Kā Google var jūs izsekot un kā novērst Google izsekošanu?

[ware_item id=33][/ware_item]

Nav slēpts fakts, ka Google daudz zina par lietotāju informāciju un datiem. Google ir neizbēgama digitālā vienība, kas iesaistījās gandrīz katrā indivīda dzīves daļā. Vai nu jūs vēlaties kaut ko meklēt internetā, vēlaties noskatīties filmu vai kādu video, par kuru kāds runā, vai vēlaties apmeklēt jebkuru jaunu galamērķi, Googles par to ļoti labi zina.


Tā kā mēs ļoti paļaujamies uz Google, to ir grūti novērst no mūsu dzīves. Tomēr mēs vismaz varam uzzināt veidus, kā ierobežot tā kontroli no mūsu datiem un informācijas.

Šajā rakstā jūs atradīsit dažādas taktikas, pēc kurām Google var izsekot visām jūsu darbībām un kā jūs varat liegt Google to darīt. Apskatiet zemāk!

  1. Google Maps atrašanās vieta:

Šī funkcija ir viena no aizraujošākajām un pienācīgākajām Google piedāvātajām funkcijām, no kuras nav iespējams izvairīties. Google ļoti gudri saglabā jūsu atrašanās vietas koordinātas ikreiz, kad meklējot vai dodoties jebkur citur, izmantojat Google kartes funkciju.

Google izmanto šo informāciju daudzos veidos, piemēram, papildus pakalpojumu uzlabošanai viņi arī nosūta paziņojumu karti, ja atrodaties kinoteātrī vai restorānā.

Lai neļautu Google izsekot jūsu darbībām, varat deaktivizēt opciju Atrašanās vietu vēsture. Šīs opcijas atspējošana neietekmēs jūsu pieredzi. Tomēr jūs varat zaudēt iespēju aplūkot savus ceļojumus, izmantojot Google Maps. Šīs opcijas deaktivizēšana liegs Google Maps piekļūt jūsu atrašanās vietai.

Varat arī anulēt Google Maps GPS atļauju, lai pārliecinātos, ka tā neseko jums, bez jums par to neinformējot.

Varat arī atspējot Web & Lietotņu darbības opcija, jo tā arī ļauj Google koplietot jūsu atrašanās vietas datus.

Visas šīs iestatīšanas iespējas atrodas vienā vietā. Lai mainītu šos iestatījumus, atveriet lietotni Google Maps, pārvelciet no kreisās malas uz uzzīmējiet navigācijas atvilktni. No šejienes pieskarieties vienumam Iestatījumi un hit Personīgais saturs. Visas šīs iespējas var atrast sadaļā Lietotņu vēsture un atrašanās vietas iestatījumi.

  1. Atrašanās vieta no Android tālruņiem:

Ja esat Android lietotājs, Google nepārtraukti reģistrē un izseko jūsu katru kustību. Šim nolūkam viņiem pat nav nepieciešama karšu funkcija.

Ja vēlaties neļaut Google to darīt, jums ir jāatspējo gan tīmekļa, gan lietotņu aktivitātes un atrašanās vietu vēstures opcija.

Ja viedtālrunī nav instalēta programma Maps un vēlaties piekļūt konfidencialitātes iestatījumiem, neuztraucieties. Viss, kas jums nepieciešams, ir dodieties uz informācijas paneli Mana darbība. No kreisās izvēlnes meklēt aktivitātes vadīklas lai piekļūtu šiem iestatījumiem.

Ja vēlaties izdzēst jebkādu konkrētu informāciju par atrašanās vietu, dariet to no paneļa mājas lapas.

  1. Datu izmantošana no Android tālruņiem:

Android lietotāja personiskā un privātā informācija ir pakļauta lielam riskam, jo ​​Google saglabā daudz lietotāja informācijas. Tajā ir iekļauta kāda personīga informācija, piemēram, kontakti, lietotnes lietojums un kalendāra tikšanās.

Google zina visu par jūsu lietotnes izmantošanu, piemēram, cik ilgi jūs to izmantojāt, kā arī par jūsu sistēmas atjauninājumiem.

Ja vēlaties to novērst, izmantojiet iestatījumu Informācija par ierīci, kas atrodas lapā Darbības vadīklas. Ja dzēsīsit noteiktu ierakstu, vienkārši dodieties atpakaļ uz Manas darbības informācijas paneļa mājas lapu.

  1. Google meklēšanas pieprasījumi:

Kad kaut ko meklējat Google tīklā, tas ievērojami ietekmē algoritmus, kuru mērķis ir atrast jūs un jūsu vēlmes. Tomēr meklēšanas pieprasījumus varat kontrolēt vietnē Mana darbība.

Vai nu jūs varat pārtraukt funkciju, kas reģistrē meklēšanas vēsturi, vai arī varat noņemt no datu bāzes jebkuru īpašu. Bet attiecībā uz visiem iepriekšējiem pieprasījumiem jums ir jāizslēdz Web un lietotņu darbība, bet vēlāko var izdarīt no mājas lapas.

  1. Skatiet un meklējiet vēsturi no YouTube:

Google arī zina, kādu saturu skatāties internetā, izmantojot YouTube konta skata un meklēšanas vēsturi. Tas ir kaitinoši, ja kāds pārtrauc jūsu privātumu. Tomēr jūs varat to izbeigt.

Iestatījumu mainīšanas iespējas ir atrodamas Darbību kontroles lapa. Iet uz Dzēst cilni Darbības lai izdzēstu skatīšanās vēsturi. Tāpat jūs varat atbrīvoties no meklēšanas vēstures, vienkārši izdzēšot meklēšanas vēsturi.

  1. Datu un pārlūkošanas vēsture, izmantojot pārlūku Google Chrome:

Neatkarīgi no Google, tā mājās ražotajam pārlūkam, t.i., Google Chrome ir būtiska loma lietotāju izsekošanā. Google Chrome informē lietotājus par pārlūkošanas vēsturi internetā, nevis tikai par kādu konkrētu pakalpojumu.

Papildus vēstures ierakstīšanai pārlūks Chrome koplieto arī jūsu datus, sūta sistēmas informāciju, lapas saturu un daudz ko citu.

Lai novērstu Chrome vēsturi un jūsu darbības dažādās vietnēs, dodieties uz vietni Darbību kontroles lapa. Saskaņā Darbības tīmeklī un lietotnēs opcija, deaktivizējiet iekļaut Chrome vēsturi opcija.

Turklāt jums vajadzētu noņemt atzīmi no izvēles rūtiņas Palīdzība uzlabot drošu pārlūkošanu un automātiski nosūtīt lietošanas statistiku, kas atrodas Chrome iestatījumos. Lai noņemtu noteiktu ierakstu no jūsu Chrome žurnāliem, jums jāapmeklē paneļa Mana darbība.

  1. Google palīga balss ieraksti:

Ir svarīgi ņemt vērā, ka visas jūsu sarunas un jautājumi ar Google palīgu tiek saglabāti mūžīgi. Google to dara, lai pārliecinātos, ka virtuālais palīgs klausās, kad tiek piezvanīts, un var uzlabot runas atpazīšanas algoritmus. Bet, ja jūs neesat apmierināts ar šo funkciju, varat to atspējot.

Ja vēlaties izdzēst kādu noteiktu ierakstu un komandu, jums jāmeklē lapa Mana darbība.

Tomēr balss aktivitātes iestatījuma deaktivizēšana var apdraudēt dažas Google palīga funkcijas. Tajā ir iekļauti vairāki profili vietnē Google sākumlapa. Darbība Balss un audio ir pieejama cilnē Aktivitātes vadīklas.

  1. Video un fotoattēli no Google fotoattēliem:

Visi jūsu sinhronizētie attēli pakalpojumā Google fotoattēli ir piemēroti objektu un sejas atpazīšanai. Tomēr, izņemot šo platformu, jūs neko nevarat darīt.

Lielākajai daļai Google Photo izceļamo funkciju ir nepieciešami algoritmi, lai jūsu fotoattēli tiktu novirzīti mērķiem, piemēram, grupējot tos pēc sejām, objektiem un daudz ko citu.

 

Tagad es domāju, ka ir pilnīgi skaidrs, kā Google izseko jūs un veic mūsu darbību uzskaiti. Noteikti! Mēs noteikti nevaram pārtraukt Google izmantošanu, bet vismaz mēs varam veikt dažus preventīvus pasākumus, lai nodrošinātu mūsu privātumu un tiešsaistes drošību. Iepriekš aprakstītā izsekošanas novēršana ir vienkārša un prasa mazāk laika, kā arī tikai ietekmē Google darbību.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me