Visdrošākie pārlūkprogrammas 2019 | Šifrēta pārlūkošana

[ware_item id=33][/ware_item]

Autora atradumi: Nesen esmu apskatījis dažādas tēmas, kas saistītas ar “drošu pārlūkošanu”. Jums jebkurā gadījumā ir nepieciešams VPN savienojums, pat ja pārlūkojat Tor pārlūku. Kas tiek uzskatīts par pasaules uzticamāko pārlūku, taču tas nenodrošinās šifrēšanu. izņemot pagātni, kurā visi FBI aģenti izmanto saziņu, izmantojot TOR.


Trūkumi: - šausmīgs interneta ātrums - lēna savienojamība - slikta lietotāja pieredze

Šī būs ilga diskusija, lai ietaupītu jūsu puišu laiku, es to esmu sadalījis divās sadaļās.

 1. Kura ir visdrošākā pārlūks [saraksts]
 2. Kā padarīt parasto pārlūku drošu, izmantojot [Tweaks]
 3. Kāpēc jums nepieciešams VPN ar drošu pārlūku?

Kāpēc VPN, izmantojot drošu pārlūku?

Lai arī drošās pārlūkprogrammas, piemēram, TOR, aizēno arī jūsu IP adresi un šifrē trafiku kā VPN. Tomēr, izmantojot drošus pārlūkus, jūsu dati tiek pārsūtīti arī trešajām personām.

Tā kā VPN ir vienīgais avots, kur jūsu dati tiek izmesti, kad datu šifrēšanai un privātumam izmantojat virtuālu privātu tīklu.

Piemēram, drošai pārlūkprogrammai ir tāds pakalpojums kā VPN, lai aizsargātu viņu lietotāja datus. Tādējādi jūsu interneta vēsture nonāk gan pārlūka programmatūrā, gan VPN serverī.

Tāpēc tie, kas izvēlas VPN, ir drošāki un aizsargāti pret ievainojamībām nekā privāti pārlūkprogrammu lietotāji. Turklāt labākie VPN pakalpojumi saviem klientiem piedāvā nulles reģistrēšanas politiku, kas gandrīz izdzēš jūsu datu vēsturi no jebkuras vietas.

Pārlūkojiet tīmekli ar drošību un konfidencialitāti, izmantojot šos 5 labākos drošos pārlūkus, un jums ir bezrūpīga sērfošanas pieredze internetā.

Ievads drošai pārlūkprogrammai un iemesls, kāpēc jums tas vajadzīgs

Iespējams, jūs izmantojat vienu no labākajiem pārlūkiem, piemēram, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera vai Safari, kas darbojas efektīvi, nodrošinot labākos rezultātus. Tomēr tie nav pietiekami droši, lai nodrošinātu privātumu pret pieaugošiem kiberdraudiem un stingriem likumiem par datu snoopingu. Šeit ir visi Interneta privātuma likumi Izskaidro Privacysniffs.

Šim nolūkam jums ir nepieciešama droša pārlūkprogramma vai, lai process būtu vienkāršāks, varat lejupielādēt konfidencialitātes paplašinājumu, izmantojot savu esošo pārlūku. Atšķirība starp anonīmu pārlūku un efektīvu parasto labāko pārlūku ir tā, ka drošs pārlūks nāk kopā ar iebūvētu starpniekserveri.

Tomēr tas tikai nodrošina pārlūkošanas vēsturi un darbības pārlūkā, un visi pārējie jūsu ierīces interneta dati paliek pakļauti un nedroši..

Ja vēlaties padarīt visu savu ierīci drošu, neradot problēmas ar jauna pārlūka izmantošanu vai lejupielādētu pievienotu pārlūka paplašinājumu, varat izmantot VPN lietotni ar augstākās klases šifrēšanu un citām drošības funkcijām..

Lai izvairītos no visiem riskiem, varat izmantot likumīgu VPN pakalpojumu.

Drošs internets ir kļuvis par indivīda visvairāk vēlamo vēlmi, it īpaši pēc tam, kad ir atcelti FCC privātuma noteikumi. Šie noteikumi IPS ir piešķīruši negodīgas pilnvaras, kas ir nopietni apdraudējis interneta lietotāja privātumu.

Tāpēc ir pamanīts pārlieku liels mudinājums cilvēkiem, kuri meklē privātuma rīkus, izveidot drošu internetu.

Daži no šiem cilvēkiem ir arī sasnieguši mūs, lai saņemtu dažus labus ieteikumus. Lai rūpētos par mūsu lasītājiem, mēs esam filtrējuši dažus labākos drošos pārlūkus, kurus regulāri atjauninām, lai saglabātu efektivitāti.

Tomēr, izpētot šīs pārlūkprogrammas, mēs esam atklājuši dažas vispārīgas problēmas, ar kurām cilvēki saskaras. Regulārie pārlūkprogrammu lietotāji, piemēram, Chrome, Firefox un Opera, neizmanto sarežģījumus, kas saistīti ar šīm drošajām pārlūkprogrammām.

No otras puses, jums tas ir jālejupielādē kā pievienota programmatūra, kas jūsu sistēmā prasīs papildu vietu un daudz laika.

Tā vietā, lai lejupielādētu un instalētu citu anonīmu pārlūka programmatūru, varat vienkārši instalēt virtuālā privātā tīkla (VPN) programmatūru.

Tas ne tikai nodrošina drošību pārlūkošanas laikā, bet arī šifrē trafiku, kas ļauj gandrīz izsekot interneta pakalpojumu sniedzējiem, valdībai un snaudošajām acīm.

Konstatējumi: Drošu pārlūkprogrammu izmantošana, lai paslēptu un aizsargātu pārlūkošanas vēsturi, ir regulāriem lietotājiem satraucoša, tāpēc drošu pārlūkprogrammu meklēšanas vietā visa tīkla aizsardzībai jāmeklē anonīmi rīki, piemēram, VPN (virtuālais privātais tīkls)..

Izpilddirektors Soms Džo

6 Drošākais pārlūks 2019

(1) - TOR BROWSER | Šifrēts pārlūks

Privātuma un anonimitātes ziņā Tor ir sevi pierādījis kā labāko drošo pārlūku galveno līgu.

Tor tīkls nodrošina anonīmu saziņu. Tās mērķis ir aizsargāt lietotāja konfidencialitāti un sensitīvu informāciju no kibernoziedznieka, kurš ir ieinteresēts iejaukties šādās lietās.

Tor tika izstrādāts sadarbībā ar ASV Jūras spēku vienīgo mērķi nodrošināt anonīmu tīmekļa pārlūkošanu.

Kā Tor pārlūks tunelē jūsu datus ar šifrēšanu

Datu trafika analīze ir vēlamākais bruņojums hakeru arsenālā. Tas var palīdzēt hakerim piekļūt jūsu visjutīgākajai informācijai.

Šifrēšanas pamatmetodes nenodrošina drošību pret trafika pārbaudi. Lietderīgā slodze ir faktiskie dati tiek šifrēti. Tā kā galvene, tas ir, informācija, ieskaitot avotu, izmēru utt., Kas palīdz datiem nokļūt galamērķī, ir atbrīvota no šifrēšanas.

Tor, kas, mūsuprāt, ir labākais tīmekļa pārlūks, novērš neatļautu uzraudzību, izmantojot iebūvētos “slēptos” releju serverus. Tas nosūta jūsu datu plūsmu caur šiem releju serveriem, kas atbilst labirinta mērķim.

Dati tiek padarīti neatpazīstami kaismīgiem kabatas snifferiem, lai noteiktu satiksmes sākumu un galamērķi.

Kādas ir tā pārlūka funkcijas?

Tor pārlūks ļauj jums piekļūt Tor tīklam. Tas darbojas sadarbībā ar ASV Jūras spēku un citām tiesībaizsardzības organizācijām izlūkdatu vākšanai, kā arī vietņu apmeklēšanai, vietnes žurnālā neatstājot pēdas no valdības IP adresēm..

Tor ir portatīva lietotne, kas nozīmē, ka to var instalēt uz jebkuras noņemamas atmiņas ierīces (piemēram, USB). Tādējādi tā pakalpojumu var izmantot jebkurā datorā, kurā strādājat, neatkarīgi no atrašanās vietas.

Tor ir uzlabots privātuma pārlūks, kuram ir viegli lietojams slīdnis atšķirībā no parastā NoScript papildinājuma, kas ir iekļauts pēc noklusējuma. Firefox lietotāji nekavējoties atzīst pārlūku ar dažām acīmredzamām izmaiņām.

Trūkumi, ar kuriem var saskarties, lietojot TOR

Lielākais trūkums ir ātrums. Tā kā datu plūsmai pirms mērķa sasniegšanas ir jāiet cauri labirintam, tiks ietekmēta jūsu pārlūkošanas veiktspēja. Ja interneta savienojums ir vājš; Tors varētu kļūt traucējošs. Tomēr, ja savienojums ir labs; tas varētu būt vienkāršākais pārlūks, kuru var izmantot.
Vēl viena problēma ir tā, ka Tor nenodrošina anonimitāti. Izmantojot Tor publiskajā Wi-Fi, jums jāpārliecinās, ka izmantojat a VPN lietotne, lai uzlabotu jūsu drošību.

Šis pārlūks ir pieejams operētājsistēmās Windows, Mac un Linux.

(2) - EPIC BROWSER

Epic pārlūks uzreiz atspējo daudzus fragmentus, kas var apdraudēt jūsu tīmekļa pārlūkošanu un stiprina jūsu drošību.

vislabāk-droši-pārlūkprogrammas

Tā kā tā ir viena no labākajām drošajām pārlūkprogrammām, tai ir iebūvēts starpniekserveris, kas palīdz jums kļūt anonīmam un slēpt savu atrašanās vietu. Tas izmanto aktīvo Neizseko un atbrīvo pēdas, tiklīdz esat beidzis pārlūkošanas sesiju.

Šis pārlūks ir pieejams operētājsistēmai Windows un Mac.

(3) - SRWare dzelzs pārlūks

Tas ir Chromium balstīts tīmekļa pārlūks, un tas ir iemesls, kāpēc daudzi ekrānā redzamie attēli šķiet identiski. Tas nodrošina jūsu datu drošību, izmantojot parastās drošības metodes. Galvenā atšķirība starp Chrome un SRWare ir datu aizsardzība. Tas ir iemesls, kāpēc tas ir viens no labākajiem drošajiem pārlūkiem. SRWare izslēdz ID izmantošanu kopā ar citām Chrome konfidencialitātes problēmām, piemēram, meklēšanas ieteikumiem.

vislabāk-droši-pārlūkprogrammas

Šis pārlūks ir pieejams operētājsistēmās Windows, Mac, Linux un Android.

(4) - KOMODO DRAGONA PĀRVADĀTĀJS

Comodo Dragon Browser ir viens no labākajiem drošajiem pārlūkiem, taču tas joprojām nav saderīgs ar Tor Browser, taču ar specializētajiem līdzekļiem tas padara tīmekļa pārlūkošanu daudz drošāku. Tas nodrošina ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu uz vietas, drošu DNS, SSL un domēna pārbaudi un bloķē visu izsekošanu, sīkfailus un tīmekļa spiegus. Tas ir arī Chromium bāzes pārlūks, piemēram, SRWare. Tāpēc tas nebūs pilnīgi atšķirīgs piedzīvojums, bet drīzāk būs drošāks.

vislabāk-droši-pārlūkprogrammas

Šis pārlūks ir pieejams operētājsistēmās Windows, Mac un Linux.

(5) - AVIRA SCOUT

Starp labākajiem drošajiem pārlūkiem Avira Scout ir veltīts Chromium bāzes pārlūks. Avira Skauts koncentrējas uz drošību un privātumu. Tas pārlūkā uzpilda dažādus trešo pušu drošības spraudņus.

vislabāk-droši-pārlūkprogrammas

Tas, bez šaubām, ir viens no labākajiem drošajiem pārlūkiem, pateicoties tā izņēmuma funkcijām, kas ietver Avira drošo pārlūkošanu (bloķē inficētās pikšķerēšanas vietnes), Avira drošo meklēšanu, drošo Wi-Fi, kas ievieš HTTPS (pamatojoties uz HTTPS visur), kad tiek izveidots savienojums, izmantojot nedrošu Wi-Fi, un izsekošanas spēja.

Šis pārlūks ir pieejams operētājsistēmās Windows, Mac un Linux.

(6) Dooble drošs pārlūks:

Dooble ir vēl viena droša opcija, ja meklējat drošu un anonīmu pārlūkošanu. Galvenās operētājsistēmas, piemēram, Windows, Mac OS X & Linux atbalsts Dooble pārlūks.

Dooble drošs pārlūks privātumam

Dooble drošo pārlūku ir grūti izmantot, jo tam ir infrastruktūra un drošā versija. Ir pieejami divi režīmi, pēc noklusējuma tas ir iestatīts drošajā versijā. Nedroša versija Dooble atspējojiet JavaScript un Flash Player, kas padara lietotāja pieredzi patiešām nomāktu, bet drošāku un šifrētu.

Dažas pamatfunkcijas ir līdzīgas HTTPS visur, piemēram, tās piespiež HTTP servera pieprasījumu HTTPS versijai atgriezt šifrētu vietnes versiju. Tas arī bloķē iFrames un trešo personu sīkfailu sesiju.

Dažas interesantas iespējas, kas nāk kopā ar Dooble, jūsu pārlūkošanas vēsture un grāmatzīmes tiks pārveidotas nelasāmā teksta formā, kas nozīmē šifrētu tekstu, un tas ir, kā viņi šifrē visas preferences.

(7) Drosmīgais pārlūks

Drosmīgais pārlūks ir atvērts avots, kuram ir alternatīvas Safari un Chrome. Tas ir pārlūks Chromium, nevis Firefox. Drosmīgais pārlūks ir salīdzinoši jauns privātuma pārlūks, taču tam ir dažas efektīvas funkcijas, kas konkurē par citiem labākajiem drošajiem pārlūkiem šajā sarakstā.

Visdrošākie pārlūkprogrammas 2019 | Šifrēta pārlūkošana

Tam ir iebūvēts reklāmu bloķētājs, izsekošanas aizsardzība, skriptu bloķētājs un HTTPS visur. Tomēr tie arī nodrošina WebRTC aizsardzību pret noplūdi, kas acīmredzami trūkst lielākajā daļā populāro pārlūkprogrammu, piemēram, Chome, Opera, Firefox un citās..

Tas nodrošina viena klikšķa anti-pirkstu nospiedumu funkcionalitātes funkciju un ir viegls pārlūks. Tāpēc šis pārlūks patiešām efektīvi darbojas kā android privātuma pārlūks, taču Brave pārlūkam ir atzīmējams negatīvie punkti, ka tā darbvirsmas saskarne ir nedaudz lēna. Komentārs no diskusijas Kāda ir vienprātība par Brave Browser??.

Kā nodrošināt regulārā pārlūka drošību

Tā vietā, lai meklētu citā drošākajā pārlūkprogrammā, jūs varat novērst un novērst drošības draudus, pievienojot pārlūkprogrammām papildu aizsardzības slāni.

Šie papildinājumi un paplašinājumi padarīs jūsu Firefox & Drošāks pārlūks Chrome tieši tāpat, kā visdrošākais pārlūks aizsargā jūsu datus.

Saistītais raksts: Anonīma pārlūkošana: 4 labākie risinājumi pilnīgai privātai pārlūkošanai

Konfidencialitātes žetons:

Vai jūs kādreiz pamanījāt, ka, apmeklējot dažas “e-komercijas vietnes” un meklējot vai apmeklējot noteiktus produktus un izejot no vietnes, jūs redzēsit šo produktu uznirstošās reklāmas visās citās vietnēs, piemēram, Facebook, kuras jūs apmeklējat pēc tam?

To sauc par trešās puses izsekošanu. Trešās puses izsekošana seko jūsu darbībām no aizmugures, un Privacy Badger novērš šāda veida izsekošanu, bloķējot tās.

Privacy Badger vienkārši bloķē ieteikumu skriptus lapas renderēšanai. Tas arī bloķē visus ienākošos vietņu skriptus, kas paredz apkopot informāciju no jūsu pārlūkprogrammas.

Ja mēs runājam par Google Analytics, jo GA arī iegūst informāciju no lietotāja gala, tad Privacy Badger pēc noklusējuma bloķē GA skriptus. Ja jums ir jābloķē arī GA, jums jāinstalē cits paplašinājums, par kuru mēs diskutēsim tālāk.

 • FireFox paplašinājums:
 • Pārlūkam Chrome:
 • Operas pagarinājums:
 • Lejupielādējiet paplašinājumu Safari:

UBlock izcelsme:

Šis ir vēl viens lielisks Firefox paplašinājums vai papildinājums, kas pieejams arī pārlūkam Chrome, Safari un Opera. UBlock Origin ir patiešām spēcīgs rīks, pateicoties filtru sarakstam, kuru viņi ieguva. Tas ir atvērtā koda projekts, un pārsteigums ir tas, ka viņi par to negaidīs ziedojumu. Kā viņi saka;

“Bezmaksas. Atvērtais avots. Lietotājiem lietotāji. Netika meklēti ziedojumi. Bez iepriekš iestatītajiem filtru sarakstiem šis paplašinājums nav nekas. Tātad, ja jūs kādreiz patiešām vēlaties kaut ko dot, padomājiet par cilvēkiem, kuri smagi strādā, lai uzturētu jūsu lietotos filtru sarakstus, kuri visiem bija pieejami lietošanai bez maksas. ”

Tā pamatfunkcija ir tāda, ka šis paplašinājums ne tikai bloķē sludinājumu, bet arī aizsargā jūsu sistēmu no ļaunprātīgas programmatūras.

Sīkfailu automātiskā dzēšana:

Tas jūsu pārlūkprogrammai piešķirs vēl vienu drošības slāni, dodot jums iespēju rīkoties ar sīkdatnēm. Izmantojot šo sīkfailu apstrādātāju, jūs varat vietnēs iekļaut baltajā sarakstā un iekļaut sarakstā tos, lai, aizverot cilni, tas automātiski noņemtu sīkfailus.

Neizmantots sīkfails tiks noņemts, kad izejat no cilnes vai aizverat pārlūku, kas, izmantojot sīkfailus, novērš spiegu darbību aiz jūsu pārlūkošanas.

 • Paplašinājums pārlūkam Chrome
 • Iegūstiet šo FireFox paplašinājumu
 • Operai

HTTPS visur

Šis ir lieliskais paplašinājums, ko izstrādājuši un uztur EZF atbalstītāji un izstrādātāji. To var brīvi izmantot, tas sniedz jums lielu drošību un uzlabo lietotāja pieredzi.

HTTPs visur ir paredzēts, lai padarītu vienīgo drošo vietnes versiju, kurā paplašinājums nodrošinās visu HTTP pieprasījumu HTTPs versijai. Piemēram, ja vēlaties atvērt http://www.abc.com, tas piespiedu kārtā apstrādā pieprasījumu, pievienojot HTTPS saiti, jūs atverat no jebkuras vietas.

Vienīgais iemesls tam ir pārliecināties, ka apmeklējat šifrētu vietnes lapu. Ir tūkstošiem vietņu, kurām ir derīgs SSL sertifikāts, taču tās nenovirza HTTPS versiju, tāpēc tādā gadījumā HTTPS visur pārvirzīs jūs uz to lapu, kura vispirms ir šifrēta..

Paplašinājuma mērķis ir novērst ļaunprātīgas programmatūras apmeklēšanu uzticamās vietnēs.

 • FireFox paplašinājums
 • Chrome paplašinājums
 • Operas pagarinājums
 • Safari paplašinājums
 • Paplašinājums operētājsistēmai Android

SECINĀJUMS

Neatkarīgi no šiem labākajiem drošajiem pārlūkiem, jums ir daudz citu, no kuriem izvēlēties, piemēram, Dooble, Opera, Yandex utt. Bet, pārskatot labāko pārlūku darbību ar vislielākajām priekšrocībām un efektīvu privātumu, mēs tos esam attiecīgi uzskaitījuši..

Uzņēmumu īpašniekiem ir svarīgi attīstīt attiecības ar klientiem, balstoties tikai uz uzticēšanos. Tāpēc, izvēloties labāko drošo pārlūku, jums jāpārliecinās, ka jūsu tīmekļa pārlūkošana nemaz netiek apdraudēta.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me