Kā šifrēt BitTorrent trafiku – pilnīgs ceļvedis

[ware_item id=33][/ware_item]

Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā jūs varat šifrēt savu Bittorent vai Utorrent trafiku, izmantojot trešās puses rīkus, šādā veidā varat droši šifrēt straumēm, kas sēj.!


taču mēs to neiesakām, jo ​​cilvēki sūdzējās par mazāk drošiem un kādu laiku bija saistīti ar jūsu DNS vai IP noplūdi. ļoti iesakām izmantot NordVPN Super interneta ātrumam, kā arī šifrētam savienojumam, un tam ir arī tādas funkcijas kā Kill Switch un DNS aizsardzība.

Nedaudz aizraujoša vienmēr ir tumša uztvere. sakarā ar nelegālu BitTorrent izmantošanu, piemēram, ar autortiesībām aizsargāta materiāla, tostarp filmu, mūzikas, programmatūras un daudzu citu, lejupielādēšana. Šī rokasgrāmata palīdzēs šifrēt BitTorrent trafiku.

Šādas lejupielādes parasti ir lielas un rada lielu spiedienu uz jūsu (ISP) interneta pakalpojumu sniedzēja serveriem. Jūsu interneta pakalpojumu sniedzēji savukārt samazina jūsu BitTorrent trafiku viņu tīklos. Veicot šādu darbību, samazinās jūsu BitTorrent lejupielāde.

Tā kā straumēšana ir tik populāra, arvien vairāk interneta pakalpojumu sniedzēju ievieš BitTorrent trafika samazināšanas metodes (sauktas arī par datplūsmas veidošanu)..

Ja neesat pārliecināts, vai jūsu BitTorrent tiek aizvērts, apskatiet valstij atbilstošo slikto ISP sarakstu.

Bet kā apturēt interneta pakalpojumu sniedzējus no jūsu BitTorrent datplūsmas ierobežošanas? Risinājums ir šifrēšana. Šifrējot savu BitTorrent trafiku, jūs varat novērst ISP traucējumus.

Ko dara šifrēšana?? Šifrēšana padara jūsu datus - attiecīgo BitTorrent trafiku - neidentificējamā formā, lai jūsu interneta pakalpojumu sniedzējiem būtu grūti izsekot un identificēt jūsu BitTorrent trafiku. Lai gan šifrēšana šifrēšanai prasa jūsu CPU jaudu, tomēr pastāv gandrīz nulles procentu iespējamība, ka jūsu BitTorrent trafiks tiks noplūdis un samazināts.

Kā šifrēt BitTorrent trafiku

BitTorrent trafika šifrēšanai ir dažādi veidi.

 1. BitTorrent klienta iebūvētās šifrēšanas funkcijas
 2. Vienādranga bloks [Peer Guard]
 3. Virtuālais privātais tīkls

Saistītais raksts: 5 labākie vilkšanas VPN & P2P failu koplietošana & 2017. gada populārākais ieteikums

1. BitTorrent klienta iebūvētās šifrēšanas iespējas

Populārākajiem BitTorrent klientiem, piemēram, Azureus, BitComet un uTorrent / BitTorrent, ir iebūvētas šifrēšanas funkcijas, lai šifrētu BitTorrent trafiku. Lai tos iespējotu, rīkojieties šādi.

Azureus

 1. Atveriet “Azureus” BitTorrent klientu.
 2. Dodieties uz Rīki > klikšķis Iespējas > paplašināt Savienojums > atlasīt Transporta šifrēšana.
 3. Atzīmējiet izvēles rūtiņu 'Nepieciešams šifrēts transports'Opcija.
 4. Atlasiet RC4 šifrēšanu no “Minimālais šifrēšanas līmenis.'
 5. Atzīmējiet izvēles rūtiņu 'Atļaut nešifrētus izejošos savienojumus, ja šifrēta savienojuma mēģinājums neizdodas.'Tas klientam ļaus nosūtīt šifrētus savienojumus, lai nodrošinātu savietojamību. Tomēr tas atklās jūsu IP patieso IP adresi, lai identificētu BitTorrent trafiku. Mēs iesakām atstāt to bez izvēles un pārbaudīt sējmašīnas un ātrumu. Ja tas palēnina lejupielādes ātrumu, atzīmējiet šo iespēju un pārbaudiet vēlreiz.
 6. Noklikšķiniet uz izvēles rūtiņas “Atļaut nešifrētus ienākošos savienojumus.'
 7. Tas viss attiecas uz Azureus; lai šifrētu BitTorrent trafiku.

Bitcomet

 1. Dodieties uz Iespējas > klikšķiniet uz Preferences > klikšķiniet uz Advanced > atlasīt Savienojums.
 2. Ritiniet līdz 'Protokola šifrēšana,'Būtu trīs lauki Automātiska noteikšana, Vienmēr, un Atspējot. Automātiskās noteikšanas iespēja ļaus izveidot vairāk savienojumu, bet mazāku aizsardzību pret ISP droseļvārstu.
 3. Vispirms izmēģiniet automātisko noteikšanu, ja tas nepalielina ātrumu, pēc tam pārslēdziet to uz Vienmēr.
 4. Tas viss attiecas uz BitComet; lai šifrētu BitTorrent trafiku.

uTorrent / BitTorrent

 1. Dodieties uz Iespējas > klikšķiniet uz Preferences > ritiniet, lai izvēlētos BitTorrent.
 2. Doties uz 'Protokola šifrēšana,'Tam ir trīs iespējas'Iespējots,''Piespiedu kārtā,' un 'Invalīds.'
  Iespējota opcija ļauj izveidot vairāk savienojumu, taču mazāku aizsardzību pret ISP droseļvārstu.
 3. Vispirms izmēģiniet piespiedu savienojumu. Ja tas ievērojami samazina ātrumu, pārslēdzieties uz opciju Iespējots.
 4. Atzīmējiet izvēles rūtiņu “Atļaut ienākošos mantotos savienojumus,”, Ja vēlaties atļaut nešifrētu ienākošo trafiku.
 5. Tas viss ir paredzēts uTorrent / BitTorrent; lai šifrētu BitTorrent trafiku.

2. Vienādranga bloks

PeerBlock ir ērts rīks, lai bloķētu atlasīto datplūsmu, bloķējot noteiktu IP savienojumu ar datoru. To var izdarīt ar maršrutētāju, bet ko darīt, ja to var izdarīt tieši no datora?

Bieži vien anti-P2P uzņēmumi, piemēram, valdība, autortiesību īpašnieki, piemēram, MPAA, aģentūras utt., Pievienojas to domubiedru pulkam, kuri koplieto torrent failu, saglabā visas IP adreses un vēlāk sūta brīdinājuma vēstules par pārkāpumiem saviem IPS, kas savukārt samaziniet ātrumu vai sliktākajā gadījumā atsauciet savu interneta abonementu.

Kā tas noder BitTorrent trafikam? PeerBlock bloķē zināmo IP adrešu diapazonu un pilnībā bloķē trafiku no un uz šīm IP adresēm (vienaudžiem).

šifrēt bittorrent trafiku

Sākot ar PeerBlock startēšanas vedņa sākšanu, ja no saraksta izvēlaties iespējas, piemēram, P2P, Ads un Spyware, PeerBlock automātiski lejupielādēs zināmos spiegprogrammatūras IP diapazonus un bloķēs IP adreses..

Pielāgota IP diapazona saraksta pievienošana ir vienkārša, iestatīšanas ekrānā varat izveidot IP sarakstu. Varat arī importēt IP diapazonus no jebkuras vietas internetā, piemēram, IPBlockList un iBlockList.

bittorrent trafika šifrēšana

Varat arī pievienot savu konkrēto IP diapazonu. Piemēram, ja vēlaties bloķēt visu IP trafiku no Ķīnas. Jūs varat noklikšķināt uz “izveidot sarakstu,'Dod apraksta nosaukumu un faila galamērķi.

bittorrent trafika šifrēšana

Nākamajā ekrānā jums tiks lūgts ievadīt bloķējamo IP adrešu sarakstu. Ja vēlaties tikai bloķēt IP diapazonu no visas Ķīnas, dodieties uz IPAddressLocation.org un izmantojiet rīku IP diapazoni, lai iegūtu visas šai valstij piešķirtās IP adreses.

šifrēt bittorrent trafiku

Kopējiet visus šos IP laukus teksta failā un saglabājiet to kā .p2p paplašinājums, lai padarītu to lasāmu PeerBlock. Klikšķiniet uz 'Pievienot', Lai izvēlētos failu.

bittorrent trafika šifrēšana

Kad esat pabeidzis sarakstu izveidi, dodieties uz galveno ekrānu, kur jums tiks parādītas IP adreses, un pārraudzījiet visu. Šajā logā redzēsit bloķētus IP. Varat arī noklikšķināt uzskatīt vēsturi'Poga, kurā jūs varat redzēt vairāku punktu darbības laikā.

bittorrent trafika šifrēšana

Programmatūra parāda ne tikai bloķētās IP adreses, bet arī atļautās IP adreses, kas padara to par lielisku uzraudzības rīku.

PeerBlock ir lieliski piemērots, ja vēlaties bloķēt noteiktu IP adrešu kopu, bet pārējo atstāt pretvīrusu un pret ļaundabīgo programmu programmatūru.

Nepareizs priekšstats par PeerBlock

 1. PeerBlock neslēpj jūsu IP adresi BitTorrent trafikā.
 2. Tas nebloķē visas IP adreses, drīzāk noteiktu IP adrešu kopu. Tāpēc tas ir novecojis un prasa atjauninātus bloku sarakstus.

3. Virtuālais privātais tīkls

VPN - virtuālais privātais tīkls - ir lieliska metode, kā tiešsaistē aizsargāt jūsu privātumu un drošību. Tas šifrē BitTorrent trafiku un arī slēpj jūsu īsto IP adresi no vienaudžu koplietota faila, kas padara to par perfektu rīku, kas neļauj autortiesību īpašniekiem un ISP identificēt jūsu BitTorrent trafiku un kontrolēt jūsu interneta ātrumu.

VPN šifrēšana

Tomēr esiet piesardzīgs par tīmeklī pieejamo bezmaksas VPN. Šie bezmaksas VPN reģistrē jūsu darbības vai noplūst jūsu IP adreses, vai arī abas, kas padara jūsu BitTorrent trafiku jutīgu pret ātruma ierobežojumiem no jūsu ISP un IP izsekošanu no autortiesību īpašniekiem..

Maksas VPN pakalpojumam ir īpaši VPN serveri ar DNS pakalpojumu, lai novērstu šādus riskus un piedāvātu premium pakalpojumus.

Secinājums

Ja jūs izmantojat iebūvētu BitTorrent klienta šifrēšanu, tad ieteicams izmantot PeerBlock. Tomēr tas joprojām var radīt risku atklāt savu BitTorrent trafiku.

VPN ir labākā metode, lai šifrētu BitTorrent trafiku un neļautu ISP bloķēt jūsu BitTorrent trafiku.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me