Kā nodrošināt privātumu operētājsistēmā Android

[ware_item id=33][/ware_item]

Kā nodrošināt privātumu operētājsistēmā AndroidAndroid :: sīkrīku haki


Pēdējo gadu laikā viedtālruņu ieviešana ir viņus padarījusi par mūsu dzīves neatņemamu sastāvdaļu. Ir tik daudz kas personisks, ka mēs ejam cauri vai pat glabājam savus viedtālruņus. Līdz ar to nāk klāt privātuma jautājums. Viedtālruņi, piemēram, Android tālruņi, dažreiz patiešām var apdraudēt jūsu privātumu.

Šīs bažas nesākas no tālienes. Faktiski vainīgie var būt tie paši jūsu Android operētājsistēmas izstrādātāji. Google ir arī populārs kā datu vākšanas rīks. Izmantojot Android operētājsistēmu, Google pakalpojumus var viegli izsekot vairākām detaļām, piemēram, jūsu vietnei bieži apmeklētajām vietnēm un e-pasta ziņojumiem.

Tomēr tas jums nevajadzētu radīt draudus. Ciktāl Google var uzbrukt privātumam un apkopot jūsu datus un tendences, ir arī veids, kā apiet un izvairīties no šī gadījuma konsekvences. Vissvarīgākais no visiem veidiem, kas nodrošina jūsu drošību, vienmēr ir jāizslēdz viss - gandrīz katra tālruņa lietotne.

Viedtālruņa aizsardzība

Visapkārt ir ievainojamības. Jūsu viedtālrunis vienmēr ir pakļauts iebrukuma riskam, kā arī ļaunprātīgas programmatūras draudiem. Tādējādi viens no veidiem, kā izvairīties no sava Android tālruņa savienojuma ar nezināmu publisko WiFi, ir. Līdzīgi kā publiskais WiFi savienojums, arī Bluetooth un datori ir lieliski ļaunprogrammatūras mitinātāji. Tāpēc nekādā gadījumā neatstājiet aktivizētu Bluetooth un izvairieties no tālruņa savienojuma ar datoru, cik vien iespējams.  

Ja tālrunī neizmantojat pakalpojumu vai lietotni, droši vien varat to izslēgt. Nepietiekami novērtēta ideja, lai arī kāda būtu, ir svarīga arī jūsu Android tālruņa aizsardzības iegūšana pret ļaunprātīgu programmatūru. Tiešsaistē ir pieejami daudzi pašreizējie ceļveži par to, kā noņemt ļaunprātīgu programmatūru. Lai gan jūs varat ievērot norādījumus, kā vispirms noņemt android ļaunprātīgas programmatūras aizsardzību pret ļaunprātīgu saturu.

Ierobežojiet savu virtuālo mijiedarbību ar Google

Kā Android viedtālruņa īpašnieks jūs vienmēr esat neaizsargāts pret Google veiktajām datu vākšanas darbībām. Tomēr jūs varat ierobežot šo mijiedarbību. Ciktāl Google pārliecinās par savu apņemšanos ievērot privātumu, tas tā nav. Un jūs varat izvairīties no šīs ielaušanās. Vienkārši izpildiet šīs nepopulārās (iemesla dēļ) darbības, pielāgojot iestatījumos “aktivitātes kontroli”. Turklāt, izmantojot tālruni, neparakstoties uz savu Google kontu, tiek ierobežota privātās dzīves aizskaršana, tāpat kā tas ierobežo arī jūsu darbības tālrunī..

Iestatiet piespraudi un paslēpiet savus datus

Vienmēr tālrunī iestatiet personīgo identifikācijas numuru (PIN). Tas neļauj nevienam ielauzties pat tad, ja pazaudējat tālruni vai tas tiek nozagts. Tapas izvēle sejas atpazīšanai vai biometriskiem pirkstu nospiedumiem piedāvā tradicionālāku un “drošāku” ceļu, lai aizsargātu jūsu datus pat no Google. Šifrējot tālruni, tā drošība tiek sasniegta pilnīgi jaunā līmenī. 

Atcerieties tikai savu PIN kodu, jo, ja tāda nav, jūs riskējat zaudēt visus savus datus. Varat arī paslēpt paziņojumus, lai pasargātu sevi. Jūs nekad nezināt, kādās rokās jūsu ierīce var nokrist. Tādējādi paziņojumu paslēpšana ir tāls ceļš, lai paslēptu savus datus, piemēram, paziņojumus, kontaktpersonas un ziņojumapmaiņu. Lai izslēgtu paziņojumus, vienkārši dodieties uz skaņas un paziņojumu iestatījumiem.

Konsekvents programmatūras atjauninājums

Konsekvents android viedtālruņa programmatūras atjauninājums ir īpaši svarīgs, lai atjauninātu tālruņa drošību. Tikpat daudz kā ražotāji un izstrādātāji strādā, lai uzlabotu jūsu mobilo ierīču drošību, tāpat arī hakeri, lai atrastu gudrākus veidus, kā iebrukt un izplatīt ļaunprātīgu programmatūru.

Tādējādi tālruņa atjaunināšana palīdz jums būt jaunākam ar triku un viltībām, lai iebruktu jūsu ierīcēs vai inficētu tās ar ļaunprātīgu programmatūru. Android tālrunī vienkārši dodieties uz “iestatījumiem”, pēc tam uz “par tālruni” un uz “sistēmas atjaunināšanu”, lai jūsu tālruņa sistēma būtu aktuāla.

Nekad neuzticieties nezināmiem avotiem

Pārmantots no Linux, Android darbojas, ļaujot lejupielādēt vai instalēt lietotnes un programmas tikai no avotiem, kurus ir pārbaudījuši tā izstrādātāji. Jūsu Android tālrunim ir sākotnējie iestatījumi, kas neiespējo nezināmus avotus. Tas nodrošina, ka jūs vienmēr esat drošībā, jo īpaši pret ļaunprātīgiem avotiem un programmām.

Tomēr jūsu Android ierīce laiku pa laikam ļaus lejupielādēt un instalēt programmas un lietotnes no nezināmiem avotiem. Šis process būs atļauts tikai tad, ja jūs piešķirsit Google atļauju iespējot nezināmus avotus. Tas var kaitēt ierīču un datu drošībai. Tāpēc vienmēr pievērsiet uzmanību un izvairīsieties atļaut un atļaut avotus, par kuriem neesat pārliecināts.

Vienkārši veltot laiku, lai pārbaudītu atļaujas lietotnēs, ir arī tālu. Protams, lasīšana var aizņemt vairākus mirkļus, taču tas nodrošina, ka jūsu ierīce vienmēr ir droša. Lai arī jūs būtu drošībā, google ir izstrādājusi savu lietotņu atļauju sistēmu.

Piemēram, noteiktai lietotnei, kuru lejupielādējat, būs atļauts piekļūt jūsu atrašanās vietai tikai tad, ja lietotne izmanto šo funkciju. Turklāt, kā parasti, svarīgi ir jūsu instinkti un zināšanas. Vai atļaujas tev labi der? Vai pamanāt kaut ko apšaubāmu? Šīs ir visas pazīmes, kas liecina, ka jūsu lietotnes avots var nebūt uzticams.

Nedalieties pārāk daudz

Cik vien jūs vēlaties dalīties ar savu atrašanās vietu ar savu lietotni Uber, tas ne vienmēr ir drošs. Protams, dažas lietotnes var kļūt praktiski bezjēdzīgas, ja nav ieslēgta atrašanās vietas funkcija. Tomēr šī funkcija dažreiz var būt diezgan kaitīga jūsu android tālruņa drošībai. Tādējādi, pirms ieslēdzat tādas svarīgas funkcijas kā jūsu atrašanās vieta, vienmēr novērtējiet iesaistītās reklāmas drošības problēmas.

Grunts līnija

Ir vairāki integrējoši veidi, kā varat nodrošināt sava Android tālruņa drošību. Divfaktoru autentifikācija vienreiz ir, iespējams, viens no efektīvākajiem veidiem, kā uzlabot tālruņa drošību. Turklāt ļoti noderīga ir ieraduma pārskatīšana, lai pārskatītu jūsu lietotnes, un tālruņa drošība.

Novērtējiet un apzinieties, kas notiek ar Google sinhronizēšanu, pārskatiet noklusējuma lietotnes, izmantojiet VPN, lai šifrētu savas darbības, un droša e-pasta pakalpojumu sniedzēji ir viens no veidiem, kā to izdarīt. Pat izvairoties no Google meklēšanas Google Android ierīcē, ir droša likme. Jūs esat pieteicies savā google kontā, kas nozīmē, ka Google izseko un reģistrē visus jūsu meklēšanas modeļus.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me