Labākie (pilnīgi) bezmaksas VPN pakalpojumi 2018 [Fiksētie]

[ware_item id=33][/ware_item]

Virtuālais privātais tīkls, kas pazīstams arī kā VPN, kļūst par būtisku, un mūsdienu lietotājiem tas ir nepieciešams katram lietotājam. VPN tiek izmantots vairākiem dažādiem mērķiem. Tas ne tikai nodrošina jūsu tiešsaistes darbību drošību un aizsardzību, aizsargājot jūsu privātuma reklāmu, kas šifrē jūsu datus. Bet tas arī ļauj mainīt savu ģeogrāfisko atrašanās vietu, lai jūs varētu viegli piekļūt jebkuram bloķētam saturam no jebkura pasaules stūra.


Tomēr apmaksāti VPN pakalpojumi, lai sniegtu daudz labākus pakalpojumus, piemēram, droša, droša un privāta savienojuma nodrošināšana, ir ģeogrāfiski ierobežota bezmaksas piekļuve internetam, taču visi šie pakalpojumi maksā daudz naudas.

Bet ko darīt, ja dažus VPN var izmantot pilnīgi bez maksas, un tie jums nemaksā par vienu santīmu. Jā! Jūs to dzirdējāt pareizi; tagad ir daži VPN, kurus var pilnībā izmantot un kas arī nerada nopietnus ierobežojumus.

Vārds “Bezmaksas” bezmaksas VPN parasti iedvesmo lietotājus, un viņi parasti tos piesaista. Tomēr tā var nebūt lieliska versija, kurai nav arī visu funkciju, taču lietotāji joprojām tiks piesaistīti tikai tāpēc, ka viņiem nebūs jāmaksā nauda.

Parasti ir divi kritiski bezmaksas VPN kritumi, kas var nebūt dažu dolāru vērts mēnesī, un jūs ietaupīsit, izvēloties apmaksātu abonementu..

Bezmaksas VPN pakalpojumi parasti lietotājiem nodrošina vienkāršu un minimālu darbu. Iemesls ir pavisam vienkāršs: viņi nesaņem samaksu par saviem pakalpojumiem. Citiem vārdiem sakot, tas arī nozīmē, ka viņiem ir pieejams ierobežots serveru skaits. Tādējādi visiem viņu lietotājiem ir jādalās ar dažiem pieejamajiem serveru numuriem.

Turklāt šie bezmaksas VPN pakalpojumi tieši neņem maksājumus no lietotājiem, bet viņiem ir jāpelna nauda. Lai izpildītu šo vajadzību, šie VPN pakalpojumu sniedzēji bieži izmanto lietotājiem interneta datus un pārdod tos tiesībaizsardzības aģentūrām, reklāmdevējiem un augstākām iestādēm.

Turklāt bezmaksas VPN dažreiz neievēro savus noteikumus un nosacījumus, kā arī solījumus, ko viņi ir devuši arī lietotājiem. Ņemsim Hola VPN piemēru; pakalpojumu sniedzēji savā privātuma politikā ir skaidri minējuši, ka viņi neglabā nekādus žurnālus un to ir pilnīgi droši lietot. Bet patiesībā ir pavisam cita. Lielākā daļa lietotāju ir snieguši negatīvas atsauksmes par šo VPN, turklāt tas ir pārkāpis arī savu privātuma politiku, pārdodot lietotāju personisko informāciju un žurnālus trešajām personām.

Ir daudz vairāk iemeslu, kāpēc nav ieteicams izmantot bezmaksas VPN pakalpojumu. Bezmaksas pakalpojuma vietā lietotājs var izvēlēties izmantot bezmaksas izmēģinājuma pakalpojumu, ko piedāvā dažādi VPN pakalpojumu sniedzēji. Tādā veidā viņi varētu pārbaudīt savu sniegumu un, ja viņi nav apmierināti, var atgūt arī savu summu.

5 labāko bezmaksas VPN saraksts:

Šeit mēs piedāvājam jums labākos bezmaksas VPN pakalpojumus, kas šodien ir pieejami. Mēs esam atlasījuši piecus labākos bezmaksas VPN un uzsvēruši katra no tiem vislabāko izmantošanu, tāpēc jūs varat ātri izlemt, kurš vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Bezmaksas VPN Ierobežojumi
Hotspot vairoga VPN 500 MB dienā
TunnelBear VPN 500 MB mēnesī
Slēpt.Mans VPN 2 GB datu pārsūtīšana mēnesī
Vēstu VPN -10 GB datu pārsūtīšana mēnesī
Paslēpties. Vīrietis VPN 2 GB datu patēriņš mēnesī
Betternet VPN Neierobežots

Hotspot vairogs:

Hotspot Shield ir labākais bezmaksas VPN, kas ir palīdzējis miljoniem cilvēku viņu nepieciešamības laikā. To bieži izmantoja Turcijas apvērsuma un Arābu pavasara laikā. Lietotāji var bez maksas piekļūt ne tikai VPN, bet arī kā Chrome paplašinājums.

Hotspot Shield VPN lietotājiem piedāvā fantastiski bezmaksas versiju. Tas jums ļaus izmantot 500 MB datu dienā. Lai gan ir diezgan saprotams, ka ar to nepietiks straumēšanai vai straumēšanai. Bet tas lieliski darbosies, ja vēlaties atbloķēt jebkuru vietni vai vēlaties aizsargāt savus datus parasti, izmantojot publisko Wi-Fi.

Bezmaksas Hotspot Shield versija ļaus izveidot savienojumu tikai ar vienu ierīci. Turklāt jūs varat izmantot arī vienu serveri ASV. To darot, jūs nevarēsit piekļūt Netflix, Hulu vai citām straumēšanas vietnēm. Tomēr joprojām varat piekļūt YouTube, Facebook vai dažām citām sociālo mediju vietnēm, kuras, iespējams, ir bloķētas jūsu reģionā. Turklāt tas ir savietojams ar visām primārajām operētājsistēmām.

Plusi:

 • Tas nodrošina uzticamu datu šifrēšanu.
 • Lietotāji var viegli piekļūt bloķētam saturam.
 • Tas atbalsta e-pastus.

Mīnusi:

 • Tas var izveidot savienojumu tikai ar vienu ierīci.
 • Tas ir ierobežots līdz 500 MB dienā.
 • Tas nāk ar reklāmām.

https: //www.hotspot-shield

TunnelBear:

TunnelBear bezmaksas VPN versija ir ideāla izvēle iesācējiem. Tas ir lietotājam draudzīgākais VPN. Tomēr lietotājiem mēnesī tiek atļauts izmantot tikai 500 MB datu. Ja lietotājs tweets par uzņēmumu, tad katru mēnesi varat iegūt papildu 1 GB datus.

Nesen VPN iegādājās McAfee, un tagad tam ir papildu papildu resursi, kas nāk ar ievērojamu organizāciju, lai turpinātu attīstīt sava VPN drošības un privātuma jauninājumus. Tas ir droši lietojams un pilnīgi drošs, lai atbloķētu jebkādas ziņas. Turklāt tas neuztur lietotāju personisko informāciju un pārlūkošanas ierakstus.

Plusi:

 • Nav uznirstošo reklāmu.
 • Tas nodrošina lietotājam draudzīgu
 • Nav IP un datu reģistrēšanas.

Mīnusi:

 • Tas piedāvā ļoti maz papildu iestatījumu.
 • Tas nodrošina ierobežotu piekļuvi serveriem.
 • Tas nedarbojas labi ar Netflix.
 • Tas ir ierobežots līdz 500 MB mēnesī.

https://www.tunnelbear.com/

Paslēpties. Es:

Slēpt. Es esmu Malaizijas VPN, kas nodrošina izcili bezmaksas pakalpojumus. Lietotāji ir ierobežoti tikai ar serveru atrašanās vietām, t.i., Kanādu, Singapūru un Nīderlandi, un viņiem ir atļauts izmantot 2 GB datu mēnesī bez maksas ar ātrumu līdz 80 Mb / s..

Tā kā trūkst serveru atrašanās vietu, šis VPN nav piemērots satura atbloķēšanai visā pasaulē. Ja jūs meklējat serverus ASV vai Lielbritānijā, tad paslēpiet. Es neesmu laba izvēle. Tomēr paslēpties. Man ir stingra privātuma politika, kas nodrošina stabilu šifrēšanu, lai jūsu dati būtu drošībā.

Plusi:

 • Tas ir bez reklāmām un arī mežizstrādes.
 • Tas nodrošina pilnīgu klientu atbalstu.
 • Tas piedāvā pienācīgu savienojuma ātrumu.

Mīnusi:

 • Atvērtajam VPN nav piekļuves.
 • Tas ir ierobežots tikai ar trim serveriem, un neviens serveris nav pieejams ASV, Lielbritānijā un Austrālijā.
 • 2 GB ierobežojums nav pietiekams dažādām darbībām, piemēram, straumēšanai, straumēm un citām smagām darbībām.

https://hide.me

Vējraksts

Salīdzinot ar citiem bezmaksas VPN, Windscribe VPN ir labākā iespēja izmēģināt. Windscribe bezmaksas VPN ļauj mēnesī izmantot –10 GB datu. Turklāt tas saglabā nulles žurnālus, nodrošina spēcīgu šifrēšanu, kas padara to perfektu privātumam un drošībai.

Bezmaksas VPN Windscribe ir pieejams neierobežotās ierīcēs. Tam ir 11 servera atrašanās vietas, no kurām izvēlēties. Papildus tam jūs varat arī piekļūt viņu ugunsmūra un reklāmu bloķēšanas funkcijām. Visas šīs funkcijas padara Windscribe par izcilu visu laiku VPN.

Plusi:

 • Tas nodrošina izcilu ātru ātrumu.
 • Tas dod piekļuvi viņu serveriem vairāk nekā desmit
 • Tas netur žurnālus.

Mīnusi:

 • Datu pārsūtīšana ir ierobežota.
 • Jūs nevarat piekļūt visiem serveriem.

https://windscribe.com/

HideMan VPN:

Hide Man VPN ir vēl viens lielisks bezmaksas VPN. Lietotājam ir atļauts četras stundas brīvas piekļuves nedēļā. Tas ir Londonā dibināts VPN, kas ierobežo joslas platumu līdz 2 GB datu izlietojumam mēnesī.

Plusi:

 • Katru nedēļu tas ir bez maksas četras stundas.
 • Tas nodrošina stabilu šifrēšanu.
 • Tam ir intuitīva un starpplatformu programmatūra.

Mīnusi:

 • Bezmaksas versija ir minimāla.
 • Tas noplūst DNS.
 • Lietotāju žurnāli tiek pārsūtīti un bieži tiek turēti 14 dienas.

https://www.hideman.net/

Betternet:

Betternet VPN ir bezmaksas mūžīgi. Bezmaksas VPN ir pilnīga bezmaksas multiplatforma, kas lietotājiem ļauj anonīmi izveidot savienojumu ar internetu. VPN tiek izmantots dažādu iemeslu dēļ, piemēram, šķērsojot ģeogrāfiskos ierobežojumus un izvairoties no izsekošanas. Tāpat kā daudziem VPN pakalpojumiem, par kuriem tiek iekasēta gada maksa, Betternet Free VPN nav gada izmaksu.

Tā ir lietotne, kas ar vienu klikšķi izveido savienojumu ar VPN un ļauj tai piekļūt, kad tas ir nepieciešams. Reģistrācijas sludinājums nav nepieciešams, nav arī datu ierobežojumu. Visas šīs funkcijas nodrošina neregulāras reklāmas un pat reklamēta premium versija, kas ir diezgan pārvaldāma un diskrēta.

Ja jūs kaut ko meklējat, izmantojiet bezmaksas Betternet VPN, lai baudītu nevainojamu pieredzi.

Plusi:

 • Nav datu ierobežojumu.
 • Tas ir bez maksas.
 • Tas neierobežo datus.

Mīnusi:

 • Tas ir daudz lēnāks nekā maksas versijas.

https://www.betternet.co/

Ir dažādas pienācīgas iespējas, kad runa ir par bezmaksas VPN. Tomēr bezmaksas VPN nedarbojas bez viņu riskiem un trūkumiem. Ja jūs esat apmierināts un ja tas jums darbojas, tad ar to. Lejupielādējiet un izbaudiet savu pieredzi. Bet, ja jūs uztrauc bezmaksas VPN riski, varat izmēģināt arī labākos VPN ar bezmaksas izmēģinājuma iespējām..

Labākie bezmaksas VPN iPhone ierīcēm:  

Izmantojot VPN, pakāpeniski palēninās interneta ātrums, ar kuru jūs varat piekļūt tīklam, taču joprojām tiek ieteikts izmantot VPN pakalpojumu. Ir labi izmantot VPN pakalpojumu, it īpaši, ja sērfojat publiskajā tīklā. VPN pakalpojumi arī ļauj piekļūt ģeogrāfiski ierobežotām vietnēm, kurām citādi jūs nevarat piekļūt.

Visiem iPhone lietotājiem vajadzētu arī pārslēgties uz VPN. Kad iPhones pirmo reizi tika palaistas tirgū, tās bija pazīstamas ar neskarto drošību, taču ar laiku iPhones bija saskārušās ar vairākām privātuma un kiberdrošības problēmām. Arī FBI ir uzlauzis teroristu un noziedznieku iPhone, kurus Apple atsakās atbloķēt.

Šādos apstākļos visi iPhone lietotāji ātri izmanto VPN, lai nodrošinātu labāku drošību un aizsardzību. Viņi ir šifrējuši visu veidu ienākošo un izejošo datu trafiku no savām ierīcēm. Tā rezultātā viņi ir pasargājuši sevi no valdības uzraudzības, kibernoziedznieku un ISP privātuma jautājumiem.

IPhone lietotāji, izmantojot VPN, gūst daudz priekšrocību. Viņi var viegli atbloķēt vairākas vietnes, pārsniegt ģeogrāfiskos ierobežojumus, uzlabot tiešsaistes spēļu pieredzi, straumēt bloķētos videoklipus un saturu, kā arī daudz ko citu.

Šeit ir daži labākie bezmaksas VPN, kurus iPhone lietotājs var izmēģināt.

 

Bezmaksas VPN

 

Ierobežojumi

 

No kurienes nokļūt?

TunnelBear

500 MB mēnesī

https://www.tunnelbear.com/apps/ios

SurfEasy VPN

250 MB

https://www.surfeasy.com/lv/

VPN kontaktā

Neierobežots

https://www.vpnintouch.com/

Hotspot vairogs

500 MB dienā

https://www.hotspotshield.com/vpn/vpn-for-iphone/

Betternet

Neierobežots

https://www.betternet.co/iphone-vpn/

Labākie bezmaksas VPN Android tālruņiem:

Tāpat kā labākie bezmaksas VPN iPhone, tāpat ir arī vairāki VPN pakalpojumi, kas Android lietotājiem ir pieejami Google Play veikalā, un, protams, jūs varat sajaukt, kas ir pareizā izvēle. Ja jūs arī nonākat tajā pašā situācijā, neuztraucieties, ka mēs jums piedāvājam labākos bezmaksas VPN pakalpojumus Android lietotājiem, kas noteikti jums palīdzēs.

 

 

Bezmaksas VPN

 

Ierobežojumi

 

No kurienes nokļūt?

TunnelBear

500 MB mēnesī

https://www.tunnelbear.com/

Finch VPN

3 GB mēnesī

https://www.finchvpn.com

Protonu VPN

Neierobežota pārlūkošana

https://free.protonvpn.com/

Super VPN

Neierobežots

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jrzheng.supervpnfree

Pieskarieties VPN

Neierobežots

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.northghost.touchvpn

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me