האלטרנטיבה הטובה ביותר לגלישה אנונימית בשנת 2019

[ware_item id=33][/ware_item]

עודכן לאחרונה 10 SEP 2019


אני מקבל את זה הרבה, אנשים תמיד מחפשים משהו שנותן להם אנונימיות אמיתית. לאחר שגוגל והפלטפורמה החברתית לא הצליחו לפתח פרטיות וביטחון למשתמש שלהם, אנשים מתוסכלים. אבל לא אכפת להם!

טור הוא האפשרות הטובה ביותר לשימוש בגלישה אנונימית, וישנן אלטרנטיבות אמינות רבות אחרות המשמשות לאותה מטרה. אבל האם הם בעצם מספקים כמה שאפשר לאבטח את החיבור שלך? בוא נגלה…

האם אתה באמת צריך אלטרנטיבה לדפדפן Tor?

נניח את זה כך, עליכם לזהות את הצרכים שלכם מלכתחילה. אנשים משתמשים בעיקר ב- Tor משתי סיבות עיקריות;

 1. גלישה אנונימית ופרטית
 2. גישה לרשת העמוקה והחשכה

כעת, אם אתם מחפשים "גלישה אנונימית", Tor תהיה הבחירה הטובה ביותר, אך העדפתי להשתמש באפשרויות חלופיות, בהן אינך צריך להתקין דפדפן אחר. כן, אתה יכול להשיג את האנונימיות שלך מבלי לפגוע במהירות האינטרנט שלך, שהיא פתטית בדפדפן כמו טור, או אתה יכול להפוך את הדפדפן הרגיל שלך (Chrome, Firefox, safari) לאבטח ופרטי יותר במאמץ מועט.

השג את האנונימיות שלך עם דפדפן רגיל:

זה ממש פשוט להשיג את הגלישה הפרטית שלך, אתה רק צריך כמה הרחבות כדי למנוע מעקב חזרה אליך. וספק VPN אמין.

מדוע הרחבות?

 • מקור UBlock: זה יעזור למנוע מעקב וחוסם את סקריפט המודעות.
 • HTTPS בכל מקום: זה יפתח רק דפי אתרים מאובטחים.
 • מחיקה אוטומטית של קובצי cookie: זה יסיר את העוגיות שאינן דרושות עוד.
 • גירית פרטיות: זה ימנע מכל האתרים לא להפעיל את סקריפט הספאם שלהם מאחור לתפוס את נתוני המשתמשים.
 • אין תסריט: זה ייתן לך גישה "לרוץ" או "לא להריץ" את התסריט של האתר הספציפי בו אתה מבקר.

דפדפן Tor כברירת מחדל מספק לך את התכונות האלו, מה שהופך את Tor למאובטח יותר. אבל יד אחרת אתה בסכנה מכיוון שהיא לא חוסמת שום וירוס, פריצת סקריפט כדי להוריד למחשב שלך.

השתמש ב- VPN אמין:

זה הדבר הכי קל להבין, בין אם אתה משתמש ב- Tor או לא. אתה צריך VPN אפילו עם Tor כדי להצפין גם תעבורת אינטרנט. טור לא מספק שום הצפנת נתונים. בנוסף, VPN עוזר להאיץ גם את הגלישה ב- Tor.

אבל אם התקנת את כל התוספים, אתה רק צריך חיבור VPN כדי להצפין את הנתונים. זה הכל…

מדוע אנשים מחליפים דפדפן טור בחלופות?

 • חיבור איטי יותר: טור מתחבר לרשת ניתוב משלו הגורמת לעיכוב בבניית החיבור.
 • גלישה מתסכלת: למרות שטור משתמש ב backend של פיירפוקס, זו עדיין חווית משתמש מתסכלת בגלל מהירות הגלישה הירודה באמת.
 • מעקב אחר ספקי שירותי אינטרנט: זהו כאב ראש נוסף, בכל פעם שאתה משתמש בדפדפן Tor אפילו לשם אנונימיות שאינה חוקית, ספקי שירותי האינטרנט יכולים בקלות לקבוע אם אתה משתמש ב- Tor.
 • נקודת מבט ביטחונית: ממסר של Tor משתמש בכדי להעביר את בקשתך דרך שכבות שונות של צמתים, מה שהופך אותה לאנונימית אך הנתונים שלך עדיין ניתנים למעקב. מכיוון שהוא אינו מספק הצפנת נתונים.

במאמר זה תמצאו את האפשרות הטובה והמתאימה ביותר ולא שירותי רשת או בצל Tor, יש סיבות רבות מאחורי חיפוש זה של אלטרנטיבות "tor", הן חוויית גלישה מתסכלת, קישוריות איטית לרשת בצל, חווית גלישה יוצאת דופן או אולי להיות חוויות גלישה איטיות.

לכל אורך הדרך; טור אחד הדפדפן המאובטח ביותר לשימוש, אך אם אנו מדברים על חוות דעת של מומחים או מומחים, הם לא ממליצים עליו, חלק מהטענה כי סוכנויות שעומדות מאחורי תוכנית זו או מה שלא יהיה, אך אינן בטוחות בנושא..

למרות זאת; במאמר זה, אנו נוביל או ננחה אתכם לשתי דרכים שונות בהן תוכלו מעדיפים לאבטח או לפרט את הגלישה שלכם ותוכנות אחרות כמו דפדפני Tor, Choice היא שלכם.!

לפני שאתה נכנס לזה אתה צריך לדעת על איך עובד דפדפן מאובטח זה ואיך הם מפרטים את ההיסטוריה שלך או עקבותיך.

האלטרנטיבות הטובות ביותר לדפדפן Tor

עד 2014, טור היה בדיוק דפדפן אנונימיות מדהים שלא אפילו לא עקב אחר המשתמשים שלו בעצמו. לרוע המזל, לאחר ש- NSA פרץ בהצלחה את פרויקט טור, הוא נותר במרכז הריגול. לאחר מכן, טור הפך למטרה של הפרות שיפוטיות רבות שהשאירו סימן שאלה גדול ליעילות הדפדפן של טור.

מאז שטור ערער את הדחף למצוא אלטרנטיבה לדפדפן Tor דובר בצורה מדהימה מכיוון שכל אדם אחר רוצה לדעת מה האלטרנטיבה הטובה ביותר לטור. כפי שכולנו יודעים שמציאת חלופה המתפקדת כמו טור זה די קשה, אך אלטרנטיבות ה- Tor המגויסות יגרמו לכם ללא טרחה..

להלן רשימה מקיפה של אלטרנטיבות דפדפני Tor הבטוחות והבדוקות עבורך, אל תהסס לבחור בכל אחת מהן ולהפוך את חווית הגלישה שלך לבלתי יסולא בפז:

1- רשת פרטית וירטואלית (VPN)

זו הדרך הטובה ביותר לאבטח את כל האינטרנט שלך במקום רק לגלוש. VPN הוא האלטרנטיבה הטובה ביותר לטור. כמובן שזה לא דפדפן, אבל זו תוכנה לשליטה באינטרנט נכנסת ויוצאת שלך ולהצפין את כל הנתונים ולאפשר קריאה לעיניים חטטניות..

בעיקרון, VPN מספק את החיבור שלך לשתי הסחות עיקריות

 • שינוי זהות: חיבור VPN החליף את ה- IP הנוכחי שלך למיקום IP אחר בכל מקום שתרצה. כך תוכלו לקבל גישה חסומה לכל אתר.
 • פרטיות & הצפנה: VPN יוצר מנהרה פרטית המוצפנת עד 256 ביט שנחשבת כפרוטוקול הצפנה בדרגה צבאית.

2- דפדפן FreeNet מאובטח

FreeNet היא בין האלטרנטיבות הטובות ביותר של Tor ומשולבת עם טכנולוגיות OpenNet ו- Darknet כאחד. תוכנת האבטחה P2P אמינה בגין ביטול החסימה של צנזורה. לחלופת Tor זו אין שרת מרכזי; לפיכך, קשה לפרוץ את המערכות שלהם אפילו אלה שאחראים על תחזוקת המערכת אינם נגישים לפרטי המשתמש.

FreeNet אוספת את הנתונים בעמיתים, וכל התוכן שהועלה מועבר לצמתים שלו. מכיוון שכל הנתונים מוצפנים לפני שהם מאוחסנים, לכן זה אולי נראה כאלטרנטיבה הטובה ביותר של טור אבל האם זה כך? הנתונים אכן מאוחסנים באופן שאי אפשר להפריע לתוקפים ולעוקבים. הנקודה המכריעה שיש לציין כאן היא שמפיקי תוכנת FreeNet אינם מסוגלים להיות שונים בסוג הנתונים המאוחסנים על ידי המשתמשים שלהם, כך שהנתונים עשויים להיות פוליטיים או רגישים מאוד..

3- דפדפן I2P כחלופה לטור

ממש כמו טור, I2P - פרויקט אינטרנט בלתי נראה - משתמש גם בטכנולוגיית DarkNet. חלופת Tor זו מצפינה נתונים בצורה שכבתית. I2P מצפין את תעבורת הרשת באמצעות מפתחות ציבוריים ופרטיים.

I2P דומה לאינטרנט באינטרנט שכן הוא בונה שכבת רשת בתוך הפעלות TCP / IP ו- UDP. כך הופך I2P למאגר אידיאלי לתעבורת רשת ולנתונים אישיים. אנו יכולים גם לומר שכל היכולות הללו הופכות את ה- I2P לחלופה ראויה לדפדפן Tor.

דפדפן Yandex

Yandex הוא בין החלופות המובילות בדפדפן Tor. דפדפן Yandex הוא מוצר של Yandex - ענקית הטק הרוסית. יש לו יכולת יוצאת דופן לשמור על נתוני המשתמש של המשתמשים מפני עיניהם הסקרניות. חלופת Tor זו יכולה גם לסרוק קבצים וכך לשמור גם לשמור על הנתונים מפני צורות שונות של תוכנות זדוניות.

מלבד כל הבטיחות, הוא מספק לנתוני המשתמש, Yandex מכילה כמה תוספים שמכוונים לפרטיות וביטחון מקוון. לדוגמה, חוסמי מודעות ותוספים ומבטלים פלאש תוספות מאבטחים את המשתמש מאתרים לא מאובטחים. כשאתה משתמש בדפדפן Yandex, אנטי-וירוס מובנה Kaspersky סורק להורדות גם לצורך אבטחה..

חלופת Tor זו תואמת ל- Windows 7 ולגרסאותיה המאוחרות יותר. זה פועל גם על Linux ו- Mac OS X. דפדפן Yandex הוא בחינם וניתן להוריד אותו בקלות מאתר האינטרנט שלו.

5 - דפדפן מוצפן של IprediaOS

iPrediaOS הוא מערכת הפעלה מבוססת לינוקס, והיא אחת החלופות הדפדפניות האפשריות של Tor. אלטרנטיבה זו של Tor תכננה שירותי הצפנה המגנים על המשתמשים שלה מפני עוקבים ותוקפים. הדבר נעשה על ידי הצפנת תעבורת הרשת ובכך הופך אותה לחלופה בטוחה ודפדפן Tor.

6 - דפדפן מאובטח של גלובוס

גלובוס היא אלטרנטיבה לדפדפן Tor בתשלום המציעה גם גרסת ניסיון בחינם למשך 5 ימים. אלטרנטיבה זו של דפדפן ה- tor מספקת למשתמשים אנונימיות פרטית ואבטחה מקוונת. זה גם משתמש ברשת VPN כדי להפנות מחדש את התעבורה באינטרנט. המשמעות היא שגם אם מישהו ירצה לאתר אותך, הוא בסופו של דבר ימצא את שרתי הגלובוס במקום.

אלטרנטיבה זו מאפשרת למשתמשים לבחור את המיקום ממנו רוצים להופיע באופן מקוון. לדוגמה, אתה יכול להגדיר את המיקום שלך באנגליה כשאתה יושב בשקט בגרמניה ומעניק לעוקבים שלך תפיסת שווא. רשת Tor משמשת על ידי גלובוס כדי לבטל חסימת אתרים שונים וגם להגנה מפני תוכנות זדוניות. כתוצאה מכך תוכלו לגשת לאתרי טור ללא טור אלא באמצעות גלובוס! חלופת Tor זו עובדת היטב עם כל מערכות ההפעלה הגדולות.

7 - גלישה אנונימית ב- Whonix

Whonix להיות אחת החלופות לדפדפני Tor הוא מסוג מערכת הפעלה שמשטה את דעתם של כל פריק אבטחה שרוצה ליהנות גם אנונימיות באינטרנט. תוכנית האבטחה של Whonix מבוססת על טור והיא פועלת היטב על מערכת ההפעלה לינוקס. חלופת Tor זו פועלת בבידוד שמשמעותה שכל דבר שנתן לא יביא לחשיפת כתובת ה- IP של Netizen באינטרנט.

אפילו ה- DNS או התוכנה הזדונית הופכים חסרי תועלת אם Netizen העסיק את Whonix מכיוון שהם לא יוכלו לדלוף את המיקום או המידע האישי של אותו Netizen הספציפי. לתוכנת Whonix שני חלקים עיקריים. ראשית, יש לנו את ה- Whonix-Gateway שכפי שהשם מרמז הוא שער הפועל רק על טור. ואז החלק השני הוא Whonix-WorkStation הפועל ברשת מבודדת. עם זאת, רק חיבורים שנעשו ב- Tor יכולים לעבור ברשת המבודדת.

Whonix היא אותה אלטרנטיבה של טור שכאשר משתמשים בה נכון יכולה להוות תחליף יעיל לטור.

8 - דרקון הקרח של קומודו

דפדפן ה- Comodo Dragon Dragon הוא כי אלטרנטיבה לדפדפן Tor מחזיקה גם בתכונות פרטיות. זו תוכנת אבטחה שהדפדפן שלה מבוסס על FireFox. לקומודו דרקון הקרח יש תכונות שהופכות אותו לאחת החלופות המאובטחות ביותר של טור. הוא מציע גם שירות DNS בטוח המסייע להאיץ את פעילויות הדפדפן של Netizen. האלטרנטיבה הזו לדפדפן Tor זמינה, למרבה המזל, בחינם.

9 - נתק את הדפדפן

ניתוק הוא בין האלטרנטיבות של דפדפני Tor המסוגלות לנתק את המשתמשים מהאתרים הידועים כמעקב אחר Netizens. זה מעקב אחר אתרים או חברות באינטרנט שעוקבים אחר Netizens ואז הוא שואל אותך אם תרצה לחסום אותם. חלופת Tor זו מציעה גם מגוון עצום של חווית גלישה.

ניתוק מאפשר למשתמשים ב- iOS, Windows ו- Android לחפש ומכאן לגלוש בצורה מאובטחת. עם זאת, תוכנה זו איננה כלי הפרטיות והביטחון האידיאלי והבלעדי או אלטרנטיבה ללא רבב לטור. אלטרנטיבה זו של טור היא, עם זאת, תוסף אפקטיבי והיא עולה 5 $ לחודש או תמורת 50 $ תוכלו לקבל את המנוי לשנה אחת..

10 - מערכת ההפעלה של הסאבגרף כתחליף Tor

מערכת ההפעלה Subgraph היא אחת החלופות של דפדפן Tor המשתמשת בטכנולוגיית Tor. מערכת ההפעלה Subgrafer תוכנה ייעודית לפרטיות וידידותיות למשתמש. יש לו ממשק כזה שנועד למזער את אי הנוחות ולכן מערכות ההפעלה של Subgraph הן די קשות למעקב ולפצח גם כן.

חלופת Tor זו משתמשת בשכבות כדי לבדוק את רמת הבטיחות של התקנות התוכנה למחשב שלך. קיימות גם שכבות הגנה כמו חומת אש, גרעין מוקשה ומטא-פרוקסי.

11 - פרייפטו

Freepto נמנה עם כלי הפרטיות המקוון המועדף על מרבית Netizens, וזה ללא ספק אלטרנטיבה לדפדפן Tor אמין. אנונימיות מקוונת היא תכונה שיש לפריפטו מומחיות בה. אלטרנטיבה זו של Tor היא תוכנה ניידת מכיוון שהיא יכולה לפעול בכל מחשב לאחר שמירתם במקלדת USB. כתוצאה מכך, לא תצטרך להתקין אותו שוב ושוב לאן שאתה הולך.

לחלופת Tor זו יש תוכנה כמו Tor והיא פועלת במערכת ההפעלה לינוקס. Freepto שומר ומצפין את כל הנתונים שנאספו בדיסק. זו הסיבה לכך שזהותם של משתמשי Freepto נותרה בטוחה ובטוחה מעיניהם המסקרנות של האקרים ועוקבים. בשל תכונות אלה, Freepto נחשבת לאחת החלופות הטובות ביותר לדפדפני Tor.

12- בלוק peer

Peerblock הוא פיתרון ראוי לחסימת אנשים ותוכניות מסוימים לאתר אתכם. זוהי אחת מאותן אלטרנטיבות של דפדפני Tor המונעות מכל תקשורת ב- Java לעקוב אחריך או לעקוב אחריו. זה גם עוזר לך לשלוט באנשים שאתה מתחבר איתם או לקיים אינטראקציה באינטרנט.

בשל התכונות החריגות של Peerblock, תוכניות ואנשים שונים אינם מסוגלים להתחקות או אפילו לחדור למערכת שלך. עם זאת, אותן השלכות מתרחשות איתך שאתה אפילו לא יכול לחדור למערכת של אף משתמש אחר. עם זאת, עליכם להיות זהירים מכיוון ש- Peerblock אינו מסוגל למנוע מכל העקבים לעקוב אחריכם. לפיכך אתה זקוק לתוכנה אחרת שתשלים את חלופת Tor זו. החלק הטוב ביותר הוא ש- Peerblock חופשי בשוק.

13- LPS - אבטחה ניידת קלת משקל

אבטחה ניידת קלת משקל - LPS - היא תוכנה מבוססת לינוקס. חלופת Tor זו היא מערכת הפעלה הדורשת אתחול מתשתית זיכרון חיצונית. LPS אינו מתחבר או מתקשר לשרתים חיצוניים המועדים למעקב. זו הסיבה מדוע ניתן לראות ב- LPS כאלטרנטיבה מעולה של טור.

14 - טוקס

מבין כל האלטרנטיבות של טור, Tox היא אופציה המועדפת על ידי אוהדי אפליקציית ההודעות המאובטחות. טוקס הוא היעד למי שרוצה ששירותי התקשורת שלהם מוצפנים. הוא מספק שירותים כגון דואר בהודעות מוצפנות, צ'אט, ורבים אחרים. טוקס מספקת גם שירותי ועידת וידאו מאובטחים.

15 - אפוס

כפי שהשם מרמז, אלטרנטיבית זו של טור היא אפית. Epic הוא דפדפן מונחה פרטיות ואבטחה ובעל יכולת לחסום מודעות ותסריטים שנמצאים תמיד בדרכים לאתר את המשתמשים שלה. התוכנה של חלופת Tor זו בנויה על קוד המקור של Chromium.

Epic יכול גם להשבית את מטמון ה- DNS והמילוי האוטומטי המקוון ובכך למנוע מגישה של צדדים שלישיים להיות נגישים לעוגיות. תוכנה זו היא אלטרנטיבה מורכבת מטעם Tor שכן היא שילוב של Tor, Chrome ו- FireFox.

16- ג'ונדו Live-CD

JonDo היא אלטרנטיבה נוספת לדפדפן Tor שתוכל להשתמש בה עבור מערכת הפעלה מבוססת לינוקס. מערכת ההפעלה GNU הידועה היא בסיס לחלופת Tor זו. JonDo Live מגיע עם כמה תוכנות המותקנות מראש כמו Thunderbird, Pidgin ו- Tor Browser, שלא כמו תוכנות אחרות..

17- זנבות

זנבות מדורגים בין החלופות המובילות בדפדפן Tor בשל הייחודיות שלה. ל- Tails מערכת מורכבת וזו הסיבה שהיא הכי בטוחה וייחודית מכל האלטרנטיבות של טור.

התכונה הראשונה שמוסיפה את הייחודיות של Tails היא שמדובר במערכת הפעלה חיה ניתנת לאתחול מכל USB, DVD או דיסק קשיח..

התכונה השנייה היא שיש לה מערכת הפעלה מבוססת לינוקס הכוללת מספר תוכניות מובנות. תוכניות אלה מגבירות את היעילות של Tails ביחס לאבטחה ואנונימיות. מערכת ההפעלה Tails כוללת גם לקוח דוא"ל ולקוח צ'אט מיידי שהופך את הגלישה באינטרנט לבטוחה ומהירה יותר.

התכונה השלישית נוגעת לעבודה היעילה של Tails, כלומר היא משתמשת ברשת Tor המספקת גם תכונות אבטחה אחרות לזנבות. לכן לא יהיה צורך לומר שזנבות הם חלופת טור טובה בהרבה.

בעזרת Tails תוכלו למחוק גם את השביל הדיגיטלי שלכם. הסיבה לכך היא שכאשר מפליקים את הדיסק הקשיח או כונן ה- USB לא נותרים עדויות לפעילותך במערכת. לפיכך, זנבות מבטיחים אנונימיות מלאה ואינך צריך לדאוג לנתונים שלך גם אם היית משתמש ברשת ציבורית או במחשב של חבר. הכל נעלם מהמערכת ברגע שאתה מוציא את הדיסק המכיל את מערכת ההפעלה מכיוון שהמערכת שבה השתמשת לא הייתה תלויה במערכת ההפעלה המותקנת ב- USB, כך שהיא חוזרת למערכת ההפעלה הרגילה שלה.

יתר על כן, Tails משתמש רק ב- RAM, לכן לאחר אתחול מחדש אף אחד מהמידע שלך לא נותר נשמר במחשב. כך מערכת ההפעלה הופכת לאוסף של כל הנתונים הדרושים לך כתוצאה מכך היא מהווה פיתרון אידיאלי לטיפול במידע הרגיש ובכל המסמכים היקרים..

18 - פסיפון

האלטרנטיבה הטובה ביותר לגלישה אנונימית בשנת 2019

פסיפון הוא הכלי בחינם וקוד פתוח שיכול לעבוד ביעילות עבור האנשים שמוצאים אלטרנטיבה לטור. פסיפון משתמש בטכניקות של טכנולוגיות VPN ו- SSH כך שהוא יכול לספק גישה לאינטרנט פתוח באזורים המגבילים..

זה מטשטש את כתובת ה- IP של משתמש ומספק אנטי צנזורה. זהו מקור חינמי אך הוא מציע גם גרסת מקצוען, עם זאת, יש לו אפליקציות בחינם עבור אנדרואיד ו- iOS. דבר קצת מאכזב הוא שיש לו רוחב פס מוגבל של 2 מגהביט לשנייה עבור משתמשי הגרסאות החינמיות. עם זאת, המהירות המרבית שהם מספקים היא 5 מגהביט לשנייה כולל כל תוכניות הפרמיה של פסיפון.

אלטרנטיבה זו של טור יכולה לספק לך את הביטחון מפני זהויות מרושלות כמו סוכנויות ממשלתיות, ספקי שירותי אינטרנט וצדדים שלישיים אחרים.

דפדפן מאובטח כמו טור:

דפדפן מאובטח כמו TOR תמיד פותח ובונה את החיבור עם שרתים וירטואליים משלו, הגורם לתעבורת הניתוב שלך להיעלם מספק שירותי האינטרנט שלך כמו גם מסוכנויות מעקב אחרות..

הדבר הטוב ביותר שהם עושים! הם לא מאחסנים את העוגיות שלך או מידע אחר שדפדפן אחר מדליף בקלות, כאן תוכל לבדוק מה הדפדפן שלך מדליף. הם גם מגנים מפני הזרקת תוכנות זדוניות וגם מונעים טביעות רגליים לגלות. בואו נבדק מהיר, כרגע אני משתמש ב- Mac Book Pro ונמצא איפשהו בארצות הברית, אז בואו נסתכל.

טור-אלטרנטיבות

ה- FBI הצליח לחשוף כ -30 מיליון טור באמצעות מבצע טורפדו. אחד מפתחי ה- Tor, מאט אדמן, התקשר על ידי ה- FBI בכדי להביא אותו לאחר הפעולה, לא כדאי להשתמש ב- Tor עד אלא אם כן תרצו להעסיק את טור לשם פשוט הגברת הפרטיות והביטחון שלכם יחד עם VPN.

רשת וירטואלית פרטית - VPN - תכפיל גם את פעולת האינטרנט שלך ואת השימוש ב- Tor. זה יספק לך כתובת IP משותפת כך שלא ניתן לאתר את ה- IP שלך. מכאן שמרגיע אנונימיות גם אם טור שוב נפגע.

למרות שהשירותים המוצעים על ידי טור הם יוצאי דופן ולכן מרבית החלופות של Tor לא יגיעו לשם בקרוב. אך אנו רוצים גם שתחקרו את חלופות ה- Tor גם במקרה שלא תרצו להשתמש בדפדפן Tor לאחר שתלמדו על הפשרה ביעילותו..

האם TOR אינו חוקי לשימוש?

זה ויכוח ממושך בשאלה אם זה לא חוקי או חוקי לשימוש. בממצאיי לא מצאתי שום דבר שמצביע על כך ששימוש בדפדפן TOR אינו חוקי!

הדברים שמשפיעים על טור עצמו הם הבעיה. טור פותח את כל הדלתות הניתנות לפתיחה במשרד של היטמן, סמים, פורנוגרפיה ושווקים רבים ובלתי חוקיים שאסורים או חסומים על ידי הדפדפן הרגיל. ובכל זאת, זה לא הופך את טור לחוקי.

האם TOR דפדפן בטוח לשימוש?

Torself הוא הדפדפן הבטוח ביותר, אך הוא לא יגן עליך מפני אתר זדוני. יש הרבה אנשים שמתלוננים על חווית הגלישה האטית, אבל לדעתי הם מניחים להאט את חיבור האינטרנט שלך בגלל הצפנה.

TOR מספק את החיבור האנונימי ביותר ללא כל תוספות מעקב כמו, עקבות, WebTRC ותוספות, מה שגורם לך להיות בטוחים יותר לחשוב על זה.

אך מכיוון שהוא לא מספק שום הרחבה שתעקוב אחריכם, היא לא תגן עליכם מהאתרים הזדוניים. מומלץ מאוד להשתמש בסוג כזה של תוכנת אנטי-וירוס לשם כך.

סיכום

הפשרה של שירותי טור הגיעה לזעזוע גדול למשתמשים המהימנים שלה. רבים ממשתמשי ה- Tor נמנעו משימוש בשירותיו. וכעת הם מחפשים אלטרנטיבה המתאימה ביותר לנעליו של טור. לכן פיצחנו את השוט ואספנו עבורכם את 17 החלופות הטובות ביותר לדפדפני טור.

חלופות דפדפן ה- Tor שהוזכרו לעיל הן בין החלופות החריגות ביותר. זה יעזור לך למצוא את אחד המתאים לך ביותר. התרחקות מדפדפנים נפוצים ושימוש באחת החלופות הטובות ביותר לדפדפני Tor יכול לעזור לך לגלוש באינטרנט במהירות ובבטיחות..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me