Peerblock alternatīva anonīmai mocīšanai

[ware_item id=33][/ware_item]

Pēdējo reizi atjaunināts 2019. gada 12. septembrī


Piezīme: 85% cilvēku, kas izmanto PeerBlock, lai lejupielādētu Torrentus anonīmi, bet tā vecā skola tagad. Tagad viņi deva priekšroku VPN izmantošanai. kāpēc?

 • Tas ir ātrāks
 • Tas ir ļoti šifrēts
 • Tas nodrošinās p2p optimizētus serverus
 • nodrošiniet drošību, kamēr lejupielādējat straumēšanu
 • Avārijas poga
 • DNS noplūdes aizsardzība

NordVPN ir labākais VPN pakalpojumu sniedzējs, un to var izmantot kā PeerBlock alternatīvu.

Sāksim tēmu ...

Pirms iedziļināties Peerblock alternatīvas, ir svarīgi uzzināt vairāk par kā darbojas Pērsbloks, kas ir izdot ar to? Kāpēc cilvēki pāriet uz vienaudžu bloka alternatīvām? Un kas atšķirīgās iezīmes ir tādas programmas kā Peerblock?

Bet pastāv plašākas iespējas, ka esat Peerblock lietotājs un zināt visas šīs lietas. Tāpēc raksts ir sadalīts divās sadaļās.

 • Savstarpējā bloka alternatīvas - 7 labākās izvēles
 • Sīkāka informācija par Peerblock - ieskaitot Peerblock darbību, kāpēc cilvēki pāriet uz Peerblock alternatīvām un neizdevīgākajām vietām.

Labākā PeerBlock alternatīva lietošanai 2019. gadā

Šeit ir dažas no vislabāk ieteiktajām Peerblock alternatīvām, kuras jums ir jāizmēģina vienreiz:

1 - NordVPN kā PeerBlock alternatīva:

NordVPN ir vēl viens labākais VPN pakalpojums, kas var apmierināt visas jūsu straumēšanas vajadzības. Viņu nogalināšanas slēdzis, šifrēšanas iespējas un dubultās VPN funkcijas ir padarījušas to par ļoti meklētu VPN pakalpojumu.

Aizklājot IP, jūs ne tikai aizsargājaties, bet aizraujaties, bet visu laiku, ko pavadāt internetā. NordVPN ir papildu funkcijas privātumam, kā arī funkcijas, kas varētu padarīt jūsu mokas pilnīgi bez riska.

Vērts apsvērt iespējas no NordVPN ir;

 • Dubultā VPN
 • CyberSec (bloķē ļaunprātīgas vietnes, robottīklu kontroli un uzmācīgas reklāmas.)
 • P2P optimizēti serveri (neierobežots joslas platums un ātrums)

Iegūstiet NordVPN

2 - ExpressVPN:

Lai gan mēs apspriežam Express VPN kā Peerblock alternatīvu, tā funkcijas nav salīdzināmas ar Peerblock. Jūs vienlaikus saņemat anonimitāti, privātumu un šifrēšanu.

Daži torrent draudzīgas un papildu funkcijas no ExpressVPN padara to par labāko Peerblock alternatīvu. Šīs pazīmes ir;

 • Avārijas poga
 • P2P optimizēti serveri (neierobežots joslas platums un ātrums)
 • Nav Torrent IP noplūdes
 • DNS noplūdes aizsardzība

ExpressVPN ir ļoti labi pazīstama ar savām darba spējām un var sniegt pārsteidzošus pakalpojumus. Tas ir ļoti ērti lietojams, nodrošina labas programmatūras lietojumprogrammas, kā arī klientu apkalpošana ir ļoti laba.

Vietnes atbloķēšana, piekļuve ASV Netflix bibliotēkai un militārā līmeņa šifrēšana ir papildu aspekts tiem, kas meklē tikai Peerblock alternatīvu.

Iegūstiet ExpressVPN

3 - PureVPN:

PureVPN ir populāra VPN izvēle vienlaikus ar efektivitāti un pieejamību. Cilvēki dod priekšroku maksāt tik mazu summu, lai viņi varētu iegūt arī Peerblock funkcijas ar garu VPN funkciju sarakstu.

PureVPN piedāvā pārsteidzošas iespējas. Šīs funkcijas ietver vienlaicīgu pieteikšanos vairākiem lietotājiem, daudzus tunelēšanas protokolus un nulles datu reģistrēšanas politiku. Tas padara to par vienu no visvairāk pieprasītajiem un lētākajiem VPN lietotājiem.

4 - vienaudžu aizbildnis:

Atšķirībā no Peerblock, PeerGuardian ir labākā privātuma skartā ugunsmūra lietotne, kas sastāv no milzīga bloķēšanas saraksta, ar kuru tiek noteiktas tonnas bīstamu un riskantu IP adrešu un tiek nodrošināta jūsu drošība..

Tas darbojas, vienkārši bloķējot visu norādīto IP adresi bloku sarakstā. Viņu galvenais mērķis ir novērst to, ka bīstamā IP adrese iegūst jebkādu informāciju torrenta lejupielādes laikā.

5 - vienkārša siena:

Simplewall ir neticams rīks, kas organizē Windows filtrēšanas platformu un var arī veidot tīkla darbību. Tam ir vienkāršs interfeiss bez uzmundrinošiem un kairinošiem uznirstošajiem logiem. Vienkāršs sienas iekšējais bloķēšanas saraksts ļauj bloķēt Windows spiegu.

Turklāt Simplewall ļauj lietotājam izveidot savu pielāgoto bloku sarakstu, kurā viņi var izveidot savus bloķēšanas noteikumus un noteikumus, kā arī saņemt lokalizācijas atbalstu..

6 - Iplist:

Savienojumu bloķēšanai IPlist ir vēl viena bezmaksas programma Linux. Tas izmanto Netfilter Netlink- rindu bibliotēku, lai bloķētu savienojumus no noteikta saimniekdatoru loka. Tas ir pieejams arī Arch Linux, Ubuntu, Fedora, Gentoo, OpenSuSE, Mandriva, Debian un citiem izplatījumiem..

7 - BeeThink IP bloķētājs:

BeeThink IP bloķētājs, iespējams, ir viena no labākajām Peerblock alternatīvām. Šī ir viena no Windows IP bloķēšanas programmām, kas pārvalda to, kā viens dators mijiedarbojas ar citiem tīkla lietotājiem. Šī programma viegli bloķē nevēlamas IP adreses. BeeThink IP bloķētājs ir viegls un darbojas ar dažādiem mainīgajiem, piemēram, IP adresi, protokolu, portu un citiem faktoriem..

Turklāt šis IP bloķētājs nodrošina melno sarakstu un balto sarakstu un automātiski atjaunina IP funkciju sarakstu. Tas atbalsta vairākus IP saraksta formātus, piemēram, Apache. Tomēr tas prasa noteiktu naudas summu, lai izmantotu uzlabotās funkcijas.

Kas ir Peerblock?

Peerblock izceļas sakarā ar to, ka torrent lietotājiem ir jāuztur ziņkārīgo acis prom no failu apmaiņas tīkliem. BitTorrent klienti bieži izmanto šo atvērto programmatūru torrenting un arī IP adrešu bloķēšana noteiktu vienaudžu savienojumiem.

Šī atvērtā programmatūra bloķē noteiktu trešo personu IP adreses no savienojuma ar datorsistēmu. Šī programmatūra darbojas līdzīgi kā ugunsmūris, atsaucoties uz bīstamo IP sarakstu un neļaujot tiem mijiedarboties un mijiedarboties ar sistēmu.

Peerblock dod jums iespējas bloķēt noteiktām IP adresēm piekļuvi jūsu sistēmai. Tādējādi ļaunprātīgai personai būs arī aizliegts izspiegot jūsu darbības un jūsu sistēmu, turpretī viņi nevarēs zināt, kādiem datiem jūs faktiski mēģināt piekļūt jūsu sistēmā.

Kā darbojas '' Peerblock ''?

Parasti torrent lejupielādes darbojas, savienojot lietotāju grupas un ļaujot tām apmainīties ar dažādu failu fragmentiem.

Šis process nav anonīms, jo IP adrese tiek koplietota visā tīklā. Lietotāju pārbaudei un izsekošanai var izmantot šīs IP adreses. Trešai pusei jāpievienojas grupai un jāsāk palūrēt lietotājus, jāizveido apšaubāmo IP saraksts un jāpaziņo par viņu identitāti pakalpojumu sniedzējam..

Peerblock neļauj spiegojošai IP adresei redzēt jūsu darbības, kad vien tiek izveidots savienojums ar torrentu grupu, lai koplietotu noteiktus failus, un tajā pašā grupā izveidojas noklausīšanās trešās puses savienojums. Tādā veidā vienādranga bloks ļauj jums būt aizsargātam un nemanāmam failu apmaiņas procesa laikā.

Peerblock to dara, ierosinot ļaundabīgas IP adreses no bloku saraksta, ko nodrošina interneta pakalpojumu sniedzējs. Ja rodas kādas juridiskas iestādes, valdība vai saistīti IP, Peerblock pārliecināja, ka viņi nepamanīs jūsu eksistenci.

Iemesli, kas liek cilvēkiem pāriet uz “vienaudžu bloķēšanas alternatīvām”:

Peerblock programmatūra būtībā ir nekontrolēta un neierobežota. Windows lietotājiem nav precīzas alternatīvas, kā saglabāt savu IP adresi drošībā, piekļūstot dažādiem torrent failiem. Tas ir lielākais trūkums, izmantojot Peerblock.

Peerblock īpašībās trūkst precizitātes un izcilu īpašību. Turklāt šķiet neiespējami bloķēt visas nedrošās un riskantās IP adreses. Tāpēc, lai iegūtu vairāk precizitātes un kvalitātes funkciju, ir ieviestas tādas programmas kā '' Peerblock Alternatives ''. Atšķirībā no Peerblock, šīs alternatīvas darbojas precīzāk attiecībā uz īpašībām, vai arī tām ir laba regulāri atjaunināta datu bāze, lai identificētu visus riskantos IP.

Ir daži citi iemesli, kas liek lietotājiem pāriet uz vienaudžu bloķēšanas alternatīvām, un šie iemesli ir šādi:

1- Peerblock samazina torrenta ātrumu:

Torrenting darbojas kā vienādranga sistēma. Kad jūs lejupielādējat lejupielādi, kāds cits to lejupielādē no jūsu sēklas. Katru atsevišķu BitTorrent lejupielādi veido simtiem un tūkstošiem lietotāju, kuri koplieto failus, un tiem ir sava IP adrese.

Sējēju skaits, jo ātrāks lejupielādes ātrums. Vienādranga bloki faktiski darbojas, iekļaujot klientu bloķēšanas sarakstu jūsu mocībās. Tādā veidā jūs izveidojat savienojumu ar torrent programmu un galu galā bloķējat daudz IP. Jo mazāk IP savienojumu ar lēnāku failu lejupielādes ātrumu. Tāpēc, kad izmantojat zaudēto vienādranga bloku, galu galā jūsu lejupielādes ātrums samazinās.

2 - Peerblock nespēj bloķēt visus riskantos IP:

Vienādranga blokā ir daudz IP adrešu sarakstu. Daži no tiem tiek atjaunināti, savukārt daži bīstami un riskanti IP ir izšķiroši svarīgi, kas savukārt nozīmē, ka daudz riskantu IP adrešu nav iekļautas sarakstā.

Tādējādi tas attaisno faktu, ka Peerblock bloķē IP adreses, bet, tā kā ir daudz IP, tas nespēj bloķēt visus riskantos IP.

3 - Peerblock Šifrēt datus:

Peerblock lietošanas pamatideja ir tāda, ka visi bīstamie, ļaunprātīgie un riskantie IP nespēj redzēt, kāda veida faili tiek lejupielādēti, taču tas nenozīmē, ka ISP nevarēs pieteikties un sekot līdzi jūsu torrentam. aktivitāte. Citiem vārdiem sakot, vienādranga bloķēšana nespēj šifrēt visus trafika datus.

Pakalpojumu sniedzēji pārbauda un ievēro visas darbības, piemēram, pārlūka vai torrent programmas izmantošanu un P2P failu apmaiņas darbību. Pakalpojumu sniedzēji to bieži izmanto kā veidu, kā kontrolēt joslas platumu, un to bieži sauc par joslas platuma veidošanu.

Tāpēc, lietojot Peerblock, pakalpojumu sniedzējs labi zina jūsu trafika datu veidu.

4- Peerblock neslēpj IP adresi:

Peerblock bloķē citas IP adreses sarakstā, tomēr jūsu IP adresi ir viegli atrast. Tas notiek tāpēc, ka tik strauji uzmācoties, jūs esat daļa no BitTorrent grupas un jūs varat viegli pārbaudīt visas citas grupas IP adreses.

Tādā veidā Ppeerblock neļauj jums savienot riskanto IP adresi, taču joprojām var redzēt jūsu IP adresi, kas nozīmē, ka jūsu IP adrese nav paslēpta.

Peerblock alternatīvu trūkumi

Galvenais un labākais iemesls izmantot kaut ko citu, izņemot vienaudžu bloku, ir Peerblock alternatīvas. Peerblock alternatīvas nodrošina labāku drošību un aizsardzību straumēšanas laikā un ir daudz labākas nekā vienaudžu bloki.

Peerblock alternatīvas ir divās formās, t.i., VPN un Starpniekserveris. Lai arī abi šie pakalpojumi ir kaut kādā ziņā līdzīgi, to cena, darbspējas un pamata sarežģītība ir ļoti atšķirīgi.

Starpniekservera pakalpojums:

Starpniekservera pakalpojums būtībā ir serveris, kas savieno jūs ar virzītu programmu un pēc kārtas dod jums jaunu koplietojamu IP adresi. Starpniekservera pakalpojums ir daudz lētāks un darbojas ātrāk nekā VPN. Tomēr tas jums nepiedāvā šifrēšanas drošību, un to nevar izmantot arī citiem mērķiem.

VPN:

VPN nodrošina pilnīgu tiešsaistes privātumu un perfektu digitālo anonimitāti. Par drošu un aizsargātu tiešsaistē, pārlūkojot, sērfojot un lejupielādējot dažādus torrent failus, VPN ir pazīstams kā labākais pakalpojums.

Ja izmantojat VPN, tas nozīmē, ka jūs instalējat lietotni, kas nosūtīs visu datora trafika datus caur attālo serveri, kas jums piešķirs jaunu IP adresi un arī šifrēs jūsu interneta trafika datus. VPN šifrē lietotāja datus. To var izmantot arī dažādiem mērķiem, piemēram, Netflix straumēšanai, datu drošībai publiskos Wi-Fi karstajos punktos, spēlēm, iepirkšanās tiešsaistē un daudzām citām. Tomēr tas varētu būt lēnāks nekā starpniekserveris.

Pirms izvēlēties VPN kā Peerblock alternatīvu, lieciet lietotājam pārbaudīt tā cenu, ātrumu un šifrēšanas iespējas. Par labāko VPN tiek uzskatīts VPN ar zemu cenu, kas darbojas ārkārtīgi ātrā ātrumā, piedāvā šifrēšanas iespējas un neievāc žurnālus..

Secinājums:

Peerblock ir neefektīva un lēna metode bīstamas IP adreses bloķēšanai, vienlaikus mocot. Peerblock alternatīva ir aizstājusi Peerblocks. Divas plaši pazīstamas Peerblock alternatīvas ietver VPN un Starpniekserveri. VPN un starpniekserveri ir droši un vieglāk lietojami. Tomēr starpniekserveris nav šifrējis interneta trafiku, ko viegli un efektīvi veic VPN. Lai iegūtu labākos iespējamos rezultātus, izmantojiet citas ieteiktās Peerblock alternatīvas.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me