E-pasta šifrēšana: kā šifrēt e-pastu?

[ware_item id=33][/ware_item]

Pieaugot privātuma draudiem internetā, piemēram, NSA uzraudzībai. Par visām jūsu darbībām un draudiem, kas saistīti ar kibernoziedzniekiem, jums ir jādomā par saviem privātuma un drošības aizsardzības soļiem.


Mūsdienās mēs kopīgojam sensitīvo informāciju pa e-pastu, piemēram, informāciju par mūsu bankas kontu. Paypal konts ir savienots ar e-pastu, jūsu privātajām sarunām ar draugiem un ģimeni. Pat ja jums nav jāsūta pa e-pastu sava konfidenciālā un slepenā informācija, piemēram, sociālās apdrošināšanas numuri, bankas informācija, biznesa noslēpumi utt., Pat tad jums ir jāaizsargā savi e-pasta dati.

Tātad, ja jūs kādreiz nobijāties iedomājoties iegūt visu šo informāciju nepareizajās rokās, tad jums ir nepieciešams šifrēts e-pasta pakalpojums vai programma, un tagad to varat izdarīt šeit.

Kāpēc jums vajadzētu šifrēt savu e-pastu?

Pieaugot drošības un privātuma draudiem. Neatkarīgi no tā, vai to veic NSA un citas valdības drošības aģentūras, kas lasa jūsu privātā e-pasta sarunas, uzrauga jūsu darbības internetā utt.

Vislabākais ir aizsargāt savu privātumu un būt šifrētam. Šifrēšana ir gudra ideja šādā pasaulē, kur pat valdība un uzraudzības aģentūras vēlas un nevēlas ievērot individuālās privātuma jēdzienu..

Tas noteikti var nodrošināt jūsu svarīgo datu drošību un drošumu, izmantojot paroli vai šifrēšanas atslēgu, kas ir droša jums vai cilvēkiem, kuriem uzticaties, un tur jūs un prom no snoopers vai kibernoziedznieku ziņkārīgajām acīm..

Šajā rakstā mēs sniegsim jums norādījumus, kā varat šifrēt e-pasta sarunu, izmantojot darbvirsmas klientu, piemēram, Thunderbird un Postbox, un kā šifrēt visu jūsu izmantoto e-pasta pakalpojumu sniedzēju (Gmail, Outlook, Yahoo, Google Apps utt.)

Ko šifrēt?

Lai jūsu e-pasts būtu drošs un privāts, kā arī neļautu tam piekļūt neviens snaiperis, jums tas jāšifrē trīs veidos; savienojums no jūsu e-pasta pakalpojumu sniedzēja, jūsu pašreizējās faktiskās e-pasta ziņas; un saglabātās, kešatmiņā saglabātās vai arhivētās e-pasta ziņas.

Ja šifrējat sava e-pasta pakalpojumu sniedzēja savienojumu un pastāvīgi pārbaudāt un nosūtāt ziņojumus citiem tīkla lietotājiem, varat nozagt jūsu e-pasta pieteikšanās akreditācijas datus.

Un visi ziņojumi, ko sūtāt vai saņemat, jo īpaši, ja bieži izmantojat publisko Wi-Fi, sēžot iepirkšanās centrā vai restorānā, pastāv liels risks, ka hakeri, surogātpasta izplatītāji vai citi snoopers var uzbrukt un nozagt jūsu slepeno informāciju, lai šifrēšana jūs glābtu no šādas informācijas nopietni drošības draudi.

Jūsu e-pasta ziņojumi ir ļoti apdraudēti, ceļojot pa internetu, kurus var pārtvert jebkurš kibernoziedznieks, piemēram, hakeris vai surogātpasta izplatītājs, un jūsu slepenā informācija var nonākt nepareizajās rokās, tāpēc e-pasta sarunu šifrēšana pirms nosūtīšanas saņēmējiem tos padara neizlasāmus pat tad, ja pārtverti vai nozagti.

Ierīces atmiņā saglabātie saglabātie ziņojumi vai kešatmiņā saglabātās pasta ziņas ir arī jāšifrē, lai citi, kas izmanto jūsu datoru vai mobilo tālruni, nevarētu piekļūt jūsu slepenajai informācijai, kas jums var būt nopietns drauds.

Kā šifrēt e-pastu?

Kad sūtāt e-pasta ziņojumus, viņi no daudziem tīkliem pārvietojas pirms faktiskā adresāta.

Šie tīkli dažreiz var būt neaizsargāti un atvērti, vai arī tie var būt nonākuši nepareizajās rokās, un datus, kurus saņemat vai nosūtāt, vai arī tos var nolasīt NSA un citas valdības uzraudzības un drošības aģentūras, lai nodrošinātu pilnīgu un visaptverošu e-pasta šifrēšanu, jums ir divas iespējas, ko darīt to pats vai izmantojiet trešās puses programmatūru. Vispirms uzzināsim par to, kā pats varat šifrēt e-pasta ziņojumus. Tam jums jāapgūst trīs šifrēšanas līmeņi, kas jums jāīsteno visaptverošā e-pasta šifrēšanas procedūrā;

  1. E-pasta savienojumu šifrēšana
  2. E-pasta ziņojumu šifrēšana
  3. Saglabātā e-pasta šifrēšana

Sāksim mācīties, kā to visu izdarīt, un nodrošināt visas jūsu e-pasta sarunas.

Kā šifrēt e-pasta savienojumus?

Piekļūstot sensitīvas informācijas lapām, piemēram, jūsu bankas kontam vai tiešsaistes maksājumu lapai, jūs izmantojat SSL (Secure Socket Layer) un transporta slāņa drošības (TLS) šifrēšanu, līdzīgi, ja jums ir nepieciešams šifrēt e-pastu un aizsargāt savienojumu starp jūsu e-pasta pakalpojumu sniedzēju un datoru vai citu ierīci, jums jāpārliecinās, vai SSL / TLS šifrēšana ir aktīva. Ja tas tā ir, vietnes adrese (URL) sāksies ar HTTP, nevis HTTP; atkarībā no jūsu pārlūka dažas citas droša un šifrēta savienojuma norādes ir paziņojums blakus adreses joslai vai neliela dzeltena piekaramās atslēgas ikona statusa joslā zem pārlūka loga. Ja jūs to neredzat, varat to izdarīt, veicot šīs darbības;

  • “HTTP” beigās ievadiet alfabēta burtu “s” un pieskarieties Enter
  • Ja jūsu e-pasta pakalpojumu sniedzējs atbalsta SSL / TLS, šī instrukcija parasti to novirza uz šifrētu serveri.
  • Pēc tam pārlūkojiet savu konta iestatījumi lai redzētu, vai nākamajiem pieteikšanās gadījumiem varat aktivizēt šifrēšanu pēc noklusējuma.
  • Ja nevarat piespiest šifrēšanu, sazinieties ar savu pakalpojumu sniedzēju, jo tas, iespējams, neatbalsta SSL / TLS.

Kā šifrēt e-pasta ziņas?

Ja vēlaties, lai e-pasta ziņas, kuras sūtāt vai saņemat, tiktu aizsargātas vai šifrētas, pirms noteikta laika jāveic daži uzdevumi, un ne tikai jums, bet arī adresātam, kuram jūs sūtāt ziņojumus, jāveic dažas darbības pirms laika. Šim nolūkam varat izmantot šifrēšanas funkcijas, kas iebūvētas jūsu e-pasta pakalpojumā, vai arī varat lejupielādēt šifrēšanas programmu vai klienta papildinājumus (piemēram, kas izmanto OpenPGP) šifrētam e-pastam. Vienā šķipsnā varat izmantot tīmekļa šifrētu e-pasta pakalpojumu, piemēram '' JumbleMe ' vai otrs “Sendinc”, taču šādi rīkojoties, jums būs jāuzticas trešās puses uzņēmumam.

Kā šifrēt saglabāto e-pastu

Nosūtītās vai saņemtās e-pasta sarunas tiek saglabātas datorā vai mobilajā ierīcē, kuru izmantojat, lai nodrošinātu šādu ziņojumu konfidencialitātes līmeni. Jūs varat izmantot jūsu izmantotā e-pasta pakalpojumu sniedzēja iebūvēto funkciju vai arī izmantot trešās puses šifrēšanu. programmatūra, kas nodrošinās jūsu dublēto e-pasta ziņojumu aizsardzību un pasargās tos no droša un nepieejamā snoopers un hakeriem utt. Tomēr tas ir ļoti ieteicams un labākais risinājums, lai šifrēšanu ieviestu visam datoram vai klēpjdatoram..

Šifrēti e-pasta pakalpojumu sniedzēji

Protonmail

Protonmail ir slavena droša un šifrēta pasta lietojumprogramma, kas ir bezmaksas un ērti lietojama. Tas nodrošina pilnīgu šifrēšanu, lai uzlabotu jūsu e-pasta ziņojumu privātumu. Tas piedāvā modernu iesūtnes dizainu, lai ērti lietotu un kārtotu lielapjoma ziņojumus ar visaugstākajām cenām. Tas nodrošina šādas funkcijas; Datu drošība un neitralitāte, Automātiska e-pasta drošība, Bezmaksas drošs e-pasts, Drošība bez apgrūtinājumiem, Aizsargājiet savu privātumu un Drošība ar produktivitāti.

Hushmail

Hushmail ir viens no populārākajiem šifrēto e-pasta pakalpojumu sniedzējiem. Pēc Hushmail konta izveidošanas jūsu e-pasta ziņojums tiek saglabāts šifrētā formā un atšifrēts ar paroli. Starp Hushmail lietotājiem pārsūtītie e-pasti tiek šifrēti un automātiski atšifrēti. Ja sūtāt e-pastu, varat šai personai izmantot slepenu jautājumu, un šai personai ir jāatbild, lai atšifrētu jūsu e-pastu.


VaultletMail

VaultletMail, kas ir daļa no VaultletSuite programmām, ir OS atsevišķa instalēšanas programma, nevis tīmekļa lietotne. Ja abi lietotāji izmanto VaultletMail kontus, e-pasta ziņojumi pārsūtīšanas laikā ir pilnībā šifrēti. Ja sūtāt e-pastu lietotājam, izmantojot citu šifrētu e-pasta pakalpojumu, varat izmantot VaultletMail īpašās piegādes sistēmas funkciju..

Enigmail

Enigmail ir bezmaksas Mozilla Thunderbird paplašinājums, piemēram, dažādi spraudņi, kas pieejami citām populārām e-pasta programmām. Lai izmantotu Enigmail, jums būs jāinstalē Enigmail paplašinājums vietnē Thunderbird un programmatūrā GNU Privacy Guard, gan operētājsistēmai..


Nešifrēts e-pasta pakalpojumu sniedzējs

Dažiem e-pasta pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, Gmail, Yahoo un Outlook utt., Nav īpaša šifrēšanas modeļa, taču viņi savā e-pastā atbalsta dažas šifrēšanas funkcijas, kuras sīkāk apskatītas zemāk.

Šifrēšana pakalpojumā Gmail

2014. gadā Google plānoja e-pasta šifrēšanas funkciju un apgalvoja, ka viss e-pasts, kuru jūs sūtāt, izmantojot Gmail kontu, tiek automātiski šifrēts, bet tikai tad, ja saņēmējs, kuru sūtāt e-pastu, izmanto Gmail, ja viņi izmanto kādu citu e-pasta pakalpojumu sniedzēju, piemēram, Outlook, Yahoo utt., Tad ziņojumi tiek nosūtīti nešifrēti. Lai nosūtītu šifrētu e-pastu, jums jāinstalē trešās puses e-pasta šifrēšanas klients un pēc tam izpildiet instrukcijas. Varat instalēt trešās puses paplašinājumu uz chrome, piemēram pasta aploksne lai nosūtītu šifrētu e-pastu.

kā šifrēt e-pastu
Šifrēšana Yahoo pastā

Yahoo pasts dažus gadus nenodrošina automātisku e-pasta šifrēšanu, un iepriekš lietotājiem bija jāizvēlas šifrēšanas funkcija, taču 2014. gadā Yahoo ļāva automātiskai e-pasta šifrēšanai. ”” Jebkurā brīdī, kad izmantojat Yahoo Mail - neatkarīgi no tā, vai tas atrodas tīmeklī, mobilajā tīmeklī , mobilajām lietotnēm vai caur IMAP, SMTP vai POP - tas pēc noklusējuma ir pilnībā 100% šifrēts un aizsargāts ar 2 048 bitu sertifikātiem, ”emuāra ziņojumā sacīja Džefs Bonforts, Yahoo komunikāciju produktu vecākais viceprezidents. “Šī šifrēšana attiecas uz jūsu e-pastiem, pielikumiem, kontaktpersonām, kā arī uz kalendāru un Messenger pa pastu.”

kā šifrētu e - pastu

Šifrēšana programmā Outlook

Microsoft e-pasta lietotnei Outlook ir ļoti sarežģīta e-pasta šifrēšanas iestatīšanas procedūra, kas jums jādara, lai apmainītos ar digitālajiem parakstiem ar saņēmēju, lai šifrētu ziņojumus. Lai tos izveidotu, jums būs jāievēro drošie e-pasta ziņojumi, izmantojot digitālā paraksta rokasgrāmatu Microsoft vietnē, pēc tam jums jāveic šie daži soļi;
Kad esat pabeidzis rakstīt e-pastu, tieši pirms noklikšķināšanas uz nosūtīt pogas dodieties uz “Iespējas” pēc tam atlasiet “Vairāk iespēju" >Ziņu iespējas>Drošības iestatījumi>Šifrējiet ziņojumu saturu un pielikumus.
Jūsu e-pasta ziņojums tagad ir šifrēts, un to var lasīt tikai adresāts, kuram jūs koplietojāt iepriekš minēto šifrēšanas atslēgu un drošības sertifikātu..

šifrēts e-pasts

Windows šifrēšanas rīki e-pastam

Ir dažas iebūvētas Windows funkcijas, ar kuru palīdzību jūs varat saspiest dokumentus vai failus šifrētā mapē un pēc tam nosūtīt tos pa e-pastu ikvienam, kuru vēlaties, un šifrēšanas atslēgu koplietot tikai ar viņiem, tādējādi jūsu konkrētie faili šajā mapē paliek droši un var To nedrīkst redzēt un izlasīt neviens, kurš tiem piekļūst bez šifrēšanas paroles. To var izdarīt, izmantojot;

WinZip & WinRar

WinZip un WinRar ir uz Windows balstītas utilītas, kuras var ietaupīt diska vietu, saspiežot tās un padarot tās pieejamas ar mazāk vietas, kā arī nodrošina iespēju ievietot paroli, lai neviena nepilnvarota persona nevarētu piekļūt šādiem failiem jūsu sistēmā vai pat tad, kad tie tiek koplietoti. pa e-pastu, bet tos abus var izmantot arī, lai pārsūtītu personiskos attēlus, videoklipus, slepenus dokumentus vai citus personiskos failus, kas saspiesti un saspiesti, un aizsargāti ar paroli, pēc tam pievienoti un nosūtīti personām, ar kurām vēlaties dalīties ar informāciju, pārliecinieties, ka jums ir jādalās ar paroli jūs iestatāt mapēs, kuras koplietojat pa e-pastu ar adresātiem, kuriem sūtāt e-pastu.

Secinājums

E-pasta šifrēšana ir jaudīga metode, lai nodrošinātu visaptverošu privātumu un drošību. Jūsu sensitīvie ziņojumi un faili ceļo pa e-pasta sarunām. Tā kā tas aizsargā jūsu finanšu informāciju un personisko informāciju, esiet droši. Un pat tad, ja kļūdas dēļ tiek dalīts ar nepareizu cilvēku. tas ir aizsargāts un nenolasāms, tāpēc visu jūsu e-pasta ziņojumu aizsargāšana var būt mazs darbs, kam jāpievērš arī neliela uzmanība, taču ieguvumi ir neizskaitāmi, un pašreizējā laika nepieciešamībai vienmēr būt drošībā..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me