Labākais bezmaksas uznirstošo logu bloķētājs – uzlabojiet pārlūkošanas pieredzi

[ware_item id=33][/ware_item]

Uznirstošie logi ir ne tikai kaitinoši, bet arī palielina aparatūras izmantošanu. Tie aptver saturu, ko mēs vēlamies lasīt, projicējot displeja priekšā. Dažreiz tie ir saistīti arī ar ļaunprātīgas programmatūras instalēšanu lietotāja sistēmā. Uznirstošie logi tiek uzskatīti par ļoti manipulatīvu uzmācīgas reklāmas veidu. Tā kā uznirstošie logi ir kaitinoši, daudzas vietnes ir vienkārši pārtraukušas to izmantošanu kā apmaksātu reklāmas sākotnējo līdzekli. Tomēr dažas vietnes joprojām nav atteikušās no šo uznirstošo logu izmantošanas. Tātad, lai atbrīvotos no šiem uznirstošajiem logiem, jums ir jāizvēlas labākais bezmaksas uznirstošo logu bloķētājs.


labākais bezmaksas uznirstošo logu bloķētājs

Labākie bezmaksas uznirstošo logu bloķētāji ļaus jums vienkārši izbeigt visu uznirstošo logu radīto jucekli. Šie uznirstošo un reklāmprogrammatūru bloķētāji ir izstrādāti, lai jūsu pārlūkošanas pieredzi padarītu ātru. Ir daudz bezmaksas uznirstošo logu bloķētāju, kurus atradīsit katrā tīmekļa pārlūkprogrammā. Turklāt daudzi no tiem aptver visus interneta pārlūkus.

Tomēr lielākajai daļai mūsdienu pārlūkprogrammu, piemēram, Google Chrome, ir iebūvēti uznirstošie logu bloķētāji, lai atspējotu uznirstošos logus. Lai atspējotu uznirstošos logus pārlūkā Google Chrome, vispirms jānoklikšķina uz trīs punktu ikonas. Pēc tam atlasiet “Iestatījumi”, noklikšķiniet uz “Rādīt papildu iestatījumus”. Tālāk sadaļā “Konfidencialitāte” atlasiet “Satura iestatījumi”. Ritiniet uz leju, un jūs nonāksit sadaļā “Uznirstošie logi”. Šeit varat pārbaudīt savu vēlmi “Neļaut nevienai vietnei rādīt uznirstošos logus”.

Kāpēc jums ir nepieciešams labākais bezmaksas uznirstošo logu bloķētājs?

Visu veidu sludinājumi var pacelt sarkanos karodziņus, tāpēc mums jāiepazīstas ar uznirstošo logu un reklāmprogrammatūru bloķētāju. Reklāmprogrammatūra ir ļaunprātīgas programmatūras veids, kuru var atklāt, ja savā sistēmā sākat saņemt daudz nevēlamu uznirstošo logu..

Daudzas nenodrošinātas vietnes projicē normālas reklāmas, kas arī var padarīt sistēmu pakļautu vīrusu uzbrukumiem. Hakeri var izplatīt ļaunprātīgu programmatūru arī šajās reklāmās. Tas nepavisam nav pārsteidzoši, jo mēs esam pazīstami ar ļaunprātīgu programmatūru, kas 2015. gadā tika izplatīta Yahoo lielākajās vietnēs. Kibernoziegumu grupa izmantoja reklāmas Yahoo lielākajās vietnēs, piemēram, Yahoo.com un citās, lai inficētu lietotāju sistēmas ar ļaunprātīgu programmatūru.

Tāpēc rodas nepieciešamība jūs pieradināt pie labākā bezmaksas uznirstošo logu bloķētāja, kas nodrošinās jūsu drošību.

Atšķirība starp uznirstošo logu un reklāmu bloķēšanu

Uznirstošo logu bloķēšana un reklāmu bloķēšana ir divas lietas, kas atšķiras no to funkcijām. Tāpēc nevajadzētu šos divus uzskatīt par vienu un to pašu. Tomēr šie termini joprojām tiek lietoti aizstājami.

Uznirstošo logu bloķētāji ir tie, kas bloķēs vietnes no visu uznirstošo logu izsūtīšanas. Tie arī novērš reklāmprogrammatūru no uznirstošo logu parādīšanos. Tomēr uznirstošos logus var pat palaist ne tikai ar reklāmām, bet arī ar dažādiem citiem līdzekļiem. Daudzās vietnēs pastāv uznirstošie logi likumīgiem mērķiem, tāpēc jūs varētu vēlēties, lai tās tiktu iekļautas baltajā sarakstā.

Reklāmu bloķētāji bloķē jebkuru reklāmu, ko tā atrod lapā. Tas ietver arī lappuses reklāmas un uznirstošos logus. Reklāmu bloķētāji ir iekļāvuši milzīgu visas interneta ekonomikas daļu, bloķējot šīs lapas reklāmas.

Kā teikts Harvard Business Review, “debates par reklāmu bloķēšanu kļūst arvien polarizētākas. Tie, kas iebilst pret reklāmu bloķēšanu, to salīdzina ar satura pirātismu, apgalvojot, ka reklāmas ekspozīcija ir cena, kas lasītājiem jāmaksā par bezmaksas saturu. Otro debašu pusi atbalsta uzņēmumi, kas izveido reklāmu bloķēšanas programmatūru, kā arī tiešsaistes privātuma aktīvisti. Viņi kritizē reklāmu ietekmi uz lietotāju pieredzi, bet viņu lielākās bažas rada uzvedības izsekošana - prakse, ko daudzi reklāmas uzņēmumi izmanto, lai uzzinātu par lietotāju interesēm, pamatojoties uz viņu darbību tīmeklī. ”

Reklāmas blokatoru lietošanas visnozīmīgākās sekas ir to ietekme uz interneta ekonomiku un spēja ievietot lielu dabu bezmaksas tīmekļa saturā. Tātad, lai saglabātu sakāmvārdu gaismu daudzās vietnēs, tagad tiek izmantoti novirzījumi vai saistītās saites. Tādējādi, lietojot reklāmu bloķētājus, jums jāpatur prātā, ka tie var ietekmēt vietnes, kuras esat pieradis, baudīt bez maksas.

Atšķirība starp iebūvētiem un trešo personu uznirstošajiem bloķētājiem

Mūsdienu tīmekļa pārlūkprogrammas, piemēram, Chrome, Opera, Safari un Firefox, automātiski bloķē uznirstošos logus. Viņi bloķē uznirstošos logus iebūvēto uznirstošo logu bloķētāju dēļ. Iebūvētie uznirstošie bloķētāji darbojas, izmisīgi izslēdzot logus.

Tomēr trešo personu bloķētāji ir vienkārši tīmekļa pārlūka paplašinājumi vai atsevišķas programmas, kas piedāvā arī dažas papildu priekšrocības. Trešās puses uznirstošie bloķētāji bloķē reklāmas un uznirstošos logus, izmantojot domēna vai IP filtrēšanu.

Trešās puses bloķētāji meklē saturu un, ja uznirstošajos logos vai lapā neatrod ārējas saites, tad viņi tos nebloķē. Dažreiz pārlūkprogrammas uznirstošie logi neatver jaunus logus, tā vietā viņi projicē JavaScript reklāmas, kas ir iebūvētas lapas kodā. Tā kā tie nerada papildu lapas, iebūvētie uznirstošie bloķētāji nedarbojas.

Tāpēc iebūvētie uznirstošie bloķētāji nav gluži apgaismoti, bet izņemot Opera. Neskatoties uz to, trešo personu bloķētāji ir veidoti tā, lai būtu ekskluzīvāki. Viņiem ir arī variācijas atkarībā no tā, vai iestatījumus var pielāgot vai nē.

Uznirstošo logu bloķētāja veiktspējas pārbaude

Ņemot vērā tirgū pieejamo milzīgo uznirstošo logu bloķētāju pūli, mēs nolēmām pārbaudīt daudzus no tiem. Starp šiem uznirstošajiem blokatoriem bija arī populārā tīmekļa pārlūka iebūvētie uznirstošie bloķētāji. Kā arī bija atsevišķas tīmekļa pārlūkprogrammas, kuras tiek iegādātas ar nelielām papildu priekšrocībām.

Pārbaude balstījās uz divām dažādām metodēm, kas ietvēra:

 1. PopupTest.com - tas nodrošina 17 dažādus testus dažādām uznirstošajām metodēm. Starp šiem testiem četri testi ir paredzēti labiem uznirstošajiem logiem, kurus nevajadzētu bloķēt ar piemērotu uznirstošo logu bloķētāju.
 2. Otra metode ietvēra vietējās reklāmas testu izmantošanu lapā un uznirstošajās reklāmās, kas izveidotas tādās vietnēs kā http://animefushigi.co/latest-anime/. Turklāt tas ietver arī labu uznirstošo logu, lai pieteiktos no Bungie.net

Iebūvētie uznirstošie bloķētāji

Tālāk tiek apskatīti iebūvētie uznirstošie bloķētāji, kurus mēs pārbaudījām dažām populārām pārlūkprogrammām:

 1. Google Chrome labākais bezmaksas uznirstošo logu bloķētājs

Pārlūks Google Chrome pārsūtīja visus popupTest.com uznirstošos logus, ieskaitot arī labos uznirstošos logus. Tomēr vietnei animefushigi.co/latest-anime/ vietējās reklāmas pārbaude neizdevās. Visas dažādas reklāmas turpināja parādīties kopā ar apgrūtinošo uznirstošo lapu lapas apakšā. Turklāt tas izturēja labu uznirstošo testu pieteikšanās formai Bungie.net.

Tomēr jūs varat arī pievienot izņēmumus Google uznirstošo logu bloķētājā, lai pievienotu uzticamus URL. Šajā tīmekļa pārlūkprogrammā ir arī izsekošanas sīkfailu bloķētājs.

Noslēgumā mēs varam teikt, ka Google iebūvētais uznirstošo logu bloķētājs ir labs, bet tas nav izcils. Lai arī Google Chrome iebūvētais uznirstošo logu bloķētājs nebloķēs labos uznirstošos logus, tas neizdosies bloķēt reālās reklāmas.

 1. Firefox labākais bezmaksas uznirstošo logu bloķētājs

Atšķirībā no Chrome, Firefox ir tikai ierobežots funkciju komplekts iebūvētajā uznirstošo logu bloķētājā. Izsekotāju sīkfailus un uznirstošos logus var bloķēt, kā arī papildu funkciju, ar dažādu izņēmumu starpniecību iekļaujot dažādas vietnes baltajā sarakstā.

Pārbaudes laikā Firefox nokārtoja uznirstošos paraugus no vietnes Popuptest.com. Tomēr tas arī bloķēja labos uznirstošos logus.

 1. Microsoft Internet Explorer

labākais bezmaksas uznirstošo logu bloķētājs

Microsoft Internet Explorer joprojām ir iekļauts jaunākās Microsoft operētājsistēmās. Tomēr Microsoft vairāk lepojas ar savu Edge pārlūku. IE iebūvētais uznirstošo logu bloķētājs lietotājiem piedāvā vairāk alternatīvu un iespēju. Tas ļauj pielāgot uznirstošo logu un reklāmu bloķēšanas stiprumu, kā arī ļauj pievienot izņēmumus.

Ar intensīvu bloķēšanas līmeni IE izturēja visus uznirstošo logu paraugus no PopupTest.com, ieskaitot labos uznirstošos logus. IE puslīdz bloķēja vienu uznirstošo reklāmu un pilnībā neizdevās bloķēt otru uznirstošo logu, kuru izvirzīja animefushigi. Tas nebloķēja lapā esošās reklāmas, bet bloķēja labu uznirstošo logu, lai pieteiktos no Bungie.net.

Kopumā IE ir iebūvēts uznirstošo logu bloķētājs bloķē lietas, kuras vēlaties ielādēt, turpretī tas neveicina faktisko uznirstošo logu bloķēšanu..

 1. Microsoft Edge labākais bezmaksas uznirstošo logu bloķētājs

PopupTest.com testa uznirstošajos logos Microsoft Edge darbojās līdzīgi kā Firefox un Google Chrome. Tas efektīvi bloķēja visus testa uznirstošos logus no vietnes un ļāva visiem labiem uznirstošajiem logiem. Turklāt tas bloķēja arī vienu no diviem uznirstošajiem logiem, kas tika ģenerēti animefushigi un kurus Firefox, Chrome un IE nespēja izdarīt. Diemžēl ar pieteikšanās uznirstošo testu vietnē Bungie.net logs parādījās, taču neizdevās ielādēt saturu ar Edge.

Microsoft Edge neļauj pielāgot iebūvētā uznirstošo logu bloķētāja iestatījumus. Tādējādi nav iespējams iekļaut izņēmumus dažādām vietnēm. Arī lietotājs nekādā veidā nevar pielāgot bloķētāja stiprumu. Tomēr uznirstošo logu bloķēšanā Microsoft Edge darbojas labāk nekā citi pārlūkprogrammas.

 1. Opera

  labākais bezmaksas uznirstošo logu bloķētājs

Papildus vispārējai uznirstošo logu bloķēšanai Opera piedāvā arī dažas privātuma funkcijas. Opera tīmekļa pārlūkprogrammā ir paredzēts iekļaut iebūvētu VPN, izsekotāju sīkfailu bloķētāju un iespēju bloķēt arī lappuses reklāmas. Šī tīmekļa pārlūkprogramma izturēja visus uznirstošo logu paraugus, kurus mēs izlikām, izmantojot Popuptest.com, kā arī labu uznirstošo logu pārbaudi. Tā kā Opera ir vienīgais iebūvētais reklāmu bloķētājs, tas bloķēja arī visas reklāmas animefushigi lapā un uznirstošos logus.

Tas ielādēja labu uznirstošo logu, lai pieteiktos no Bungie.net. Opera tīmekļa pārlūkprogramma savas funkcionalitātes dēļ apsteidz visus pārējos interneta pārlūkus un daudzus trešo personu bloķētājus. Apkopojot, mēs varam teikt, ka Opera izrādījās ekskluzīva tīmekļa pārlūkprogramma kā visas pārējās tīmekļa pārlūkprogrammas. Tas efektīvi bloķēja uznirstošo testa paraugu no Popuptest.com un ļāva ielādēt arī labos uznirstošos logus. Izmantojot IP filtrēšanu, tas bloķēja neatbilstošos uznirstošos logus. Tādējādi Opera tiek uzskatīta par labāko no abām pasaulēm.

Labākie bezmaksas uznirstošo logu bloķētāji

Tā kā tīmekļa pārlūkprogrammas, kurām ir noklusējuma uznirstošo logu bloķēšanas prasmes, atstāj daudz ko vēlamo, tāpēc lietotāji izmanto labākos bezmaksas uznirstošo logu bloķētājus. Zemāk mēs esam atlasījuši dažus no labākajiem trešo personu uznirstošajiem bloķētājiem, ar kuriem jūs varat iepazīties:

 1. AdBlock labākais bezmaksas uznirstošo logu bloķētājs

AdBlock ir viens no labākajiem pieejamajiem uznirstošo logu bloķētājiem, un tas arī nenoliedzami labi darbojās testēšanas laikā. Lai arī tas neizturēja Popuptest.com uznirstošos paraugus, tas tomēr ļāva iegūt labus uznirstošos logus. Tas izturēja animefushigi testu un bloķēja visas reklāmas un uznirstošos logus šajā lapā. AdBlock ļāva arī Bungie.net pieteikumvārdam ielādēt bez kļūdām.

Tas ļauj pielāgošanu arī tā iestatījumos. AdBlock ļauj mainīt daudzus šī paplašinājuma iestatījumus, ieskaitot balto sarakstu un individualizētu bloķēšanu. Turklāt tas ļauj mainīt pielāgotos un iepriekš iestatītos filtrus. Tas lietotājiem piedāvā arī atļaut reklāmas, noklikšķinot ar peles labo pogu un arī iekļaujot balto sarakstu konkrētās YouTube reklāmās.

AdBlock ir labākais trešo personu uznirstošo logu bloķētājs, jo tas ir papildināts ar ārkārtas funkcijām. Šis bezmaksas uznirstošo logu bloķētājs ir paredzēts darbam ar Chrome, taču to var izmantot arī operētājsistēmā, lejupielādējot Google Chrome paplašinājumu.

 1. AdBlock Plus labākais bezmaksas uznirstošo logu bloķētājs

AdBlock Plus ir vienkārša lietojumprogramma, taču tai ir daudz papildu iespēju. Varat ģenerēt filtru sarakstus, kas atļaus vai neatļaus uznirstošos logus no dažādām vietnēm. Šis labākais bezmaksas uznirstošo logu bloķētājs var atļaut arī neuzbāzīgas reklāmas. Var izmantot vispārējo baltā saraksta funkciju, un jūs varat arī izveidot savu filtrēšanas sintakse sarakstu.

Tomēr AdBlock Plus neizdevās uznirstošo logu paraugi, bet tas izturēja labos uznirstošos logus. Tas arī lieliski izturēja animefushigi testu. AdBlock Plus arī ļāva Bungie.net izveidot pieteikšanās uznirstošo logu. Tā kā AdBlock Plus ir viens no labākajiem bezmaksas trešo personu bloķētājiem ar piemērotām funkcijām. Tas arī ļauj lietotājiem atspējot lappuses reklāmas.

 1. AdFender labākais bezmaksas uznirstošo logu bloķētājs

AdFender, kas ir viens no labākajiem bezmaksas uznirstošo logu bloķētājiem, piedāvā dažādas iespējas. Tas nāk ar izmēģinājuma versiju un var lepoties ar gandrīz visu bloķēšanu. Tas darbojas kā uznirstošo logu un reklāmprogrammatūru bloķētājs. Tomēr tas nav bloķējis nevienu uznirstošo logu paraugu no vietnes Popuptest.com un ļāva atvērt labos uznirstošos logus.

Šis bezmaksas uznirstošo logu bloķētājs efektīvi bloķēja visas animefushigi reklāmas un diezgan ātri pamudināja novirzīt uz lapu, kas bloķē reklāmu. AdFender rādītāji, kas padarīti pieejami no sistēmas teknes, parādīja, ka no vietnes ir bloķēts ļoti daudz reklāmu. Šis trešās puses bloķētājs ļāva arī labu uznirstošo logu no Bungie.net ielādēt bez traucējumiem.

Noslēgumā mēs varam teikt, ka AdFender ir viena no pielāgojamākajām opcijām sarakstā. AdFender var pielāgot daudzus iestatījumus, kas ietver starpniekservera iestatījumu piemērošanu, klausīšanās porta pielāgošanu. Tajā iekļauti arī iestatījumi, lai bloķētu izsekošanas sīkfailus, anonīmi pārlūkotu Tor, kā arī bloķēšanas statistiku. Tomēr lielākā daļa funkciju ir pieejama tikai pilnajā versijā, nevis izmēģinājuma versijā. Bezmaksas versiju veido tikai iepriekšēja uznirstošo logu bloķēšana.

 1. Ad Muncher labākais bezmaksas uznirstošo logu bloķētājs

Šim labākajam bezmaksas uznirstošo logu bloķētājam ir pieejams liels skaits pielāgošanas iespēju. Ad Muncher piedāvā iestatījumus vietnes uzvedības pielāgošanai, piemēram, fona attēlus, mūzikas noņemšanu utt. Tas piedāvā arī novēršanu no izsekotāju sīkdatnēm, pašgrāmatzīmes un ļoti detalizētas reklāmu bloķēšanas iespējas. Pielāgošanas iespējas ietver arī iekštīkla savienojumu atspējošanu, iespēju mainīt bloķēšanas ziņojumu uz visu, ko vēlaties, kā arī detalizētus un meklējamus žurnālus.

Ad Muncher vairāk darbojās kā trešās puses bloķētājs, taču neizdevās bloķēt uznirstošo logu paraugus vietnē Popuptest.com. Tomēr tas ļāva iziet cauri labajiem testiem un ļāva ātri ielādēt pieteikšanās uznirstošo logu no Bungie.net. Šis bezmaksas uznirstošo logu bloķētājs neizdevās bloķēt nevienu lapā parādīto sludinājumu, bet bloķēja abus uznirstošos logus no animefushigi.

Lai arī Ad Muncher neizdevās bloķēt lapā esošās reklāmas, tas joprojām tiek uzskatīts par labāko bezmaksas uznirstošo logu bloķētāju. Šo lietojumprogrammu var lejupielādēt, ja viņš ir ieinteresēts lasīt žurnālus. Sniegtie žurnāli vienmēr ir detalizēti un meklējami. Tas ir visaugstāko uznirstošo logu bloķētājs reālām reklāmām. Tomēr lappušu reklāmām, iespējams, nāksies izvēlēties citu labāko bezmaksas uznirstošo logu bloķētāju.

 1. uBlock labākais bezmaksas uznirstošo logu bloķētājs

uBlock ir efektīvs uznirstošo logu un reklāmprogrammatūru bloķētājs. Šim labākajam bezmaksas uznirstošo logu bloķētājam tomēr ir būtisks trūkums. Trūkums ir tāds, ka tam ir pieejamas tikai ierobežotas pielāgošanas iespējas. Bet tas ļauj iekļaut baltajā sarakstā dinamiskos filtru noteikumus, slēpt bloka vietturus un parādīt ierobežotu žurnāla datu daudzumu. Tomēr filtra stiprumu nevar pielāgot.

Šis uznirstošais un reklāmu bloķētājs neizdevās uznirstošo logu paraugos no PopupTest.com, taču tas ļāva ielādēt labos uznirstošos logus. uBlock arī ļāva pieteikšanās uznirstošajā logā no Bungie.net ielādēt tā saturu. Vietnē animefushigi tas bloķē visus uznirstošos logus un lapas reklāmas, kā arī tādējādi aktivizē reklāmu bloķējošās lapas novirzīšanu.

 1. Privātuma Badger labākais bezmaksas uznirstošo logu bloķētājs

EZF izlaida Privacy Badger kā vienu no labākajiem bezmaksas uznirstošajiem bloķētājiem. Bet to ir nedaudz grūti novērtēt no pārējo trešo personu un iebūvēto blokatoru viedokļa. Kā norāda EZF, “Privacy Badger” ir vērsta uz tādu redzamu vai neredzamu “trešo pušu” skriptu vai attēlu, kas šķietami izseko jūs, neatļaušanu, kaut arī jūs īpaši noraidījāt piekrišanu, nosūtot galveni Nesekot. Tā notiek, ka vairums (bet ne visi) no šiem trešās puses izsekotājiem ir reklāmas. Kad redzat sludinājumu, reklāma redz jūs un var jūs izsekot. Privātuma Badger ir šeit, lai to apturētu. ”Tas nozīmē, ka, ja Privacy Badger bloķē reklāmu, tad tas ir izsekotājs. Konfidencialitātes žetons bieži vien bloķē tās pašas reklāmas, ko dara citi bezmaksas uznirstošo logu bloķētāji un reklāmprogrammatūru bloķētāji.

Tā kā privātuma Badger ir pieejamas ierobežotas papildu iespējas, lai jūs varētu iestatīt filtra iestatījumus. Turklāt jūs varat arī iekļaut vietņu baltajā sarakstā, aizstāt sociālos logrīkus, rādīt bloķētu reklāmu skaitu un neļaut WebRTC noplūst jūsu IP adresei..

Konfidencialitātes Badger ir labākais bezmaksas uznirstošo logu bloķētājs, kas efektīvi bloķēja sliktos uznirstošos logus un nokārtoja PopupTest.com labos uznirstošos logus. Tas ne bloķēja reklāmas vai uznirstošos logus animefushigi lapā. Tādējādi mēs varam pieņemt, ka lapā nebija izsekošanas reklāmu. Vienīgais trūkums, ko mēs novērojām Privacy Badger, bija tas, ka tas bloķēja attēla ielādi, vienlaikus atļaujot pieteikšanās uznirstošo logu no Bungie.net. Tomēr tas nav tik svarīgi, jo tas ļāva veiksmīgi ielādēt pieteikšanās uznirstošo logu.

Secinājums

Vai esat daļa no mob, kas vēlas izbeigt uznirstošos sludinājumus? Ja jā, tad jūs būtu diezgan labi informēts par kairinājumu, ko šie uznirstošie logi rada lietotāju vidū. Tomēr jūs varat ļoti viegli atbrīvoties no uznirstošā elles, pierodot pie labākajiem bezmaksas uznirstošajiem bloķētājiem. Mēs esam uzlauzuši pātagu un parādījuši labākos bezmaksas uznirstošos bloķētājus, kā arī reklāmprogrammatūru bloķētājus. Iepazīstoties ar iepriekš minēto rakstu, jūs atradīsit labākos pieejamos iebūvētos un trešo personu bloķētājus, kas nodrošinās vienmērīgu burāšanas pārlūkošanas pieredzi..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me