Torrent VPN: Kāpēc VPN ir nepieciešama Torrent lietotājiem?

[ware_item id=33][/ware_item]

Mocīšanās ir šajās dienās visvairāk apspriestā tēma, tāpēc mēs nolēmām to aplūkot. Šis raksts ir izstrādāts, lai izskaidrotu, kā BitTorrent izsekotāji atklāj jūsu patieso identitāti, juridiskās sekas, ko tas jums var izraisīt, kā VPN Torrent tīklā var nodrošināt jūsu īsto identitāti, un labāko tornītu mērķa VPN sarakstu..


Īss apraksts

BitTorrent izsekotājs ir serveris, kas seko failu kopijām, kas atrodas dažādās vienaudžu mašīnās, uzskaita tos uz klientu pieprasījumiem un veicina efektīvu koplietoto failu pārsūtīšanu un salikšanu. Tagad šie klienti periodiski sazinās ar izsekotāju BitTorrent, lai ātrāk apmainītos ar failiem ar jauniem vienaudžiem un sniegtu statistiku par tīkla veiktspēju.

Tiklīdz straumju lietotājs sāk sazināties ar izsekotāju un vienaudžiem; viņš pakļauj savu IP adresi un citu informāciju, piemēram, atrašanās vietu un programmatūras klientu. Ikviens, kam ir nelielas tehniskās zināšanas, var to izmantot, lai tieši meklētu torrenta lietotāju, kas var izraisīt juridiskas sekas, izņemot iespējamos uzlaušanas mēģinājumus..

VPN darbības veids slēpj visu jūsu informāciju Torrent tīklā un šifrē jūsu BitTorrent trafiku, lai padarītu to neizsekojamu. Mēs esam izstrādājuši dažu labāko VPN salīdzināšanas diagrammu Torrenting un citiem mērķiem.

Labākais 2017. gada saistošās salīdzināšanas diagrammas VPN *

 expressvpnlogoNordVPNPureVPNPIA VPNInacy VPN
Atrašanās vieta Britu Virdžīnu salas Panama Honkonga Savienotās Valstis Honkonga
Šifrēšana 256 bitu AES 2048 bitu SSL 256 bitu AES 256 bitu AES 256 bitu AES
Drošības protokoli PPTP, L2TP, IPSec, SSTP, OpenVPN PPTP, L2TP, IPSec, OpenVPN, IKEv2 PPTP, L2TP, IPSec, OpenVPN, IKEv2, SSTP PPTP, L2TP, IPSec, OpenVPN PPTP, L2TP, IPSec, OpenVPN, IKEv2 (iOS), SSTP
Serveru atrašanās vietas 87 57 141 24 50
Joslas platums & Ātrums Neierobežots Neierobežots Neierobežots Neierobežots Neierobežots
OS atbalsts Windows, Mac, Linux, Android, iOS, maršrutētāji Windows, Mac, Linux, Android, iOS, maršrutētāji Windows, Mac, Linux, Android, iOS, maršrutētāji Windows, Mac, Linux, Android, iOS, maršrutētāji Windows, Mac, Linux, Android, iOS, maršrutētāji
Vairāki pieteikumi 3 ierīces 6 ierīces 5 ierīces 5 ierīces 5 ierīces
Nulles žurnāla politika Nav žurnālu Nav žurnālu Nav žurnālu Nav žurnālu Nav žurnālu
Vietne Apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju Apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju Apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju Apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju Apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju
Piedāvājumi 36% atlaide izpārdošanai 72% atlaide ziemas izpārdošanai 73% atlaide ziemas izpārdošanai 52% atlaide izpārdošanai 86% atlaide ziemas izpārdošanai
Cena

8,32 USD / mēn

3,29 USD / mēn

2,99 USD / mēn

USD 3,33 mēnesī

1,66 USD / mēn

Naudas atdošanas garantija 30 dienu laikā 30 dienu laikā 7 dienas 7 dienas 7 dienas

* Mēs esam uzskaitījuši dažas šo nozares vadošo VPN pakalpojumu sniedzēju funkcijas. Varat apmeklēt viņu vietni, lai iegūtu papildu funkcijas un informāciju, piemēram, citu fizisko ierīču atbalstu.

nordvpn - torrent vpn

NordVPN (Panama)

Labākais visaptverošais VPN Torrenting, straumēšanai un drošībai

Serveru skaits: 735. lpp+ | Valstis: 58. lpp | Vairāki pieteikumi: 6

+ Lieliska drošība, t.i., datu dubultā šifrēšana
+ Stingra NAV žurnāla politika
+ Optimizēti serveri P2P
+ Lieliska straumēšanas DNS
- Nav VPN bezmaksas izmēģinājuma versijas

Runājot par VPN drošību, NordVPN ir nozares līderis. Jūs saņemat ļoti drošu 2048 bitu SSL savienojumu ar L2TP, PPTP, IKEv2 / IPSec un OpenVPN drošības protokolu atbalstu. Ir arī īpaši serveri, t.i., Double VPN un Tor-over-VPN, kas aizsargā jūsu Torrent un citus interneta datus ar divslāņu drošību..

Tā kā pakalpojums atrodas Panamā, tam ir stingra NO žurnāla politika, interneta izslēgšanas slēdzis, ierobežots DNS noplūdes risinājums, lielisks programmatūras klients un liels lejupielādes ātrums.

Lai arī nav bezmaksas izmēģinājuma, taču saprātīgas cenas ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju šo problēmu mazina. Jums ir pieejami trīs plāni, no kuriem izvēlēties (visiem ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju). Skaidrs, ka 1 gada plāns ir labākā izvēle, lai iegūtu patiesu naudas vērtību. Ir uzskaitītas pieejamās paketes:

- USD 11,95 mēnesī [mēneša plāns]
- 7,00 USD / mēnesī [6 mēnešu plāns - ietaupiet 41%]
- USD 5,75 mēnesī [12 mēnešu plāns - ietaupiet 52%]

Īpašais svētku piedāvājums

- 3,29 USD / mēnesī [24 mēnešu plāns - ietaupiet 72%] * ieteicams *

expressvpn - torrent vpn

ExpressVPN 

Ātrākais VPN Torrenting

Serveru skaits: Nav | Valstis: 94 | Vairāki pieteikumi: 3

+ Ātrs lejupielādes ātrums
+ Lieliska serveru vadība
- Nav bezmaksas izmēģinājuma versijas
- Nedaudz dārgāk nekā citi

Kad tiek runāts par ātrāko VPN, ExpressVPN ir tas lietotāja izvēle. Visi serveri nodrošina ātrāku ātrumu un tiek labi pārvaldīti ar L2TP, PPTP, SSTP un OpenVPN drošības protokolu atbalstu, kā arī ir optimizēti Torrenting un straumēšanas funkcijām..

Pakalpojumam ir stingra NAV žurnālu politika, laipna apkalpošana, kas atrodas Lielbritānijas Virdžīnu salās, un plašs pārklājums katru nedēļu paplašinās. Programmatūras klientu ir viegli izmantot, izmantojot iebūvētās funkcijas Internet Kill Switch un Speed ​​Test, lai pārbaudītu, vai jūsu VPN ātrums ir Torrenting.

Lai arī pakalpojums ir nedaudz dārgāks nekā konkurentiem, taču lieliskais klientu atbalsts, ātrākais ātrums un labi pārvaldītie serveri padara cenas un bezmaksas izmēģinājumu mazāk sāpīgu..

Izmantojot ExpressVPN, jums ir pieejami trīs plāni ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Jūs varat iegūt maksimālu labumu, izmantojot tā 1 gada plānu. Pieejamie iepakojumi ir:

- USD 12,95 mēnesī [mēneša plāns]
- 9,99 USD / mēnesī [6 mēnešu plāns]
- 8,32 USD / mēnesī [12 mēnešu plāns - ietaupiet 35%] * ieteicams *

purevpn torrent vpn

PureVPN

Labākais ceļojuma biedrs

Serveru skaits: 500+ | Valstis: 141 | Vairāki pieteikumi: 5

+ Plašs valstu klāsts
+ Lielisks lejupielādes ātrums
- Nav bezmaksas izmēģinājuma versijas
- Nedaudz dārgāk nekā citi

Ja daudz ceļojat vai meklējat uzlabotas funkcijas, tad PureVPN ir labākā izvēle. Pakalpojums ir bagāts ar ekskluzīvām funkcijām, piemēram, dalīto tunelēšanu, kas atdala jūsu interneta datus šifrētās un nešifrētās straumēs, kā arī virtuālais maršrutētājs pārveido jūsu sistēmu par WiFi maršrutētāju, kas var savienot vairāk ierīces.

Visi serveri ir iedalīti straumēšanas, torrentēšanas un standarta kategorijās ar atbalstu IKEv2 / IPsec, SSTP, L2TP, PPTP un OpenVPN drošības protokolu, kuru jūs varat automātiski atlasīt katrā VPN sesijā. Programmatūras klientu ir viegli izmantot ar papildu sarežģītu konfigurēšanu ekspertiem.

Lai gan nav bezmaksas izmēģinājuma, taču jūs varat paķert ikgadējo darījumu, lai iegūtu vislabāko cenas un vērtības attiecību. PureVPN ir pieejams trīs cenu plāns ar 7 dienu naudas atdošanas garantiju. Cenu plāns ir:

- 11,00 USD mēnesī / mēnesī [1 mēnesis]
- USD 8,95 mēnesī [6 mēneši]

Īpašais svētku piedāvājums

- 2,99 USD / mēnesī [24 mēneši - ietaupiet 73%] * ieteicams *

pia vpn - straumēm vpn

Privāta piekļuve internetam

Labākais VPN ikdienas lietošanai

Serveru skaits: 3283. lpp+ | Valstis: 25 | Vairāki pieteikumi: 5

+ Plašs VPN serveru pārklājums
+ Lēts un pieejams cenu plāns
- Vidējais sniegums
- Nav bezmaksas izmēģinājuma versijas

Privāta piekļuve internetam piedāvā pamata VPN pieredzi ikdienas lietotājiem. Pakalpojumam ir spēcīga 256 bitu AES drošība ar atbalstu PPTP, L2TP, OpenVPN un SOCKS5 starpniekserveri.

VPN serveriem ir neierobežots joslas platums Torrenting un tie nodrošina papildu funkcijas, piem. IPv6 un DNS aizsardzība pret noplūdēm, slepkava un iebūvēts reklāmu bloķētājs.

Tomēr, salīdzinot ar citiem VPN pakalpojumiem, servera pakalpojuma veiktspēja atpaliek, lejupielādējot, iespējams, tiek ievērojami pārsniegts ātrums, taču pakalpojums ir lieliski piemērots ikdienas lietošanai..

Uzņēmumam ir trīs cenu plāni ar 7 dienu naudas atdošanas garantiju katram. Viena gada cenu plāns ir pārsteidzoši lēts, ņemot vērā to piedāvāto naudas vērtību. Cenu plāns ir:

- USD 6,95 mēnesī [1 mēnesis]
- USD 5,99 mēnesī / mēnesī [6 mēneši - Ietaupiet 14%]
- USD 3,33 mēnesī [12 mēneši - ietaupiet 52%] * ieteicams *

ivacy vpn - straumju vpn

Inacy VPN

Labākais lēts VPN

Serveru skaits: 200+ | Valstis: 50+ | Vairāki pieteikumi: 5

+ Apbrīnojami lēti
+ Serveri, kas optimizēti P2P
- vidējais sniegums
- Nav bezmaksas izmēģinājuma versijas

Ivacy VPN ir arvien pieaugošs pakalpojums, kas ir vislētākais tā sniegtajam piedāvājumam. Serveri ir optimizēti Torrenting un atbalsta IKEv2, L2TP, PPTP, SSTP un OpenVPN drošības protokolu..

Programmatūras klientu ir viegli izmantot, un tas piedāvā iebūvētas funkcijas, piemēram, sadalīto tuneli, interneta nogalināšanas slēdzi, IPv6 un DNS noplūdes novēršanu..

Lai arī joslas platums nav ierobežots, taču straumju lejupielādes ātrums bija vidējs.

Uzņēmumam ir trīs cenu plāni ar 7 dienu naudas atdošanas garantiju “bez jautājumiem”. Vienu gadu cenu plāns ir populāra izvēle starp cilvēkiem. Cenu paketes ir:

- USD 11,95 mēnesī [mēnesis]
- USD 2,50 mēnesī [12 mēnešu plāns]

Īpašais svētku piedāvājums

- USD 1,66 mēnesī / 24 mēnešu plāns - ietaupiet 86%] * ieteicams *

Iepriekšējā rakstā - kā šifrēt BitTorrent trafiku - mēs apspriedām dažādus veidus, kā šifrēt jūsu BitTorrent trafiku un secinājām, ka VPN ir labākais Torrenting drošības līdzeklis. Šodien mēs sīkāk iedziļināsimies BitTorrent parādības detaļās, visbiežāk uzdotajos jautājumos un ar to saistītajās problēmās.

Kas ir torrent?

Torrent ir mazs fails, kas satur informāciju (metadatus) par failu kopijām, koplietošanas koeficientu, atrašanās vietu un saistītajiem BitTorrent izsekotājiem. Torrent fails ir saistīts ar programmatūru, kas pazīstama kā “BitTorrent Client” un kas izmanto sakaru protokolu (BitTorrent Protocol), lai mijiedarbotos ar BitTorrent izsekotāju.

Kas ir vilinošs?

Torrenting - dažreiz saukts par P2P failu koplietošanu - ir digitālā satura lejupielāde, izmantojot Torrent tīklu. Cilvēki dod priekšroku Torrenting tās decentralizētās struktūras, lielās failu apmaiņas un mākoņu krātuves servera trūkuma dēļ. Iemesls, ka cilvēki var nekavējoties koplietot lielus failus, nemaksājot nekādu abonēšanas maksu, ir kļuvis par Torrenting populāru pasaules parādību.

Cik es esmu pakļauts, kamēr aizraujos?

BitTorrent izsekotājs ir serveris, kas seko failu kopijām, kas atrodas dažādās vienaudžu mašīnās, uzskaita tos uz klientu pieprasījumiem un veicina efektīvu koplietoto failu pārsūtīšanu un salikšanu. Tagad šie klienti periodiski sazinās ar izsekotāju BitTorrent, lai ātrāk apmainītos ar failiem ar jauniem vienaudžiem un sniegtu statistiku par tīkla veiktspēju.

torrent VPNKrāsaini bloki, kas atrodas zem katra datora, attēlo dažādas koplietojamās faila daļas.

Tiklīdz straumju lietotājs sāk sazināties ar izsekotāju un vienaudžiem; viņš pakļauj savu IP adresi un citu informāciju, piemēram, atrašanās vietu un programmatūras klientu. Ikviens, kam ir nelielas tehniskās zināšanas, var to izmantot, lai tieši meklētu torrenta lietotāju, kas var izraisīt juridiskas sekas, izņemot iespējamos uzlaušanas mēģinājumus..

Kā darbojas BitTorrent izsekotājs, torrent lietotāji nevar izvairīties no šī procesa, bet viņi var izvairīties no šīs problēmas, izmantojot VPN ar Torrent vai P2P klientu.

Kā darbojas VPN vilinošām un citiem mērķiem

VPN - virtuālie privātie tīkli - ir ierīču tīkls, kas attālināti savienots ar privātu VPN serveri, kas tos savieno ar internetu. Tā kā šie VPN privātie serveri (dažādos pasaules reģionos) savieno jūsu ierīci ar internetu, tāpēc katru reizi, kad kopīgojat torrentu failu, izsekotājs redz šo serveru informāciju (piemēram, atrašanās vietu, IP adresi). Tādējādi VPN apņem jūsu identitāti Torrent (P2P) tīklā.

Turklāt, kad jūs izveidojat savienojumu ar VPN serveri, izmantojot programmatūras klientu, tas izveido šifrētu tuneli starp jūsu ierīci un sevi, izmantojot šifrēšanas algoritmu (piemēram, 256 bitu AES), izmantojot drošības protokolus (t.i., PPTP, L2TP, IPsec, OpenVPN utt.)

Kad esat veiksmīgi izveidojis savienojumu, VPN šifrē visu jūsu Torrent (P2P) trafiku un padara to neizsekojamu jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam un citiem noklausītājiem..

Vai Torrenting ir nelikumīgs? Torrent ieskaujošās juridiskās sekas

Lielākā daļa Torrent lietotāju nezina BitTorrent juridiskās problēmas. Likumības robeža ir ļoti maza, un cilvēki to bieži ignorē, kas ir “LicenceKas ietilpst intelektuālajā īpašumā.

P2P failu apmaiņas darbība nav prettiesiska, kamēr tā tiek izmantota likumīgam mērķim. Lielākā daļa diskusiju par BitTorrent ir par ar autortiesībām aizsargāta materiāla likumību. Lai gan dažās valstīs ir godīgas lietošanas izņēmumi, kas ļauj ierobežotu autortiesību materiālu izmantošanu bez autortiesību īpašnieku atļaujas. Šādā materiālā ietilpst kritika, meklētājprogrammas, komentāri, ziņu reportāža, stipendijas un pētījumi.

Viss pārējais ar autortiesībām aizsargātais materiāls tiek uzskatīts par autortiesību īpašnieka intelektuālo īpašumu. Ja torrent lietotājs lejupielādēs šādu saturu, viņš būs atbildīgs par autortiesību pārkāpumiem.

BeEncrypted attur autortiesību pārkāpumus attiecībā uz Torrent un mudina savus lasītājus lejupielādēt tikai likumīgus torrent failus.

Citi likumīgi lietojumi

Pastāv dažādi apstākļi, kādos ir likumīgi dalīties ar autortiesībām aizsargātā materiālā.

Bezmaksas izplatīšana - daži autortiesību īpašnieki var izvēlēties atļaut bezmaksas produktu izplatīšanu ar īpašām autortiesību licencēm, kas ir pieejama plašai sabiedrībai. Piemēram, programmatūras licences atvērtā koda programmatūrai, piemēram, FreeBSD.

Publiskais domēns - darbus, kas ir pieejami publiskajā domēnā un uz kuriem vairs neattiecas nekādi autortiesību likumi, var likumīgi koplietot. Piemēram, Project Gutenberg regulāri atjaunina klasiskās kultūras publikācijas pēc to autortiesību termiņa beigām.

Noslēguma domas

Daži cilvēki jautā, vai VPN ir pietiekams, lai aizsargātu viņu sistēmas? Atbilde uz šo virtuālo privāto tīklu ir viens no ieteiktajiem drošības rīkiem, lai aizsargātu jūsu identitāti un interneta trafiku tīmeklī. Jums nepieciešami citi drošības rīki, piem. Pretvīrusu un pret ļaunprātīgu programmatūru, lai aizsargātu jūsu sistēmu. Runājot par Torrent, par kuru ir runa, VPN pietiekami labi šifrē jūsu Torrent trafiku, lai ne tikai neveicinātu ātruma samazināšanu no jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja puses, bet arī novērstu citus slepkavas, kas mēģina jūs izsekot internetā..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me