Labākie VPN pakalpojumi 2017 – drošības un uzticamības jautājums

[ware_item id=33][/ware_item]

Drošības rīku drošība un uzticamība ir galvenie faktori, jo jūs šiem rīkiem uzticat sensitīvu informāciju. Virtuālais privātais tīkls ir viens no tiem drošības rīkiem, kas tīmeklī nodrošina jūsu tiešsaistes identitāti un interneta datus. Pirms dažām dienām mēs publicējām rakstu par to, kāpēc VPN ir nepieciešams Torrenting? Kas tika labi uztverts, un mūsu lietotāji vaicāja, kuri ir labākie VPN pakalpojumi, jo viņiem ir bažas par viņu personisko informāciju.


Tā kā nozarē ir daudz VPN pakalpojumu; tas rada uzticamības un drošības jautājumu starp uzņēmumiem. Šajā rakstā mēs apspriedīsim, kuri VPN pakalpojumi ir pieprasīti, galvenos faktorus, kas padara VPN pakalpojumu uzticamu, un izskaidrosim labāko VPN pakalpojumu iespējas..

Labāko 2017. gada VPN pakalpojumu salīdzināšanas saraksts

 labākie vpn pakalpojumiexpressvpnlogoPureVPNPIA VPNInacy VPN
Atrašanās vieta Panama Britu Virdžīnu salas Honkonga Savienotās Valstis Honkonga
Šifrēšana 2048 bitu SSL 256 bitu AES 256 bitu AES 256 bitu AES 256 bitu AES
Drošības protokoli PPTP, L2TP, IPSec, OpenVPN, IKEv2 PPTP, L2TP, IPSec, SSTP, OpenVPN PPTP, L2TP, IPSec, OpenVPN, IKEv2, SSTP PPTP, L2TP, IPSec, OpenVPN PPTP, L2TP, IPSec, OpenVPN, IKEv2 (iOS), SSTP
Serveru atrašanās vietas 57 87 141 24 50
Joslas platums & Ātrums Neierobežots Neierobežots Neierobežots Neierobežots Neierobežots
OS atbalsts Windows, Mac, Linux, Android, iOS, maršrutētāji Windows, Mac, Linux, Android, iOS, maršrutētāji Windows, Mac, Linux, Android, iOS, maršrutētāji Windows, Mac, Linux, Android, iOS, maršrutētāji Windows, Mac, Linux, Android, iOS, maršrutētāji
Vairāki pieteikumi 6 ierīces 3 ierīces 5 ierīces 5 ierīces 5 ierīces
Nulles žurnāla politika Nav žurnālu Nav žurnālu Nav žurnālu Nav žurnālu Nav žurnālu
Vietne Apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju Apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju Apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju Apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju Apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju
Piedāvājumi 72% atlaide ziemas izpārdošanai 36% atlaide izpārdošanai 78% atlaide ziemai 52% atlaide izpārdošanai 86% atlaide ziemas izpārdošanai
Cena

3,29 USD / mēn

8,32 USD / mēn

2,45 USD / mēn

USD 3,33 mēnesī

1,66 USD / mēn

Bitcoin atbalsts
Naudas atdošanas garantija 30 dienu laikā 30 dienu laikā 7 dienas 7 dienas 7 dienas


Saistīts:
Labākais VPN Torrenting un P2P failu koplietošanai 2017. gadā

Ekskluzīvas iespējas, kas vislabāk padara VPN pakalpojumu

Katrs nozares VPN pakalpojums piedāvā divas pamatfunkcijas, t.i., šifrēšanu un IP maskēšanu. Tas, kas labāko VPN pakalpojumu atdala no pārējiem, ir tā piedāvātās ekskluzīvās iespējas. Mēs uzskaitām dažas šo uzticamo VPN pakalpojumu ekskluzīvās iespējas.

labākie vpn pakalpojumi

NORDVPN | Redaktora izvēle | Labāko VPN pakalpojumu saraksts 2017

“NordVPN nosaukums ir iedvesmots no ziemeļnieku ideāliem, kas nozīmē uzticību, uzticēšanos, brīvību un jauninājumus. Tas atspoguļo to, kā mēs novērtējam savu klientu brīvību, kā mēs cenšamies būt inovatīvi ar savu tehnoloģiju un kā mēs strādājam. ”- NordVPN

Uzņēmums vairāk koncentrējas uz drošību, un tam ir dažas no labākajām iespējām, kādas varētu būt drošības rīkam. Ne tikai SSL drošie serveri ir optimizēti Straumēšana un P2P bet arī aizsargāts ar Anti-DDoS drošība.

NordVPN ir īpašs TOR-over-VPN serveri, kas piešķir TOR jaudu, izmantojot VPN pakalpojumu, lai nodrošinātu spēcīgu drošību, tādējādi novēršot Tor pārlūka nepieciešamību. Turklāt, ja jums šķiet, ka TOR ātrums ir lēns, bet tomēr vēlaties dubultu drošību, tas piedāvā arī citu funkciju VPN-over-VPN nosaukts DoubleVPN.

Saistīts: NordVPN ir ieslēgts 72% atlaide ziemas izpārdošanai kā ierobežota laika piedāvājums. Jūs varat paķert 2 gadi abonēšana cena par vienu gadā un tik zemu kā 3,29 USD mēnesī ar 30 dienu nauda atpakaļ garantija.

Ja vēlaties mobilitāti un jūsu darbs ir vairāk atkarīgs no mobilajām ierīcēm, varat izmantot viņu jaunāko mobilās drošības protokolu IKEv2 kas saprātīgi uzrauga jebkādu tīkla izmaiņu uzvedību un pielāgojas šīm izmaiņām, nesaraujot VPN savienojumu. Programmatūras klientam ir iebūvēts Tīkla bloķēšana vai Interneta nogalināšanas slēdzis kas pārtrauc visu interneta trafiku gadījumā, ja jūsu VPN savienojums tiek atvienots, tādējādi novēršot jūsu īstās identitātes noplūdi.

labākais vpn pakalpojums

EXPRESSVPN | 2. pozīcija | Labāko VPN pakalpojumu saraksts 2017

“Mēs izveidojām ExpressVPN, jo mēs ticam, ka visi, Neatkarīgi no viņu tehniskās pieredzes līmeņa, viņiem vajadzētu būt iespējai brīvi un droši izmantot internetu.” - ExpressVPN

Uzņēmums vairāk koncentrējas uz “Performance”, un tam ir visizcilākie SSL nodrošinātie serveri nozarē. Pakalpojums turpina atjaunināt un instalēt jaunas servera vietas katru nedēļu, lai tā lietotāji varētu izmantot 99,9 procentus servera darbspējas. Tam ir arī aktīvs klientu serviss ar bezmaksas pakalpojumu Tiešraides Čats atbalsts, lai tas atbilstu šādam sniegumam.

Saistīts: ExpressVPN ir ieslēgts 36% atlaide izpārdošanai uz ierobežotu laiku. Jūs varat paķert 1 gada abonements tik zemu kā Mēnesī 8,32 USD ar 30 dienu nauda atpakaļ garantija.

ExpressVPN ir tradicionāls VPN pakalpojums, taču tas vairāk koncentrējas uz labāku lietotāju pieredzi. Piemēram, tam ir vienkāršs un ērti lietojams programmatūras klients ar iebūvētām funkcijām Interneta slepkavības slēdzis, ātruma pārbaude, un Viedā atrašanās vieta kas atkarībā no savienojuma izvēlas labāko iespējamo serveri. Ja jūsu darbs ir vairāk atkarīgs no vietņu tīkla (parasti izmanto Windows Azure), tad ExpressVPN tiek atbalstīts SSTP drošības protokols.

labākais vpn pakalpojums

PUREVPN | 3. pozīcija | Labāko VPN pakalpojumu saraksts 2017

“PureVPN tika izveidots ar vienīgo motīvu - saglabāt jūsu tiešsaistes privātumu neskartu un piedāvāt absolūtu interneta brīvību.” - PureVPN

Uzņēmums vairāk koncentrējas uz inovācijām, un tam ir dažas no labākajām novatoriskajām funkcijām nozarē. Ne tikai SSL drošie serveri ir optimizēti Straumēšana un P2P bet arī aizsargāts ar Anti-DDoS (apmaksāts) un NAT ugunsmūris (apmaksāta) drošība.

PureVPN ir īpašs Sadalītā tunelēšana funkcija, kas sniedz daudzuzdevumu priekšrocības, nodalot interneta trafiku “šifrētā” un “nešifrētā” trafikā.

Saistīts: PureVPN ir ieslēgts 78% Jaunais gads pārdošana kā ierobežota laika piedāvājums. Jūs varat paķert 2 gadu abonements cenā 1 tik zemu kā Mēnesī 2,45 USD ar 7 dienu naudas atdošana garantija.

Ja esat Windows OS lietotājs, tad Virtuālais maršrutētājs funkcija ļauj pārveidot klēpjdatoru vai darbvirsmu virtuālā maršrutētājā un izmantot to, lai izveidotu savienojumu ar 10 vairāk ierīču. Programmatūras klientam ir Interneta nogalināšanas slēdzis automātiska Viedā mērķa izvēle funkciju, veicot tikai vienu pogas klikšķi, t.i., straumēšana, drošība, sērfošana utt., lai sniegtu personalizētu pieredzi.

labākie vpn pakalpojumi

PIA VPN | 4. pozīcija | Labāko VPN pakalpojumu saraksts 2017

“Mums patīk ticēt, ka mūsu privātuma un drošības slāņu piemērošana ir visefektīvākais risinājums problēmām, ar kurām šodien saskaras lietotāji. Mūsu risinājums privātumam un drošībai ir nodrošināt drošu VPN tuneli ar īpaši spēcīgu šifrēšanu. ”- PIA

Privātā interneta piekļuve ir tradicionālo VPN pakalpojumu līderis. Tam ir SSL nodrošinātie serveri, kas ir optimizēti straumēšana un P2P failu koplietošana. Ja esat neregulārs VPN lietotājs, tad PIA VPN ir vispievilcīgākie cenu plāni tirgū.

Saistīts: Ieslēgta privāta piekļuve internetam 52% atlaide pārdošana uz ierobežotu laiku. Jūs varat paķert 1 gada abonements tik zemu kā Mēnesī 3,33 USD ar 7 dienu naudas atdošana garantija. 

Programmatūras klients ir vienkāršs un ērti lietojams, un tam ir iebūvēts Interneta nogalināšanas slēdzis un Reklāmu bloķētājs kas bloķē reklāmas, ļaunprātīgu programmatūru un izsekotājus. Ja jūsu darbs ir atkarīgs no starpniekservera, tiek piedāvāts privātā interneta piekļuves pakalpojums Zeķes5 starpniekserveris.

labākie vpn pakalpojumi

IVACY VPN | 5. pozīcija | Labāko VPN pakalpojumu saraksts 2017

“Ivacy izgudrojums ir iedziļinājies visā mūsu produktu attīstības ciklā. Mēs ticam pilnīgai tiešsaistes brīvībai, kā arī neizbēgamai mūsu lietotāju drošībai. ”- Ivacy VPN

Ivacy ir otrais uz inovācijām virzītais uzņēmums VPN nozarē. Ne tikai uzņēmums ir vilces centrs tā dēļ lielākā daļa pieņemamām cenām, kā arī ar novatoriskām funkcijām.

Ivacy VPN piedāvā viedais DNS pievienojumprogramma, lai novērstu DNS noplūdi, un visu jūsu interneta trafiku novirza caur tam paredzētajiem DNS serveriem. Tās programmatūras klients ir ērti lietojams un vienkāršs ar funkcionalitāti Interneta nogalināšanas slēdzis un Sadalītā tunelēšana lai jūsu interneta trafiks tiktu nodalīts šifrētā un šifrētā veidā, lai ļautu veikt daudzuzdevumus.

Saistīts: Inacy VPN ir ieslēgts 86% ziema pārdošana kā ierobežota laika piedāvājums. Jūs varat paķert 2 gadu abonements cenā 1 tik zemu kā Mēnesī 1,66 USD ar 7 dienu naudas atdošana garantija

Serveri ir aizsargāti ar SSL tehnoloģija, IPv6 aizsardzība un optimizēta straumēšana un P2P failu koplietošana, kas palīdz apiet lielāko daļu vietņu ierobežojumu reģionā.

Kuri galvenie faktori padara VPN pakalpojumu par uzticamu?

Ir vairāki galvenie faktori, uz kuriem jums vajadzētu koncentrēties, izvēloties VPN pakalpojumu.

1. Nulles žurnāla politika

Ir daudz bezmaksas VPN pakalpojumu, kas reģistrē jūsu darbības internetā un ļauj trešajām pusēm, piemēram, reklāmdevējiem un valdības uzraudzības aģentūrām, piekļūt jūsu slepenajai informācijai. Vai arī daži apmaksāti VPN, kas atrodas uzraudzības valstī, piemēram, Amerikas Savienotajās Valstīs, var ievērot noteikumus.

Uzticamam VPN pakalpojumam ir stingri jāievēro nulles žurnāla politika, kas nozīmē, ka viņu VPN serveriem nav atļauts reģistrēt jebkādas tīmekļa aktivitātes (piemēram, laika zīmogi, URL, sīkfaili utt.) Ir pareizi, ja pakalpojums izmanto dažus bezpersoniskus savienojumu žurnālus datu izmantošanas un savienojamības laiku, lai uzturētu savu pakalpojumu.

2. Bitcoin apmaksas metode

Ikreiz, kad veicat finanšu darījumu tiešsaistē, jūsu informācija tiek glabāta uzņēmuma datu bāzē, uz kuru jebkurā laikā varat izsekot. Bitcoin ir anonīma norēķinu metode, kas ļauj cilvēkiem droši un anonīmi veikt tiešsaistes darījumus. Šeit ir rokasgrāmata par to, kā iegādāties Bitcoin.

Izvairīties no slepenas informācijas glabāšanas savā datu bāzē; uzticamam VPN pakalpojumam būtu jāpiedāvā Bitcoin maksājuma metode, lai tā lietotāja informācija būtu anonīma un neizsekojama. Ne tikai Bitcoin palīdzētu jums anonīmi iegādāties VPN, bet arī palīdz ar citiem tiešsaistes pirkumiem.

3. Plaši izplatīti VPN serveri ar neierobežotu joslas platumu & Ātrums

Daži pakalpojumi un vietnes ir sadalītas ģeogrāfiskās vietās un ierobežo interneta lietotājus apiet šos ģeogrāfiskos ierobežojumus, aktīvi bloķējot VPN serverus. Uzticamiem VPN pakalpojumiem jābūt plaši izplatītiem VPN serveriem PRIME vietās, lai ne tikai apietu reģionālos ierobežojumus, bet arī pārvaldītu apdzīvoto interneta lietotāju trafiku..

bieži uzdotie jautājumi

Q - Kas ir virtuālais privātais tīkls vai VPN?

Virtuālais privātais tīkls ir tehnoloģija, kas tīmeklī savieno divus attālos datorus, izmantojot privātu savienojumu. Šo privāto savienojumu dažreiz sauc par - Tuneļu -, kas tiek šifrēts, izmantojot vairākus šifrēšanas algoritmus.

Tehnoloģija nāca no korporatīvās vides, kurā klienti (darbinieki) pieslēdzas resursdatoram (korporatīvajam tīklam), lai strādātu no attālām vietām. Tā kā savienojums nodrošina privātumu tīmeklī, daudzi komerciāli VPN pakalpojumi nodrošina VPN serverus, lai klienti varētu privāti piekļūt internetam.

J - Kā VPN aizsargā manus datus?

Abonējot VPN pakalpojumu, tas nodrošina jūs ar programmatūras klientu, kas atvieglo drošu un privātu savienojumu starp jums un visā pasaulē izkaisīto (-iem) VPN serveri (-iem). Pēc tam dati, kas tiek pārsūtīti starp jums un serveri, tiek šifrēti, izmantojot dažādus šifrēšanas algoritmus un protokolus.

J - vai VPN ir likumīgs?

Jā. VPN ir likumīgi lietojams, jo šī tehnoloģija nodrošina drošību korporatīvajam tīklam un aizsargā jūsu datus no kaitējuma.

J - Vai VPN neļauj ISP uzraudzīt manus datus?

Jā. Tā kā VPN šifrē jūsu datus ar šifrēšanas algoritmiem, piemēram, 256 bitu AES, jūsu ISP nevar pārraudzīt jūsu interneta datus.

J - Vai VPN novērš mērķtiecīgu valdības masveida uzraudzību?

Jā. To pašu iemeslu dēļ, kas aprakstīti iepriekš, VPN tunelis šifrē visu jūsu interneta sesiju no ierīces uz VPN serveri.

J - vai ir pareizi uzticēties VPN pakalpojumu sniedzējam?

Tas atšķiras atkarībā no pakalpojumu sniedzēja. Dažiem VPN pakalpojumu sniedzējiem ir caurskatāmas privātuma politikas attiecībā uz to, ko viņi apkopos un ko ne, savukārt dažiem pakalpojumu sniedzējiem ir ēnas politikas un neskaidri paziņojumi par to, ko viņi apkopos. Tātad, jūsu pienākums ir izlasīt visu abonēšanas pakalpojumu sniedzēju privātuma politiku un pakalpojumu sniegšanas noteikumus.

J - Vai es varu izmantot VPN bloķēto kanālu straumēšanai?

Jā. Varat izmantot VPN ne tikai piekļuvei ģeogrāfiski bloķētām vietnēm, bet arī bloķētu straumēšanas pakalpojumu, piemēram, Netflix un Hulu, straumēšanai. Jūs varat sekot mūsu ceļvedim par labāko VPN straumēšanai.

Noslēguma domas

Šos uzticamos un labākos VPN pakalpojumus mēs izvēlējāmies pēc to privātuma politikas un pakalpojumu sniegšanas noteikumu pārskatīšanas un viņu klientu aptaujāšanas tiešsaistē. Lai gan jūsu sistēmas drošībai ir jāinstalē pretvīrusu programma, ir arī jāizvēlas uzticams VPN pakalpojums, lai nodrošinātu tiešsaistes identitāti un interneta datus. Šeit uzskaitītie VPN pakalpojumi stingri nosaka nulles žurnāla politiku un piedāvā labākās iespējamās funkcijas.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me