatījums, kuram jums jāatspējo WebRTC.

Drošības eksperti un pētnieki ir atklājuši WebRTC kritisko trūkumu, kas ļauj vietnes īpašniekam apskatīt lietotāja reālo IP adresi. Šāds privātuma trūkums spēja ievietot ievainojamību Windows operētājsistēmas darbībā; pretējā gadījumā Linux un Mac OS X lietotāji ir pasargāti no šādiem privātuma draudiem, un viņiem nav nepieciešams atspējot WebRTC no Firefox un pārlūka Chrome.

Kas padara WebRTC neaizsargātu?

WebRTC darbojas tādā veidā, kas ļauj pieprasīt serveriem STUN (Session Traversal Utilities for NAT), kas piegādā publisku IP adresi vai “slēptu” IP VPN gadījumā, kā arī nosūta sistēmas vietējo IP adresi, kuru lietotājs izmanto.

Pieprasījuma secinājumus var iegūt, izmantojot JavaScript, taču ārpus parastās XML / HTTP pieprasījuma procedūras tie ir neredzami izstrādātāja konsolē. Tāpēc vienīgais veids, kā tā darbojas, ir WebRTC atbalsts pārlūkprogrammās vai JavaScript.

Lai novērstu šādu ievainojamību, labākais veids ir atspējot WebRTC savos Firefox un Chrome pārlūkos.

Atspējot WebRTC risinājumus

  • Kā jau minēju iepriekš, ir saprātīgs risinājums atspējot WebRTC kurā jums jāveic dažas darbības, kas izskaidrotas zemāk.
  • Izņemot šo, jūs varētu izmantot arī pārlūka papildinājumus un paplašinājumus, ja dažu iemeslu dēļ nevarētu atspējot WebRTC.
  • Izmantojiet oriģinālu VPN kas ir pietiekami drošs, lai pasargātu jūs no WebRTC noplūdēm.

Kā atspējot WebRTC pārlūkprogrammās Firefox un Chrome

WebRTC tiek uzskatīts par trūkumu pārlūkprogrammā, nevis VPN vai jūsu tīkla sistēmām. Tādēļ dažas pārlūka iestatījumu izmaiņas var palīdzēt jums atspējot WebRTC, un pēc tam varat pārlūkot, neradot grūtības un bažas par pakļaušanu.

Atspējojiet WebRTC pārlūkprogrammā Firefox

atspējot-webrtc-firefox-original

  • Vispirms dodieties uz URL joslu mājas lapā un ierakstiet “Par: config” un nospiediet taustiņu Enter. atspējot-webrtc-firefox
  • Tad jums tiks parādīts brīdinājuma ziņojums, un tur jums būs jānospiež “Es pieņemu risku”Opcija, kas parādīta apakšā. atslēgt-webrtc-firefox-2
  • Tieši zem URL lodziņa ir meklēšanas telpa. Ierakstiet “peerconnection.enabled“Tur un veiciet dubultklikšķi uz izvēles nosaukuma, lai mainītu vērtību uz“viltusAtspējojiet WebRTC pārlūkprogrammās Firefox, Chrome un Opera - 2018 atjaunināts

Visbeidzot, jūs esat izveidojis Firefox pārlūku, kurā nav iespējota WebRTC funkcija.

Atspējot WebRTC pārlūkā Chrome

Darbvirsma

Mainot konfidencialitātes iestatījumus, darbvirsmas hroma pārlūkā nevarējāt atspējot WebRTC. Tāpēc jums atliek tikai lejupielādēt Chrome paplašinājumu. Ja esat Google Chrome vai pārlūka Chromium lietotājs, WebRTC Leak Prevent varētu būt saprātīga izvēle.

atspējot-webrtc-hroms

Mobilais

Savā Android ierīcē ierakstiet URL hroms: // karodziņi / # Disable-webrtc pārlūkā Chrome. Pastāv iespēja “WebRTC STUN sākotnējās galvenes”No parādītā saraksta un pēc tam to atspējojiet. Kā papildu drošības pasākumu jūs varētu arī atspējot WebRTC aparatūras video kodēšana / dekodēšana opcija.

Kā pārbaudīt WebRTC noplūdi

Visticamāk, lietotājs paliktu noraizējies un sajaukts par WebRTC noplūdi, pat ja viņš savā pārlūkprogrammā ir atspējojis WebRTC.

Vienkāršs veids, kā pārbaudīt WebRTC noplūdi, ir apmeklēt vietni http://ipleak.net. Vai nu esat iespējojis VPN, vai arī esat atspējojis WebRTC no pārlūka iestatījumiem, jums jāredz rezultāti, kā parādīts zemāk;

Atspējojiet WebRTC pārlūkprogrammās Firefox, Chrome un Opera - 2018 atjaunināts

Tomēr, ja tiek ietekmēta jūsu pārlūkprogramma, nekā tiks parādīts jums, rezultāti parādīs jūsu reālo IP adresi.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me