כיצד לצפות בהולו מחוץ לארה”ב

[ware_item id=33][/ware_item]

כל השאלות שאלות שנשאלו שאלות שלא נענו כל הקטגוריות תוכנת MacBook VPN WordPress > " חזור לעמוד הקודם


▲ 223 ▼ ♥ 0

Hulu Plus הוא הערוץ הזרם האהוב עליי ביותר בזכות תכניות הטלוויזיה והסרטים שלו, וניתן לגשת אליו בקלות במכשירים. אני זורם את הולו בארה"ב בשנתיים האחרונות. בימינו אני מבלה את חופשת הקיץ שלי בחו"ל אבל הזרמת Hulu Plus אינה זמינה או חסומה במדינות אחרות. חיפשתי "כיצד לבטל את חסימת Hulu Plus מחוץ לארה"ב במכשירים" כמו אנדרואיד, iOS, Kodi, Ruko ועוד, אך לא מצאתי שום מדריך חשוב לזרם אותה.

עבר שבוע שלא הצלחתי לצפות בתוכניות וסרטי טלוויזיה של הולו ששימשתי להזרים ב- AppleTV שלי במולדת. כמו כן, זה הפך את החגים שלי למשעממים, אם מישהו שחווה זאת בעבר ויודע כיצד לצפות בהולו במדינות אחרות ב- Xbox או PS4, משתף את המלצותיך.

מסומן כספאם הועלה על ידי אנונימי (שאלות: 27, תשובות: 59) נשאל ב- 20 במרץ 2017 18:59 pm975 צפיות

 • לעקוב אחר
 • בטל את המעקב
 • לדווח על דואר זבל
 • החדש ביותר
 • דירוג גבוה ביותר
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

אני מבין מדוע אנשים מנסים לבטל את החסימה של הולו מחוץ לארה"ב מכיוון שזהו ערוץ הזרימה המפורסם ביותר של תוכנית הטלוויזיה אחרי נטפליקס ברחבי העולם. הוא מציע תוכן זורם לאנשים מגדרים וגילאים שונים וזה הופך את הולו לייחודי בין ערוצי הזרמה.

בהולו צוותים נפרדים בקטגוריות שונות המספקים את תכניות הטלוויזיה והסרטים. על פי הדיווח הרשמי, בהולו יש יותר מ 12 מיליון משתמשים פעילים. בגלל מספר עצום של עלייה בקרב משתמשים פעילים מכל רחבי העולם, הולו מתחילה להגביל את המשתמשים לשמור על אמינותן של תכניות טלוויזיה וסרטים..

בשלב הראשוני, הולו חוסמת את כתובות ה- IP של מחוץ לארצות הברית אך בשל תוכן הזרמת האיכות שלה אנשים מתחילים להשתמש בתוכנה כדי לבטל את חסימת Hulu באזורים או בארצותיהם. ואז הולו מתחילה לחסום את התוכנה כמו VPNs כדי לתחזק את המשתמשים בה.

עם זאת, קיימים מיטב ה- VPN הטובים ביותר המאפשרים למשתמשים לבטל את החסימה של Hulu מחוץ לארה"ב תוך שניות. אבל קשה לשפוט איזה ספק VPN תומך בזרם כי אף אחד לא מדבר בגלוי שאנחנו תומכים בהולו במדינות אחרות כמו קנדה, אוסטרליה, בריטניה וגרמניה.

בעבר השתמשתי ב- ExpressVPN לביטול חסימה של הולו, במשך החודשים האחרונים זה לא עובד ביעילות. אז עברתי ל- NordVPN יש לו יותר שרתי VPN מכל ספק VPN אחר. ניתן להתקין את NordVPN בכל מכשיר, הוא תומך ב- IOS, אנדרואיד, Windows Mac ו- Linux.

כדי להירשם כמנוי לחולו עליכם להתקין VPN במכשיר לאחר ההתקנה מחברת שרת כלשהו בארה"ב מרשימת שרתי ה- VPN. עכשיו אתה יכול להירשם לערוץ הולו. ברגע שהמנוי יאושר, אתה יכול להתחבר לחשבונך ולהתחיל לזרום, אך זכור שלא לחיבור לשרת VPN של ארה"ב, אחרת החשבון שלך ייחסם על ידי Hulu.

מסומן כספאם הועלה על ידי ריצ'רד מרלין (שאלות: 0, תשובות: 1) נענה ב -4 ביולי 2017 16:53 בערב

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

Hulu Plus היא פלטפורמת הזרמת וידאו מיידית ידועה המציעה יותר מ 6 קטגוריות סטרימינג כולל תכניות טלוויזיה וסרטים. נכון לעכשיו, Hulu Plus זמין לסטרימינג בארצות הברית וביפן, אך יש לה מיליוני עוקבים מכל רחבי העולם בגלל תוכן הסטרימינג המדהים שלה. אוהבי סטרימינג שחיים מעבר לים בחיפוש אחר "איך לצפות בהולו פלוס מחוץ לארה"ב" יש אנשים שמוצאים את הפיתרון האמין, אך רובם סבלו ממצור סטרימינג.

כדי לבטל את החסימה של Hulu באזורים אחרים אתה צריך לבחור VPN - NordVPN או ExpressVPN מכיוון שהזרמת הולו מוגבלת מבחינה גיאוגרפית, שנית Hulu חוסמת VPNs לא אמינים המאפשרים גישה של Hulu ממדינות אחרות. כשאתה מגדיר חיבור VPN הוא מתחמק מהמצור ומגן על התעבורה שלך באינטרנט מפני הידיעה לספק שירותי האינטרנט שאתה זורם תוכן לחסום.

בתחילה תוכנן VPN לפרטיות ואבטחה ובהמשך מהנדסי אבטחה הציגו תכונת הצפנה ופרוטוקול פרטיות ייעודי מה שהופך את תוכן הזרימה שלכם למוגן לחלוטין מפני האקרים ו- ISPs..

אני חובב סטרימינג ונאבקתי למצוא תוכנה באיכות גבוהה העוקפת את המגבלה, אז חבר שלי ממליץ לי להשתמש ב- VPN ועכשיו זה יותר מ 8 חודשים שאני נהנה בהצלחה מתוכן הסטרימינג.

מסומן כספאם הועלה על ידי אנונימי (שאלות: 27, תשובות: 59) נענה ב -4 במאי 2017, 13:35

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

Hulu הוקמה בשנת 2007 כערוצי הזרמת וידאו לפי דרישה, אך בשלב הראשוני של 3 שנים Hulu לא קיבלה נוכחות של אוהבי סטרימינג, באותה תקופה היה קל לראות את הולו מחוץ לארה"ב. אך כאשר הולו עבדה בנפרד על קטגוריות התוכן שלה וחילקה את תכני הסטרימינג שלה בעידנים ומגדרים שונים, אוהבי הסטרימינג מתחילים להירשם לערוצים שלה המאפשרים להולו לצמוח בהצלחה.

בשנת 2011 Hulu משנה את האסטרטגיה שלה להזרים תוכן וחוסמת המון שרתי IP שפעלו ממדינות אחרות. מאז מוגבלת הולו מכיוון שאנשים שגרים מחוץ לארה"ב או יפן אינם יכולים ליהנות מתכניות הטלוויזיה והסרטים המובילים. אוהבי הסטרימינג עדיין מצליחים לבטל את החסימה של הולו בארצותיהם באמצעות (VPN). רשת פרטית ייעודית מראה להולו שאזרח אמריקני ניגש לזרם.

תהליך הבחירה של VPN הוא מעט קשה מכיוון שיש אנשים שדבר ש- VPN בחינם יכול לבטל את החסימה של Hulu מכיוון שיש לו את כל האפשרויות ש- VPN בתשלום מציע אבל זה שגוי לחלוטין, רק VPNs נדירים יכולים לבטל את החסימה של Hulu בכל אזורי העולם.

אני גם סטרימר הולו ועברתי את התהליך הזה הרבה פעמים כדי לבדוק איזו תוכנה מסוגלת באפריל 2017. הגעתי ל- NordVPN יעיל במקרה זה מכיוון שהם משתמשים בטכנולוגיה מקדימה..

צעדים לצפות בהולו מחוץ לארה"ב

 1. אתה צריך להירשם ל- VPN
 2. התקן והתקן VPN במכשיר שלך
 3. חבר את "שרת ארה"ב"מרשימת שרת VPN
 4. התחבר לחשבון Hulu שלך
 5. התחל להזרים את תוכנית הטלוויזיה או הסרט האהוב עליך

VPN זה גם נותן לך את האבטחה והפרטיות באינטרנט, מונע מספקי שירותי האינטרנט לשמור את הנתונים שלך, חוסם האקרים וסוכנויות מעקב. המשמעות היא שכל מה שתעשה המידע שלך יהיה מאובטח לחלוטין.

מסומן כספאם הועלה על ידי טחנות ג'ורדן (שאלות: 0, תשובות: 5) נענה ב- 17 באפריל, 2017 12:50 בערב

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

בהולו פלוס יש מיליוני מנויים מארצות הברית ויפן שנהנים מלהפיץ תכניות טלוויזיה וסרטים על בסיס יומי. אבל Hulu חסום או שאתה יכול לומר שלא זמין לזרם בשאר המדינות. Hulu מתכננת את התוכן שלה לאנשים בגילאים שונים ומגדרים ובשל כך הפופולריות של Hulu גדלה מאוד והיא הופכת את Hulu Plus לערוץ הסטרימינג המוביל בארצות הברית..

אוהבי הזרם מנסים דברים שונים לבטל את חסימת Hulu Plus במדינתם אך אינם מצליחים לעקוף את המגבלה של הולו. למעשה אנשים שגרים מחוץ לארה"ב לא יכולים לרכוש את המנוי לערוץ של הולו. אם אדם רוצה להירשם כמנוי להולו פלוס המיקום צריך להיות מארצות הברית.

אבל זה עדיין לא נגמר בחו"ל, אתה יכול לצפות בהולו פלוס במדינה שלך ולשם כך אתה זקוק לרשת פרטית וירטואלית. ל- VPN פרוטוקולי IP, שרת ואבטחה ייעודיים משלו, המתחמקים מהגבלת ערוצי הזרימה. VPN היא תוכנה מבוססת יישומים שתוכלו להגדיר כל מכשיר או מערכת הפעלה, כלומר אנדרואיד, מק, חלונות, iOS, לינוקס ועוד. VPN מוגן במלואו מפני העברת הנתונים באמצעות קידוד מקצה לקצה.

אני משתמש ב- VPN כדי לבטל את חסימת Hulu Plus באוסטרליה כי במדינה שלי Hulu מוגבלת.

להלן השלבים לזרם את הולו בחו"ל.

שלב 1: לקח VPN ולהגדיר את התצורה במכשיר שלך.

שלב 2: חבר את מיקום השרת "ארה"ב".

שלב 3: הירשם למנוי של Hulu Plus.

שלב 4: התחבר לחשבון Hulu שלך והתחל להזרים את התוכניות המועדפות עליך.

זכור: לאחר שתבצע את הזרימה, התחבר קודם מחשבון Hulu שלך ואז נתק את חיבור ה- VPN שלך.

אני עושה את התהליך הדומה וצופה בהולו בארצי במשך שמונה החודשים האחרונים.

מסומן כספאם הועלה על ידי ג'ון ווינס (שאלות: 0, תשובות: 5) נענה בתאריך 14 באפריל, 2017 15:08

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

הזמן בו אתה מבין שרשת הטלוויזיה והסרטים האהובה עליך אינה נגישה מחוץ לארצות הברית, שוברת את הלב לרסיסים. זה נורא יותר כששילמת עבור המנוי שלו. זה קרה איתי בשנה שעברה, כשהייתי מחוץ לארה"ב ורציתי לגשת להולו.

אחת החברות שלי הציעה לי להשתמש בשירות VPN אך היא גם הזהירה אותי לא להשתמש בחינם. מבלי לבזבז זמן, חיפשתי במהירות את ה- VPNs הטובים ביותר וגיליתי ש- VPN Express Express הוא הטוב ביותר שיש. לאחר מכן הקמתי את החיבור ועכשיו אני מסוגל לצפות בכל התוכניות האהובות עלי.

תוכלו גם לבדוק https://www.beencrypted.com/best-vpn-services-provider-list/, בכדי לדעת יותר על ה- VPN הטובים ביותר..

מסומן כספאם הועלה על ידי ג'וליה ג'ונס (שאלות: 0, תשובות: 17) נענה בתאריך 10 באפריל 2017, 13:27

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

אם אתה מסתכל כיצד לצפות בהולו מחוץ לארה"ב כי המיקום הנוכחי שלך ממדינה אחרת בה הולו חסום אז אני רוצה לומר לך שהולו אינה זמינה בחו"ל. אנשים משתמשים ב- VPN ו- VPN בחינם כדי לבטל את חסימת Hulu אך רק מצליחים לגשת פעם אחת ל- Hulu מכיוון שרוב האנשים מקבלים שגיאה "נכון לעכשיו, ספריית הווידיאו שלנו יכולה להזרים רק בארצות הברית”. Hulu משתמשת בטכנולוגיה העדכנית ביותר החוסמת פרוקסי פרוטוקולים ו- VPN.

אני זורם Hulu גם בבית וגם בחו"ל, לאחרונה כשנסעתי לאוסטרליה ולקחתי את ה- VPN הכי אמין כדי לבטל את החסימה של Hulu בגלל שהייתי יחד ולא היה לי שום דבר אחר להתחבט אבל VPN הופך את הסיור של כל החודש שלי למדהים כי כשהתחברתי ל- VPN "שרת ארה"ב" ולקבל גישה מוצלחת לחשבון Hulu שלי ואז התחלתי להזרים את כל התוכניות האהובות עלי בהן אני עושה בארצות הברית.

לא תמצאו את כל VPNs בתשלום שעובדים על הולו, אז הקפידו על בחירת VPN מכיוון שבקושי יהיו לכם חמישה VPNים המאפשרים לכם גישה להולו מחוץ לארה"ב. אל תשכח להיראות בתכונות VPN בעלות ערך, כי אם ל- VPN אין את השרתים בארה"ב כי אי אפשר לצפות בהולו מחוץ לארה"ב..

VPN מגן על החיבור שלך מפני ספקי שירותי אינטרנט ומלשינים נתונים ומאפשר לך ליהנות בחופשיות מהזרם של הערוץ המועדף עליך.

מסומן כספאם הועלה על ידי פיטר באטלר (שאלות: 0, תשובות: 5) נענה בתאריך 6 באפריל 2017 18:29

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

עברתי לאוסטרליה כמה חודשים אחורה וכשניגשתי לחולו פלוס זה אמר לי שהשירות מוגבל גיאוגרפי לארצות הברית בלבד. שילמתי את המנוי שלהם במתקדמים אז זה היה הכרח שלי לקנות VPN וניצלתי את המנוי שלי מכיוון שאני חובב Hulu Plus.

רכשתי NordVPN לאחר קריאת תכונות והביטחון שהיא מספקת, במיוחד כשאני במדינת חקיקה בנושא שמירת נתונים. שנית, כשדיברתי עם איש תומך לקוחות, הוא אמר לי שיש להם בלעדיות Smart Play DNS שיכולה גם לבטל את החסימה של שירותים אחרים, כגון Netflix שאני מתכנן להירשם.

אם אתה נמצא מחוץ לארה"ב, אני מציע לך לנסות ל- NordVPN ניסיון זמין בהתחייבות להחזר כספי למשך 30 יום ומחיר של 3.29 דולר לחודש תחת מנוי לשנתיים..

מסומן כספאם הועלה על ידי ריק בריאן (שאלות: 0, תשובות: 33) נענה ב- 25 במרץ, 2017 12:18 בערב

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

בתחילת השנה הזו נסעתי לבריטניה במשך חודש והתמודדתי כמעט עם אותו מצב מכיוון שלא הייתי ידוע שהולו מוגבלת בגיאוגרפיה במדינות אחרות, אז חיפשתי איך לצפות בהולו מחוץ לארה"ב ובאתי לדעת על כמה משאבי VPN שימושיים ואז החלטתי לשאול מחנון האבטחה ומה- VPN הם גם מאפשרים לי להשתמש בזה.

ראשית התקנתי את לקוח ה- VPN במחשב הנייד שלי והתחברתי לשרת ה- IP של ארה"ב, מההתחלה חיבור ה- VPN עובד מבריק במיוחד המהירות הייתה מעולה. ל- VPN זה פרוטוקולי אבטחה חזקים משלו, אשר חוסמים את החסימה של הולו במדינות אחרות בעולם. אני זורם את תוכניות הטלוויזיה והסרטים האהובים עלי.

אם מעולם לא חווית VPN אין בעיה פשוט קח את NordVPN והתקין עם המכשיר המתאים לך והתחל להזרים את תכניות הטלוויזיה והסרטים המועדפים עליך..

מסומן כספאם הועלה על ידי אנונימי (שאלות: 0, תשובות: 1) נענה ב- 24 במרץ, 2017 17:31

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

VPNs ופרוקסי חינם בחינם לא יעבדו עם Hulu Plus. מכיוון שהם דולפים ומוכרים מידע ולא מסתירים את המיקום שלך מספיק טוב. תזדקק ל- VPN בתשלום עבור Hulu Plus עם שרתים ייעודיים בארה"ב המותאמים לזרם.

רוב האנשים מציעים לכם לקנות DNS חכם, אך הם מוגבלים רק לזרם ואינם מספקים אבטחה. אני באופן אישי משתמש ב- NordVPN כדי לספק שירות שניהם, ביטחוני וחסר עלות משחק חכם של DNS, כדי לתת לי את ההטבה מבלי להוציא כסף נוסף..

 1. הירשם כמנוי ל- NordVPN.
 2. הגדר את ה- VPN שלך במערכת שלך (חשבון יחיד מאפשר 6 מכשירים)
 3. בחר שרת אמריקאי והקש על Connect.
 4. גש לחשבון Hulu Plus שלך ולא תקבל את השגיאה הפעם.

מסומן כספאם הועלה על ידי ג'ורדן קוק (שאלות: 0, תשובות: 33) נענה בתאריך 22 במרץ, 2017 11:26 בבוקר

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

אם כבר יש לך מנוי אמריקאי של Hulu Plus, כל מה שאתה צריך זה רק VPN אמין עבור Hulu Plus. VPN מגביל את ההגבלה הגיאוגרפית שלך ומצפין את התעבורה שלך באינטרנט כך ששירותי סטרימינג כמו Hulu Plus לא יוכלו לעקוב אחריך למיקומך.

להלן רשימה של 3 VPN המובילים עבור Hulu Plus שלדעתי הם הבחירה הטובה ביותר עבור VPN.

NordVPN יש לה שרתי טלוויזיה מהירים רבים בארה"ב והעובדה שיש לה DNS ייעודי להפעלה חכמה המשולבת בתוכנה שלה ללא עלות, הופכת אותה לבחירה הטובה ביותר לחוויית סטרימינג. יתר על כן, זהו כלי האבטחה הטוב ביותר עם תכונות אבטחה ייחודיות כגון הצפנה כפולה.

NordVPN הוא במבצע במחיר של 3.29 דולר לחודש שחויב כל שנתיים - פירושו שתשלמו רק 79 דולר עבור שנתיים שלמות..

ל- PureVPN נוכחות גדולה ביותר בתעשיית VPN, כלומר 141 מדינות. יש לו שרתים רבים בארה"ב המאפשרים לך לעקוף את מגבלת הגיאו של Hulu Plus ולצפין את כל נתוני הסטרימינג שלך בכדי להפוך אותם לאנונימיים. אתה יכול להשתמש בתכונה המפוצלת כדי להפריד בין העבודה והסטרימינג המקוונים שלך.

אתה יכול לתפוס PureVPN תמורת 2.95 $ לחודש שחויבת כל שנתיים - זה אומר שתשלם רק 70.80 $ עבור שנת השנה השלמה.

אם אתה רוצה אלטרנטיבה זולה, VPN של Ivacy עבור Hulu Plus תהיה הבחירה הטובה ביותר. יש לו גם שרתים בארה"ב המאפשרים לך לעקוף מגבלות אזוריות ולהצפין את כל נתוני האינטרנט שלך באמצעות קידוד AES של 256 סיביות. תוכלו ליהנות גם מתכונת המנהרה המפוצלת עליה.

VPN של חברת Ivacy מוצעת במבצע Holiday לעסקים במחיר של 2.04 $ לחודש בחיוב כל שנתיים - פירוש הדבר שתקבל קיצוץ מחירים של 87.5% במשך השנתיים השלמות..

תוכל לקרוא עוד על שירותי VPN אלה בפירוט בכתובת שירותי VPN הטובים ביותר 2017.

מסומן כספאם הועלה על ידי אדריאן מונוז (שאלות: 0, תשובות: 33) נענה בתאריך 21 במרץ, 2017 14:04

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

הולו היא רשת הסרטים והתוכניות הטלוויזיוניות הגדולה ביותר באמריקה; יש לה יותר מ 12 מיליון מנויים. החיסרון הגדול ביותר של הולו הזמין רק לתושבי ארה"ב. הולו מוגבלת מבחינה גיאוגרפית, מה שאומר שהמיקום הפיזי שלכם חייב להיות בארצות הברית אם אתם תוהים לצפות בהולו.

אנשים מארצות הברית שנוסעים לנסיעת עסקים או חופשה שאינם יכולים לגשת לחשבון הולו מכל מדינה אחרת בגלל מגבלה גרפית גיאוגרפית. הולו פועלת באמצעות כתובת IP. אז אם אתה סמוי יש לך כתובת IP מקורית ל- IP של ארה"ב, כך תוכל לצפות בהולו מחוץ לארה"ב.

כיצד לצפות בהולו מחוץ לארה"ב

VPN משנה את כתובת ה- IP שלך לארה"ב ומתחמק ממגבלת המיקום הגיאוגרפי של הולו על ידי יצירת מנהרה בטוחה להעברת התעבורה באינטרנט. רמת הצפנה AES של 256 סיביות הופכת את הנתונים שלך לקריאים עבור האקרים וחוטפי נתונים.

מספר VPNs טוענים כי ביטול החסימה של Hulu אך למעשה הם אינם מצליחים לספק גישה לגישה לחולו מחוץ לארה"ב. זו הסיבה העיקרית לכך שאנחנו מבצעים את תהליך הבדיקה כדי לדעת איזה VPN מסוגל לבטל את חסימת Hulu ממדינות אחרות..

ExpressVPN

זהו ה- VPN המומלץ ביותר לכל צרכים; יש לה רשת ענקית של שרתים ייעודיים מהירים המאפשרת ללקוחות להזרים ערוצים ללא כל חציצה. ExpressVPN לוקח כמה שניות להתחבר למיקום הרצון שלך, הוא מציע 256 מנהרה מוצפנת AES להעברת נתונים מאובטחת.

מסומן כספאם הועלה על ידי מארק סטיב (שאלות: 27, תשובות: 59) נענה ב- 20 במרץ, 2017 19:00 בערב

 • לדווח על דואר זבל

" חזור לעמוד הקודם

אנא התחבר כדי לפרסם שאלות.

שם משתמש או כתובת אימייל

סיסמה

זכור אותי

 • עבור לדף הכניסה ל- WP
 • להירשם
 • סיסמה אבודה?
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me