Labākais bezmaksas VPN jūsu Firefox, Chrome, Safari 2019

[ware_item id=33][/ware_item]

Pēdējo reizi atjaunināts 2019. gada 14. jūlijā


Parasti VPN pakalpojums nodrošina uzlabotas funkcijas un labākus šifrēšanas protokolus. Viņiem ir arī plašas iespējas klientiem; tomēr to iestatīšana un pārvaldīšana ir nedaudz sarežģīta, it īpaši tiem, kuriem VPN tehnoloģija ir jauna.

No otras puses, VPN paplašinājums lielākoties ir bezmaksas pakalpojums, ko piedāvā pārlūkprogrammas. Tā kā visbiežāk bezmaksas VPN paplašinājumu ir viegli uzstādīt, un tas savienojumu veido lietošanas laikā. Arī tādas populāras pārlūkprogrammas kā Chrome, Firefox un Opera saviem lietotājiem galvenokārt nodrošina piekļuves pogu paplašinājumam, lai nodrošinātu viena pieskāriena risinājumu VPN atvēršanai..

Pilna mēroga VPN ir lielisks risinājums tiem, kuri meklē pastāvīgu risinājumu visām viņu privātuma problēmām, ieskaitot ierobežota satura straumēšanu, straumēšanu un P2P failu apmaiņu un citas vēlmes, kurām nepieciešami milzīgi lejupielādes ierobežojumi. Tomēr bezmaksas VPN paplašinājums ir viegla alternatīva gadījuma lietošanai un patērē mazāk vietas, neietekmējot tīkla ātrumu.

Lai rūpētos par mūsu lasītājiem un nodrošinātu viņiem vieglu risinājumu, mēs esam izvēlējušies dažus no populārākajiem bezmaksas VPN paplašinājumiem, kas ir pieejami pārlūkiem Chrome, Firefox un Opera. Ja lasīsit viņus, jūs varēsit gūt labāku ieskatu par viņiem un palīdzēsit tos apsvērt.

Labākais bezmaksas VPN paplašinājums jūsu FireFox:

Šeit ir labākie labākie VPN paplašinājumi, kurus jūs bez maksas iegūstat un instalējat savā Firefox pārlūkā.

1 - Zenmate - drošības un privātuma VPN

Labākais bezmaksas VPN jūsu Firefox, Chrome, Safari 2019

 • Neierobežots datu daudzums ar bezmaksas VPN pakalpojumu
 • Nav žurnāla politikas
 • Tiek atbalstīts operētājsistēmās Windows, OSX, Android un iOS

Zenmate, kas ir populārs VPN paplašinājums, pēc viņu vārdiem ir šķērsojis milzīgu pavērsienu - 41 miljonu lietotāju. Tas ir bezmaksas VPN pakalpojums, kas atrodas Vācijā, un ir efektīvs visiem populārajiem pārlūkiem, piemēram, Chrome, Firefox un Opera..

Lielākā Zenmate lietotāju priekšrocība ir tā, ka viņiem nav jāsaskaras ar neapmierinošajiem datu ierobežojumiem, kas pieder lielākajai daļai bezmaksas VPN. Arī lietotājs, būdams pieslēgts šim VPN paplašinājumam, piedzīvo lietotājam draudzīgu un tiešu pakalpojumu. Zenmate VPN ļauj piekļūt bloķētām vietnēm un saturam, kuram tās nodrošina atrašanās vietas slēdžus.

Tomēr bez VPN pakalpojuma tiek piedāvātas tikai četras serveru vietas, un pārlūkošanas laikā jūs varētu saskarties ar uzmācīgām reklāmām. Tā kā, pārejot uz premium pakalpojumu, jūs varēsit iegūt daudz uzlabotu pieredzi, uzlabojot katru funkciju.

Lejupielādēt: Zenmate kā Chrome paplašinājums, Firefox papildinājums un Opera papildinājums šeit.

2 - DotVPN - labāks par VPN

Labākais bezmaksas VPN jūsu Firefox, Chrome, Safari 2019

 • Viegli izmantot
 • Integrētais ugunsmūris bloķē visus ienākošos savienojumus ar jūsu ierīci
 • Neierobežots ātrums un joslas platums

DotVPN ir bezmaksas VPN paplašinājums ar daudzām funkcijām, ieskaitot pakalpojumu sniedzēja apgalvojumu, ka tas spēj “atbloķēt visu internetu”. Tas ir viens no vienkāršākajiem VPN darbiem, t.i., jūs to varat vienkārši ieslēgt tikai ar vienu klikšķi.

DotVPN lietotājiem tiek nodrošināta 4096 bitu atslēgu šifrēšana, kas ir 2 reizes lielāka nekā bankas standarts. Ir vairākas pievienotās funkcijas, kas ir neparastas lielākajā daļā bezmaksas VPN paplašinājumu. Piemēram, DotVPN aizsargā jūsu datus, izmantojot ugunsmūra aizsardzību, kā arī reklāmas, izsekotāju un analītikas bloķētāju. Jums tiek sniegta arī statistika, kas parāda pagājušajā nedēļā bloķēto reklāmu, izsekotāju, tīkla uzbrukumu un analītisko datu skaitu.

DotVPN ir efektīvs VPN paplašinājums; tomēr, atbloķējot noteiktas vietnes, jūs varat saskarties ar grūtībām. Arī bezmaksas versija neļauj izvēlēties servera atrašanās vietu pēc jūsu izvēles. Tā vietā viņi piešķir jums ātrāko serveri, nevis to automātiski maina.

Lejupielādēt Šeit pieejams DotVPN Chrome paplašinājums, Firefox papildinājums un operas papildinājums.

3 - Hola VPN - neierobežots bezmaksas VPN

Labākais bezmaksas VPN jūsu Firefox, Chrome, Safari 2019

 • Piekļūstiet bloķētām vietnēm
 • Bez reklāmām

Hola VPN ir piesaistījis milzīgu uzmanību no netizens un saskaņā ar tīmekļa vietnes datiem ir sasniedzis 10 miljonus lejupielāžu. Hola VPN ir pavisam cita veida VPN pakalpojums, kas trafiku ved caur tā lietotājiem, nevis serveru tīklu.

Izmantojot Hola VPN, jūs varētu atbloķēt vietnes vai cenzētu saturu jūsu valstī, uzņēmumā vai skolā, izmantojot pilnīgi bezmaksas pakalpojumus. Lai uzlabotu funkcionalitāti, kopā ar šo bezmaksas VPN nav nepieciešams lejupielādēt arī papildu paplašinājumu vai pakalpojumu. Tas ir absolūti bezmaksas VPN pakalpojums bez joslas platuma ierobežojumiem. Tomēr tai ir dažas privātuma problēmas, bet tā ir izdevīga komerciāliem mērķiem.

Jūs varat lejupielādēt Hola VPN Chrome paplašinājums, Firefox papildinājums un Opera papildinājums šeit.

4 - Surfeasy VPN - Drošība, konfidencialitāte, atbloķēšana

Labākais bezmaksas VPN jūsu Firefox, Chrome, Safari 2019

 • Slēpj jūsu IP adresi
 • Viegli izmantot
 • Aizsargā jūsu drošību Wi-Fi tīklājos

SurfEasy VPN ir Kanādā bāzēts VPN un programmatūras uzņēmums Opera. Šis VPN atšķirībā no citiem bezmaksas VPN pakalpojumiem saviem klientiem pieprasa skaidru nepierakstīšanās politiku un ļauj jums veikt anonīmu tīmekļa pārlūkošanu. SurfEasy VPN serveri atrodas 13 valstīs, nodrošinot pietiekamu pārlūkošanas satura daudzumu no visas pasaules.

Tomēr neierobežotai abonēšanai un modernākām funkcijām lietotājiem ir jāpārslēdzas uz neierobežotu prēmiju plānu. Lai palielinātu joslas platumu, lietotāji to varēja dalīties ar draugiem un savam kontam pievienojot vairāk ierīču.

Saskaņā ar vietni, SurfEasy VPN ir sasniedzis vairāk nekā 14 miljonus lejupielāžu no visas pasaules.

Lejupielādēt Šeit jūs varētu saņemt SurfEasy VPN Chrome paplašinājumu, Firefox papildinājumu un Opera papildinājumu.

5 - Browsec VPN - bezmaksas un neierobežots VPN

Labākais bezmaksas VPN jūsu Firefox, Chrome, Safari 2019

 • Vienkārša klikšķa savienojums
 • Savienojuma ātrums līdz 100 Mbit / s
 • Šifrē trafiku

Browsec VPN ir populārs bezmaksas VPN paplašinājums, kas apgalvo, ka tam uzticas vairāk nekā 2 miljoni klientu visā pasaulē. Tas ļauj piekļūt bloķētajam saturam, mainot IP. Tas ir ērti lietojams un viegli pārvaldāms bezmaksas VPN paplašinājums, kas piedāvā četras virtuālas vietas, ieskaitot Lielbritāniju, Amerikas Savienotās Valstis, Singapūru un Nīderlandi..

Neparasts ieguvums, ko nesniedz lielākā daļa bezmaksas VPN, ir neierobežotie dati, ko piedāvā pārlūkprogramma Browsec VPN.

Šeit ir sīkāks pārlūkprogrammas Browsec pārskats & Alternatīvas

Jūs varat lejupielādēt Šeit pārlūkojiet pārlūka Chrome, Firefox un Opera bezmaksas VPN paplašinājumu.

Uzlabojiet pārlūkošanas pieredzi, izmantojot VPN paplašinājumu

Šie bija daži no labākajiem VPN paplašinājumiem, kas ir guvuši ārkārtīgi pozitīvu atbildi no lietotājiem visā pasaulē. Tiem, kas vēlas izmantot VPN kā pilnīgu risinājumu viņu privātumam, ir jāpārbauda labākie VPN sniedzēji, nevis jāpārslēdzas uz viņu pašreizējā bezmaksas VPN paplašinājuma premium pakalpojumiem..

Tas ir tāpēc, ka VPN paplašinājums darbojas vairāk vai mazāk tāds pats, un tam ir neskaidra privātuma politika, kas varētu ietekmēt interneta lietotājus, kuri meklē pastāvīgu un efektīvu privātuma risinājumu..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me