Vai ir kāds labākais bezmaksas VPN Torrenting vai P2P lejupielādei?

[ware_item id=33][/ware_item]

Visi jautājumiAtbildētie jautājumiAtbildētie jautājumi Visas kategorijas MacBook programmatūra VPN WordPress > «Atpakaļ uz iepriekšējo lapu


▲ 215 ▼ ♥ 0

Es esmu meklējis dažus labākos bezmaksas VPN straumju lejupielādei. Mūsdienās viss šķiet diezgan dārgi. torrenting nepieciešams bezmaksas VPN?

Es vēlos kaut ko ātrāku un anonīmu. Ciktāl es to meklēju, ir daudz puišu, kas runā par “VPN For Torrenting”. Pieņemsim, ka VPN tuneļošanas dēļ tas notiek lēni, bet mans jautājums joprojām pastāv, vai ir kāds VPN pakalpojumu sniedzējs, kas atļauj man lejupielādēt straumēm, neierobežojot manu ātrumu?

Jūsu ieteikums un ieteikums tiks ļoti novērtēts

Atjaunināts [2019. gads]

REZOLĒTSAtzīmēts kā surogātpasts Iesūtījusi Džeina Smita (Jautājumi: 27, Atbildes: 59) Uzdota 2019. gada 1. augustā 3:36 pm15547 skatījumos

 • Seko
 • Neizsekot
 • Ziņot par surogātpastu
 • Jaunākais
 • Augstākais vērtējums
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

NordVPN ir labākais bezmaksas VPN 2019. gada straumēšanai, jūs varat saņemt 30 dienu atmaksas politiku.

Veiksmi

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījis james (Jautājumi: 27, Atbildes: 59) Atbildēts 2019. gada 22. augustā 14:01

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Ne visi VPN atbalsta torrentu lejupielādi. Tādējādi jums jābūt īpaši modram un uzmanīgam, izvēloties VPN konkrētam Torrenting mērķim. Izvēloties klientu mocīšanai, tai vajadzētu būt galvenajām bažām. Kā privātums un drošība, lejupielādes ātrums ir vienlīdz svarīgs, izvēloties VPN straumēšanai.

Vissvarīgākais, izvēloties VPN mocīšanai, ir stingri jāievēro viņu privātuma politika. Vienmēr izvēlieties VPN, kurā nav jūsu darbību žurnāla. Meklējiet arī VPN, kas nodrošina visizcilāko drošību ar potenciāli spēcīgu šifrēšanu, kam ir nogalināšanas slēdzis un DNS noplūdes aizsardzība.

Vēl viena lieta, kurai vajadzētu būt jūsu prioritātei, izvēloties VPN, ir jānodrošina ātra lejupielādes ātrums. Failiem vajadzētu ātri sasniegt vienaudžus, jo tad tas nezaudēs joslas platumu.

Izmēģiniet 30 dienu (bez jautājuma) atmaksas politikas VPN

 1. NordVPN:

Plusi:

 • Tas piedāvā dubultā datu šifrēšanu.
 • Tas vienlaikus var nodrošināt gandrīz sešus savienojumus.
 • Tam ir īpaši serveri, kas optimizēti straumēm.
 • Tas neveic darbības žurnālus.

Mīnusi:

 • Ne visi serveri ir uzticami.
 • Tam ir mazliet dārgi ikmēneša rēķini.
 • Tiešsaistes tērzēšanas atbalsta iespējas nav.
 1. ExpressVPN:

Plusi:

 • Tas ir pazīstams kā ārzonas un anonīms VPN.
 • Tas nodrošina super ātrus pakalpojumus 94 valstīs.
 • Tas darbojas gandrīz uz katras platformas.
 • Tas piedāvā uzņēmuma līmeņa šifrēšanu.
 • Tas nodrošina aktīvu 24 stundu atbalsta tērzēšanas pakalpojumu.
 • Tam ir īpaši ātrs lejupielādes ātrums.

 

Mīnusi:

 • Tas vienlaikus atbalsta tikai trīs savienojumus.
 • Tas ir dārgi, salīdzinot ar citiem.

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījusi Jasica (Jautājumi: 27, Atbildes: 59) Atbildēts 2018. gada 2. decembrī 16:01

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Tā nav pirmā reize, kad redzat tik vienkāršu jautājumu - visi meklē bezmaksas lietas, bet jums ir jādomā, ko meklējāt. Tas ir tāpat kā jūs meklējat “iegūt ferrari bez maksas”, kāpēc kāds varētu piedāvāt automašīnu ar tādām funkcijām kā Ferrari?

Vai jums ir taisnība? neviena iestāde nepiedāvā labāko bezmaksas VPN mocīšanai, jo cilvēkiem ir nepieciešams VPN anonīmam savienojumam un augstākās drošības nolūkiem! Mērķis, piemēram, nekad nepieķerties ISP un saņemt juridisku paziņojumu.

Otra lieta ir ātrums: pirmkārt, šeit nav jāmaksā par mocīšanu! jums jāmaksā par tādām funkcijām kā:

 • Ātrākais ātrums
 • Anonīms savienojums
 • Avārijas poga
 • DNS noplūdes aizsardzība

Bezmaksas VPN nevar piedāvāt pat P2P atbalstu, tie piedāvā ierobežotu pārlūkošanas joslas platumu.

Pārdošanā ir privāta piekļuve internetam, ja vēlaties to pārbaudīt. lielisks VPN mocīšanai.

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījis Jasmeens J. (Jautājumi: 27, Atbildes: 59) Atbildēts 2018. gada 2. oktobrī 18:50.

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Neesmu redzējis nevienu pakalpojumu, kas ļauj anonīmi lejupielādēt torrentus bez maksas, patiesībā joprojām ir ļoti reti apmaksāts VPN, kas ļauj jums mocīties. Es izmantoju NordVPN no pēdējiem 2 gadiem, bez maksas, bet jums ir 30 dienu atmaksas politika bez jautājumiem. arī tas šobrīd tiek pārdots (2,75 mēnesī / mēnesī - 78% OFF), lai jūs varētu to iegādāties.

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtīja Karols (Jautājumi: 27, Atbildes: 59) Atbildēts 2018. gada 23. augustā pulksten 10:46

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Es mīlu mocīt un ilgi neesmu nonācis nepatikšanās bez tādas privātuma kā VPN vai kaut kas cits. Un jūs neticētu, ka tiklīdz es sāku izmantot bezmaksas VPN, es saņēmu brīdinājuma paziņojumu. Es nevarēju izdomāt, kāda ir aktivitāšu atšķirība tajā laikā un iepriekš, taču es arī nevaru apgalvot, ka tas ir saistīts ar VPN izmantošanu. Tomēr ir acīmredzams, ka bezmaksas VPN nav efektīvs torrentu privātumā.

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījis Resse Walter (Jautājumi: 1, Atbildes: 48) Atbildēts 2018. gada 12. jūlijā plkst. 15:15.

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Jā, jums taisnība, nav neviena bezmaksas VPN, kas būtu torrent efektīvs. Esmu lasījis daudzas atsauksmes par ExpressVPN un, piedzīvojis tā pakalpojumus, esmu diezgan apmierināts ar savu ieguldījumu. Ātrums ir satriecošs, un tā ir visvairāk nepieciešama, mocot, vismaz man tas ir visaugstākajā prioritātē. Bet taisnība ir arī tas, ka ExpressVPN pakalpojumu maksa ir augstāka nekā daudziem citiem VPN. Tomēr, manuprāt, ir daudz lētu VPN, kas varētu nodrošināt efektīvus pakalpojumus.

Tātad, mans patiesais ieteikums būtu, ka tā vietā, lai meklētu bezmaksas VPN, lai apslāpētu, jums vajadzētu apsvērt lētu VPN.

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījis Ivors Teilors (Jautājumi: 1, Atbildes: 48) Atbildēts 2018. gada 5. jūlijā plkst. 19.05.

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Bezmaksas VPN mocīšanai ir tikai mīts, manuprāt, un tam, ko esmu pieredzējis līdz šim. Pirmā un visizplatītākā bezmaksas VPN problēma ir tā, ka tie nodrošina ārkārtīgi kairinošu ātrumu. Izmantojot bezmaksas pakalpojumu, pastāv arī daudzi draudi drošībai.

Daudziem cilvēkiem tomēr nav nozīmes drošībai, P2P failu koplietošanai ir nepieciešama gan drošība, gan pietiekams ātrums. Drošībai ir liela nozīme mocīšanā, jo daudzos gadījumos torrenta koplietošana rada jums sodu vai paziņojumu. Vēl sliktāk ir tas, ka torrenti jūsu torrenta baseinā varēja redzēt jūsu reālo IP, kā arī jūsu atrašanās vietu. Tāpēc labāk iet drošībā, nevis mocīties ar bezmaksas VPN.

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījusi Michelle Strawss (Jautājumi: 1, Atbildes: 48) Atbildēts 2018. gada 29. jūnijā 18:46.

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Es neticu bezmaksas VPN mocīšanai vai bezmaksas VPN jebkuram citam mērķim, jo ​​ir acīmredzami, ka neviens nekad jūs nedotu labvēlību bez sava labuma. Ātra ātruma gaidīšana no bezmaksas Torrent VPN nav saprātīga domāšana, jo daudzi apmaksātie arī ir neefektīvi un tikai daži nodrošina vienādu vai mazāk ietekmētu ātrumu..

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtīja Medora Bell (Jautājumi: 1, Atbildes: 48) Atbildēts 2018. gada 2. maijā plkst. 12:11

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Esmu pārliecināts, ka jūs esat šeit pēc tam, kad izmēģinājāt pāris tā sauktos labākos bezmaksas VPN. Es esmu arī izšķērdējis savu laiku, meklējot šādus VPN, lai veiktu vilkšanu, bet visi tur strādājošie prasītāji, kas atzīst, ka darbojas kā bezmaksas torrenta VPN, tikai mēģina jūs pievilināt un pievērst jūs viņu premium pakalpojumiem. Bet arī lielākajā daļā šādu bezmaksas VPN maksas pakalpojumu ir kļūda un tie trūkst, un tāpēc, ka esat samaksājis summu, ko jūs neko nevarētu izdarīt.

Tāpēc pēc apgrūtinošās meklēšanas es biju nolēmis izmēģināt autentisku apmaksātu VPN pakalpojumu ar naudas atdošanas garantiju vai bezmaksas izmēģinājumu, lai nepastāvētu risks zaudēt summu. Šoreiz es izvēlējos ExpressVPN, ņemot vērā daudzās pozitīvās atsauksmes un galvenokārt tāpēc, ka tiek ātri uzslavēta par viņu pakalpojumu. Par laimi, gandrīz pēc diviem gadiem mans VPN lieliski strādā ar mocībām, kā arī ar citām sarežģītām lietām, piemēram, ASV Netflix atbloķēšanu. Esmu tik apmierināta un apmierināta ar savu ieguldījumu.

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtīja Eliza (Jautājumi: 1, Atbildes: 48) Atbildēts 2018. gada 30. aprīlī plkst.12.36

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Tas nav neiespējams uzdevums, lai iegūtu bezmaksas VPN mocīšanai, bet noteikti nav iespējams atrast bezmaksas VPN, kas darbotos mocīšanai. Tas ir tāpēc, ka mocīšana ir sarežģīts uzdevums, un darbam ar VPN ir vajadzīgas dažas izsmalcinātas funkcijas. Nepieciešamākais ir ātrums un privātums. Bez ātruma jūs nekad nevarētu veikt mocošo procesu. Tomēr, ja privātums tiek apdraudēts, VPN iegūšanai nav jēgas.

No otras puses, es ieteiktu savu personīgo iecienīto PIA VPN, kas ir ārkārtīgi lēts, un jūs varat to iegūt tik zemu kā 2,91 USD, kas ir gandrīz nekas. Tomēr no VIP lietotājiem jūs varat arī iegūt milzīgas pozitīvas atsauksmes par reddit par PIA pakalpojumiem. Par laimi, arī es esmu laimīgs klients.

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījusi Marija Beka (Jautājumi: 1, Atbildes: 48) Atbildēja 2018. gada 24. aprīlī 18:11

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Torrenting ir nedaudz sarežģīta darbplūsma, un tāpēc lielākajai daļai VPN ir grūti šifrēt visu procesu. Pat daudzi apmaksāti VPN nav efektīvi vilkšanas nolūkos, un ir gandrīz neiespējami atrast bezmaksas VPN Torrenting. Mierinošais process, kas tiek veikts bez VPN, pakļauj jūsu IP ne tikai ISP, bet arī visām personām, kas atrodas tajā pašā straumē, kuras peldēja..

ISP, kas pārrauga jūsu straumējošās darbības, var arī ierobežot joslas platumu vai samazināt jūsu interneta ātrumu, lai izvairītos no slodzes no tīkla serveriem, un tas ir bieži, jo straumēšana prasa lielāku datu daudzumu. Tāpēc ļoti ieteiktu jums apmaksātu VPN, nevis bezmaksas VPN, lai veiktu mocīšanu. Pirms apmaksāta VPN izvēles torrenting ir arī daži apsvērumi. Lielākā daļa VPN ir riskanti, un tām var būt tādas problēmas kā IP noplūde vai DNS noplūde, kas var atklāt jūsu identitāti, ja jūs par to nezināt. Ātrums ir arī galvenais faktors straumēm, jo ​​lēns ātrums var sabojāt jūsu straumēšanas pieredzi.

Balstoties uz šiem svarīgajiem aizraujošajiem faktoriem paredzēto VPN, ir divas labākās iespējas, kuras arī ir pieejamas.

 • NordVPN - tam ir pievienota DNS noplūdes aizsardzības funkcija, kas kontrolē visus DNS pieprasījumus. Viņiem ir arī piemērots ātrums straujai straumēšanai un lejupielādei. Tomēr jūs varat izvēlēties no daudziem VPN protokoliem.
 • ExpressVPN - šis VPN ļoti koncentrējas uz ātrumu, un tie patiešām ir vislabākie ātrākajiem VPN pakalpojumiem. Viņiem ir arī daudz drošības protokolu ar atbilstošu WebRTC aizsardzību pret noplūdi un DNS noplūdi.

ExpressVPN ir nedaudz dārgs, taču par dažādām pakām varat saņemt atlaides. Tomēr NordVPN ir ļoti lēts un pieejams visiem.

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtīja Jessica Walson (Jautājumi: 1, Atbildes: 48) Atbildēja 2018. gada 22. martā 15:04.

 • Ziņot par surogātpastu
▼ 1 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Torrentēšanai nepieciešams ātrs VPN savienojums ar neierobežotu joslas platuma ierobežojumu & top gash drošība. Gan ātrums, gan šifrēšana nekad neiet kopā, un tas jums maksās naudu; tiešsaistes pasaulē nav nekā bez maksas.

Bezmaksas VPN torrenting neeksistē

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījusi Rebeka (Jautājumi: 27, Atbildes: 59) Atbildēja 2018. gada 16. martā plkst. 18:36.

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Esmu izlasījis visas sarunas šajā pavedienā un uzzināju, ka tas ir: Neviens neiesaka nevienu VPN, kas ļauj bez maksas šifrēt interneta trafiku. Bezmaksas VPN torrentēšanai neļauj lejupielādēt torrentus anonīmi, lielākajā daļā BEZMAKSAS VPN. strādā paplašinājumos, bet viņi sniedz tikai starpniekservera pakalpojumus, nevis VPN pakalpojumus, kas nozīmē, ka viņi vienkārši pārvieto IP, nevis šifrē jūsu interneta trafiku.

Šeit esošie cilvēki iesaka izmantot labākos apmaksātos VPN, ļaujot jums izmēģināt 30 dienas bez maksas. Izmēģinājuma versija nodrošina jūsu naudu 30 dienu laikā, kā arī iznīcina jūsu žurnālus, izmantojot to žurnālu politiku.

Biežāk: puiši šeit iesaka NordVPN un ExpressVPN, kas ir ļoti populāri, lejupielādējot torrentu.

Tas ir viss.

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtīja Rebeka (Jautājumi: 27, Atbildes: 59) Atbildēts 2018. gada 30. janvārī 14:09.

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

labi, meklē labāko bezmaksas VPN, kas paredzēts torrenting vai bezmaksas P2P VPN neeksistē !. labi, tirgū nav pieejams bezmaksas VPN, jo viņi kaut ko no tā neiegūst. darbojas daudz viltus VPN, kas jūs piesaistīs BEZMAKSAS birka!

īsi sakot: es meklēju kaut ko līdzīgu, bet beidzot atradu NordVPN, kas nav bezmaksas, taču tas ir patiešām lēts un ļoti novērtēts dažādās lielajās platformās.

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījis Džeimss (Jautājumi: 27, Atbildes: 59) Atbildēts 2018. gada 4. janvārī 17:06

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Ja vēlaties absolūti bezmaksas VPN, lai lejupielādētu, jums jāpaliek gataviem regulāriem pārtraukumiem un ārkārtīgi lēnam ātrumam lejupielādes laikā. Tā kā daudzi slaveni torrenting VPN tagad ir pieejami patiešām zemās paketēs. Mans ieteikums ir izvēlēties vienu no ātrajiem VPN, piemēram, expressVPN, lai izvairītos no neapmierinātības lejupielādes laikā, galu galā nevienam nepatīk sabojāt satraukumu ar ilgām gaidām, lai ielādētu filmu sižetus.

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījis Bernards Šauns (Jautājumi: 1, Atbildes: 48) Atbildēts 2018. gada 1. janvārī 15:04.

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Gandrīz neiespējami atrast bezmaksas VPN straumēšanai. Jūs varat saņemt bezmaksas VPN citiem mērķiem, taču straumēšana ir efektīva funkcija pat dažos apmaksātos VPN. Tā kā straumēm ir nepieciešams atbilstošs ātrums, tāpēc ir nepieciešams ātrs VPN, lai bez problēmām lejupielādētu.

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījusi Džeina Marka (Jautājumi: 1, Atbildes: 48) Atbildēja 2017. gada 30. decembrī 13:08

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Ir grūti pateikt, vai ir pieejams kaut kas bezmaksas, piemēram, vilkšana, jā, taču ir vislabākie vilkšanai paredzētie VPN, kas piedāvā atmaksas politiku, un šobrīd pārdošanā jūs varat paķert labākos piedāvājumus.

https://www.beencrypted.com/best-vpn-torrenting-p2p-filesharing/

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījusi Jessica Jordan (Jautājumi: 27, Atbildes: 59) Atbildēja 2017. gada 14. decembrī 16:47.

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Es nedomāju, ka, ja ir kāds ieteikums, kuru varat saņemt BEZMAKSAS, viss tiek samaksāts

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījis Mesons (Jautājumi: 27, Atbildes: 59) Atbildēts 2017. gada 5. decembrī 17:32

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Es tikko saskāros šeit un domāju, ka man vajadzētu atrisināt jūsu meklēšanu šeit. Been Es meklēju to pašu jautājumu un arī uzliku daudz jautājumu dažādās platformās, piemēram, Reddit un Yahoo Answers. Pēc šī daudz pētījumu veikšanas es atradu daudz iespēju, taču esmu diezgan eksperts, lai pārbaudītu jebkuru VPN ar Speed, DNS, Serveru un DSN Noplūdes aizsardzību..

Redditā & Quora drošības eksperti bažās tikai par VPN, kas varētu noplūst jūsu DNS un nenodrošina Kill Switch nekad nav iespēja lejupielādēt torrentus anonīmi.

Torrentēšanai ir nepieciešams VPN, kurš piedāvā:

 1. Plašs serveru klāsts
 2. DNS noplūdes aizsardzība
 3. Avārijas poga
 4. Ļauj mocīties

NordVPN & ExpressVPN ir labākā izvēle visu laiku. kā ieteicis Reddit & Quora eksperti.

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījusi Džesika Jordānija (Jautājumi: 27, Atbildes: 59) Atbildēja 2017. gada 24. novembrī plkst. 11:37.

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

P2P failu apmaiņa ar bezmaksas VPN ir kā galvassāpes, vilšanās, visu laiku skrāpējot galvu & skaļi kliedzot, tas ir apstāklis, ar kuru jūs varētu saskarties, ja īpaši mocījāt ar bezmaksas VPN. ��

Pirmkārt, lēnas savienojamības, lēna interneta ātruma lejupielādes dēļ, visbīstamākais tas nekad neslēps jūsu trafiku no ziņkārīgo acīm, kā jūs zināt…

Izmantojot VPN ar straumēm, pamatā tiek šifrēta Utorrent trafiks un tas ir neredzams no ISP, kas pat ar maksas pakalpojumiem kādu laiku nevar tikt galā, izplūstot jūsu DNS, kas paziņo par ISP. ��

Esmu izmēģinājis NordVPN, kas ir lieliski piemērots torrentu lejupielādēšanai anonīmi. Tā vietā, lai meklētu bezmaksas versiju, jūs varat gūt labumu no 78% pārdošanas, kas pašlaik darbojas. Šī ir saite: 2,75 / mēnesī Kupons NordVPN 

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījis Jasmeens (Jautājumi: 27, Atbildes: 59) Atbildēts 2017. gada 17. novembrī 12:42

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Nav neviena bezmaksas VPN, kas ļautu mocīties, vai arī to varētu piedāvāt faktiski, un jūs meklējat labāko? kā tas ir iespējams.

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījis Marks Vilsons (Jautājumi: 27, Atbildes: 59) Atbildēts 2017. gada 16. novembrī plkst. 23.57.

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Vilinošas darbības rada daudz ISP paziņojumu un rada reālus draudus jūsu tiešsaistes privātumam un drošībai. Lai atbrīvotos no šiem jautājumiem, nav pieejams tik daudz straumēšanai paredzētu VPN. Pat ir patiešām maz VPN, kas faktiski nodrošina reālu anonīmu savienojumu, lejupielādējot straumēm.

Otra lieta, kas jāpārbauda, ​​meklējot uzticamu VPN torrentu meklēšanai, ir pārbaudīt, vai tie nodrošina DNS aizsardzību & Nogalināšanas slēdzis, kas neļauj jūsu savienojumam noplūst informāciju.

Kas notika, kad VPN noplūda jūsu DNS?

Tas notika, kad jūsu VPN pakalpojumu sniedzējs nebija pareizi apstrādājis jūsu DNS pieprasījumu un noplūda jūsu DNS.

Avārijas poga: šī funkcija saglabā jūsu atzveltni ikreiz, kad tiek zaudēts savienojums starp straumju lejupielādi, un tas ātri pārtrauks interneta trafiku un gaidīs to, kad atkal satiksme atjaunos savienojumu ar VPN serveri un novērsīs informācijas noplūdi..

NordVPN & ExpressVPN ir abas funkcijas, kuras nodrošinās jums DNS aizsardzību pret noplūdi ar slēdzi.

Īkšķus augšā ja jums tas noderēs ��

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījis Trump (Jautājumi: 27, Atbildes: 59) Atbildēts 2017. gada 28. oktobrī 18:00

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Nav bezmaksas VPN atbalsta P2P. Torrentēšanas laikā ir nepieciešams spēcīgs un stabils VPN savienojums.

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījis Marks Vilsons (Jautājumi: 27, Atbildes: 59) Atbildēts 2017. gada 3. oktobrī plkst. 22:00

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

ja jūs uztrauc jūsu privātums un drošība, es neieteiktu nevienu bezmaksas VPN straumju lejupielādei, tā diskutablo jautājumu, bet mēs neatbalstām un neiesakām šeit veikt jebkādas nelikumīgas darbības,

Ļoti iesaku NordVPN Torrenting, tas ir ātrs un patiešām anonīms, tas ļaus lejupielādēt anonīmi, kā arī aizsargās, nodrošinot papildu funkciju, piemēram, Kill Switch & Aizsardzība pret DNS noplūdi, kas nekad neradīs jums reālu identitāti. bet “Tas nav bezmaksas”

NordVPN gada cenas sākas ar USD 5,75 / m

Bet šeit ir saite ar atlaidi: NordVPN 78% atlaide USD 3,29 / m

Šeit ir ekskluzīvie piedāvājumi 2017:

RankProviderPriceDiscount
1 NordVPN 3,29 USD 72% OFF
2 PureVPN  2,95 USD 64% OFF
3 ExpressVPN  8,32 USD 35% IZSLĒGTS
4 Inacy VPN  1,66 USD 86% OFF
5 Privāta piekļuve internetam  USD 3,33 52% OFF

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījis Jimmy Woki (Jautājumi: 27, Atbildes: 59) Atbildēts 2017. gada 23. maijā 18:39.

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbildeVai jūs nopietni domājat? torrenting ar bezmaksas VPN vai starpniekserveri? tas nenotiks, anonīmi nav bezmaksas VPN atbalsta torrent trafika, pat ir ļoti reti apmaksāts VPN, kas lieliski darbojas ar anonīmu torrentu. Galvenokārt puiši, kas meklē ātrāko VPN risinājumu mocīšanai, jo šī ir vissvarīgākā funkcija, kuru jūs vienmēr meklējat. VPN savienojumam vajadzētu samazināt jūsu ātrumu VPN tuneļa un šifrēšanas dēļ. Bet tam vajadzētu samazināt jūsu parasto internetu līdz 6%, bet galvenokārt VPN samazināsies par aptuveni 30 līdz 40%, kas lejupielādes laikā ir patiesi nomākta.

Šeit ir daži ātrākais un lētākais VPN Torrenting:

NordVPN:

Galvenās iezīmes

 • 550+ serveri 49 un vairāk valstīs
 • 6 vienlaicīgs savienojums
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Lejupielādēt (32,5 MB) Augšupielādēt (28,4 / MB)
 • Saņemiet 50% atlaidi COUPON (2ycyberdeal)

Ātruma testa rezultāti:

Bez VPNAr VPN
Lejuplādes ātrums 35,17 Mbps 32.51
Augšupielādes ātrums 34,05 Mbps 28.40
Šifrēšanas protokols - L2TP
Servera atrašanās vieta Savienotās Valstis Apvienotā Karaliste
Reakcijas laiks 27 ms 28 ms

ExpressVPN:

Galvenās iezīmes

 • 137+ serveri 87 valstīs
 • PPTP, L2TP, SSTP, OpenVPN TCP
 • 3 Vairāki pieteikumi - ĀTRĀKĀS LEJUPIELĀDES
 • Lejupielāde (34,5 MB) Augšupielāde (32,4 / MB)
 • 256 Šifrēšanas protokoli

Ātruma testa rezultāti:

Bez VPNAr VPN
Lejuplādes ātrums 35,17 Mbps 34.50
Augšupielādes ātrums 34,05 Mbps 32.04
Šifrēšanas protokols - L2TP
Servera atrašanās vieta Savienotās Valstis Apvienotā Karaliste
Reakcijas laiks 27 ms 26 ms

PureVPN:

Galvenās iezīmes

 • Ātri 500 serveri vairāk nekā 140 valstīs
 • PPTP, L2TP, SSTP, OpenVPN & IKEv2
 • 5 multi pieteikšanās
 • Lejupielādēt (30,4 MB) Augšupielādēt (28,5 MB)
 • 7 dienu atmaksas politika

Ātruma testa rezultāti

Bez VPNAr VPN
Lejuplādes ātrums 35,17 Mbps 30.40
Augšupielādes ātrums 34,05 Mbps 28.50
Šifrēšanas protokols - L2TP
Servera atrašanās vieta Savienotās Valstis Apvienotā Karaliste
Reakcijas laiks 27 ms 30 ms

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījis Jasims M (Jautājumi: 27, Atbildes: 59) Atbildēts 2017. gada 16. maijā 16:17

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Tā kā citi puiši neiesaka bezmaksas VPN pakalpojumus Torrenting, es to vairs neteikšu, bet precīzāku atbildi par jūsu ekonomiskajām problēmām.

Labās ziņas ir: mēs esam sazinājušies ar dažiem labākajiem VPN, lai mocītu, un lūdzam viņiem dažus ekskluzīvus piedāvājumus mūsu lasītājam.

Ar laba vēlējumiem,

Jordānija

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījis Jordānija (Jautājumi: 27, Atbildes: 59) Atbildēts 2017. gada 27. aprīlī 14:53

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Es ieteiktu jums neizmantot bezmaksas VPN pakalpojumu mocīšanai, jo tie absolūti nav uzticami. Tie ir arī lēni un ļauj trešajām personām piekļūt jūsu informācijai.

Nelietojiet paļauties uz bezmaksas VPN, tā vietā iestatiet tādu, kā apmaksāts NordVPN. Šis VPN ne tikai atvieglo straumēšanu, bet arī piedāvā ātru savienojuma ātrumu, spēcīgu šifrēšanu, drošības protokolus un P2P iespējo serverus.

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtīja Šerils (Jautājumi: 0, Atbildes: 17) Atbildēts 2017. gada 19. aprīlī 13:54

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Tunelēšana šifrēšanas procesa dēļ vienmēr ierobežos jūsu ātrumu līdz minimumam. Lai sasniegtu Torrenting datu anonimitāti un drošību, jums būs jāizslēdz daži ātrumi.

Torrenting VPN šifrē visu jūsu Torrent trafiku ar 256 bitu AES šifrēšanu (kuras atšifrēšana prasītu gandrīz 20 gadus). Tomēr jūs varat pārvietoties starp drošības protokoliem, kas ir atbildīgi par jūsu datu šifrēšanu. Ļaujiet man jums to klasificēt.

PPTP - vāja šifrēšana - ātrāks ātrums (nav ieteicams, jo tas noplūst)

L2TP / IPSec, OpenVPN, SSTP, IKEv2 / IPsec - spēcīga šifrēšana - nedaudz lēnāks ātrums (ieteicams)

Turklāt jums būs nepieciešams Torrent VPN, kas nodrošinātu Internet Kill Switch, lai novērstu datu noplūdi pēc atvienošanas.

Es iesaku jums nemeklēt bezmaksas VPN, jo jūs nezināt, kur tiek nosūtīts un vai tas vispār ir šifrēts? Parasti šādi bezmaksas VPN pārdod jūsu informāciju trešo personu reklāmdevējiem. Piemēram, tika atzīts, ka VPN aizstāvis ir analītikas uzņēmuma produkts, kurš apkopos lietotāju datus, lai to izmantotu vai pārdotu tālāk.

Tātad, ja jūs Torrenting, tad jums ir nepieciešama VPN. Lai uzzinātu vairāk par VPN, varat apmeklēt šīs vietnes emuāru.

Atzīmēts kā surogātpasts Ievietoja Torrent Lover (Jautājumi: 0, Atbildes: 33) Atbildēts 2017. gada 29. martā plkst. 12:24.

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Nē, nav bezmaksas vpn, kas paredzēts torrenting. Ir viena no tām, ko cilvēki šeit pieminēja, taču tā nav pietiekami laba lēna ātruma un DMCA paziņojumu pieņemšanas dēļ, kas nozīmē laika izšķiešanu.

Ja jūs Torrenting, tad ir nepieciešams izmantot VPN. Es personīgi ieteiktu jums izvēlēties NordVPN tā kā tas ir labākais Torrenting VPN, jo tam ir īpaši P2P serveri un visdrošākās VPN funkcijas un protokoli. Viņu P2P serveros ātrums ir liels, tāpēc jums par to nav jāuztraucas.

Jūs varat viegli iestatīt Torrent VPN:

 1. Abonēt NordVPN un izpildiet e-pastā norādītās darbības.
 2. Lejupielādējiet un instalējiet lietotni NordVPN.
 3. Izvēlieties piemērotu atrašanās vietu vai ļaujiet lietotnei izvēlēties optimālo atrašanās vietu
 4. Noklikšķiniet uz izveidot savienojumu.
 5. Baudiet Torrenting par VPN.

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījis Duane Boyd (Jautājumi: 0, Atbildes: 33) Atbildēts 2017. gada 25. martā 14:59.

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Par brīvu Torrent VPN tikai Betternet ļauj lejupielādēt torrentus, taču ātrumi ir lēni, mēģināju pāris reizes. Turklāt viņi ir skaidri paziņojuši, ka ievēros DMCA paziņojumus un piešķirs piekļuvi saviem serveriem. Tātad jūs nebūsit anonīms bezmaksas VPN, nekad neesat!

Ja vēlaties lejupielādēt torrentus, neatstājot taku aiz muguras, jums vajadzētu izvēlēties labāko VPN Torrenting. Es izmantoju NordVPN, kas man ne tikai piedāvā lielu ātrumu un joslas platumu, bet arī straumēšanai ir tādas funkcijas kā dubultā šifrēšana, P2P serveri un viedais DNS. Šajā vietnē varat meklēt arī ExpressVPN, PureVPN un citus, par kuriem varat tēma.

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījis Ricardo Rodriguez (Jautājumi: 0, Atbildes: 33) Atbildēts 2017. gada 22. martā 12:01.

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Bezmaksas VPN Torrenting ir scam. Izlasot viņu privātuma politiku, jūs redzēsit, ka tie ne tikai ir neskaidri, bet arī ļauj trešajām personām tieši piekļūt jūsu informācijai, un, instalējot šos VPN, jums ir lemts.

Es to instalēju un pēc lietošanas to noņemu. Nākamajā dienā es saņēmu sludinājumus no nekurienes. Es parasti neizvēlos nevienu pakalpojumu. Es vēlos pārtraukt lietot “bezmaksas”, un šajā pasaulē nav nekā bez maksas. Izmantojiet apmaksātu VPN pakalpojumu.

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījis Sets Fokss (jautājumi: 0, atbildes: 33), atbildēts 2017. gada 21. martā pulksten 14:12.

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Īpaši mocīšanai nav bezmaksas ieteikumu

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījis Džeisons (Jautājumi: 27, Atbildes: 59) Atbildēts 2017. gada 21. martā 13:23

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

P2P failu apmaiņa prasa milzīgu maksu par serveru joslas platumu. Tāpēc bezmaksas VPN pakalpojumi neļauj Torrenting pār viņu serveriem. Turklāt bezmaksas ne vienmēr ir bezmaksas, un jūsu informācija tiek pārdota reklāmdevējiem vai kādam, kas zina?

Īss stāsts: lai būtu anonīms, vienlaikus izmantojot bezmaksas VPN, jūs patiesībā pakļaujat sevi lielākām organizācijām, atstājiet tikai savus ISP.

Es ieteiktu jums izmantot labāko VPN Torrenting. Torrentu lejupielādei es personīgi izmantoju NordVPN, jo viņiem ir īpaši P2P serveri. Turklāt viņi izmanto Smart DNS pakalpojumu, lai straumētu Netflix bez maksas un bez ātruma izdošanas. Ko vēl jūs varētu lūgt no VPN?

Ir arī citi VPN pakalpojumi, piemēram, PureVPN, ExpressVPN, Ivacy VPN un PIA VPN, kas ļauj lejupielādēt Torrent. Ja neesat NordVPN ventilators, tad vienmēr varat izvēlēties šos uzticamos pakalpojumus.

Šeit atradu rakstu, kas saistīts ar Torrenting labākaisVPN,  ir vērts apskatīt.

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījis Trojs Rileijs (Jautājumi: 0, Atbildes: 33) Atbildēts 2017. gada 20. martā 17:42.

 • Ziņot par surogātpastu
▼ 3 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Ja jūs meklējat bezmaksas VPN, lai lejupielādētu torrentus anonīmi, tad jums nāksies saskarties ar lielām nepatikšanām, izmantojot bezmaksas VPN torrentēšanai nozīmē aicinājumu savam ISP rīkoties pret jums, lejupielādējot no bit torrent klienta..

Es piekrītu, ka daži VPN ir dārgi, bet, ja jūs vērtējat tikai VPN, pamatojoties uz cenu, un izmantojat bezmaksas VPN anonīmai mocīšanai, tad jūs darāt milzīgu kļūdu, jo bezmaksas VPN jau kontrolē izmeklēšanas aģentūras un hakerus, tas ir pilns pierādījumu slazds, kas var ļoti sāpināt jūs interneta drošības un privātuma ziņā, mēs domājam, ka tā ir vienkārša taktika slēpt interneta trafiku no ISP, taču patiesībā tas ir vienkāršs veids, kā pieķerties ISP, lejupielādējot to no torrent.

Vēl svarīgāk! Ja jūsu mērķis ir aizsargāt tīkla drošību un privātumu, tad jānovērtē drošības programmatūra, ņemot vērā tās funkcijas, drošības protokolus, šifrēšanas tuneļus un P2P, lai serveri iespējotu, jo šīs lietas VPN sniedzējam piešķir milzīgu vērtību..

Ja meklējat pieejamu cenu VPN, lai lejupielādētu torrentus anonīmi, tad NordVPN ir visuzticamākā izvēle, kas pazīstama ar spēcīgo šifrēšanu; apiet satiksmi caur šifrētu tuneli.

72% atlaide USD 3,29 mēnesī - saņemiet NordVPN tagad

PureVPN, kas pazīstams kā pasaulē ātrākais VPN sniedzējs, tam ir P2P iespējotie serveri, atbalsta straumju lejupielādi anonīmi no bitu torrentu klienta. Visos pasaules reģionos varat atbloķēt straumēšanas kanālus, piemēram, Netflix, Hulu Plus un BBC iPlayer..

64% OFF ierobežots laika piedāvājums - USD 2,95 / m

ExpressVPN, kas atzīts par labu VPN nodrošinātāju, atrodas Britu Virdžīnu salā, tas nozīmē, ka tādas valstis kā ASV, Lielbritānija, Kanāda un Austrālija nevar īstenot savus likumus. ExpressVPN ir savi serveri visās pasaules valstīs, jūs varat lejupielādēt torrentus ar ātru savienojuma ātrumu, tas ir savietojams ar visām ierīcēm.

35% atlaide ExpressVPN - saņemiet ExpressVPN tūlīt

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījis Pīters Butlers (Jautājumi: 0, Atbildes: 5) Atbildēts 2017. gada 10. martā plkst. 16:26.

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Bezmaksas VPN nekad neatrisināja problēmu, ar kuru vairums cilvēku saskārās, izmantojot straumēšanu. Torrentēšanai ir pieejams daudz starpniekserveru, taču jūs to nevarat izmantot. Nekad nelietojiet starpniekserveri, jo tas palielinās jūsu iespējas pieķerties.

Drīzāk: mocīšanai varat izmantot lētu VPN pakalpojumu sniedzēju, kas šobrīd ir pārdošanā vai ir darījumos, tā būtu labākā iespēja nokļūt uz tiem..

Ja mēs runājam par anonimitāti, tad gandrīz katrs VPN pakalpojumu sniedzējs apgalvo, ka nodrošina anonīmu savienojumu straumju lejupielādes laikā, taču fakti krasi atšķiras no tā. Ja jūsu pakalpojumu sniedzējs samazina jūsu ātrumu anonīma savienojuma dēļ? tad nav vērts to iegādāties mocīšanai. jo mocīšanai jums ir nepieciešams kaut kas spēcīgs un ātrākais mocīšanas pieredzei.

Sveicieni

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījis Džimijs (Jautājumi: 27, Atbildes: 59) Atbildēts 2017. gada 10. februārī plkst. 19:28

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Es straumju lejupielādei esmu izmantojis bezmaksas VPN, taču tie nav uzticami, jo, kad bezmaksas VPN nepiedāvā, nav P2P serveru, kas nozīmē, ka, lejupielādējot jebkuru failu, izmantojot bitu torrentus vai u torrent klienta bezmaksas VPN, ISP nevar apturēt ISP no jūsu interneta savienojuma ātrums.

Ja vēlaties lejupielādēt torrentus un nevēlaties panākt IPT, tad pirms VPN abonēšanas jums ir jāaplūko funkcijas un VPN serveri. Lai uzmācītu, ir svarīgi, lai VPN būtu P2P iespējoti serveri, drošības protokoli, spēcīgi šifrēšana un ātrs savienojuma ātrums.

Faktiski ISP tagad vismaz gadu uztur katra lietotāja datus, tāpēc ir svarīgi torrentēšanai izmantot labāko VPN, kas ir īpaši izstrādāti, lai ar pilnīgu anonimitāti šifrētu jūsu internetu starp jums un jūsu ISP..

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījis Anonīms (Jautājumi: 0, Atbildes: 1) Atbildēts 2017. gada 25. janvārī 17:22

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Tikai Betternet ļauj Torrenting savā bezmaksas VPN. Tomēr savā privātuma politikā viņi ir skaidri norādījuši, ka, ja kāds DMCA paziņojums nonāk viņu priekšā, viņi to pilnībā ievēro un dod piekļuvi tiesībaizsardzības iestādēm. Tātad, kāda jēga ir atļaut Torrenting?

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījis Džordžs Rodriks (Jautājumi: 0, Atbildes: 33) Atbildēts 2017. gada 23. janvārī pulksten 14:12.

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Bezmaksas VPN lielā mērā paļaujas uz reklāmām. Katru reizi, kad izveidojat sesiju, tajā vai nu tiek rādītas reklāmas lietotnē, vai arī tiek parādīts sludinājums, kas jums noteikti jānoskatās noteiktu laika periodu..

Tagad tas ir diezgan kaitinošs un vissliktākais - tas trešo valstu reklāmdevējiem piešķir piekļuvi savai programmatūrai, lai viņi varētu izmantot jūsu sensitīvo informāciju analītiskiem nolūkiem. Tāpēc, manuprāt, anonimitātes “labākā bezmaksas” VPN izmantošana ir mīts. Es ieteiktu jums meklēt VPN ar atlaižu piedāvājumiem.

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījis Anonīms (Jautājumi: 0, Atbildes: 33) Atbildēts 2017. gada 23. janvārī 14:07

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Neveicina nelikumīgas darbības
Šī atbilde ir pilnībā paredzēta jūsu datu zādzības un drošības apsvērumu dēļ. Mocīšana ar bezmaksas VPN pakalpojumu nekad nebūtu lieliska izvēle, jo mocīšana rada nopietnas bažas, kamēr cilvēki pieķeras un meklē efektīvāku veidu, kā no tā izjust. Tomēr ir maz VPN, kas piedāvā bezmaksas takas, kas nozīmē, ka varat izmantot 100% anonimitātes, taču bezmaksas versijā jums nevar būt pilnīga piekļuve. Es ieteiktu Cyberghost, kas nāk ar bezmaksas versiju, bet tas jums palīdzēs palikt anonīmam.

Bet bezmaksas versijā jums ir ierobežojumi, un jums nav pilnīgas kontroles; šeit ir mīnusi:
jūs nevarat izvēlēties savu vēlmju serveri
ierobežots joslas platums
atlaide 3 stundas

Es ieteiktu lētas, nevis bezmaksas versijas

Atzīmēts kā surogātpasts Iesūtījis Marks Stīvs (Jautājumi: 27, Atbildes: 59) Atbildēts 2017. gada 23. janvārī 13:25

 • Ziņot par surogātpastu
▲ 0 ▼&# 10004; Privāta atbilde

Bezmaksas VPN ir līdzīgi vairumam citu “bezmaksas” pakalpojumu, darījumu, piedāvājumu un tamlīdzīgiem. Ir vai nu brīdinājums - cerot, ka jūs pēc tam nopirksit, jaunināsit, reklamēs, vai arī kādu izvēlēto kombināciju - vai arī tā ir kāda veida labdarība. Kad vietējais sviestmaižu veikals izsniedz kuponus bezmaksas mazai sviestmaizei, tā noteikti ir maiņa, tāpat kā tad, ja sviestmaizi nopirktu tieši. Jūsu satiksme un redzamā klātbūtne veikalā, iespējams, piesaistīs citus paskatīties un varbūt pirkt pašiem. Ja sviestmaize ir laba, jūs pat varat izlaist bloku, priecīgi sarīkojot garāmgājēju par visu laiku deleģējamāko sviestmaizi, vērojot jūs ar prieku un nelielām rūpēm par jūsu veselīgumu.

Atzīmēts kā surogātpasts Ievietoja Marry Jane (Jautājumi: 27, Atbildes: 59) Atbildēja 2017. gada 22. janvārī pulksten 15:39

 • Ziņot par surogātpastu

«Atpakaļ uz iepriekšējo lapu

Lūdzu, piesakieties, lai nosūtītu jautājumus.

Lietotājvārds vai e-pasta adrese

Parole

Atceries mani

 • Iet uz WP pieteikšanās lapu
 • Reģistrēties
 • Aizmirsta parole?
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me