Tiek īstenota Austrālijas datu saglabāšana – lūk, kā pasargāt sevi

[ware_item id=33][/ware_item]

“Uzmācīgas datu uzraudzības” laika skaitīšana ir beigusies pēc 18 mēnešu termiņa, un no šī brīža katram ISP un Telco Austrālijā būs pienākums vismaz divus gadus saglabāt metadatus katram klientam Austrālijā..


2015. gada oktobrī Austrālijas parlaments pieņēma metadatu saglabāšanas likumprojektu un deva 18 ISP visiem nozares ISP un Telco, lai viņi izstrādātu stratēģiju pasūtījumu ieviešanai un ievērošanai. Rīkojumi nāca kā tā sauktais “piesardzības pasākums” nacionālajai drošībai cīņā pret terorismu, kas ir tikai apkaunojums privātuma aizstāvju uzskatos.

Iemesls šāda ilguma sasniegšanai ir sekot līdzi ikvienai personai Austrālijā, izmantojot tiesībaizsardzības iestādes, bez jebkādām garantijām. Pagājušajā gadā es apskatīju progresīvu stāstu par Austrālijas datu saglabāšanu, ka federālie departamenti, kuriem nav atļauts piekļūt metadatiem, apiet datu saglabāšanas rēķina ierobežojumus, lūdzot Austrālijas federālajai policijai (AFP) veikt darbu viņu labā.

Ko tas nozīmē, ka vairāk nekā 2500 ieceltu biroju no 21 tiesībaizsardzības aģentūras, kā arī neatļauti federālie departamenti visu diennakti var piekļūt jūsu privātajai informācijai par narkotiku noziegumiem drošības operācijas vietā, kā to apgalvoja Dr Robb Nicholls no NSW Universitātes.

Kā izskatās jūsu MetaData?

Tā kā gan Telco, gan ISP ir pienākums saglabāt datus Austrālijā, tāpēc jūsu informācija var ietvert:

#GetaVPN Kā izskatās metadati: https://t.co/WxoF7VjMXX pic.twitter.com/pT2JNbG7nx

- Rosija Viljamsa (@Info_Aus), 2017. gada 13. aprīlis

 • Jūsu vārds un adrese.
 • Visa informācija par mobilajiem tālruņiem un lietotnēm, ieskaitot jūsu SIM mobilā tālruņa numuru.
 • Datums un laika zīme jebkurai saziņai pa e-pastu, VoIP, sociālajiem saziņas līdzekļiem, ziņojumapmaiņas lietotnēm, vietnēm, mobilajām ierīcēm.
 • Jūsu komunikācijas saņēmējs.
 • Visa e-pasta informācija, izņemot pamattekstu.
 • Jūsu ar internetu savienoto ierīču (tostarp mobilo sakaru torņu un Wi-Fi karsto punktu) atrašanās vieta un vairāk

Šādi sensitīvi dati, kas nav redzami, piemēram, patentētajos tvertnēs, mēs zaudējam priekšrocības, kuras mēs varētu realizēt, ja mums būtu tieša kontrole pār šiem datiem, un mēs izvēlējāmies un ar ko tos kopīgot, sacīja sers Tims Berners-Lī..

Kā aizsargāt savu privātumu?

Lūk, kā jūs varat aizsargāt savu privātumu pret Austrālijas datu saglabāšanas likumu.

Virtuālie privātie tīkli

2017. gada 13. aprīlis atzīmēts kā #GetaVPN Diena, ko veica Digital Rights Watch, nodrošina tūlītēju risinājumu, lai liegtu interneta pakalpojumu sniedzējiem sekot jūsu informācijas cilnēm, tad apmaksātie VPN abonementi piedāvā nepieciešamo datu konfidencialitātes aizsardzību..

VPN - virtuālie privātie tīkli - šifrē jūsu sakaru datus ar 256 bitu AES šifrēšanu, kas vēl nav salaužama, taču, lai to iznīcinātu, izmantojot brutālu spēku, būtu nepieciešams 1 miljards gadu. Tas arī maina jūsu IP ar viltus, tāpēc ikvienam kļūst veltīgi izsekot jūsu saziņai ar jums.

Tomēr jums vajadzētu rūpēties, izvēloties apmaksātu VPN abonementu, un izvēlēties VPN pakalpojumu sniedzēju, kuram ir savi DNS serveri. Jūs varat izvēlēties nozares vadošos VPN pakalpojumu sniedzējus, piemēram, NordVPN, ExpressVPN, un PureVPN kuriem cilvēki visā pasaulē ļoti uzticas, galvenokārt tāpēc, ka:

 1. Atrodas ārpus Piecu EYES valstu (t.i., Austrālijas, Kanādas, ASV, Apvienotās Karalistes un Jaunzēlandes) jurisdikcijas.
 2. Stingra NĒ (Satiksmes / Metadati) LOG politika (tas nozīmē, ka visi izvadītie dati tiek nekavējoties nosūtīti uz / dev / null griezto direktoriju - norāda NordVPN).
 3. Šifrējiet savus sakarus un visu tīmekļa trafiku ar 256 bitu AES šifrēšanu un OpenVPN drošības protokolu.
 4. Pieder privāts DNS (tas nozīmē, ka visi jūsu dati tiek maršrutēti caur privātu DNS, nevis caur jūsu ISP DNS).
 5. Ekskluzīvas drošības funkcijas, piemēram, TOR-over-VPN (NordVPN) un Split Tunnel (PureVPN).

TOR tīkls

TOR ir brīvprātīgo dienests, kas darbojas drošā TOR tīklā. Austrālijas lietotāji var izveidot savienojumu ar TOR tīklu, izmantojot TOR pārlūku, kas padara interneta datu saglabāšanu bezjēdzīgu. Tā kā dati iet caur brīvprātīgo vārtejām (mezgliem), tāpēc sērfošana internetā notiek lēni un privātuma aizsardzība tiek ierobežota tikai ar pārlūku, kamēr pārējā tīkla trafika daļa ir pieejama, lai interneta pakalpojumu sniedzēji varētu to uzraudzīt..

Ja vēlaties TOR aizsardzību, bet nevēlaties mainīt pārlūkprogrammu, varat to izvēlēties NordVPN jo tas savā pakalpojumā nodrošina TOR-over-VPN funkcionalitāti.

Mobilās īsziņas un zvani

Metadatu vākšana ir sena un klusa valdības prakse visā pasaulē, un no tā jūs diemžēl nevarat izvairīties. Tomēr jūs varat mainīt zvanīšanas un īsziņu sūtīšanas paradumus uz privātām šifrētām ziņojumapmaiņas lietotnēm, piemēram, Signal, Telegram, Wickr un WhatsApp, kuras ir privātākas.

Ja internetu izmantojat, izmantojot mobilo sakaru operatoru, ieteicams izmantot VPN, lai šifrētu visu mobilā interneta trafiku. Arī lietotās lietotnes sūta ar mobilajām ierīcēm saistītu informāciju šo lietotņu izstrādātājam, tāpēc pirms lejupielādes vienmēr lejupielādējiet lietotnes no uzticama avota un izstrādātājiem un izlasiet viņu privātuma politikas. .

E-pasta aizsardzība

Tā kā Austrālijas datu saglabāšanas sarakstā ir ietverta e-pasta izsekošana, tāpēc ir jāaizsargā jūsu e-pasti no ISP. Es ieteiktu jums pāriet uz drošāku e-pasta pakalpojumu sniedzēju, piemēram, Protonmail vai Tutanota. Tomēr, tā kā mēs esam tik integrēti Gmail, ka to varētu būt grūti atlaist. Lai Gmail pievienotu šifrēšanu, varat instalēt bezmaksas Google Chrome paplašinājumu ar nosaukumu Mailvelope, kas šifrē jūsu e-pastu ar openPGP šifrēšanu. Kamēr jūs atrodaties pie tā, varat instalēt HTTP visur savā pārlūkprogrammā, lai piespiestu vietnes šifrētus sertifikātus.

Sociālo mediju izsekošanas aizsardzība

Kamēr Austrālijas likumi par datu saglabāšanu tiek pieņemti pēc jūsu metadatiem, sociālā medija platformas ir arī pēc jūsu informācijas analīzes nolūkos un mērķtiecīgu reklāmu rādīšanai..

#GetaVPN korporācijas un jūsu dati https://t.co/q1iG5YNVE5 pic.twitter.com/CGZ8LCj8Wr

- Rosija Viljamsa (@Info_Aus), 2017. gada 13. aprīlis

Lai novērstu sociālo mediju izsekošanu, varat instalēt tādus paplašinājumus kā Atvienot vai Privātuma Badger, kas nosūta pieprasījumus “neseko man” un bloķē visus izsekošanas URL.

Secinājums

Tā kā Austrālijā datu saglabāšana ir efektīva un pilnībā darbojas, tāpēc par jūsu informācijas aizsardzību ir jāuzņemas jūsu atbildība. Kā tika apspriests iepriekš tūlītējs risinājums ir pagaidām meklēt apmaksātu VPN abonementu, lai aizsargātu jūsu informāciju, un pēc tam meklējiet citas iespējas. Izpildot šo praksi, jūs varat ievērojami samazināt datu glabāšanas iespēju, ko nodrošina interneta pakalpojumu sniedzēji un Telcos.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me