Kā skatīties Hulu ārpus ASV

[ware_item id=33][/ware_item]

Visi jautājumiAtbildētie jautājumiAtbildētie jautājumi Visas kategorijas MacBook programmatūra VPN WordPress > «Atpakaļ uz iepriekšējo lapu


▲ 223 ▼ ♥ 0

Hulu Plus ir mans iecienītākais straumēšanas kanāls, kas slavens ar saviem TV šoviem un filmām, tam var viegli piekļūt ierīcēs. Pēdējos 2 gadus straumēju Hulu ASV. Šajās dienās es pavadu vasaras atvaļinājumu ārzemēs, bet straumēšana Hulu Plus nav pieejama vai ir bloķēta citās valstīs. Es meklēju tādās ierīcēs kā Android, iOS, Kodi, Ruko un “Kā atbloķēt vietni Hulu Plus ārpus ASV”, taču nevarēju atrast vērtīgu ceļvedi, lai to straumētu.

Ir pagājusi nedēļa, kad es nespēju skatīties Hulu TV programmas un filmas, kuras es straumēju savā AppleTV dzimtenē. Tas arī ir padarījis manas brīvdienas garlaicīgas, ja kāds, kurš to ir pieredzējis jau iepriekš un zina, kā skatīties Hulu citās valstīs, izmantojot Xbox vai PS4, dalās ar jūsu ieteikumiem.

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījis Anonīms (Jautājumi: 27, Atbildes: 59) Uzdots 2017. gada 20. martā 18:59 pm975 skatījumi

 • Seko
 • Neizsekot
 • Ziņot par surogātpastu
 • Jaunākais
 • Augstākais vērtējums
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Es saprotu, kāpēc cilvēki mēģina atbloķēt Hulu ārpus ASV, jo tas ir visslavenākais TV šova straumēšanas kanāls pēc Netflix visā pasaulē. Tas piedāvā straumēšanas saturu dažāda dzimuma un vecuma cilvēkiem, un tas padara Hulu unikālu starp straumēšanas kanāliem.

Hulu ir atsevišķas dažādu kategoriju komandas, kas rūpējas par TV šoviem un filmām. Saskaņā ar oficiālo ziņojumu Hulu ir vairāk nekā 12 miljoni aktīvu lietotāju. Tā kā ir palielinājies aktīvo lietotāju skaits visā pasaulē, Hulu sāk ierobežot lietotājus, lai saglabātu TV šovu un filmu uzticamību.

Sākotnējā posmā Hulu bloķē ārpus ASV esošās IP adreses, taču kvalitatīvas straumēšanas satura dēļ cilvēki sāk izmantot programmatūru, lai atbloķētu Hulu savos reģionos vai valstīs. Tad Hulu sāk bloķēt programmatūru, piemēram, VPN, lai uzturētu tās lietotājus.

Tomēr joprojām ir pieejami labākie VPN, kas lietotājiem ļauj sekundēs atbloķēt Hulu ārpus ASV. Bet ir grūti spriest, kurš VPN sniedzējs atbalsta straumēšanu, jo neviens atklāti nerunā, ka mēs atbalstām Hulu citās valstīs, piemēram, Kanādā, Austrālijā, Apvienotajā Karalistē un Vācijā.

Iepriekš HV atbloķēšanai izmantoju ExpressVPN, pēdējos dažus mēnešus tas nedarbojas efektīvi. Tātad, es pārgāju uz NordVPN. Tam ir vairāk VPN serveru nekā jebkuram citam VPN pakalpojumu sniedzējam. Jūs varat instalēt NordVPN jebkurā ierīcē, tas atbalsta IOS, Android, Windows Mac un Linux.

Lai abonētu Hulu, ierīcē jāinstalē VPN, pēc instalēšanas savienojot jebkuru ASV serveri no VPN serveru saraksta. Tagad jūs varat abonēt Hulu kanālu. Kad abonements tiks apstiprināts, jūs varat pieteikties savā kontā un sākt straumēšanu, taču atcerieties, ka nav jāpieslēdz ASV VPN serveris, pretējā gadījumā Hulu jūsu kontu bloķēs.

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījis Ričards Marlins (Jautājumi: 0, Atbildes: 1) Atbildēts 2017. gada 4. jūlijā plkst. 16.53

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Hulu Plus ir slavena tūlītējas video straumēšanas platforma, kas piedāvā vairāk nekā 6 straumēšanas kategorijas, ieskaitot TV šovus un filmas. Pašlaik Hulu Plus ir pieejams straumēšanai ASV un Japānā, taču apbrīnojamā straumēšanas satura dēļ tam ir miljoniem sekotāju no visas pasaules. Straumēšanas cienītājiem, kuri dzīvo ārzemēs, meklējot “kā skatīties Hulu Plus ārpus ASV”, daži cilvēki atrod uzticamu risinājumu, bet lielāko daļu no viņiem cieta straumēšanas blokāde.

Lai atbloķētu Hulu citos reģionos, jums jāizvēlas VPN - NordVPN vai ExpressVPN, jo Hulu straumēšana ir ģeogrāfiski ierobežota, otrkārt, Hulu bloķē neuzticamus VPN, kas ļauj piekļūt Hulu no citām valstīm. Iestatot VPN savienojumu, tas izvairās no blokādes un aizsargā jūsu interneta trafiku no ISP zināšanas, ka straumējat bloka saturu.

Sākumā VPN tika izstrādāts privātumam un drošībai, un vēlāk drošības inženieri ieviesa šifrēšanas funkciju un īpašu konfidencialitātes protokolu, kas padara jūsu straumēšanas saturu pilnībā aizsargātu no hakeriem un ISP..

Es esmu straumēšanas cienītājs un es ļoti centos atrast augstas kvalitātes programmatūru, kas apiet ierobežojumu, tāpēc mans draugs man iesaka izmantot VPN, un tagad ir pagājuši vairāk nekā 8 mēneši, es veiksmīgi izbaudu straumēšanas saturu.

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījis Anonīms (Jautājumi: 27, Atbildes: 59) Atbildēts 2017. gada 4. maijā pulksten 13:35

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Hulu tika dibināts 2007. gadā kā video straumēšanas kanāli pēc pieprasījuma, taču sākotnējā 3 gadu posmā Hulu neradīja straumēšanas cienītāju klātbūtni, tajā laikā bija viegli skatīties Hulu ārpus ASV. Bet, kad Hulu strādāja atsevišķi pie tā satura kategorijām un sadalīja straumēšanas saturu dažādos vecumos un dzimumos, straumēšanas cienītāji sāk abonēt tā kanālus, kas ļauj Hulu veiksmīgi augt.

2011. gadā Hulu maina savu straumēšanas stratēģiju un bloķē daudzus IP serverus, kas darbojas no citām valstīm. Kopš tā laika Hulu ir ierobežots cilvēkiem, kuri dzīvo ārpus ASV vai Japānas, nevar baudīt vadošos TV šovus un filmas. Straumēšanas cienītājiem joprojām ir iespēja atbloķēt Hulu savās valstīs, izmantojot (VPN) privātu tīklu, kas parāda Hulu, ka ASV pilsonis piekļūst straumēšanai.

VPN izvēles process ir nedaudz sarežģīts, jo dažiem cilvēkiem šķiet, ka bezmaksas VPN var atbloķēt Hulu, jo tam ir visas iespējas, ko piedāvā apmaksāts VPN, bet tas ir pilnīgi nepareizi, tikai retais VPN var atbloķēt Hulu visos pasaules reģionos..

Es esmu arī Hulu straume, un es daudz reizes esmu izgājis šo procesu, lai izpētītu, kura programmatūra ir piemērota 2017. gada aprīlī. Es ierados NordVPN šajā gadījumā ir efektīvs, jo viņi izmanto progresīvas tehnoloģijas.

Soļi Hulu vērošanai ārpus ASV

 1. Jums jāabonē VPN
 2. Instalējiet un iestatiet VPN ierīcē
 3. Pievienojiet “ASV serveris”No VPN serveru saraksta
 4. Piesakieties savā Hulu kontā
 5. Sāciet iecienītākās TV pārraides vai filmas straumēšanu

Šis VPN nodrošina arī interneta drošību un privātumu, neļauj ISP glabāt jūsu datus, bloķē hakerus un uzraudzības aģentūras. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no tā, ko jūs darāt, jūsu informācija ir pilnīgi droša.

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījis jordan mills (Jautājumi: 0, Atbildes: 5) Atbildēts 2017. gada 17. aprīlī plkst.12: 50.

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Hulu Plus ir miljoniem abonentu no ASV un Japānas, kuri katru dienu bauda TV šovu un filmu straumēšanu. Bet Hulu ir bloķēts, vai jūs varat teikt, ka tas nav pieejams straumēšanai citās valstīs. Hulu plāno savu saturu dažāda vecuma un dzimuma cilvēkiem, un tāpēc Hulu popularitāte ir daudz palielinājusies, un tas padara Hulu Plus par vadošo straumēšanas kanālu ASV.

Straumēšanas cienītāji izmēģina dažādas lietas, lai atbloķētu vietni Hulu Plus savā valstī, bet nespēj apiet Hulu ierobežojumus. Cilvēki, kas dzīvo ārpus ASV, faktiski nevar iegādāties Hulu kanāla abonementu. Ja persona vēlas abonēt Hulu Plus, atrašanās vietai vajadzētu būt no Amerikas Savienotajām Valstīm.

Bet aizjūras valstīm tas vēl nav beidzies, jūs varat skatīties Hulu Plus savā valstī, un tāpēc jums ir nepieciešams virtuālais privātais tīkls. VPN ir savi speciāli IP, serveri un drošības protokoli, kas apiet straumēšanas kanāla ierobežojumus. VPN ir lietojumprogrammu programmatūra, kuru varat konfigurēt jebkurā ierīcē vai operētājsistēmā, t.i., Android, Mac, Windows, iOS, Linux un citur. VPN ir pilnībā aizsargāts no datu pārsūtīšanas, izmantojot pilnīgu šifrēšanu.

Es izmantoju VPN, lai atbloķētu Hulu Plus Austrālijā, jo manā valstī Hulu ir ierobežots.

Tālāk ir norādīti soļi straumēt Hulu ārzemēs.

1. darbība: paņemiet VPN un konfigurējiet savā ierīcē.

2. solis: pievienojiet servera atrašanās vietu “ASV”.

3. solis: reģistrējieties Hulu Plus abonementam.

4. solis: piesakieties savā Hulu kontā un sāciet straumēt savus iecienītos raidījumus.

Atcerieties: Kad esat pabeidzis straumēšanu, vispirms izrakstieties no sava Hulu konta un pēc tam atvienojiet VPN savienojumu.

Es rīkojos līdzīgi un pēdējos astoņus mēnešus vēroju Hulu savā valstī.

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījis Džons Vinss (Jautājumi: 0, Atbildes: 5) Atbildēts 2017. gada 14. aprīlī 15:08

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Laiks, kad tu saproti, ka tavs iecienītais TV un filmu tīkls nav pieejams ārpus ASV, sagrauj tavu sirdi gabalos. Tas ir briesmīgāk, kad esat samaksājis par tā abonēšanu. Tas notika ar mani pagājušajā gadā, kad es biju ārpus ASV un gribēju piekļūt Hulu.

Pēc tam viens no maniem draugiem ieteica man izmantot VPN pakalpojumu, bet viņa arī brīdināja mani neizmantot bezmaksas pakalpojumu. Netērējot laiku, es ātri sameklēju labākos VPN un atklāju, ka Express VPN ir labākais, kas tāds ir. Pēc tam es izveidoju savienojumu, un tagad es varu skatīties visus savus iecienītos šovus.

Varat arī pārbaudīt vietni https://www.beencrypted.com/best-vpn-services-provider-list/, lai uzzinātu vairāk par labākajiem VPN.

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījusi Džūlija Džounsa (Jautājumi: 0, Atbildes: 17) Atbildēja 2017. gada 10. aprīlī 13:27.

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Ja jūs meklējat, kā skatīties Hulu ārpus ASV, jo jūsu pašreizējā atrašanās vieta ir no citas valsts, kurā Hulu ir bloķēta, tāpēc es vēlos jums pateikt, ka Hulu ārzemēs nav pieejams. Cilvēki izmanto starpniekserveri un bezmaksas VPN, lai atbloķētu Hulu, bet tikai vienreiz izdodas piekļūt Hulu, jo lielākoties cilvēki saņem kļūdu “Pašlaik mūsu video bibliotēka var straumēt tikai Amerikas Savienotajās Valstīs”. Hulu izmanto jaunākās tehnoloģijas, bloķējot starpniekserverus un VPN.

Es straumēju hulu gan mājās, gan ārvalstīs, nesen, kad es braucu uz Austrāliju un paņēmu visuzticamāko VPN, lai atbloķētu Hulu, jo es biju līdzās un man nebija nekas cits kā iesaistīties, bet VPN padara mana visa mēneša ceļojumu pārsteidzošu, jo, kad es pieslēdzu VPN “ASV serveris” un veiksmīgi piekļūstu savam Hulu kontam, tad es sāku straumēt visus savus iecienītos šovus, kurus izmantoju ASV.

Jūs neatradīsit visus apmaksātos VPN, kas strādā Hulu, tāpēc esiet piesardzīgs, izvēloties VPN, jo diez vai būs pieci VPN, kas jums ļaus piekļūt Hulu ārpus ASV. Neaizmirstiet apskatīt vērtīgās VPN funkcijas, jo, ja VPN nav serveru ASV, jo nav iespējams skatīties Hulu ārpus ASV.

VPN aizsargā jūsu savienojumu no ISP un datu atnācējiem un ļauj jums brīvi baudīt iecienītā kanāla straumēšanu.

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījis Pīters Butlers (Jautājumi: 0, Atbildes: 5) Atbildēts 2017. gada 6. aprīlī 18:29.

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Es pārcēlos uz Austrāliju dažus mēnešus atpakaļ, un, kad es piekļuvu vietnei Hulu Plus, tā man teica, ka pakalpojums ir ģeogrāfiski ierobežots tikai ASV. Es apmaksāju viņu abonementu uzlabotā apjomā, tāpēc man bija nepieciešamība iegādāties VPN un izmantot manu abonementu, jo es esmu Hulu Plus ventilators.

Es nopirku NordVPN pēc iepazīšanās ar funkcijām un tās nodrošināto drošību, it īpaši, kad es esmu datu saglabāšanas likumdošanas valstī. Otrkārt, kad es runāju ar klientu atbalsta puisi, viņš man teica, ka viņiem ir ekskluzīvas tiesības Viedās spēles DNS kas var atbloķēt arī citus pakalpojumus, piemēram, Netflix, kuru plānoju abonēt.

Ja jūs atrodaties ārpus ASV, es jums ieteiktu izmēģināt NordVPN izmēģinājumu, kas ir pieejams ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju un 3,29 USD mēnesī ar abonementu uz 2 gadiem..

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījis Riks Braiens (Jautājumi: 0, Atbildes: 33) Atbildēts 2017. gada 25. martā plkst. 12:18.

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Šī gada sākumā es mēnesi braucu uz Lielbritāniju un es saskāros gandrīz ar tādu pašu situāciju, jo nebiju zināms, ka citās valstīs Hulu ir ģeogrāfiski ierobežots, tāpēc es meklēju, kā skatīties Hulu ārpus ASV, un uzzināju par daži noderīgi VPN resursi, un tad es nolēmu pajautāt no drošības geek un VPN, kas arī ļauj man to izmantot.

Vispirms es savam klēpjdatoram iestatīju VPN klientu un savienotu ar ASV IP serveri, no paša sākuma VPN savienojums darbojas lieliski, jo īpaši ātrums bija lielisks. Šim VPN ir savi spēcīgie drošības protokoli, kas atbloķē Hulu citās pasaules valstīs. Es straumēju savus iecienītos TV raidījumus un filmas.

Ja jūs nekad neesat pieredzējis VPN, nav problēmu, vienkārši paņemiet NordVPN un iestatiet to ar savu attiecīgo ierīci un sāciet straumēt iecienītās TV pārraides un filmas.

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījis Anonīms (Jautājumi: 0, Atbildes: 1) Atbildēts 2017. gada 24. martā 17:31

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Bezmaksas VPN un starpniekserveri nedarbosies ar Hulu Plus. Tā kā tie noplūda un pārdod informāciju un pietiekami labi neslēpj jūsu atrašanās vietu. Jums būs nepieciešams apmaksāts VPN pakalpojumam Hulu Plus ar specializētiem serveriem ASV, kas ir optimizēti straumēšanai.

Lielākā daļa cilvēku jums ieteiks iegādāties viedo DNS, taču tie ir ierobežoti tikai ar straumēšanu un nenodrošina drošību. Es personīgi izmantoju NordVPN, lai būtu gan drošs, gan bezmaksas viedās spēles DNS pakalpojums, lai dotu man labumu, netērējot papildu naudu.

 1. Abonējiet NordVPN.
 2. Iestatiet VPN savā sistēmā (viens konts ļauj 6 ierīcēm)
 3. Atlasiet ASV serveri un noklikšķiniet uz Savienot.
 4. Piekļūstiet savam Hulu Plus kontam, un šoreiz kļūdas nesaņemsit.

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījis Jordānija Kuks (Jautājumi: 0, Atbildes: 33) Atbildēts 2017. gada 22. martā 11:26

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Ja jums jau ir Hulu Plus abonements ASV, viss, kas jums nepieciešams, ir tikai uzticams Hulu Plus VPN. VPN ierobežo jūsu ģeogrāfiskos ierobežojumus un šifrē jūsu interneta trafiku, lai straumēšanas pakalpojumi, piemēram, Hulu Plus, nevarētu jūs atpazīt jūsu atrašanās vietā.

Šeit ir Hulu Plus 3 labāko VPN saraksts, kas, manuprāt, ir labākā VPN izvēle.

NordVPN ir daudz Ultra Fast TV serveru ASV, un tas, ka tas bez maksas ir integrējis viedās spēles DNS, kas integrēts savā programmatūrā, padara to par labāko izvēli straumēšanas pieredzes nodrošināšanai. Turklāt tas ir labākais drošības rīks ar unikālām drošības funkcijām, piemēram, dubultā šifrēšana.

NordVPN tiek piedāvāts par USD 3,29 mēnesī, par kuru ik pēc diviem gadiem tiek izrakstīts rēķins - tas nozīmē, ka par diviem veseliem gadiem jūs maksāsit tikai USD 79.

PureVPN ir vislielākā klātbūtne VPN nozarē, t.i., 141 valstī. Tam ir daudz serveru ASV, kas ļauj apiet Hulu Plus ģeogrāfisko ierobežojumu un šifrēt visus savus straumēšanas datus, lai tie būtu anonīmi. Varat izmantot funkciju Split Tunnel, lai nodalītu tiešsaistes darbu un straumēšanu.

Jūs varat sagrābt PureVPN par USD 2,95 mēnesī, par kuru ik pēc 2 gadiem tiek izrakstīts rēķins - tas nozīmē, ka par diviem diviem gadiem maksāsit tikai USD 70,80..

Ja vēlaties lētu alternatīvu, labākā izvēle būtu Ivacy VPN Hulu Plus. Tam ir arī serveri ASV, kas ļauj apiet reģionālos ierobežojumus un šifrēt visus jūsu interneta datus ar 256 bitu AES šifrēšanu. Varat arī izbaudīt Split Tunel funkciju tajā.

Ivacy VPN brīvdienu piedāvājumā ir USD 2.04 mēnesī, rēķins tiek izrakstīts ik pēc 2 gadiem - tas nozīmē, ka jūs saņemat 87,5% cenu samazinājumu par visiem diviem gadiem.

Sīkāku informāciju par šiem VPN pakalpojumiem varat lasīt vietnē labākie VPN pakalpojumi 2017.

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījis Adrians Munozs (Jautājumi: 0, Atbildes: 33) Atbildēts 2017. gada 21. martā 14:04.

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Hulu ir Amerikas lielākais filmu un TV šovu tīkls; tai ir vairāk nekā 12 miljoni abonentu. Lielākais Hulu trūkums, kas ir pieejams tikai ASV iedzīvotājiem. Hulu ir ierobežots ģeogrāfiskais stāvoklis, kas nozīmē, ka, ja jums rodas vēlēšanās skatīties Hulu, jūsu fiziskajai atrašanās vietai jābūt ASV.

Cilvēki no ASV, kas dodas komandējumā vai atvaļinājumā, ģeogrāfisko ierobežojumu dēļ viņiem nevar piekļūt Hulu kontam no citas valsts. Hulu darbojas caur IP adresi. Tātad, ja slēpjat, ka sākotnējā IP adrese ir ASV IP, tā varēsit skatīties Hulu ārpus ASV.

Kā skatīties Hulu ārpus ASV

VPN maina jūsu faktisko IP adresi uz ASV un izvairās no Hulu ģeogrāfiskās atrašanās vietas ierobežojuma, izveidojot drošu tuneli interneta trafika pārsūtīšanai. 256 bitu AES šifrēšanas līmenis padara jūsu datus nenolasāmus hakeriem un datu snooperiem.

Vairāki VPN apgalvo, ka atbloķē Hulu, taču faktiski viņi nespēj piekļūt Hulu no ārpuses ASV. Tas ir galvenais iemesls, kāpēc mēs veicam testa procesu, lai zinātu, kurš VPN spēj atbloķēt Hulu no citām valstīm..

ExpressVPN

Tas ir visieteicamākais VPN visiem mērķiem; tam ir milzīgs ātri atdalītu serveru tīkls, kas klientiem ļauj straumēt kanālus bez jebkādas buferizācijas. ExpressVPN prasa dažas sekundes, lai izveidotu savienojumu ar jūsu vēlmju atrašanās vietu, tas piedāvā 256 AES šifrētu tuneli drošai datu pārsūtīšanai.

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījis Marks Stīvs (Jautājumi: 27, Atbildes: 59) Atbildēts 2017. gada 20. martā plkst. 19:00

 • Ziņot par surogātpastu

«Atpakaļ uz iepriekšējo lapu

Lūdzu, piesakieties, lai nosūtītu jautājumus.

Lietotājvārds vai e-pasta adrese

Parole

Atceries mani

 • Iet uz WP pieteikšanās lapu
 • Reģistrēties
 • Aizmirsta parole?
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me