Drošākais Android pārlūks 2019

[ware_item id=33][/ware_item]

Pēdējo reizi atjaunināts 2019. gada 14. jūlijā


Ir pagājis ilgs laiks, es plānoju par to rakstīt! bet nevarēju atrast iemeslus, es domāju, iesācieties, cilvēkiem pat nav vienalga, ko viņi instalē pareizi? viņi vienkārši vēlas instalēt lietotni vai spēli, cik ātri vien iespējams. nepievēršot uzmanību, kāpēc viņiem ir vajadzīga tik liela pieeja manam tālrunim.

Google un Facebook es jau zinu visu par tevi ...

Tātad, ja jūs atrodaties šeit, lai atrastu labu iespēju paslēpt saturu no ISP vai ziņkārīgo acīm. tad turpini lasīt ...

Ātrs risinājums: Droša pārlūka, kas nav Firefox, Chrome vai Opera, komplektācijā ir patiešām neapmierinoša vide, kas to rada; tiešām lēna pārlūkošana, straumēšanas problēmas. Tātad! Tā vietā, lai instalētu Android drošā pārlūkā, varat instalēt som uzticama VPN lietotne kas ļauj jums:

  • Atbloķēta piekļuve vietnei
  • Šifrēts tunelis, lai paslēptu datu pārlūkošanu
  • Piekļuve American Netflix
  • Ļaujiet straumēm lejupielādēt anonīmi

Kāpēc jums ir nepieciešama droša pārlūkprogramma android?

Vai tīmekļa pārlūkošana viedtālrunī notiek, bet bez pārlūka? Izmēģiniet kompetentās un īpaši izstrādātas visdrošākās Android pārlūkprogrammas.

Mūsdienu laikmetā vietņu vai tīmekļa lietojumprogrammu efektivitāte viedtālruņos dod ievērojamu un vissvarīgāko lomu tīmekļa lietotnes vai vietnes vērtējumā. Piemēram, ātras ielādes pārlūki iegūst lielāku popularitāti, salīdzinot ar lēnām darbinošiem pārlūkiem.

Pareiza pārlūka atrašana operētājsistēmai Android varētu būt grūts uzdevums, jo viedtālrunī Best Internet pārlūkprogrammu efektivitātes līmenis var samazināties. Tas varētu būt tāpēc, ka tīmekļa pārlūkprogrammas lielākoties ir aprīkotas ar uznirstošajām reklāmām, trešo pušu spraudņiem un attēliem, kurus var parādīt visu saturu personālajos datoros, bet operētājsistēmā Android, šāda informācija var būt ārkārtīgi kaitinoša. Tomēr vairāk bažas rada privātuma risks ar šādiem priekšmetiem.

Tāpēc šeit ir saraksts ar visdrošākajām Android pārlūkprogrammām, kurām ir uzticama veiktspēja.

1- Drosmīgs pārlūks - ar Chrome Feel

android pārlūks | Drosmīgs pārlūks

Pārlūks Chrome ir ieguvis tik milzīgu popularitāti, pateicoties tā saskarnei kā vaicājumu risināšanas efektivitātei. Tomēr ir mazāk funkciju, ja vēlaties drošu platformu interneta sērfošanai.

Brave Browser ir visdrošākais Android pārlūks cilvēkiem, kuri meklē šādas funkcijas ar tādu pašu veiktspējas līmeni. Tas ir pārlūkprogramma Chrome, kurā ir pielāgojamas reklāmas un izsekošanas bloķēšanas iespējas, kas ļauj HTTPS visur, trešo personu sīkfailu bloķēšanu, skriptu bloķēšanu un pirkstu nospiedumu aizsardzību ar vienu klikšķi.

Drosmīgi nodrošina arī nelielu akumulatora enerģijas taupīšanu un ātruma uzlabošanu, kas ir galvenais ieguvums viedtālruņu lietotājiem.

2 - Ghostery Privacy pārlūks

Ghostery Privacy Lejupielādējiet Android

Kā norāda nosaukums, Ghostery pārlūks ir izveidots ar drošības mērķi. Iestatot pārlūku un pirmo reizi to atverot, jums tiek piedāvāta iespēja bloķēt izsekotājus pēc noklusējuma. Izmantojot šo piekrišanu, katrs izsekotājs tiks bloķēts vietnēs, kuras apmeklējat šajā pārlūkprogrammā.

Pabeidzot pārlūka iestatīšanu, jums ir jāatspējo uznirstošo logu bloķēšana un automātiskā pabeigšana, kas ir iespējoti pēc noklusējuma.

Android lietotājiem pakalpojumam Ghostery ir iespēja pieprasīt jebkuras vietnes darbvirsmas vietni. Varat iespējot automātisko pieprasījumu, iespējojot to no lietotnes iestatījumiem.

Tāpat kā daudzos pārlūkos, tam ir arī privātais režīms ar nosaukumu “Spoku režīms”. Turklāt, izejot no pārlūka, jūs varat bloķēt sīkfailu, notīrīt vēsturi un kešatmiņu.

3 - Orfox drošā pārlūkošana

Orfox drošas pārlūkošanas lejupielāde

Orfox pārlūks ir veidots no tā paša avota koda kā Tor pārlūks un Firefox.

Pārlūkprogrammai ir HTTPS funkcija visur. Tas nodrošina drošu HTTPS protokolu visās vietnēs, ja tādas ir. Orfox privātais režīms automātiski atspējo katru izsekotāju; tomēr tas ļauj jums izdzēst visus datus izejot.

To izmantojot, jūs varat pieprasīt darbvirsmas vietnes, neizsekot, lietotāja pieteikšanos un viesu emuārus. Tam ir arī papildinājumi un starpniekserveris “Orbot”, ko varētu instalēt.

Tas, kas padara to par vienu no drošākajiem Android pārlūkiem, ir paroles aizsardzības funkcija, ar kuras palīdzību jūs varat bloķēt pārlūku.

4 - Google Chrome

google chrome android nodrošināts pārlūks

Google Chrome ir populārākais pārlūks personālo datoru lietotājiem, kā arī viens no drošākajiem Android pārlūkiem.

Ātrās meklēšanas adreses josla, inkognito režīms, atbilstoši rezultāti un ieteicamie meklēšanas vaicājumi ir funkcijas, kas padara to saderīgu Android pārlūku.

Atšķirībā no daudziem pārlūkiem, Android viedtālruņos Chrome efektivitāte paliek nemainīga. Chrome pārlūks saglabā jūsu iecienītās vietnes mājas lapā, lai jūs tām varētu piekļūt ar vienu klikšķi.

Izmantojot pārlūku Chrome, varat arī saglabāt jebkuru Web lapu turpmākai lasīšanai bezsaistē, kas padara to labvēlīgāku viedtālruņu lietotājiem.

Drošības iemītnieki, iespējams, noliedz Google sinhronizācijas funkcijas izmantošanu. Tas notiek tāpēc, ka, pierakstoties no Google konta, tas saglabā jūsu grāmatzīmes, cilnes, vēsturi visās ierīcēs, lietotājvārdus un paroles. Tomēr tas ir ārkārtīgi ērti brīžos, kad ir garas formas un jūs nevēlaties tos vēlreiz aizpildīt.

5- Firefox fokuss

Drošākais Android pārlūks 2019

Firefox Focus ir vēl viens bezpeļņas Firefox federācijas projekts. Regulārai pārlūkošanai Mozilla Firefox ir piemērots, bet, ja jūs meklējat uz drošību orientētu pārlūku, tad Firefox Focus ir viens no drošākajiem android pārlūkiem.

Šis pārlūks lietotājiem nodrošina vislielāko privātumu, slēpjot viņu klātbūtni internetā. Arī noņemtā un pilnveidotā saskarne palīdz paslēpt attēla reklāmas, parādīt pašreizējā tīmekļa vietnē bloķēto reklāmu skaitu un regulāri atgādina, ka ir jādzēš pārlūkošanas vēsture.

Parasti Android tālruņiem ir ierobežota telpa vai, salīdzinot ar datoru, tas ir patiešām mazāks. Tāpēc pārlūkprogramma Firefox Focus ir ieviesusi mazāk vietas patērējošu faktoru ar tikai 4 MB lejupielādi.

6- Mozilla Firefox

Drošākais Android pārlūks 2019

Firefox nav tik labs kā Chrome pārlūks, taču tas joprojām ir ļoti konkurētspējīgs, lai piedalītos drošāko Android pārlūku sarakstā. Turklāt atšķirībā no pārlūka Google Chrome tas piedāvā daudzas drošības uzlabošanas iespējas.

Runājot par lietotāju kontroli, Firefox ir tas, kas lietotājiem piedāvā vislielākās pielāgošanas iespējas starp visiem populārajiem pārlūkiem.

Papildinājumi ir arī visizdevīgākā iespēja mobilajiem lietotājiem, un Firefox nodrošina daudzus unikālus piedāvātos paplašinājumus. Piemēram, Adblock, lai ierobežotu uzmācīgas reklāmas, Speechify teksta-runas dzinējam, LastPass paroles pārvaldībai un daudzi citi.

Firefox sinhronizācijas funkcijas ir gandrīz tādas pašas kā Chrome. Tomēr nakts režīma funkcija pielāgo Web lapas, lai mazinātu acu noslodzi, kas visbiežāk rodas, lietojot tālruni.

7- CM pārlūks

Drošākais Android pārlūks 2019

Šis pārlūks ļauj arī iespējot paroles bloķēšanu. CM pārlūkprogrammā ir arī iespēja lietotnes iestatījumos iespējot “lietotņu iziešanas vēstures notīrīšanu un sīkdatņu atspējošanu”.

Šīs pārlūkprogrammas atšķirīgā iezīme ir iebūvētā aizsardzības sistēma, kas skenē visus no tīmekļa lejupielādētos APK. Turklāt ir arī tādas funkcijas kā iebūvēts reklāmu bloķētājs, inkognito režīms, nakts režīms, balss meklēšana, lapu tulkotājs un darbvirsmas režīms..

8- Opera pārlūks

Drošākais Android pārlūks 2019

Opera ir diezgan populārs vārds starp labākajiem pārlūkiem, kam ir atbilstoša veiktspēja viedtālruņos, ieskaitot Android.

Regulāri atjauninājumi, izmantojot uzlabotas un jaunas funkcijas, padara Opera par iespaidīgu izpildītāju starp labākajiem Android pārlūkiem.

Mājaslapā ir iebūvēts reklāmu bloķētājs, meklēšanas josla ar QR koda skenēšanu, viedās ziņu plūsmas funkcija mājaslapā un citas funkcijas. Tomēr Opera VPN ir izraisījis milzīgu pārlūka pieprasījuma pieaugumu.

Varat arī sinhronizēt datus, izveidojot Opera kontu.

Papildus parastajam pārlūkam ir arī Opera mini, kas ir mazāk vietas patērējoša iespēja tiem, kam ir pārpildīts ar mobilajiem tālruņiem, kas satur lietotnes. Tam ir gandrīz tādas pašas funkcijas kā Facebook paziņojumu joslai.

9 - delfīnu pārlūks

Drošākais Android pārlūks 2019

Delfīnu pārlūks tiek nosaukts atbilstoši tā spējai meklēt jautājumus ar balss komandām. Šī noteikti ir funkcija, kuru varat izmantot, izmantojot AI palīgus, bet iebūvētā funkcija vienmēr ir priekšrocība.

Žestu vadība ir arī atšķirīga iezīme, kas padara Dolphin par konkurences iespēju labākajam Android pārlūkam. Šī funkcija ļauj grāmatzīmēt tīmekļa lapas ar pirkstu žestiem; tomēr Webzīns ir Dolphin atbilde uz Flipboard, kas aptver vairāk nekā 300 tīmekļa avotus dažādās kategorijās bezsaistes žurnālu stila apkopojumā.

Tāpat kā Firefox un citiem pārlūkiem, arī Dolphin lietotājiem ir iespēja lejupielādēt paplašinājumus un papildinājumus, lai uzlabotu pārlūka efektivitāti.

Izmantojot delfīnu pārlūku, varat arī iespējot privātu pārlūkošanu, pārlūkošanu cilnēs, cilnes sinhronizēšanu un reklāmu bloķēšanu..

10- Puffin pārlūks

Drošākais Android pārlūks 2019

Puffin pārlūks var nebūt tik efektīvs kā citi Android pārlūki, taču tam ir dažas pārdošanas funkcijas, kas to padara populāru.

Visizcilākā Puffin iezīme ir tā, ka tai ir noklusējuma atbalsts Adobe Flash saturam, kas novērš visas grūtības un ļauj attālināti lejupielādēt un straumēt Web lapas, Flash spēles un videoklipus ierīcē..

Ir arī tādas funkcijas kā peles kursora emulācija, virtuāla spēļu planšete un arī tēmas izvēle.

Iepriekš aprakstītā Adobe lejupielādes funkcija padara Puffin pārlūkošanu īpaši ātru; tomēr Puffin datu glabāšana mākonī palīdz palielināt ātrumu, kā arī aizsargā datus no hakeriem un nenodrošināta publiska Wi-Fi.

11- Ecosia pārlūks

Drošākais Android pārlūks 2019

Ecosia ir pārlūks ar patiešām atšķirīgu pieeju videi draudzīgas kultūras veicināšanai. Piemēram, meklēšana, kas veikta, izmantojot pašu Ecosia meklētājprogrammu, veicina poda izveidi, kas tiek izmantots jaunu koku stādīšanai. Arī tās 80% peļņa tiek izmantota jaunu koku stādīšanai ar cerību līdz 2020. gadam iestādīt miljardu koku.

No otras puses, Ecosia nodrošina pienācīgas pārlūkošanas iespējas, padarot to par vienu no labākajiem Android pārlūkiem. Tā pamatā ir hroms, un lietotāji pārlūkošanu piedzīvo daudz līdzīgi kā pārlūks Chrome.

Ecosia pārlūkprogrammā ietilpst arī parastās pārlūka lietas, piemēram, grāmatzīmes, vairākas cilnes, privāts pārlūkošanas režīms un lejupielādes..

12- UC Mini

Drošākais Android pārlūks 2019

Iespējams, ka Android lietotāji ir pazīstami ar UC pārlūku, jo tas ir patiešām populārs viņu vidū. Tomēr UC mini ir vēl viena priekšrocība - tas ir īpaši viegls.

Tas ir aprīkots ar tādām funkcijām kā nakts režīms, inkognito režīms, žestu vadība un dažas citas. Tas ir bezmaksas, bez pirkumiem lietotnē, un tehniski ir Android Go lietotne.

Izbaudiet savu Android tīmekļa sērfošanu!

Sērfošana tīmeklī, izmantojot Android, ir patiešām iespējama, pārliecinieties, vai esat izvēlējies pareizo pārlūku, kas neizbojā jūsu privātumu.

Vislabākajam Android pārlūkam noteikti jāietver ātrs ātrums un līdzīga efektivitāte, kāda rodas, meklējot tīmeklī datoru.

Iepriekšminētās iespējas var nebūt ideālas, taču tās joprojām ir vissaderīgākās un populārākās izvēles iespējas to interneta lietotāju vidū, kuri pārsvarā sērfo tīmeklī ar saviem tālruņiem.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me