Kā atrisināt SSL savienojuma kļūdu [atrisināta] 2018 Atjaunināts

[ware_item id=33][/ware_item]

Visām slavenajām pārlūkprogrammām ir savi drošības pasākumi un aizsargāti slāņi, kuru mērķis ir tikai nodrošināt lietotājiem papildu drošību un vidi bez ļaunprātīgas programmatūras. Tāpēc daži lietotāji saņem tādas kļūdas kā SSL savienojuma kļūda vai err_ssl_protocol_error.


Visā pasaulē ir miljoniem inficētu un nedrošu vietņu, kurām pārlūkprogrammas pieņem un konfigurē savas sistēmas, lai novērstu šāda veida ļaunprātīgas tīmekļa lapas. Viņi automātiski atrod un uznirstošo kļūdu “err_connection_closed”, lai iegūtu lietotāju uzmanību.

Šajā rakstā es jums parādīšu, kā atbrīvoties no kļūdām, kas saistītas ar SSL savienojumu un kļūdaini rodas, sērfojot tiešsaistē.

SSL kļūdas, ko galvenokārt izraisa lietotāja dators & Pārlūka konfigurācija, un tā varētu būt no serveriem.

Tādas kļūdas kā:

 • err_ssl_protocol_error
 • jūsu savienojums nav privāts
 • err_ssl_protocol_error
 • err_connection_closed

Šie ir galvenie kļūdu apzīmējumi, kurus galvenokārt iegūsit, pārlūkojot tiešsaistē un iestrēdzis jebkurā vietnē vai lapā. Ja esat kādas šādas kļūdas upuris, šis raksts varētu jums palīdzēt.

Sistēmas konfigurācija: pārbaudiet savus sistēmas iestatījumus

Pirms izpētīt servera pusi, jums jāpārbauda šīs konfigurācijas, kas lielākoties atrisina problēmu.

Pārbaudiet savus sistēmas laika un datu iestatījumus:

Ja jūsu laiks un datums nav pareizs, tas var izraisīt šo problēmu. Atiestatiet laiku, ja tas nav pareizs. Kā atrisināt SSL savienojuma kļūdu [atrisināta] 2018 Atjaunināts

Pretvīrusu programmatūra:

Ja savās ierīcēs izmantojat pretvīrusu programmatūru, uz laiku to izslēdziet, lai pārbaudītu, vai ar to nav problēmu. Tas notiek tāpēc, ka antivīruss var bloķēt jūsu SSL savienojumu.

Saistītais raksts: Top 10 labākā pretvīrusu programmatūra 2017 & Esiet aizsargāts vienmēr

Pārbaudiet savu ugunsmūri:

Jūsu ugunsmūris varētu būt arī šo kļūdu iemesls (“err_ssl_protocol_error”,“err_connection_closed”). Pēc noklusējuma jūsu ugunsmūris var apturēt visas savienojuma caurlaides, kurām beidzas SSL savienojumi. Jums, iespējams, vajadzēs atspējot ugunsmūri un atkārtoti atvērt lapu, pārbaudiet, vai tas darbojas.

Tīkla koplietošanas centra iestatījumi:

Šī metode darbojas tikai tad, ja izmantojat Windows OS, un jūsu SSL stāvoklis var bloķēt jūsu SSL savienojumu, tāpēc varat veikt šīs darbības, lai “skaidrs SSL štats

Mac lietotājiem:

Klikšķiniet uz IET > Lietojumprogrammas > Lietderība > KeyChain piekļuve

SSL savienojuma kļūda

Windows lietotājam

Tīkla un koplietošanas centrs

 • Sākt izvēlni
  • Vadības panelis
   • Tīkls un internets
    • Tīkla un koplietošanas centrs

Notīrīt SSL stāvokļa logus

Skatiet loga kreiso apakšējo stūri, kur atradīsit opciju “Interneta iespējasNoklikšķiniet uz tā, tiks atvērts jauns logs ar nosaukumu “Interneta rekvizītiTagad noklikšķiniet uz “SatursUn pēc tam noklikšķiniet uz “Notīrīt SSL stāvokli”.

Tas varētu neatgriezeniski atrisināt jūsu problēmu. Ja nelēkt uz nākamo soli.

Pārlūka iestatījumi SSL savienojuma kļūdas novēršanai

Paplašinājumi:

Dažreiz šāda veida kļūdas rodas, ja izmantojat aizdomīgus pārlūka paplašinājumus, tādā gadījumā jums ir jānoņem vai jāatspējo nevajadzīgi spraudņi. Atveriet pārlūku Chrome un ielīmējiet šo “chrome: // extensions /”. Tagad jūs iegūsit paplašinājumu sarakstu, kurā jums visi jāatspējo. Atveriet vēlamo tīmekļa lapu un nospiediet taustiņu Enter. Ja tas nedarbojas, turpiniet lasīt.

Kā atrisināt SSL savienojuma kļūdu [atrisināta] 2018 Atjaunināts

Saistītais raksts: Kā atbloķēt tīmekļa vietnes pārlūkā Chrome Droši paplašinājumi

Pārlūka notīrītā kešatmiņa:

Dažreiz SSL savienojuma kļūdas iemesls ir novecojusi un novecojusi sertifikācija, kas tiek saglabāta jūsu pārlūkprogrammas kešatmiņā, pat ja šo problēmu atrisina vietnes īpašnieks. Tas ir tāpēc, ka tas tiek glabāts pārlūkprogrammas kešatmiņā! Katru reizi, kad apmeklējat šo lapu, tajā tiks rādīti tie paši rezultāti, kurus viņi izvēlējās, kad problēma bija tur.

Notīriet pārlūkošanas vēsturi un mēģiniet vēlreiz šo lapu. Varat arī izmēģināt inkognito režīmā tikai pārbaudes nolūkos! Tā kā inkognito cilne neievēro veco kešatmiņu un vēsturi.

Īsais taustiņš:

 • Windows lietotāji: CRTL + Shift + N
 • Mac lietotāji: komanda + shift + N

Atjauniniet savu pārlūku:

Šīs kļūdas “err_connection_closed” var izraisīt arī vecās versijas pārlūkprogrammas. Atjauniniet pārlūkprogrammas sadaļā Iestatījumi.

QUIC protokols pārlūkā Chrome:

Pārlūkā Chrome pēc noklusējuma ir “QUIC protokols”, pārlūkprogrammās, piemēram, hromā, vienmēr jāpārliecinās, ka jūsu apmeklētajai vietnei ir pilnībā uzticami un droši darboties. Tas arī aizsargā jūsu datoru no ļaunprātīgas programmatūras lejupielādes vai ievadīšanas, kas galvenokārt nāk no neuzticamām vietnēm.

Kad esat pabeidzis darbu ar šo vietni, ieteicams atkārtot procesu.

QUIC protokola atspējošana chrome un citās pārlūkprogrammās var būt noderīga arī SSL savienojuma kļūdas “SSL_PROTOCOL_ERROR” novēršanā. Kopēt šo kodu “hroms: // karodziņi / # enable-quic

Kā atrisināt SSL savienojuma kļūdu [atrisināta] 2018 Atjaunināts

Tagad noklikšķiniet uz “Eksperimentāls QUIC protokols”Atlasiet“Invalīds ” un aizveriet Google chrome. Tagad atkal palaidiet programmu vēlreiz.

Šis raksts ik pa laikam tiek atjaunināts ...

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me