6 החלופות הטובות ביותר לשימוש במפרץ הפיראטים לשימוש עכשיו

[ware_item id=33][/ware_item]

מפרץ הפיראטים הוא כמו סיקור. זהו האתרים הפופולריים ביותר לשיתוף קבצים בעולם המאפשרים להוריד סרטים, מוסיקה, משחקים, אפליקציה ועוד. זהו אתר ידוע ומפורסם אשר די קל לשימוש, נושא קהילה פעילה ויש בו מיליארדי סיקור באינדקס.


האם מפרץ הפיראטים הוסר?

חלופות למפרץ הפיראטים

עם זאת, למרבה הצער, האתר יורד לעיתים קרובות מאוד די הרבה זמן. האתר מתמודד עם השבתה בגלל מספר סיבות לא ידועות. זה קורה לפעמים גם בגלל בעיות טכניות וגם לפעמים בגלל בעיות משפטיות. כמו כן, עקב הגברת הלחץ המשפטי, פיראט ביי ייחסם על ידי ספקי שירותים שונים בכל רחבי העולם.

אם אתה גם מתמודד עם אותם סוגיות עם מפרץ הפיראטים, אז מומלץ ללכת איתם האלטרנטיבות של פיראט ביי. אלטרנטיבות אלה בוודאי יעזרו לכם להתגבר, ותוכלו ליהנות מאותן תכונות שמוצעות במפרץ הפיראטים.

חלופות למפרץ הפיראטים עובדות בשנת 2018

רשימנו את מספר האלטרנטיבות של מפרץ הפיראטים, והם כדלקמן:

1 - RARBG:

זהו אתר טורנט שהוקם בשנת 2008. RARBG מספק קבצי סיקור שונים וקישורי מגנט המאפשרים שיתוף קבצים עמיתים לעמית שמשתמש בפרוטוקול BitTorrent. לאתר RARBG יש אחד מממשקי המשתמש הנראים הכי טובים. יתר על כן, באתר זה, מרבית הסרטים ותכניות הטלוויזיה מגיעים עם תמונות ממוזערות, והתצוגה המקדימה הופכת את האתר לשקט לניווט. המקום זכה לפופולריות רבה כל כך שהוא נחסם בבריטניה בתחילת השנה.

זו חבילה שלמה למשתמשים שלה. הוא מציע סרטונים ברזולוציה גבוהה לממשק ידידותי למשתמש, אשר הופך את התוכן הרצוי לנגיש לחיפוש. החיסרון הוא שאולי תמצאו אותו מוגבל באזורים רבים בעולם, אך תוכלו גם לפתוח אותו על ידי ביצוע ההוראות.

זוהי אחת האלטרנטיבות הטובות ביותר של מפרץ הפיראטים בזכות התהילה והפופולריות הרבות שלה, אוסף עצום של טורפים זמינים וחוויה מקוונת מעולה שמעוררת השראה ומושכת את המשתמשים הרבה.

2 - YTS:

ה- YTS הוא האתר המקורי YTS או YIFY. עם זאת, מדובר בהעתק מעולה ומעולה. האתר קיבל את מקומו לאחר פטירתו של האתר המקורי של YTS ו- YIFY. בגלל הסגנון הייחודי של מראה האתר, הוא זכה להכרה ופופולריות רבה.

YTS הוא מקור נהדר בו תוכלו לצפות בקלות בסרטונים באיכות גבוהה של 720p, 1080 ו- 3D. העובדה המדהימה ביותר באתר זה היא שאתה יכול להוריד את הקובץ בגודל הקטן ביותר שלו במהירות אינטרנט רגילה.

3 - 1337X:

האתר הושק בשנת 2007. יש בו קבוצה ייעודית של משתמשים אשר כל הזמן מעודכנת אותו.

זהו עוד מנוע חיפוש לסיקור שהשיק לאחרונה את עיצוב האתר החדש שלו ומשפר את התעבורה והתהילה שלו על בסיס קבוע. למרות שהוא מתמודד עם בעיות מסוימות במיוחד כאשר חלק ממנועי החיפוש חוסמים את האינדקסים שלהם, הוא תמיד זוכה באתגרים כאלה ומספק את המשתמשים בו.

4 - טורנטז 2:

Torrentz2 הוא שיבוט או המתנה עבור אתר Torrentz.eu האמיתי. מנוע החיפוש המטא פותח את העובדה שהאתר אינו מקושר או קשור לטורנץ האמיתי. זה ממקם את עצמו כגרסה חדשה וטובה יותר שמחפשת למעלה מ- 60 אתרי סיקור.

יתר על כן, הוא משלב את התוצאות של המון מנועי חיפוש וטוען לאינדקס 61,109,787 טורנטים ב- 80 תחומים.

5 - LimeTorrents:

לאחר מותם של ExtraTorrents ו- KickassTorrents, LimeTorrents צובר פופולריות והכרה. מלבד שני אתרים אלה ישנם כמה אתרים אחרים הכוללים ספרייה עצומה של תוכן מקוון ומורכב מקישורי סיקור מאומתים. לפני מספר חודשים הפעילו האתר גם את טורנירי המטמון של הטורנט המשמשים מספר מנועי חיפוש אחרים.

בדף האתר מוצג דף בית חדש ונקי יותר המציג בבירור את סרגל החיפוש ועוד שלל אפשרויות אחרות. יתרה מזאת, מדי יום מועברים טורנירים חדשים באתר זה. היא כוללת ספרייה רחבה הכוללת בתוכניות טלוויזיה רבות, משחקים, סרטים, מוזיקה ואנימה. כל התכונות הללו הופכות את LimeTorrents למתחרה בריא וגדול בשוק.

6 - iDope:

זהו עוד חלופה טובה ביותר למפרץ הפיראטים שהושק בשנת 2016. באתר זה, מדד הטורנט זוכה לגידול בהתמדה במספר הקהל שלו בשנים האחרונות. גישה למונית iDope גם באינטרנט כהה. יתר על כן, הוא מגיע גם בתוסף Chrome ואפליקציית אנדרואיד.

החוויה הכוללת ב- iDope די טובה - לא טונות של אפשרויות מוצפות על פני מסך השטף שלך. די קל להעתיק את כתובת האתר של המגנט בהשוואה לאתרים אחרים. ב- iDope, האפשרות מוצגת בנפרד ובאופן ברור אחרת היא רק כפתור קטן שקשה מאוד למצוא אותו.

יש הרבה יותר חלופות של פיראט ביי אבל לא כולם מספקים שירות מצוין למשתמשים. עליכם להיות ערניים בקבלת ההחלטה הנכונה תוך בחירת האלטרנטיבה של פיראט ביי לפי הצורך והרצון שלכם.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me