Kā iegūt bezmaksas WiFi jebkur

[ware_item id=33][/ware_item]

Ja plānojat ceļot, tad iesaiņojiet mugursomas ar kādu bezmaksas bezvadu Wi-Fi tīrīšanas triku.


Ceļojot vienmēr meklējam bezmaksas Wi-Fi, un lielākajā daļā vietu jūs saņemat milzīgu pieejamo Wi-Fi tīklu sarakstu.

Neskatoties uz savienojuma iespējām, vairumā gadījumu paroles aizsardzības dēļ nevar izveidot savienojumu ar Wi-Fi. Tāpēc ir patiesi svētīgi izdomāt bezmaksas Wi-Fi savienojumu, lai novērstu garlaicību.

Pirms pāriet uz metodēm, kā iegūt bezmaksas WiFi jebkur, patiešām jāpiemin, ka bezmaksas interneta savienojumos ir liels hakeru iejaukšanās risks..

Tādēļ jums vajadzētu būt drošības rīkiem, ja jums ir darīšana ar svarīgiem e-pasta ziņojumiem, personīgajiem akreditācijas datiem utt. Vai arī jūs vienkārši pārlūkojat ikdienas vietnes.

1- Uzminiet, visticamākās bezmaksas Wi-Fi vietas

Tas ir ļoti vienkāršs, bet noderīgs bezmaksas Wi-Fi savienojuma atrašanas veids.

Visticamāk, ka ir publisks bezvadu internets tādās vietās kā bibliotēkas, restorāni un lielās biznesa ķēdes (Starbucks, McDonald’s utt.).

Ja esat jauns vietas lietotājs, tad šādās vietās varat arī pārvietoties, izmantojot ierīces karti. Varat arī apskatīt šos Wi-Fi vietas, kuras jūs, iespējams, nezināt.

2 - Izmantojiet bezmaksas Wi-Fi Locator programmas   

Ir vairākas lietotnes, kas ļauj jums uzzināt dažus bezmaksas Wi-Fi savienojumus jūsu tuvumā.

Piemēram, WiFi kartē ir saraksts ar vairāk nekā 100 miljoniem WiFi karsto punktu visā pasaulē.

Viņiem ir arī šo savienojumu pieteikšanās akreditācijas dati, taču, izmantojot šādas lietotnes, ir nepieciešama rūpība, jo ļaunprātīga vienība varētu arī iesaistīt karsto punktu, lai varētu ērti piekļūt jūsu personiskajai informācijai..

Lai veiktu uzticamības pārbaudi, pirms savienojuma izveidošanas vislabāk ir izpētīt lietotnes pārskatu un komentāru sadaļu.

3 - Piesaistiet tālruni

Tālruņa 3G vai 4G savienojuma ar datoru piesaiste vienmēr ir laba iespēja. Tas nedos jums tādu ātru ātrumu vai ātrumu kā bezmaksas Wi-Fi tīklājs, bet nodrošinās savienojošu ceļu uz internetu.

Ir dažas lietotnes iPhone un Android piesiešanai, taču pirms tam ir nepieciešams zināms pamats. Piemēram, iPhone lietotājiem vispirms ir jāizdara jailbreak, un android lietotājiem ir jāaktivizē viedtālrunis, lai izveidotu Wi-Fi piesaisti..

Šī metode varētu darboties jebkur, tāpēc pirms došanās ceļojumā mēģiniet to paveikt mājas apstākļos.

4 - Mainiet MAC adresi uz viltības laika ierobežojumiem

Dažiem no jums ir jāpiedzīvo bezmaksas Wi-Fi savienojums, kas kādu laiku darbojas labi un pēc tam pēkšņi pilnībā izslēdzas. Tas notiek tāpēc, ka šim Wi-Fi savienojumam ir noteikts laika ierobežojums.

Šādā gadījumā MAC adreses viltošana varētu jums palīdzēt turpināt pārlūkot ar to pašu tīkla savienojumu, ja nav citas bezmaksas Wi-Fi iespējas.

Vai nu iegūstiet citu MAC adresi, lai atjaunotu termiņu, vai arī, ja esat ļoti prasmīgs, tad sabojājiet esošo MAC adresi, kurai ir neierobežota piekļuve maksas pakalpojumam šajā tīklā.

5 - Mēģiniet pārlūkot vispārīgās vietnes

Šis paņēmiens nav paredzēts pilnīgai piekļuvei internetam.

Daži no ar paroli aizsargātajiem vai maksas pakalpojumiem nodrošina brīvu piekļuvi tikai vispārīgām vietnēm. Tāpēc, ja jūs tikai meklējat izdevīgu laika pavadīšanu, meklējiet vietnes, kuras vietējais tīklājs piedāvā bez maksas.

Piemēram, Delta Airlines piedāvā bezmaksas piekļuvi Amazon, žurnālam People un Wall Street Journal.

6- Jūsu pašreizējam ISP varētu būt bezmaksas tīklāji

Tā varētu būt jauna informācija jums, taču pašreizējais ISP, iespējams, piedāvā bezmaksas karstajiem punktiem lielajās pilsētās.

Varat pārbaudīt sava pakalpojumu sniedzēja vietni, lai uzzinātu, kur atrodas bezmaksas karstā tīkla vietas. Ja viņiem ir šāds pakalpojums, jūs varat lejupielādēt viņu mobilo lietotni no lietotņu veikala un atrast karsto punktu.

Daži no mobilajiem uzņēmumiem piedāvā arī karstajiem punktiem. Piemēram, AT&T piedāvā karstā tīkla pakalpojumu bez maksas, turpretī T-Mobile uzņēmums piedāvā līdzīgu pakalpojumu pēc papildu USD 9,99 mēnesī.

7- Reģistrēšanās lojalitātes programmai

Daži no uzņēmumiem piedāvā bezmaksas bezvadu internetu, ja pievienojaties viņu lojalitātes programmai. Tas, iespējams, ir viņu pakalpojumu reklamēšana, tāpēc jūs varat saņemt reklāmas e-pastus. Bet tas nav slikts darījums, reģistrējoties bezmaksas lojalitātes programmā un saņemot bezmaksas neierobežotu Wi-Fi.

Uzņēmumi, piemēram, Kimpton un citas viesnīcas, izmanto šādus reklāmas paņēmienus.

Secinājums

Izmantojot visas šīs metodes, jūs, iespējams, iegūsit bezmaksas WiFi savienojumu jebkur, taču atcerieties, ka jūs pasaulei atverat daudz datu. Tā nav problēma, kamēr nav neviena hakera vai datu snooperētāja, kurš nodomātu nozagt jūsu datus, bet tas ir ļoti reti.

Par laimi, ir veidi, kā saglabāt drošību publiskajā Wi-Fi, un pirms bezmaksas publiskā Wi-Fi izmantošanas jums vajadzētu būt aprīkotiem ar šiem pasākumiem, izņemot gadījumus, kad ir steidzama vajadzība.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me