Neļaujiet ISP izsekot jūsu tiešsaistes darbībām

[ware_item id=33][/ware_item]

Mēs tagad esam pazīstami ar to, ka interneta pakalpojumu sniedzēji ir pilnvaroti izsekot mūsu tiešsaistes darbībām un tādējādi gūt ieskatu mūsu ikdienas dzīvē. Šī brīvība ISP tika piešķirta pēc tam, kad prezidents Trump parakstīja likumprojektu par privātās dzīves neaizskaramību, ar kuru tika atcelti FKT noteiktie interneta privātuma noteikumi. ISP ne tikai ļauj mums izsekot, bet viņi var arī pārdot mūsu informāciju un no tās gūt peļņu. Ņemot vērā šādas bažas par drošību un privātumu, ir sākusies aktuāla problēma par to, kā novērst ISP izsekošanu.


Kā neļaut ISP izsekot tiešsaistes darbībām?

Bez papildu piejaukuma mēs vēlamies jūs iepazīstināt ar metodēm, kuras mēs uzskatām par efektīvām neļaujiet interneta pakalpojumu sniedzējam izsekot jūsu tiešsaistes darbībām:

Izmantojiet virtuālo privāto tīklu - VPN

Virtuālais privātais tīkls - VPN - kalpo kā labākais rīks, kas nodrošina tiešsaistes privātumu. Šis ir visuzticamākais rīks, kuru varat izmantot, lai novērstu ISP izsekošanu. Tas pārklāj jūsu IP adresi, lai smagi cīnītos pret ISP un trešo personu reklāmdevējiem, lai viņi nespēj jūs izsekot tīmeklī. VPN šifrē jūsu interneta trafiku ar 256 bitu AES šifrēšanas algoritmu, kura pārtraukšana brutālā spēka ietekmē prasa 1 miljardu gadu. Šīs divas VPN darbības palīdz slēpt pārlūka vēsturi un iekļaujošo interneta trafiku.

novērst-ISP

Neraugoties uz visu iepriekš minēto, pirms to izvēles jums jāpārbauda VPN privātuma politika un maksāšanas metodes, jo jūs savu informāciju piegādāsit izvēlētajam VPN pakalpojumu sniedzējam. Sakarā ar šo pret privātumu vērsto likumprojektu ir parādījušies daudzi krāpnieki, un viņi ir sākuši slazdīt lietotājus, izmantojot viltus VPN pakalpojumus. Tomēr daži no autentiskajiem un vadošajiem VPN pakalpojumiem, kuriem visā pasaulē uzticas Netizens, ietver NordVPN, PureVPN, un ExpressVPN jo tiem ir šādas īpašības:

  1. Tie ir ārpus Piecu EYES dalībvalstu jurisdikcijas, tāpēc stingri ievēro politiku bez žurnāla.
  2. Viņi efektīvi slēpj pārlūka vēsturi un citas darbības internetā.
  3. Viņi šifrē jūsu interneta trafiku ar 256 bitu AES šifrēšanu un OpenVPN drošības protokolu.
  4. Tiek piedāvāti tādi drošības līdzekļi kā sašķelta tunelis (PureVPN) un Tor-over-VPN (NordVPN).
  5. Tie nodrošina plašu serveru izvēli.

Daudzi Netizens bieži jautā, vai ISP var izsekot VPN pakalpojumu? Jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs var redzēt, ka esat iestatījis VPN savienojumu, taču tas nespēj izsekot jūsu tīmekļa trafiku, jo ir šifrēts..

Izmantojiet TOR tīklu

Tor Browser ir brīvprātīgo dienests, kas uzlabo drošību internetā. Tas atlec jūsu interneta trafiku caur dažādiem mezgliem un tādējādi apgrūtina ISP izsekot jūsu tiešsaistes darbībām. Tas piedāvā gan anonimitāti, gan privātumu un novērš ISP izsekošanu. Jūs varat izveidot savienojumu ar Tor tīklu, izmantojot Tor pārlūku, kas ne tikai darbojas kā citi pārlūki, bet arī palielina drošību jūsu pārlūkošanas aktivitātēs. novērst-ISP

Tor piedāvāto anonimitāti un privātumu ierobežo tikai Tor pārlūks, un pārējā interneta trafika joprojām ir pakļauta briesmām. VPN pakalpojumu var palaist arī uz Tor pakalpojumu fona, kas pārvērš drošības savienojumu. Vai arī, ja vēlaties izmantot Tor bez Tor pārlūka, varat meklēt NordVPN, kas to nodrošina Tor-over-VPN funkcija, lai galu galā paslēptu tiešsaistes aktivitātes, pārējo interneta trafiku un arī pārlūkošanas vēsturi.

Runājot par Tor, Marty P. Kamden no NordVPN teica BeEncrypted: “Mēs saprotam decentralizētas struktūras spēku un TOR sniegto anonimitāti. NordVPN piedāvā unikālu risinājumu Sīpols (Tor) virs VPN, kas šifrē lietotāju interneta trafiku pirms ieiešanas TOR tīklā, nodrošinot papildu privātumu. ”

Vienīgais Tor pārlūkprogrammas izmantošanas trūkums ir tas, ka lēnās veiktspējas dēļ tas dažreiz var padarīt tā lietotāju neapmierinošu, jo trafiks ir jāvirza uz vairākiem mezgliem, lai nodrošinātu anonimitāti.

Izmantojiet HTTP pārlūka paplašinājumu visur

HTTPS ir saīsināts no HyperText Transfer Protocol Secure. HTTPs Visur pārlūka paplašinājums novērš ISP izsekošanu, izvairoties no jūsu tiešsaistes darbību atklāšanas.

Vietnes, kas izmanto pārlūka paplašinājumu HTTPs visur, parasti aizsargā jūs no cenzūras un dažāda veida uzraudzības, šifrējot vietnes saturu un tādējādi apgrūtinot ieskatu jūsu tiešsaistes darbībās..

novērst-ISP

Līdzīgi kā pārlūka HTTPS visur, ir arī dažādi pārlūka paplašinājumi, piemēram, Ghostery un AdBlock, kas ir noderīgi, lai novērstu ISP izsekošanu, aptverot digitālo taku, kuru atstājat pēc tiešsaistes darbībām.

Tomēr mūsdienu pārlūkprogrammas un tīmekļa serveri šifrētu komunikāciju izveidošanai izmanto transporta slāņa drošību - TLS - rokasspiedienu. Lai to izdarītu, serverim jāpierāda pārlūkprogrammai, ka tā ir pieprasītā puse, un tad viņi abi izveido algoritmu vai atslēgu, kas nepieciešama diskusijas šifrēšanai. Tomēr rokasspiediena procesa agrīnās daļas netiek šifrētas, tāpēc interneta pakalpojumu sniedzēji un / vai trešās puses var redzēt servera nosaukumu, ar kuru pārlūks savieno..

Izvairieties no nedrošiem publiskajiem Wi-Fi tīkliem

Tagad, kad esat iepazinušies ar ISP izsekošanu, jums ir jābūt īpaši piesardzīgiem, izmantojot publiskos Wi-Fi tīklus, piemēram, kafejnīcās, lidostās, bibliotēkās, centros vai jebkurā citā vietā. Netizens, kas izmanto publisko Wi-Fi, ir vairāk pakļauti ISP izsekošanai nekā tie, kas izmanto drošus savienojumus. novērst-ISP

Arī publiskais bezvadu internets var jūs viegli uzlauzt. Tāpēc, lai novērstu ISP izsekošanu un kļūšanu par hakeru uzbrukuma upuri, vajadzētu būt modram pret šādiem draudiem.

Neveiciet reģistrēšanos un neatzīmējiet savu atrašanās vietu

novērst-ISP

Reģistrēšanās un / vai mūsu atrašanās vietas marķēšana var šķist priecīga, taču nav pamata atgādināt, ka jūsu ISP izseko jūsu atrašanās vietu! Jūsu atrašanās vieta mārketinga firmām var atklāt daudz privātas informācijas. Tāpēc vislabāk ir izvairīties no iezīmēšanas visur, kurp dodaties, it īpaši, ja esat 100% pārliecināts, ka ISP jūs pastāvīgi vēro.

Secinājums

Viena lieta ir droša, ka neatkarīgi no tā, kuru jūs uzstādījāt, lai redzētu pret privātumu vērsta rēķina pozitīvo pusi, jūs nevarēsit atrast vienu labu lietu, kas no tā parādīsies. FCC noteikto noteikumu mērķis bija aizsargāt Netizens no izsekošanas un uzraudzības, bet pēc to pārkāpšanas ISP var brīvi izsekot savām tiešsaistes darbībām un dalīties (SELL!) Lietotāju informācijā. Šādā krīzes laikā VPN pakalpojumu abonēšana vai HTTPS pārlūka paplašinājumu izmantošana šķiet tūlītējs risinājums, lai liegtu ISP izsekot jūsu tiešsaistes darbībām.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me