UC pārlūka ceļvedis – labākie padomi un ieteikumi 2019. gadā

[ware_item id=33][/ware_item]

UC pārlūka ceļvedis - labākie padomi un ieteikumi 2019. gadā


Mūsdienās daudzi cilvēki izvēlas UC pārlūku, jo viņi zina, ka tas ir viens no ātrākajiem un labākajiem tīmekļa pārlūkiem dažādām operētājsistēmām. Šie ir galvenie iemesli, kāpēc miljoniem cilvēku visā pasaulē to lieto ikdienā.

Ja lasāt šo rakstu, tas nozīmē, ka jūs esat starp viņiem vai uz vietas, kur kļūt. Visi interneta lietotāji mīl UC pārlūku personālajam datoram, pateicoties tā daudzajām uzlabotajām funkcijām, kuras nodrošina izstrādātājs, un lietošanas vienkāršībai.

UC pārlūks ir aprīkots ar ļoti daudziem lieliskiem papildinājumiem un paplašinājumiem, ko lietotājiem nevar piedāvāt daudz līdzīgu tīmekļa pārlūku. Varat izmantot UC pārlūku, lai vienlaikus izpildītu visas 5-10 dažādu lietotņu galvenās prasības. Ir svarīgi uzsvērt, ka UC pārlūks nav tikai parasts tīmekļa pārlūks, jo tas piedāvā daudz vairāk funkciju, kuras ikviens varētu sagaidīt.

Kā mēs tikko minējām iepriekš, UC pārlūks ir kas vairāk nekā tīmekļa pārlūks. Tajā ir daudz iebūvētu papildinājumu un paplašinājumu, un tie šo pārlūku padara ļoti īpašu. Varat to izmantot gan personālajā datorā, gan Android ierīcēs, piemēram, viedtālruņos, planšetdatoros utt. Pat plaši pazīstamais Google Chrome ir tikai vienkāršs tīmekļa pārlūks ar ierobežotu funkciju skaitu, salīdzinot ar UC pārlūku..

Šajā rakstā mēs jums parādīsim un izskaidrosim labākās UC pārlūka funkcijas, kā arī padomus un ieteikumus, kā padarīt jūsu interneta sērfošanas pieredzi daudz ātrāku, vieglāku un patīkamāku. Daudzi UC pārlūka lietotāji ne tik daudz zina par šo moderno un atjaunināto pārlūku. Šis raksts ir rakstīts tikai tiem, kuri vēlas pilnībā izmantot šo pārlūku. Tātad, ir laiks ātri iedziļināties detaļās. Ja jūs interesē, turpiniet lasīt.

UC pārlūka ceļvedis - padomi un ieteikumi

UC pārlūka ceļvedis - labākie padomi un ieteikumi 2019. gadā

Bloķēt reklāmu funkciju

Mūs visus kaitina vietnes, kas ir pārslogotas ar kaitinošām reklāmām. Tas ir milzīgs bizness, un cilvēki nopelna lielu naudu, virzot savas reklāmas visur, kur tas ir iespējams. Tas tiek darīts tikai naudas pelnīšanai, nevis lasītāju apkalpošanai.

Šādā situācijā mums visiem ir apnikuši slikti un neglīti sludinājumi, kā arī pašinstalējošas programmas. Ir diezgan bieži, ka šādas reklāmas automātiski maina jūsu tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un mājas lapu uz citu vietni. Šajā gadījumā UC pārlūks var jums daudz palīdzēt atbrīvoties no reklāmām un padarīt jūsu sērfošanas pieredzi aizraujošu. Izmantojot UC pārlūka iestatījumus, jums jāaktivizē funkcija Reklāmu bloķēšana. Lai aktivizētu funkciju, dodieties uz “Rīki” > “AdBlocker” un iespējojiet to.

Momentuzņēmuma funkcija

Dažreiz ir ļoti praktiski uzņemt atsevišķu tīmekļa lapu ekrānuzņēmumus un nosūtīt tos draugiem. Tie var būt noderīgi arī mācību nolūkos. Nospiežot barošanas un skaļuma samazināšanas pogas, varat uzņemt pilnu ekrānuzņēmumu.

Tomēr, ja vēlaties izmantot dažus pamata rediģējumus, jums vajadzētu doties uz “momentuzņēmuma” opcijām, kas ļauj uzņemt ekrānuzņēmumu un ātri veikt rediģēšanu. Uzņemtajam attēlam ir iespējams pievienot smieklīgas rakstzīmes un citu teksta saturu, pirms to saglabājat ierīcē, to aizsargājot. Lai uzņemtu momentuzņēmumu / ekrānuzņēmumu, jums jādodas uz “Rīki” un jānospiež opcija “Ekrānuzņēmums”..

Tagad ir iespējams apgriezt un izvēlēties, cik porciju jums ir nepieciešams ekrānuzņēmumā. Pēc rediģēšanas ekrānuzņēmums ir gatavs nosūtīšanai draugiem vai kolēģiem.

Nakts režīma funkcija

Šī ir viena no labākajām UC pārlūka funkcijām. Šī funkcija padarīs jūs par atkarīgu lietotāju UC pārlūkā. Daudzi cilvēki nakts laikā sērfo internetā. Tātad, kad tas notiek, telpā parasti nav gaismas. Jūsu redzei ir šausmīgi skatīties un lasīt tekstu lielā kontrastā un spilgtumā.

Izmantojiet nakts režīma funkciju, lai novērtētu smagas acu problēmas. Izmantojot šo funkciju, UC pārlūks automātiski fonu padarīs melnu, kas glābs acis no noguruma. Lai ieslēgtu nakts režīmu, Web lapas apakšā ir jānospiež uz trīs horizontālās līnijas ikonas un jānoklikšķina uz opcijas “Nakts”..

UC pārlūka ceļvedis - labākie padomi un ieteikumi 2019. gadā

Motīvu dažādība

Pielāgošana ir viena no labākajām UC pārlūka daļām. Motīvu klāsts ir patiešām aizraujošs. Jūs varat mainīt mūsu pašreizējā izkārtojuma motīvu, mainīt fonu vai pievienot pilnīgi jaunu. Jūs varat pielāgot spilgtumu un kontrastu.

Ir pat iespējams izmantot savus attēlus vai fotoattēlus vai lejupielādēt tos no interneta un izmantot tos kā fonu. Lai aktivizētu jaunu pielāgotu motīvu, jums jānospiež uz trīs horizontālās līnijas ikonas lapas centrā apakšā un jānospiež opcija “Motīvi”. Tagad jums vienkārši jāizvēlas tēma, kas jums patīk visvairāk.

Izmantojiet darbvirsmas vietnes režīmu

Ja vēlaties apskatīt noteiktu vietni darbvirsmas režīmā, kurā tiek piedāvāta vietnes elitārā versija, UC pārlūks var jums palīdzēt.

Ātrās sastādīšanas funkcija

Ja izmantojat UC pārlūka noklusējuma versiju, iespējams, pamanījāt, ka ir daži vietņu saīsnes, kuras tiek ievietotas sākuma lapā. Ir iespējams pievienot jaunu, aizstājot tos, kurus nelietojat. Jums vienkārši ilgi jānospiež ikona. Tagad jums ir jāievada vēlamā vietnes adrese un nosaukums, lai to konfigurētu. Šī ir ērta funkcija gadījumā, ja regulāri apmeklējat dažas vietnes. Tātad, jūs varat apmeklēt savu iecienīto vietni ar vienu pieskārienu. 

Sociālās koplietošanas funkcija

Izmantojot UC Browser, varat koplietot jebkuru vietni ar draugiem. Jums jānospiež kopīgošanas poga un jāizvēlas vide tās kopīgošanai. Ņemiet vērā, ka dažās vietnēs tajā nav iespējota koplietošanas opcija. Šādā gadījumā varat izmantot iebūvēto funkciju, lai koplietotu jebkuru vietni savā sociālā multivides profilā tikai ar pieskārienu. Veiktā kopīgošana nekad nav bijusi tik vienkārša.

Meklēt vārdus lapā

UC pārlūks ļauj Web lapā meklēt noteiktus vārdus. Šeit noder UC pārlūka šī funkcija. Daudzi studenti un rakstnieki to mīl un regulāri izmanto.

QR koda skeneris

Varat skenēt jebkura produkta QR kodu, lai atrastu sīkāku informāciju par to. QR koda skenerim var piekļūt sadaļā “Rīki”, izvēloties “QR koda skeneris”. Šī ir ļoti noderīga funkcija, ja strādājat mārketingā un vēlaties uzzināt vairāk par dažādām precēm..

Secinājums

Tagad mēs esam gatavi visu iesaiņot. Jūs zināt visas būtiskākās UC pārlūka funkcijas. Cerams, ka jums patika šis raksts, un jūs izmēģināsit UC pārlūku savām ikdienas izglītības vai biznesa vajadzībām. Ikviens lietotājs tajā atradīs kaut ko ērtu, jo izstrādātājs darīja visu iespējamo, lai apmierinātu visu vajadzības. Tā ir lieliska alternatīva citām vietnēm, piemēram, Chrome, Opera, Firefox utt. Ja esat atklājis dažas noderīgas papildu funkcijas, informējiet mūs komentāru sadaļā. Šāda informācija mums ir vērtīga, un mēs ar lielu prieku to dalīsimies ar lietotājiem.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me