4 אלטרנטיבות Whatsapp לשמירה על פרטיותך

[ware_item id=33][/ware_item]

פרטיות היא עניין גדול עבור משתמשי האינטרנט וכל מה שהוא מספק לנו. יהי זה הודעות שנשלחות לחברים או תמונות של הדברים הכי טיפשים שאנשים נתקלים בהם בכל יום. לחצן 'שלח' נפגע וההודעה נשמרת בשרת ואז מועברת כפי שהיא למקלט בהודעות טקסט ותמונות רגילות שניתן לפרוץ במעבר על ידי האקרים או סנופרים, כדי להתגבר על נושאים כאלה WhatsApp הציג מקצה לקצה. הצפנה באפליקציה שלה. עם זאת WhatsApp אינה האפשרות היחידה! יש שפע של חלופות אחרות ב- WhatApp הזמינות באינטרנט, אך הן הנכונות?


שיטת ההצפנה מקצה לקצה מאבטחת את ההודעות בזמן שבין שליחת וקבלת ההודעה. בזמן שההודעות מאוחסנות במחשב, הן אינן נגישות לשרת. זו הדרך הבטוחה ביותר לשליחת הודעות, אך עדיין, אם אנשים לא מרגישים בנוח עם WhatsApp או רוצים לנסות משהו אחר מזה, יש גם אפשרויות אחרות שם בחוץ.

נצרים 

יש לה מערכת העברת הרס עצמית כמו סנאפצ'ט אך בשונה ממנה, היא מאפשרת לשולח להגדיר טיימר שנע בין מספר שניות ליותר מחמישה ימים. הטיימר שנגמר ימחק את ההודעה מקצה המקלט.

אלטרנטיבה whatsapp

הוא מציע קידוד RSA של 4,096 סיביות שהוא פרוטוקול מאובטח במיוחד. זה גם מחק את המטא נתונים מההודעות כמו מיקום, תאריך, יום, זמן ומידע על המכשיר. יתר על כן, מגרסת ההודעות היא תכונה מתקדמת ביותר המסלקת את האפשרות לשחזור על ידי כל האקר.

ההודעות ב- Wickr יכולות להכיל טקסטים רגילים, תמונות, וידאו, שמע, קבצים מצורפים והיא כוללת גם שילוב נוח עם DropBox, כונן גוגל וכו '. למשתמשים לא צריך להיות מספר או כתובת דוא"ל כדי ליצור חשבון ב- Wickr.

הורד את Wickr ב-: iOS | אנדרואיד

אות

זוהי אפליקציה פשוטה המשמשת לשליחת הודעות הכוללות כל מיני קובץ. נדרש מספר להרשמה והטקסטים טובים לביצוע. איתות מאפשר למשתמשים לבצע שיחות צלולות לאנשים המתגוררים בעיירות או באוקיינוסים ללא עלות, עם אבטחה גבוהה, ללא יוצא מן הכלל שאיש ישמע שיחות של מישהו.

אפליקציית העברת הודעות איתות - -

יוצרי Signal, Open Whisper Systems, אין גישה להודעות או לשיחות שנשלחו או התקבלו מה שהופך אותה לאבטחה לחלוטין. השרתים אינם ניגשים לתקשורת שלך ואף פעם לא אוגרים אף אחד מהנתונים כך שהם לא יכולים למסור טקסטים או שיחות של לקוחותיהם.

הורד ב: iOS | אנדרואיד

תרימה

אפליקציה זו אינה מצריכה קישור למספרי טלפון או כתובות דוא"ל. כמו Whatsapp, Threema מאפשרת למשתמשים שלה לשלוח את מיקומם על ידי שליחת סמן גיאוגרפי לנמען והם יכולים להקיש עליו ולפתוח את המיקום על גבי מפה. ההודעות ב- Threema הן די מהירות. הצפנה מקצה לקצה

Threema מספק הצפנה אמיתית מקצה לקצה ממש כמו Whatsapp. Threema משתמש בקריפטוגרפיה של עקומת אליפטית, שהיא הצפנת RSA של 2048 סיביות. תכונה נהדרת נוספת שמציעה Threema היא אינדיקטור צבעוני לאדם ששולח את ההודעות.

אם אתה מוסיף איש קשר על ידי הזנת שם המשתמש שלו, לאותו איש קשר תהיה רמת אימות אדומה. אם זה מסתנכרן עם אנשי הקשר שלך, הם יקבלו אימות כתום. תצטרך להחליף איתם מפתחות על ידי סריקת קוד ה- QR במכשיר שלהם כדי להגיע לרמת האימות הירוקה.

החיסרון של Threema הוא שזה לא בחינם אבל זה רק עולה 2.99 דולר ללא דמי מנוי.

הורד ב: iOS | אנדרואיד

מברק

הטלגרם מגדיר טיימר להודעה שלך להרס עצמי, כמו וויקר, למחוק אותו מהמכשיר הקולט, אך זה לא חובה. קבוצת טלגרם היא ארגון ללא מטרות רווח הניתן בחינם למודעות והאפליקציה לא עולה כלום. המברק מספק גם את היכולת לשלוח הודעות משולחן העבודה.

אלטרנטיבה whatsapp

ההצפנה מבוססת על קידוד AES סימטרי של 256 סיביות, קידוד RSA של 2048 סיביות, ו- Diffie – Hellman מאבטחת החלפת מפתחות. שיטת ההצפנה נוצרה במיוחד עבור פרויקט זה והיא קוד פתוח.

טלגרם מציעה "צ'אטים סודיים" המשתמשים בהצפנה מלאה מקצה לקצה, אינם מאוחסנים בשרתי הטלגרם והרס עצמי לאחר זמן מוגדר..

הורד ב: iOS | אנדרואיד

סיכום

הארגונים שמאחורי אפליקציות אלה מחויבים לפרטיות ומאפשרים למשתמשים לשלוט באופן מלא על מי שרואה את ההודעות שלהם. יישומים אלה מהווים אלטרנטיבה נהדרת עבור אנשים שרוצים להחליף WhatsApp ולנסות משהו חדש אך גם לא לדאוג לפרטיות המידע.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me