החלופות הטובות ביותר ל NYAA לצפייה באנימה ברשת

[ware_item id=33][/ware_item]

נפילת אתר סיקור האנימה הפופולרי NYAA היוותה הלם לאוהבי האנימה והנטאי בכל רחבי העולם. לאחר שפתח במאבק קשה של 7 שנים נגד טרולי זכויות היוצרים היפניות, הורד ה- NYAA האגדי ב -1 במאי 2017. בינתיים גילינו שהדחף של אלטרנטיבות של ניו יורק ספייק במיוחד כדי להקל על חוסר האונים של אוהבי האנימה, היום אנו נחשוף את החלופות הטובות ביותר ב- NYAA. אלטרנטיבות NYAA אלו יגישו לכם מופעי אנימה איכותיים לבילוי שלכם.


החלופות הטובות ביותר ב- NYAA

יתר על כן, אם יש לך בעיות הנוגעות לפרטיות המקוונת שלך, עליך להעסיק את אחד ה- VPN הטובים ביותר לטורנינג.

מאמר מומלץ: VPN טורנט: מדוע VPN הוא צורך עבור משתמשי טורנט?

מתי יהיה ניו יורק?

NYAA היה מרכז הזרם המרכזי של BitTorrent לבידור בדרום מזרח אסיה. רבים ממשתמשי האתר נועדו להפרת זכויות יוצרים בשנת 2011. בתחילת ספטמבר 2014 האתר הפך למטרה של התקפת DDoS משמעותית. ניו יורק הושבתה ללא שום הצהרה רשמית שאליה הודיעו מאוחר יותר מנהלי האתר באמצעות IRC כי הבעלים האלמוני של חברת NYAA הוריד את האתר בהתנדבות..

אז אם תנסו לגשת ל- NYAA.se כעת, תקבלו את ההודעה הבאה:

החלופות הטובות ביותר ב- NYAA

מאז נפילת NYAA, אוהבי אנימה בכל רחבי העולם מפציצים את הפורומים בפוסטים ובמדיה החברתית על תחיית ניו יורק. רישומי WHOIS של תחומי NYAA, כולל NYAA.eu, NYAA.se, ותחומים שונים אחרים מציינים שהם מבוטלים. לפיכך, קשה לחזות את משך ההשעיה המדויק של NYAA.

החלופות הטובות ביותר ב- NYAA

החלופות הטובות ביותר ב- NYAA

החלופות הטובות ביותר המתקדמות ב- NYAA ישרתו אותך עם אנימה מהסוג הגבוה ביותר. לפיכך, אלטרנטיבות אלה יוודאו שתמשיכו לקבל בידור איכותי עד ש- NYAA יחזור לתחייה. החלופות הטובות ביותר ב- NYAA כוללות:

 1. אנירה החלופות הטובות ביותר ב- NYAA

AniRena Torrent הוא אתר שמכיל תוכן אסייתי / יפני. זה ידוע כשכפול של סיקור האנימה המפורסם של NYAA. אלטרנטיבה זו של NYAA מאפשרת למשתמשים לנווט באתר בקלות על ידי יישור אופקי של כרטיסיות מדיה בדף הבית.

AniRena היא כיום מארחת של 14, 360 טורנטים ו 6,354 מעלה והיא נוטה לגדול יותר. המשתמשים מקבלים מידע על מצבם הנוכחי דרך האתר לגבי הנתונים שהועברו אליהם. AniRena מאמינה בשקיפות וגם בשמירה על אמונים למשתמשים שלה.

 1. AniSearch.ru

  החלופות הטובות ביותר ב- NYAA

האלטרנטיבה הפופולרית של ניו יורק היא "AniSearch.ru מארחת טורנירי אנימה ללא הגבלה כולל נארוטו, Youjo Senki - Saga of Tanya The Evil, Natsume Yuujinchou Roku, ועוד ועוד. AniSearch.ru מציע גישה לטורנטים אלה באמצעות נגיעה אחת.

AniSearch.ru פועלת מאז 2012 והיא נחשבת אמינה ומבוקשת בקרב חובבי האנימה והנטאי. סרטוני האנימה הפופולריים זמינים גם ב- AniSearch.ru באיכות HD (באיכות גבוהה) כדי לא לאכזב את המשתמשים.

 1. סובלים נוראיים החלופות הטובות ביותר ב- NYAA

ברגע שהושעה NYAA, Horrible Subs היה בין האתרים הראשונים שהעלו באופן בולט. מכיוון ש- Horrible Subs בנוי סביב קישורי מגנט במהירות גבוהה, כך שהוא נחשב כבחירה המובילה ביותר עבור חלופה NYAA על ידי משתמשי סיקור NYAA.

Horrible Subs היא האלטרנטיבה המקובלת ביותר ב- NYAA מכיוון שהיא הייתה מתחרה חזקה של NYAA עם בסיס קוראים יומי של כמיליון ודירוג Alexa של 2,797. הוא מציע ספרייה מסווגת של מדיות דומות כמו NYAA.se. יתר על כן, ל- Horrible Subs יש ממשק מושך. בהיותו אתר ידידותי למשתמש, הוא מאפשר למשתמשים להוריד את תוכן האנימה העדכני ביותר ללא כל מכשולים.

 1. אנימה טושו החלופות הטובות ביותר ב- NYAA

ניתן לראות באנימה טושו ככפול מדויק של סיקור האנימה של NYAA. זה בעקבות עיצוב וניווט זהים, כמו גם תוכן המדיה, דומה לאתר NYAA. אלטרנטיבה זו של ניו יורק היא לגמרי בחינם. הוא מציע שירות אוטומטי בו הוא מארח שירותי Usenet ו- DDL.

העלאת תוכן מדיה ב- Anime Tosho נמשכת בדרך כלל מספר דקות מכיוון שהיא מעלה במהירות. אתר זה טוען כי כמה דקות נצרכות על ידי כ -300 מגה-בתים של קובץ כדי לשקף לפחות מארח אחד. היא נמנית עם המתחרות הקשות ביותר ברשימת אתרי ה- torrent של אנימה.

 1. מפרץ פירטים החלופות הטובות ביותר ב- NYAA

האתר המיידי שעומד בראשכם עבור רכזי השטף הגדולים ביותר הוא לא אחר מאשר מפרץ הפיראטים. אתר סיקור זה משגשג כל העת חובבי אנימה ושטף מבוגרים במשך השנים האחרונות. זה נחשב לאלטרנטיבות הטובות ביותר עבור NYAA מכיוון שהוא שלל של אלפי טורנטים למשחקים כמו גם סדרות פופולריות..

למרות שמפרץ הפיראטים סבל מכיבורים שונים בעבר, האתר עקב דריסת הרגל החזקה שלו בענף הטורנט חזר לקיומו יחד עם הקהל שלו..

 1. שיתוף אנימה החלופות הטובות ביותר ב- NYAA

שיתוף אנימה נחשב לאלטרנטיבה הפופולרית ביותר ב- NYAA בקרב חובבי האנימה והנטאי. ממשק המשתמש של שיתוף אנימה דומה ל- ExtraTorrent ויש לו גם מנוע חיפוש טוב המסוגל לספק את תוצאות ההורדה הטובות ביותר של אנימה וטורנט הנטאי..

אלטרנטיבה זו של NYAA כוללת אלכוהול של 3,445 והיא מארחת מיליוני מבקרים יומיים. יתר על כן, בשיתוף אנימה יש גם פורום ייעודי לאוהבי אנימה והנטאי, כך שיוכלו לדון בהשקפותיהם באופן גלוי. כמו כן, יש לו לוח שנה, קהילה ענקית, קטע שאלות ותשובות, וגם קישורים מהירים. שיתוף אנימה משמש כאלטרנטיבה נהדרת של NYAA אך היא עדיין צריכה לעבוד יותר כדי להפוך לתחליף ישיר לאתר סיקור NYAA.

 1. פרויקט שנה החלופות הטובות ביותר ב- NYAA

פרויקט שאנה הוא אתר טורניר אנימה חדש, אך בשל תכונותיו הבולטות, הוא נחשב לאחת החלופות הטובות ביותר ב- NYAA. אתר זה מאפשר למשתמשים שלו לבצע אוטומציה של הורדות האנימה שלהם. באמצעות תכונה זו, משתמש יכול לאפשר ללקוח BitTorrent להוריד באופן אוטומטי את תוכן המדיה הנדרש.

פרויקט שאנה הוא אתר חדש יחסית ולכן חסר לו קצת בספריית התוכן המדיה. אף כי אלטרנטיבה זו של NYAA אינה מספקת כרטיסיית תפריט לז'אנרים שונים, היא מאפשרת למשתמשים שלה לחפש בתוכן הנדרש באמצעות תיבת חיפוש הנמצאת בדף הבית..

 1. TheHylia.com החלופות הטובות ביותר ב- NYAA

TheHylia משמש כאתר להורדה ישירה שנבחר לרוב על ידי אוהבי אנימה והנטאי. תחילה הוא תוכנן כמרכז מרכזי על מנת לצבור את הסדרה המועדפת עליכם במקום אחד, כדי להימנע מקישורי השותפים כמו גם מסערת הפרסום העצומה. TheHylia נחשבת כאלטרנטיבה הטובה ביותר של NYAA בגלל הממשק הפשוט שלה ותכונה לניהול חשבונות.

TheHylia לא מאשר את ההרשמות היקרות ופרסום כלשהו בתחום הנדרש לשירות הורדות מושך עבור קהל המופץ ברחבי העולם. יש גם מגבלה המאפשרת למשתמשים להוריד קובץ בודד בכל פעם.

 1. טורניר AcgnX החלופות הטובות ביותר ב- NYAA

AcgnX - משחקי הקומיקס של אנימה רומן X-Project, הוא מתמודד נוסף עבור האלטרנטיבה הטובה ביותר של NYAA. אתר סיקור זה מורכב מתכונות מתקדמות שאין לאתרי אנימה אחרים ברשימה זו. עם זאת, כרגע AcgnX טורנט צריך להאריך את צמיחתו ובכך הוא מחפש מעלה. הסיבה לכך היא שאחרי שטף ה- NYAA ירד, תנועה אדירה של אוהדי אנימה עברה לכיוון AcgnX טורנט.

אלטרנטיבה זו של NYAA מודיעה למשתמשים שלה כאשר כל תכונה חדשה מתווספת לאתר או אם יש חדשות הנוגעות למעריצי אנימה. AcgnX טורנט רועם כעת עם תוכן המדיה החדש. זו הסיבה שהיא נחשבת בין האפשרויות הבאות על ידי אוהבי האנימה.

 1. Pantsu NYAA החלופות הטובות ביותר ב- NYAA

Pantsu NYAA היא האלטרנטיבה החדשנית של NYAA שהוקמה על ידי משתמשים ומנהלי אתר סיקור NYAA. זהו מארח של כל השטפים שהגיעו עד ליום 5 באפריל 2017. אלטרנטיבה זו של ניו יורק פורסמה בתחילה לקבוצות 4Chan והפכה לוויראלית בהמשך לרדיט..

Pantsu NYAA מציע גם כפתור חיפוש. כרגע הוא זמין עם מרבית תוכן המדיה של NYAA. הפונקציונליות השלמה הדומה לאתר NYAA מובטחת שתושק בקרוב.

 1. בתים אנימה החלופות הטובות ביותר ב- NYAA

אנימה בייטס היא אחת החלופות הטובות ביותר ב- NYAA. יש בה ספרייה גדולה של תוכן מדיה אך עדיין, תוכן המדיה של האתר אינו תואם את NYAA. על מנת להציג תוכן ב- Anime Bytes, יש צורך בהרשמה מאתר זה.

מנהלי ה- Anime Bytes הפסיקו לקבל רישומים חדשים כרגע אך הרשמותיהם נפתחות בזמן. זה קורה בעיקר כאשר ההרשמה מלאה.

 1. טוקיו טושוקאן

החלופות הטובות ביותר ב- NYAA

טוקיו טושוקאן היא עוד אלטרנטיבה של ניו יורק. זהו אתר סיקור אנימה מקיף וטוען שהוא 'ספריית BitTorrent של מדיה יפנית'. זה גם מספק את הסדרות המפורסמות שהיו קיימות בעבר ב- NYAA. טוקיו טושוקאן מאפשר למשתמשים להתאים אישית את ספריית המדיה שלהם. לשם כך יש להירשם לאתר.

אלטרנטיבה זו של NYAA מאפשרת לאוהבי אנימה וחברות הנטאי לחפש תוכן מדיה על בסיס גודל הקובץ ובכך מאפשרת להם להוריד את התוכן הנדרש. עם זאת, האתר והטורנטים הזמינים באינדקס הם איטיים למדי. נראה שהאתר אינו שלם והוא מסוגל להוריד קבצי Hash של סיקור בלבד. לפיכך, זה עשוי להיות אכזבה עבור מי שרוצה ממשק הגון וידידותי למשתמש.

 1. אקסטרה-טורנט החלופות הטובות ביותר ב- NYAA

ExtraTorrent נחשבת לדומה ל- PirateBay המספקת למשתמשים שלה מגוון רחב של סדרות אנימציה, מופעים כמו גם סרטים שניתן להוריד בקלות..

אומרים שזה מנוע החיפוש הפופולרי ביותר בעולם לבולמי טורנט. אלטרנטיבה זו של NYAA מספקת תוכן מדיה למשתמשים שלה, שכולו ללא עלות. היתרון העיקרי בבחירת ExtraTorrent הוא מערכת מנועי החיפוש המתקדמת שלה. יחד עם זאת, הניווט הקל יותר מאפשר למשתמשים ליהנות מחוויה מדהימה.

 1. RuTracker החלופות הטובות ביותר ב- NYAA

RuTracker הוא שירות אינדקס סיקור רוסי שהייתה קורבן להשעיות וטרולים מתמשכים ומתמידים ממש כמו NYAA. אלטרנטיבה זו של NYAA נחשבת לאחת החלופות הטובות ביותר ב- NYAA. מדד הטורנטים מכסה מגוון רחב של תוכן מדיה, כולל מוסיקה, משחקים, ספרים, אנימה, סרטים, ועוד ועוד.

מכיוון שאלטרנטיבה זו של NYAA היא אתר מבוסס רוסית, יהיה עליכם להעביר את האתר לאנגלית או לכל שפה אחרת. ניתן לעשות זאת באמצעות תוסף לתרגום בדפדפן. הוא מציע פורום, שאלות נפוצות, תכונת חיפוש ייעודית, סיקורי סיווג ותפריט בארכיון. תוכלו גם להשתתף בדיוני פורום לאחר ההרשמה דרך חשבון באתר. עם זאת, עליכם לזכור שרוב התוכן יהיה בשפות רוסיות או מרכז אירופאיות.

סיכום

אתר טורניר האנימה הפופולרי NYAA נקרא על שם מיאו של החתול בשפה היפנית. עם זאת, זה עשוי להיות ידוע רק על ידי מעט אוהבי אנימה והנטאי שהתפשטו ברחבי העולם. NYAA אירחה מיליוני משתמשים יומיים והוכרזה כאחד המקורות המפורסמים ביותר לתכני מדיה במיוחד לתכני אנימה.

על מנת להפחית את הסבל של משתמשי NYAA, הזכרנו במדריך זה את החלופות הטובות ביותר של NYAA. אלטרנטיבות NYAA אלה יעסקו אתכם בסדרת האנימה האחרונה ותכני המדיה הרצויה לכם. לפיכך, לא תקבל הזדמנות להחמיץ את NYAA שוב. עם זאת, אם אתה מודאג מהביטחון והפרטיות שלך באינטרנט, אתה רשאי להפעיל VPN שיעזור לך להיות אנונימי דרך האינטרנט.

מאמר מומלץ: 5 VPN הטוב ביותר לסיבוב & P2P Filesharing - המלצה ראשונה 2017

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me