Ko Redditer domā par Avast Secureline – Reddit pārskats

[ware_item id=33][/ware_item]

Avast kā vārds ir ļoti populārs drošībai, un viņi apgalvo, ka ir interneta drošības spēks. Tika uzskatīts, ka Avast Secureline VPN ir tirgus slavas iniciatīva ar līdzīgu efektivitāti.


Tomēr daudziem cilvēkiem bija vēlme uzzināt informāciju par detaļām, pirms izvēlēties to sev. Tāpēc esmu izveidojis Avast VPN pārskatu, lai atbildētu uz populārajiem ar VPN saistītajiem jautājumiem, piemēram, straumju efektivitāte, straumēšanas un atbloķēšanas iespējas, drošība utt..

Lai spriedumu padarītu autentiskāku, tika uzraudzīti pārskati par Reddit, kurus pārsvarā veica Avast Secureline VPN lietotāji un jomas eksperti..

Avast VPN - pārskats

Avast VPN ir vienkāršs VPN ar vieglu iestatīšanas procedūru. Viņu oficiālajā vietnē ir vienkāršas instalēšanas darbības, ar kuru palīdzību jūs varat panākt, lai Avast VPN darbotos tikai dažās sekundēs.

Viņiem ir gandrīz iestatīšana 52 serveri 33 valstīs visapkārt pasaulei. Tomēr 2014. gadā tika uzsākts Čehijas Republikas VPN pakalpojums. Avast VPN atbalsta visas galvenās ierīces un operētājsistēmas, piemēram, Windows, Mac, iOS, Android utt..

Avast VPN izvēles priekšrocības ir tas, ka jums nav jāuztraucas par joslas platuma ierobežojumiem. Viņiem ir arī atbalsts līdz piecām vienlaicīgām ierīcēm bet ar citu cenu plānu. Jā! Veicot Avast VPN pārskatīšanu, es atklāju, ka šī VPN cenu plāni atšķiras no vairuma pakalpojumu.

Viņiem ir dažādi vienlaicīga savienojuma plāni piecām ierīcēm, Mac vai PC, kā arī Android, iPhone vai iPad plānam. Ar visiem plāniem jums tiek dota 30 dienu naudas atdošanas garantija ar tādiem ierobežojumiem kā mazāk nekā 30 GB datu izmantošana un mazāk nekā 100 savienojumu. Tomēr, pirms maksājat par kādu no Avast VPN plāniem, varat pārbaudīt veiktspēju, izmantojot 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija bez jebkādiem ierobežojumiem.

Tomēr mērķi, kādēļ vairums VPN lietotāju iegādājas pakalpojumu, ir Torrenting un atbloķēšana. Torrenteriem Avast VPN ir laba ziņa; tomēr tie, kas vēlas atbloķēt Netflix, būtu vīlušies, ka Avast Secureline VPN šeit nav efektīvs.

Avast VPN drošības pārskats

Kā jau minēts iepriekš, Avast VPN ir Čehijas Republikā reģistrēts VPN sniedzējs, kas būtībā nozīmē, ka tas ir pasargāts no Five Eyes uzraudzības, jo tas nav tieši līguma sastāvdaļa, bet tas sadarbojas ar Five Eyes valstīm. Šī nav īsti satraucoša situācija, bet daži cilvēki to satrauc.

Pētījums no vietnes arī parāda, ka Avast VPN ļaunprātīgas programmatūras testā ir parādīta reklāmprogrammatūra, kas atrasta, instalējot VPN klienta failus. Šie automātiski lejupielādējot ļaunprātīgu reklāmprogrammatūru varētu apkopot datus.

Šādas sūdzības ir ne tikai tīmekļa vietnei, bet arī Avast VPN lietotājiem. Atsauce uz šo ir šī Reddit ziņa.

Man ir Avast SecureLine, un, kad es neizmantoju programmu, tam ir fona process. Vai man vajadzētu uztraukties? no r / VPN

Tomēr, ja mēs runājam par Avast Secureline VPN vispārīgajām drošības un privātuma funkcijām, tad tās ir līdzīgas dažām labām VPN. Tas nodrošina AES-256 šifrēšanu lietotāja datiem, kā arī uzlabotās DNS aizsardzības pret noplūdi un Kill-Switch funkcijas..

Avast VPN apskats; No Redditor viedokļa

Ja jūs esat tas, kurš pirms tā izvēles meklē patiesus komentārus no produktu lietotājiem, tad Reddit ir autentiskākais avots. Daudziem cilvēkiem ir nepatīkami meklēt visas kategorijas un mulsinoši komentāri. Tāpēc esmu izlasījis visus lietotāju jautājumus un ziņas par Avast Secureline VPN veiktspēju.

Kopējais uzskats, ko es guvu no šiem ieteikumiem, ir vairāk vērsts uz negatīvu. Lielākā daļa cilvēku domā, ka Avast Secureline VPN nav pievērsies tikpat kvalitatīvai kā iepriekš pretvīrusu pakalpojumam.

Karte

Gandrīz katrs cilvēks ir ieteicis izmantot citus lētākus VPN, kā arī piesaistījis lielāku lietotāju uzmanību.

Dažiem cilvēkiem ir bažas arī par to, ka VPN ir iesaistīts datu pārdošanā, vai arī fonā varētu būt ļaunprātīgi faili.

Karte

Notika diskusija par Avast VPN, kas parāda, ka VPN rada arī dažas problēmas, atbloķējot vai straumējot kanālus. Piemēram, lietotājs ir sniedzis atsauci uz Twitch.tv.

Avast Secureline VPN no r / VPN

Secinājums

Īsa atbilde Avast VPN pārskata beigās ir: jums nevajadzētu izvēlēties Avast VPN. Šis viedoklis nav norādīts tāpēc, ka tam ir daudz trūkumu, bet tāpēc, ka ir dažas alternatīvas, kas ir rentablas, drošas, ātrākas un pat tās varētu atbloķēt Netflix.

Avast Secureline VPN nav slikta izvēle, taču tā pat nav arī inteliģenta izvēle. Veicot dažus meklējumus, jūs varat iegūt labāku VPN.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me