Uzlabojiet savu konfidencialitāti, izmantojot šos pārlūkošanas paplašinājumus

[ware_item id=33][/ware_item]

Pārlūkojot tiešsaistē, jūs varētu daudz ko piedzīvot, taču vienlaikus tas varētu ietekmēt jūsu privātumu. Lai novērstu šādus drošības riskus, ir daži lieliski pārlūkošanas paplašinājumi, kas apgalvo, ka viņu pakalpojums ir labākais, lai aizsargātu jūsu tiešsaistes privātumu. Bet jautājums ir tas, ka kā uzzināt par labākajiem paplašinājumiem?


Šodien mēs izpētīsim dažus no labākajiem privātuma nodrošināšanas pārlūkiem mūsu emuārā. Šie visi pārlūkošanas paplašinājumi ir bez maksas un lieliski nodrošina tiešsaistes privātumu.

AdBlock vs UBlock Origin   

AdBlock ļauj neļaut lapu elementiem, piemēram, sludinājumiem, parādīties, kamēr jūs pārlūkojat tiešsaistē. Tas palīdz dot jums komandu, lai izveidotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, kā vēlaties. Tomēr jūs varat bloķēt noteiktas reklāmas dažās vietnēs un skriptus no trešās personas, kas var pārsūtīt jūsu personiskos datus.

AdBlockers darbība pārtrauc vietņu uzņēmējdarbību, jo tās ir atkarīgas no tiešsaistes reklāmas ieņēmumiem.

AdBlock plus (ABP) daži cilvēki izmanto visās vietnēs bez izņēmumiem, bet citi ir tie, kas to padara noteiktu noteiktām vietnēm.

Uzlabojiet savu konfidencialitāti, izmantojot šos pārlūkošanas paplašinājumus

ABP ir viens no visbiežāk izmantotajiem AdBlocker paplašinājumiem. Viens no popularitātes cēloņiem ir tā vieglā darbība un spēja bloķēt uznirstošos logus, apgāšanās reklāmas, reklāmkarogu reklāmas un daudz ko citu. Tā ir arī zināma ļaunprātīga programmatūra - domēna mitināšana, kas var apturēt trešo pušu izsekošanas sīkfailus un skriptus.

AdBlock mobilais ir paplašinājums, kas lietotājiem nodrošina iespēju bloķēt reklāmas lietotnēs un pārlūkprogrammās. Izmantojot AdBlock mobilo, jūs varat samazināt mobilā datu izmantošanu.

Tā kā ABP ir saskārusies ar savu lietotāju kritiku, kad tiek atklāts, ka viņi nodod noteiktu uzņēmumu reklāmas, piemēram, Google, Microsoft, Amazon un daudzus citus lielus uzņēmumus, kas viņiem maksā.

Tomēr UBlock izcelsme tiek uzskatīta par AdBlock alternatīvu tiešsaistes pārlūkošanai.

Uzlabojiet savu konfidencialitāti, izmantojot šos pārlūkošanas paplašinājumus

Ublock Origin VS AdBlock nodrošina citas reklāmu bloķēšanas iespējas. Padarot to personalizētu, UBlock Origin sniedz jums iespēju kontrolēt reklāmas redzamību, ti, jūs varētu redzēt savas reklāmas un var bloķēt nevēlamo..

Papildus tam Ublock v. AdBlock prasa mazāk atmiņas, ļaujot jums ātri pārlūkot.

UBlock Origin ir pieejams pārlūkprogrammās Chrome, Firefox, Safari un Microsoft Edge; ABP ir pieejams Firefox, Chrome, Opera, Safari, Android un Internet Explorer.

Atvienojiet VS privātuma Badger

Pārlūkošanas paplašinājumos, kas nodrošina tiešsaistes drošību, ir iekļauti arī izsekošanas rīki. Preteklāji atšķirībā no AdBlockers aizsargā jūs no ļaunprātīgas izmantošanas (“ļaunprātīga reklāma”) un izsekošanas, pārtraucot sīkfailus.

Atvienot ir viens no populārākajiem izsekošanas paplašinājumiem. Tas ir ērti darbināms, vienlaikus aizsargājot jūs no ļaunprātīgas programmatūras, izsekošanas, ļaunprātīgas izmantošanas un pat nodrošinot drošu Wi-Fi un joslas platuma optimizāciju, ļaujot jums kontrolēt visus vietnes skriptus no rīkjoslas izvēlnes.

Uzlabojiet savu konfidencialitāti, izmantojot šos pārlūkošanas paplašinājumus

Tehnikas giganti, piemēram, Google, Facebook, Amazon un Twitter, arī tiek bloķēti ar Disconnect, kad viņi mēģina savākt jūsu datus ārpus vietnes.

Turklāt Privacy Badger ir Electronic Frontier Foundation paplašinājums, kas pazīstams ar cīņu pret tiešsaistes drošību.

Uzlabojiet savu konfidencialitāti, izmantojot šos pārlūkošanas paplašinājumus

Konfidencialitātes žetons Chrome ir atšķirīgs, ja tikai nedod jums bloķējamo sīkfailu vai izsekotāju sarakstu. Bet funkcija, kas veido atšķirīgu līniju starp Privacy Badger un citām, ir tās heiristiskais algoritms, kas izklāsta jūsu pārlūkošanas aktivitātes, lai izlemtu, kas tai būtu jābloķē, un tāpēc jums biežāk ir jāizmanto Privacy Badger chrome..

Privacy Badger ir pieejams pārlūkprogrammām Chrome, Opera un Firefox; Atvienot ir pieejams pārlūkprogrammām Firefox, Opera, Safari un Chrome.

Citi svarīgi rīki, kas var jums palīdzēt

Nodrošinot jums drošu pārlūkošanu tiešsaistē, iepriekš minētie privātuma paplašinājumi noteikti palīdzēs jums daudz labāk pārlūkot.

Bet daži citi rīki var arī jūs apmierināt pārlūkošanas laikā.

Pārlūkošanas laikā HTTPS visur nodrošinās vēlamo vietņu drošas versijas, pēc iespējas dodoties uz SSL vietnēm. Šim nolūkam HTTPS visur, kur Chrome nodrošina jūs drošību un nodrošina ērtu pārlūkošanu tiešsaistē.

No otras puses, VPN ir tehnoloģija, kas izveido drošu savienojumu ar jūsu izvēlēto attālo serveri, liekot šķist, ka jūsu savienojums nāk no turienes. VPN padara jūs anonīmu un nodrošina drošu pārlūkošanu.

Ja vēlaties drošu pārlūkošanu, jums nepieciešami šie rīki un paplašinājumi, kas ir daži no pieejamajiem konfidencialitātes līdzekļiem. Bet ar tiem jums jāapzinās, ka ar šādiem rīkiem nepietiek tikai, lai nodrošinātu tiešsaistes privātumu, jums tie ir jāizmanto.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me