האם יש VPN בחינם הטוב ביותר להורדת טורנט או P2P?

[ware_item id=33][/ware_item]

כל השאלות שאלות שנשאלו שאלות שלא נענו כל הקטגוריות תוכנת MacBook VPN WordPress > " חזור לעמוד הקודם


▲ 215 ▼ ♥ 0

חיפשתי כמה VPN בחינם הטובים ביותר להורדת טורנטים, כולם נראים די יקרים בימינו. זקוק ל- VPN בחינם לצורך סיבוב?

אני רוצה משהו מהיר ואנונימי, עד כמה שאני מחפש אותו, יש הרבה חבר'ה שמדברים על "VPN For Torrenting" נניח להיות איטי בגלל מנהור VPN, אבל השאלה שלי עדיין שם, האם יש ספק שירות VPN שמאפשר אני מוריד טורנטים בלי להגביל את המהירות שלי?

ההצעה וההמלצה שלך יקבלו הערכה רבה

עודכן [2019]

נפתרמסומן כספאם הועלה על ידי ג'יין סמית '(שאלות: 27, תשובות: 59) נשאל ב- 1 באוגוסט, 2019 3:36 pm15547 צפיות

 • לעקוב אחר
 • בטל את המעקב
 • לדווח על דואר זבל
 • החדש ביותר
 • דירוג גבוה ביותר
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

NordVPN הוא ה- VPN החינמי הטוב ביותר לטורנינג של 2019, אתה יכול לקבל מדיניות החזר של 30 יום.

בהצלחה

מסומן כספאם הועלה על ידי ג'יימס (שאלות: 27, תשובות: 59) נענה בתאריך 22 באוגוסט 2019, 2:01 בערב

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

לא כל ה- VPN תומך בהורדת סיקור. לפיכך, עליכם להיות ערניים מאוד וזהירים כשאתם בוחרים VPN למטרה הספציפית של Torrenting. זה אמור להיות הדאגה העיקרית שלך כשאתה מרים לקוח לצורך סיבוב. בתור פרטיות וביטחון, מהירות ההורדה חשובה לא פחות בעת בחירת VPN לצורך סיבוב.

הדבר החשוב ביותר בעת בחירת VPN לצורך סיבוב הוא לעבור על מדיניות הפרטיות שלהם בקפדנות. בחר תמיד VPN שלא שומר על יומן הפעילות שלך. כמו כן, חפש VPN המספק את האבטחה החריגה ביותר עם הצפנה חזקה שעשויה להיות בעלת מתג להרוג והגנת דליפות DNS..

דבר נוסף שצריך להיות בראש סדר העדיפויות שלך בעת בחירת VPN הוא, זה צריך לספק מהירות הורדה מהירה. קבצים צריכים להגיע לעמיתים במהירות כי אז זה לא יצער את רוחב הפס.

נסה 30 יום (בלי לשאול שאלה) VPNs בנושא מדיניות החזר כספי

 1. NordVPN:

יתרונות:

 • הוא מציע הצפנת נתונים כפולה.
 • הוא יכול לספק כמעט שישה חיבורים בכל פעם.
 • יש לו שרתים ספציפיים המותאמים לסיבוב.
 • זה לא מקיים יומני פעילות.

חסרונות:

 • לא כל השרתים אמינים.
 • יש לו חיוב חודשי מעט יקר.
 • אין מתקן תמיכה בצ'אט חי.
 1. ExpressVPN:

יתרונות:

 • זה ידוע בשם VPN offshore ואנונימי.
 • היא מספקת שירותים מהירים ב 94 מדינות.
 • זה פועל כמעט בכל פלטפורמה.
 • הוא מציע הצפנה ברמה ארגונית.
 • הוא מספק שירות צ'אט פעיל פעיל 24/7.
 • יש לו מהירות הורדה סופר מהירה.

 

חסרונות:

 • זה תומך רק בשלושה חיבורים בפעם אחת.
 • זה יקר בהשוואה לאחרים.

מסומן כספאם הועלה על ידי ג'סיקה (שאלות: 27, תשובות: 59) נענה בתאריך 2 בדצמבר 2018 16:01

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

זו לא פעם ראשונה לראות את השאלה ההיא, כולם מחפשים דברים בחינם אבל אתה צריך לחשוב מה חיפשת. זה כמו שאתה מחפש "להשיג פרארי בחינם", מדוע שמישהו יציע מכונית עם תכונות כמו שיש לפרארי?

יש לך את הנקודה שלי נכון? אף גוף שאינו מציע הצעת VPN בחינם הטובה ביותר עבור סיבוב, מכיוון שאנשים זקוקים ל- VPN לחיבור אנונימי ולמטרות אבטחה מובילות! מטרות כמו, לעולם לא להיתפס על ידי ספק שירותי האינטרנט ולקבל הודעה משפטית.

הדבר האחר הוא מהירות: קודם כל אין כאן שום דבר שנגרם לפיגוע! אתה צריך לשלם עבור התכונות כמו:

 • המהירות המהירה ביותר
 • חיבור אנונימי
 • מתג כיבוי
 • הגנת דליפות DNS

VPN בחינם לא יכול להציע אפילו תמיכה ב- P2P, הם מציעים רוחב פס גלישה מוגבלת.

גישה לאינטרנט פרטי מוצע למכירה אם ברצונך לבדוק זאת. VPN נהדר לסיבוב.

מסומן כספאם הועלה על ידי Jasmeen J. (שאלות: 27, תשובות: 59) נענה בתאריך 2 באוקטובר 2018 18:50

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

לא ראיתי שום שירות שמאפשר לך להוריד טורנטים באופן אנונימי ללא חיובים, למעשה יש עדיין VPN בתשלום נדיר מאוד שמאפשרים לך סיבוב. אני משתמש ב- NordVPN משנתיים האחרונות, לא בחינם אבל נותן לך מדיניות החזר של 30 יום ללא כל שאלה. כמו כן, זה נמצא כעת במכירה (2.75 לחודש - 78% הנחה) כך שתוכל להשיג את זה.

מסומן כספאם הועלה על ידי קרול (שאלות: 27, תשובות: 59) נענה בתאריך 23 באוגוסט 2018 10:46

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

אני אוהב סיקור ולא הייתי בצרות הרבה זמן בלי שום פרטיות כמו VPN או משהו אחר. ואתה לא תאמין שברגע שהתחלתי להשתמש ב- VPN בחינם קיבלתי הערת אזהרה. לא הצלחתי להבין את ההבדל בפעילות באותו זמן ולפני כן, ובכל זאת אני לא יכול לומר שזה נובע מהשימוש ב- VPN. עם זאת, ברור ש- VPN החינמי אינו יעיל בפרטיות טורנט.

מסומן כספאם הועלה על ידי Resse Walter (שאלות: 1, תשובות: 48) נענה בתאריך 12 ביולי 2018 15:15

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

כן אתה צודק, אין VPN בחינם שהוא יעיל לסיקור. קראתי ביקורות רבות על ExpressVPN ולאחר שהתנסיתי בשירותיו אני די מרוצה מההשקעה שלי. המהירות מדהימה וזה הדבר הנדרש ביותר בזמן סיקור, לפחות מבחינתי זו בעדיפות הגבוהה ביותר. עם זאת, זה נכון גם כי חיובי השירות של ExpressVPN הם גבוהים משל VPNs רבים אחרים. עם זאת, לדעתי ישנם הרבה VPN זולים שיכולים לספק שירותים יעילים.

אז ההצעה האמיתית שלי תהיה שבמקום ללכת על VPN בחינם לטרנינג, כדאי לכם לשקול VPN זול.

מסומן כספאם הועלה על ידי איבור טיילור (שאלות: 1, תשובות: 48) נענה בתאריך 5 ביולי 2018 19:05

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

VPN חינם לסיבוב הוא רק מיתוס לדעתי ולמה שחוויתי עד כה. הבעיה הראשונה והנפוצה ביותר עם VPNs בחינם היא שהם מספקים מהירות מרגיזה במיוחד. כמו כן, ישנם איומים רבים על האבטחה תוך שימוש בשירות חינמי.

עבור אנשים רבים אין חשיבות לאבטחה, אולם שיתוף קבצים ב- P2P זקוק לאבטחה וגם למהירות נאותה. האבטחה חשובה הרבה עבור סיקור מכיוון שיש הרבה מקרים ששיתוף הסיקור גורם לך לעונש או לשים לב. חמור מכך הוא שהבולקים בבריכת הטורנטים שלך יכלו לראות את ה- IP האמיתי שלך כמו גם את המיקום שלך. לכן עדיף ללכת על בטוח במקום שתהיה VPN בחינם לטורנינג.

מסומן כספאם הועלה על ידי מישל שטראוס (שאלות: 1, תשובות: 48) נענה בתאריך 29 ביוני 2018 18:46

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

אני לא מאמין ב- VPN בחינם לצורך סיבוב או ב- VPN בחינם לכל מטרה אחרת מכיוון שברור שמישהו לא יעדיף אותך לעולם ללא התועלת שלהם. והציפייה למהירות מהירה מ- VPN של Torrent בחינם אינה מחשבה אינטליגנטית מכיוון שרבים מהמשלמים גם אינם יעילים במהירות ורק מעטים מספקים מהירות מושפעת שווה או פחות..

מסומן כספאם הועלה על ידי מדורה בל (שאלות: 1, תשובות: 48) נענה בתאריך 2 במאי, 2018 12:11

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

אני בטוח שאתה כאן לאחר שניסית כמה VPN החינמי הטוב ביותר שנקרא לצורך סיבוב. בזבזתי את זמני בחיפוש אחר VPN כזה לצורך סיבוב, אך כל הטוענים שם שמתוודים לעבוד כ- VPN סיקור בחינם רק מנסים למשוך אותך ולהפנות אותך לעבר שירותי הפרימיום שלהם. אבל, מרבית שירותי ה- VPN החינמיים כאלה בחינם גם הם אשם וחסרים ומכיוון ששילמת את הסכום לא יכולת לעשות דבר.

לכן, לאחר חיפוש בעייתי החלטתי לנסות שירות VPN בתשלום אותנטי עם ערבות להחזר כספי או ניסיון חינם, כך שלא יהיה שום סיכון לאבד את הסכום. באותו זמן בחרתי ב- ExpressVPN בגלל ביקורות רבות וחיוביות ובעיקר בגלל המהללות המהירות על השירות שלהם. למרבה המזל, אחרי כמעט שנתיים ה- VPN שלי עובד נהדר עם סיבוב כמו גם עם דברים מורכבים אחרים כמו ביטול חסימת Netflix האמריקנית. אני כל כך מרוצה ומאושר מההשקעה שלי.

מסומן כספאם הועלה על ידי אליזה (שאלות: 1, תשובות: 48) נענה בתאריך 30 באפריל, 2018 12:36 בערב

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

זו לא משימה בלתי אפשרית להשיג VPN בחינם לטורנינג, אך בהחלט בלתי אפשרי למצוא VPN בחינם שעובד לטורנינג. הסיבה לכך היא סיקור היא משימה מורכבת והיא זקוקה לכמה תכונות מעודנות כדי לעבוד עם VPN. הדבר ההכרחי ביותר הוא מהירות יחד עם פרטיות. ללא מהירות לעולם לא תוכל לבצע את תהליך הטרנינג. עם זאת, אם נפגעת הפרטיות, אין כל שימוש בקבלת VPN לצורך סיבוב.

מצד שני, הייתי ממליץ על ה- PIA VPN האהוב עליי שהוא זול במיוחד ותוכלו להשיג אותו נמוך מ- 2.91 $ וזה כמעט כלום. עם זאת, אתה יכול גם לקבל ביקורות חיוביות ענקיות על reddit ממשתמשי PIA לגבי שירותי PIA. למרבה המזל, אני גם לקוח שמח.

מסומן כספאם הועלה על ידי מריה בק (שאלות: 1, תשובות: 48) נענה בתאריך 24 באפריל 2018 18:11

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

לטורנינג יש זרימת עבודה מעט מורכבת וזו הסיבה שהצפנת התהליך כולו קשה לרוב ה- VPN. אפילו הרבה VPN בתשלום אינם יעילים למטרת סיבוב וכמעט בלתי אפשרי למצוא VPN בחינם לטורנינג. תהליך הטרנינג שמתבצע ללא VPN חושף את ה- IP שלך לא רק לספק שירותי האינטרנט שלך אלא כל האנשים שנמצאים באותו סיקור שחו בו אתה נמצא.

ספק שירותי האינטרנט שיביט על פעילויות הטרנינג שלך יכול גם להגביל את רוחב הפס שלך או עשוי להצער את מהירות האינטרנט שלך כדי להתחמק מהעומס משרתי הרשת שלו וזה נפוץ מכיוון שההסתה גוזלת כמות גבוהה יותר של נתונים. לכן, אני ממליץ לך מאוד על VPN בתשלום במקום VPN בחינם לצורך סיבוב. כמו כן, יש כמה שיקולים לפני שבוחרים VPN בתשלום לצורך סיבוב. רוב ה- VPNs מסוכנים ועלולים להיתקל בבעיות כמו דליפת IP או דליפת DNS העלולות לחשוף את זהותך מבלי שידוע לך. מהירות היא גם גורם מרכזי להתעוררות, מכיוון שמהירות איטית עלולה להרוס את חוויית ההתבגרות שלך.

בהתבסס על ה- VPN החשוב הללו בגורמי סיבוב, ישנן שתי אפשרויות הטובות ביותר שגם הן משתלמות.

 • NordVPN - יש לו תכונה נוספת של הגנת דליפות DNS ששומרת על כל בקשות ה- DNS. כמו כן, יש להם מהירות נאותה למטרת הזרמה והורדה מהירה. עם זאת, תוכל לבחור מתוך מספר פרוטוקולי VPN.
 • ExpressVPN - VPN זה מתמקד במהירות במהירות והם באמת הטובים ביותר עבור שירותי VPN המהירים ביותר. כמו כן, יש להם פרוטוקולי אבטחה רבים עם הגנת דליפת WebRTC מספקת והגנת דליפות DNS.

ExpressVPN הוא מעט יקר אבל אתה יכול לקבל הנחות על חבילות שונות. עם זאת, NordVPN זול מאוד ובמחיר סביר לכולם.

מסומן כספאם הועלה על ידי ג'סיקה וולסון (שאלות: 1, תשובות: 48) ענה בתאריך 22 במרץ, 2018 15:04

 • לדווח על דואר זבל
▲ 1 ▼&# 10004; תשובה פרטית

לצורך סיקור אתה זקוק לחיבור VPN מהיר, עם הגבלת רוחב פס בלתי מוגבלת & האבטחה העליונה ביותר. מהירות והצפנה לעולם אינם נפגשים זה יעלה לך כסף; אין שום דבר בחינם בעולם המקוון.

VPN חינם לסיבוב אינו קיים

מסומן כספאם הועלה על ידי רבקה (שאלות: 27, תשובות: 59) נענה בתאריך 16 במרץ 2018 18:36

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

קראתי את כל השיחה בשרשור זה וגיליתי שהיא: אין אף אחד שממליץ על VPN אחד שמאפשר להצפין את תנועת האינטרנט שלך בחינם, VPN בחינם לטורנינג לא מאפשר לך להוריד סיקורונים באופן אנונימי, רוב ה- VPN החינמי בחינם עובדים בתוספים אבל הם רק מספקים שירותי פרוקסי ולא שירות VPN, מה שאומר שהם רק מעבירים את ה- IP שלך ולא מצפינים את התעבורה באינטרנט..

אנשים כאן מציעים להשתמש ב- VPNs הטובים ביותר בתשלום כדי לאפשר ניסיון חינם למשך 30 יום. גרסת ניסיון מאבטחת את הכסף שלך בתוך 30 יום וגם הורסת את היומנים שלך באמצעות מדיניות היומן שלהם פחות.

לעתים קרובות יותר: חבר'ה כאן ממליצים על NordVPN ו- ExpressVPN שהם פופולריים מאוד תוך כדי הורדת סיקור.

זה הכל.

מסומן כספאם הועלה על ידי רבקה (שאלות: 27, תשובות: 59) נענה בתאריך 30 בינואר 2018 14:09 בערב

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

ובכן, מחפש VPN חינם בחינם לטרנינג או VPN p2p בחינם אינו קיים !. ובכן, אין VPN חינמי זמין בשוק מכיוון שהם לא מקבלים ממנו משהו. ישנם הרבה VPN מזויף העובדים שימשכו אותך באמצעות קו תג חופשי!

ובקיצור: חיפשתי משהו כזה אבל סוף סוף מצאתי את NordVPN לא חינמי אבל הוא ממש זול ומדורג מאוד בפלטפורמות גדולות שונות.

מסומן כספאם הועלה על ידי ג'יימס (שאלות: 27, תשובות: 59) נענה ב- 4 בינואר, 2018 17:06

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

אם אתה רוצה VPN חינמי לחלוטין לסיבוב, עליך להישאר מוכן להפרעות סדירות ולמהירות איטית במיוחד בזמן ההורדה. בעוד ש- VPN-שם ידועים רבים המיועדים להתקררות זמינים כעת בחבילות נמוכות באמת. ההצעה שלי היא לבחור באחד מ- VPN המהירים כמו expressVPN כדי למנוע תסכול בזמן ההורדה, אחרי הכל, אף אחד לא אוהב לקלקל את ההתרגשות עם המתנה ארוכה לטעינת סצינות סרטים.

מסומן כספאם הועלה על ידי ברנרד שון (שאלות: 1, תשובות: 48) נענה ב -1 בינואר, 2018 15:04

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

VPN חינם לסיבוב כמעט בלתי אפשרי למצוא. אתה יכול להשיג VPN בחינם למטרות אחרות אבל סיבוב הוא תכונה יעילה אפילו בכמה VPN בתשלום. מכיוון שהסחף זקוק למהירות מספקת וזו הסיבה שאתה צריך VPN מהיר להורדה ללא טרחה.

מסומן כספאם הועלה על ידי ג'יין מארק (שאלות: 1, תשובות: 48) נענה בתאריך 30 בדצמבר 2017 13:08 בערב

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

קשה לדעת אם יש משהו פנוי בטרנינג באופן ספציפי, כן, אבל יש VPN הטוב ביותר לטורנינג שמציע מדיניות החזר וכרגע, במבצע, אתה יכול לתפוס את המבצעים הטובים ביותר..

https://www.beencrypted.com/best-vpn-torrenting-p2p-filesharing/

מסומן כספאם הועלה על ידי ג'סיקה ג'ורדן (שאלות: 27, תשובות: 59) נענה בתאריך 14 בדצמבר 2017 16:47

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

אני לא חושב שאם יש המלצה שתוכלו לקבל בחינם, הכל בתשלום

מסומן כספאם הועלה על ידי Meson (שאלות: 27, תשובות: 59) נענה בתאריך 5 בדצמבר 2017 17:32

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

פשוט נתקלתי כאן וחשבתי שעלי לפתור את החיפוש שלך כאן �� חיפשתי את אותה שאלה וגם שמתי הרבה שאלות בפלטפורמות שונות כמו Reddit ו- Yahoo Answers. אחרי כל כך הרבה מחקר, לא מצאתי הרבה אפשרויות, אבל אני די מומחה לבדוק כל VPN לפי מהירות, DNS, שרתים, הגנת דליפות DSN עכשיו.

ברדיט & מומחי אבטחת קווורה חוששים רק מ- VPN העלול לדלוף את ה- DNS שלך ואינם מספקים Kill Switch היא לעולם לא האפשרות להוריד טורנטים באופן אנונימי..

אתה זקוק ל- VPN כדי להסעיר את ההצעה:

 1. מגוון רחב של שרתים
 2. הגנת דליפות DNS
 3. מתג כיבוי
 4. אפשר סיקור

NordVPN & ExpressVPN הוא הבחירה הטובה ביותר בכל הזמנים. כמומלץ על ידי Reddit & מומחי קווורה.

מסומן כספאם הועלה על ידי ג'סיקה ג'ורדן (שאלות: 27, תשובות: 59) נענה ב- 24 בנובמבר, 2017 23:37

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

שיתוף קבצים ב- P2P עם VPN בחינם הוא כמו כאבי ראש, תסכול, שורט את הראש כל הזמן & בצעקות בקול רם מדובר בנסיבות שעשויות להתמודד כשאתה משתמש ב- VPN בחינם לצורך סיבוב ספציפי. ��

ראשית, בגלל קישוריות איטית, מהירות אינטרנט איטית בזמן ההורדה, המסוכן ביותר שלעולם לא יסתיר את התנועה שלך מעיניים סקרניות שאתה מכיר ...

השימוש ב- VPN עם טורנטים הוא בעצם כדי להצפין את תנועת ה- Utorrent ובלתי נראית מ- ISP, שאפילו שירותים בתשלום אינם יכולים להתמודד עם זמן כלשהו על ידי הדלפת ה- DNS שלך, מה שמביא את ההודעות של ספקי האינטרנט. ��

ניסיתי את NordVPN שמתאים לחלוטין להורדת טורנטים באופן אנונימי. במקום לחפש גרסה חינמית אתה יכול להשיג את היתרון של 78% מכירה שפועלת כעת. הנה הקישור: קופון NordVPN 2.75 לחודש 

מסומן כספאם הועלה על ידי יסמין (שאלות: 27, תשובות: 59) נענה ב- 17 בנובמבר, 2017 12:42 בבוקר

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

אין VPN חינם שמאפשר סיבוב, או יכול לספק בפועל, ואתה מחפש את הטוב ביותר? כיצד זה אפשרי.

מסומן כספאם הועלה על ידי מארק וילסון (שאלות: 27, תשובות: 59) נענה ב- 16 בנובמבר, 2017 23:57

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

אימה גורמת להרבה הודעות של ספק שירותי האינטרנט ומביאה איום ממשי על פרטיותך ואבטחתך באינטרנט. אין VPN כה בחינם המיועד לסיבוב כדי להיפטר מנושאים אלה. אפילו יש ממש מעט VPN שמספקים למעשה חיבור אנונימי אמיתי בזמן הורדת טורנטים.

הדבר האחר שכדאי לבדוק בזמן חיפוש אחר VPN אמין לצורך סיבוב הוא לבדוק אם הם מספקים הגנת DNS & מתג הרוג, שמונע את הקשר שלך לדליפת מידע.

מה קרה כש- VPN מדליף את ה- DNS שלך?

זה קרה כאשר בקשת ה- DNS שלך לא טופלה היטב על ידי ספק ה- VPN שלך והדלפה את ה- DNS שלך.

מתג כיבוי: תכונה זו חוסכת את הגב בכל פעם שהחיבור שלך אבד בין הורדת טורנטים והיא תפסיק במהירות את התעבורה באינטרנט ותמתין לה, כשתהיה שוב התנועה תחבר מחדש את שרת ה- VPN ותמנע מידע מדלף..

NordVPN & ExpressVPN מגיע עם שתי התכונות שיעניקו לך הגנת דליפת DNS עם מתג להרוג.

אגודלים למעלה אם אתה מוצא את זה מועיל ��

מסומן כספאם הועלה על ידי טראמפ (שאלות: 27, תשובות: 59) נענה בתאריך 28 באוקטובר 2017 18:00 בערב

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

אין P2P תומך בחינם VPN, אתה זקוק לחיבור VPN חזק ויציב בזמן סיקור.

מסומן כספאם הועלה על ידי מארק וילסון (שאלות: 27, תשובות: 59) נענה בתאריך 3 באוקטובר 2017 10:00

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

אם אתה מודאג לגבי פרטיותך ואבטחתך, אני לא אמליץ על אף VPN בחינם להורדת טורנטים, הנושא השנוי במחלוקת שלו, אך איננו תומכים וממליצים על כל פעילות לא חוקית כאן,

אני ממליץ בחום על NordVPN עבור Torrenting, המהיר והאנונימי שלה באמת, זה ייתן לך הורדה אנונימית, גם יגן עליך על ידי מתן פיצ'רים נוספים כמו Kill Switch & הגנת דליפות DNS, שלעולם לא תדלוף לך זהות אמיתית. אבל "זה לא בחינם"

תמחור שנתי של NordVPN מתחיל ב -5.75 דולר / מיליון דולר

אבל הנה הקישור המוזל: NordVPN 78% הנחה 3.29 $ / מ '

להלן המבצעים הבלעדיים 2017:

RankProviderPriceDiscount
1 NordVPN 3.29 דולר 72% הנחה
2 PureVPN  2.95 דולר 64% הנחה
3 ExpressVPN  8.32 דולר 35% הנחה
4 VPN של חברת Ivacy  1.66 דולר 86% הנחה
5 גישה פרטית לאינטרנט  3.33 דולר 52% הנחה

מסומן כספאם הועלה על ידי ג'ימי ווקי (שאלות: 27, תשובות: 59) ענה בתאריך 23 במאי 2017 18:39

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית האם אתה רציני? מסתובב עם VPN או פרוקסי בחינם? זה לא קרה, אין תנועת סיקור VPN בחינם בעילום שם, אפילו יש VPN בתשלום נדיר מאוד, שעובדים בצורה מושלמת עם סיקור אנונימי. בעיקר חבר'ה שמחפשים פיתרון VPN מהיר ביותר לטרנינג, מכיוון שזו התכונה החשובה ביותר שאתה תמיד מחפש. חיבור VPN אמור להפחית את המהירות שלך, בגלל מנהרת VPN והצפנה. אבל זה אמור להפחית את האינטרנט הרגיל שלך ל 6% אבל בעיקר VPN תפחית בערך 30-40%, וזה ממש מתסכל בזמן ההורדה..

להלן מספר VPN המהירים והזולים ביותר לסיבוב:

NordVPN:

תכונות עיקריות

 • 550+ שרתי ב- 49+ מדינות
 • 6 חיבור סימולטני
 • התחייבות להחזר הכסף למשך 30 יום
 • הורדה (32.5Mbs) העלאה (28.4 / Mbs)
 • קבל 50% הנחה COUPON (2ycyberdeal)

תוצאות מבחן מהירות:

ללא VPNעם VPN
מהירות הורדה 35.17 מגהביט לשנייה 32.51
מהירות העלאה 34.05 Mbps 28.40
פרוטוקול הצפנה - L2TP
מיקום השרת ארצות הברית הממלכה המאוחדת
זמן תגובה 27 שניות 28 שניות

ExpressVPN:

תכונות עיקריות

 • 137+ שרתים ב 87 מדינות
 • PPTP, L2TP, SSTP, OpenVPN TCP
 • 3 כניסות מולטי - הורדות מהירות ביותר
 • הורדה (34.5Mbs) העלאה (32.4 / Mbs)
 • 256 פרוטוקולי הצפנה

תוצאות מבחן מהירות:

ללא VPNעם VPN
מהירות הורדה 35.17 מגהביט לשנייה 34.50
מהירות העלאה 34.05 Mbps 32.04
פרוטוקול הצפנה - L2TP
מיקום השרת ארצות הברית הממלכה המאוחדת
זמן תגובה 27 שניות 26 שניות

PureVPN:

תכונות עיקריות

 • 500 שרתים מהירים יותר מ -140 מדינות
 • PPTP, L2TP, SSTP, OpenVPN & IKEv2
 • 5 כניסות מולטי
 • הורדה (30.4Mbs) העלאה (28.5Mbs)
 • מדיניות החזר 7 יום

תוצאות מבחן מהירות

ללא VPNעם VPN
מהירות הורדה 35.17 מגהביט לשנייה 30.40
מהירות העלאה 34.05 Mbps 28.50
פרוטוקול הצפנה - L2TP
מיקום השרת ארצות הברית הממלכה המאוחדת
זמן תגובה 27 שניות 30 שניות

מסומן כספאם הועלה על ידי ג'סים מ '(שאלות: 27, תשובות: 59) נענה ב -16 במאי, 2017 16:17

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

בתור חבר'ה אחרים שלא ממליצים על שירותי VPN בחינם לטורנינג, M לא אומר זאת שוב, אלא תשובה ספציפית יותר לגבי הדאגה הכלכלית שלך.

חדשות טובות הן: יצרנו קשר עם כמה מה- VPN הטובים ביותר לצורך סיבוב וביקש מהם כמה מבצעים בלעדיים לקורא שלנו.

כל טוב,

ירדן

מסומן כספאם הועלה על ידי ג'ורדן (שאלות: 27, תשובות: 59) נענה בתאריך 27 באפריל 2017 14:53 אחר הצהריים

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

הייתי מציע לך לא להשתמש בשירות VPN חינמי לצורך סיבוב מכיוון שהם לחלוטין לא אמינים. הם גם איטיים ומאפשרים גישה למידע שלך על ידי צדדים שלישיים.

אל תסתמך על VPNs בחינם, במקום זאת הגדר אחד בתשלום כמו NordVPN. VPN זה לא רק מקל על סיבוב אלא גם מציע מהירות חיבור מהירה, הצפנה חזקה, פרוטוקולי אבטחה ושרתים P2P מאפשרים..

מסומן כספאם הועלה על ידי שריל (שאלות: 0, תשובות: 17) נענה בתאריך 19 באפריל 2017 13:54 בערב

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

מנהור תמיד יגביל את המהירות שלך למינימלית בגלל תהליך ההצפנה. יהיה עליך להחליף חלק מהמהירות שלך בכדי להשיג אנונימיות ואבטחה של נתוני הטורנינג שלך.

VPN לטורנינג מצפין את כל תנועת הטורנט שלך באמצעות קידוד AES של 256 סיביות (שייקח כמעט 20 שנה לפענוח). עם זאת, באפשרותך לערער בין פרוטוקולי אבטחה האחראים להחלת הצפנה על הנתונים שלך. תן לי לסווג את זה בשבילך.

PPTP - הצפנה חלשה - מהירות מהירה יותר (לא מומלץ מכיוון שהיא דולפת)

L2TP / IPSec, OpenVPN, SSTP, IKEv2 / IPsec - הצפנה חזקה - מהירות מעט יותר איטית (מומלץ)

בנוסף, יהיה עליך להיות VPN של Torrent שיספק Internet Kill Switch כדי למנוע דליפות נתונים בעת ניתוק.

הייתי מציע לך לא ללכת על VPNs בחינם מכיוון שאינך יודע לאן אתה נשלח ואם הוא מוצפן בכלל? בדרך כלל VPN חינם כאלה מוכרים את המידע שלך למפרסמים של צד שלישי. לדוגמא, מגן ה- VPN התגלה כמוצר של חברת אנליטיקה שתאסוף נתוני משתמשים כדי להשתמש בהם או למכור אותם עוד יותר.

אז אם אתה מפתה אז השימוש ב- VPN הוא הכרח שלך. תוכלו לבקר בבלוג של אתר זה כדי למצוא מידע נוסף על VPN.

מסומן כספאם הועלה על ידי המאהב של טורנט (שאלות: 0, תשובות: 33) נענה ב- 29 במרץ, 2017 12:24 בערב

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

לא, אין vpn בחינם לטרנינג. יש כאלה שאנשים הזכירו כאן, אבל זה לא מספיק טוב בגלל מהירויות איטיות וקבלת הודעות DMCA, כלומר זה בזבוז זמן.

אם אתה מתלהב אז השימוש ב- VPN הוא חובה. אני באופן אישי הייתי מציע לך לבחור NordVPN מכיוון שזה ה- VPN הטוב ביותר לטורנינג כיוון שיש לו שרתי P2P ייעודיים ותכונות ה- VPN והפרוטוקולים המאובטחים ביותר. המהירות רבה על שרתי ה- P2P שלהם כך שלא תצטרכו לדאוג בקשר לזה.

אתה יכול בקלות להגדיר VPN של Torrent:

 1. הרשם ל NordVPN ולעקוב אחר השלבים בדוא"ל.
 2. הורד והתקן את אפליקציית NordVPN.
 3. בחר את המיקום המתאים או אפשר לאפליקציה לבחור מיקום אופטימלי
 4. לחץ על התחבר.
 5. תיהנו מהטרנינג ב- VPN.

מסומן כספאם הועלה על ידי דואן בויד (שאלות: 0, תשובות: 33) נענה ב- 25 במרץ, 2017 14:59 בערב

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

בחינם VPN של טורנט בלבד Betternet מאפשר הורדת סיקור, אבל המהירויות מתות איטיות, ניסיתי כמה פעמים. בנוסף הם הצהירו בבירור כי הם יצייתו להודעות DMCA ויתנו גישה לשרתיהם. כך שלא תהיו אנונימיים ב- VPNs בחינם, אתם לעולם לא!

אם אתה רוצה להוריד טורנטים מבלי להשאיר עקבות מאחור, עליך לבחור את ה- VPN הטוב ביותר לטורנינג. אני משתמש ב- NordVPN שלא רק מציע לי מהירויות ורוחב פס נהדרים אלא גם תכונות כמו הצפנה כפולה, שרתי P2P ו- DNS חכם לזרם. אתה יכול גם לחפש ExpressVPN, PureVPN ואחרים שעליהם אתה יכול לנושא באתר זה.

מסומן כספאם הועלה על ידי ריקרדו רודריגז (שאלות: 0, תשובות: 33) נענה בתאריך 22 במרץ, 2017 12:01 בערב

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

VPN חינם לטורנינג הם הונאה. אם אתה קורא את מדיניות הפרטיות שלהם, תראה שלא רק שהם מעורפלים, אלא שהם מאפשרים גישה של צד ג 'למידע שלך ישירות, וברגע שתתקין VPNs אלה, אתה נידון.

התקנתי אחת ואז הסרתי אותה לאחר השימוש. למחרת קיבלתי פרסומות משום מקום. בדרך כלל אני לא בוחר בשירות כלשהו. הנקודה שלי היא להפסיק להשתמש ב'חופשי '. אין שום דבר חופשי בעולם הזה. השתמש בשירות VPN בתשלום.

מסומן כספאם הועלה על ידי סת פוקס (שאלות: 0, תשובות: 33) נענה בתאריך 21 במרץ, 2017 2:12 אחר הצהריים

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

אין המלצות בחינם במיוחד עבור סיקור

מסומן כספאם הועלה על ידי ג'ייסון (שאלות: 27, תשובות: 59) נענה בתאריך 21 במרץ, 2017 13:23

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

שיתוף קבצים P2P גובה מחיר עצום על רוחב הפס של השרתים. לכן שירותי VPN בחינם אינם מאפשרים לערוך טהרנות דרך השרתים שלהם. נוסף על כך, חינם תמיד לא בחינם, והמידע שלך נמכר למפרסמים או מי יודע למי?

קיצור סיפור ארוך, כדי להיות אנונימי תוך כדי סיבוב ב- VPN בחינם, אתה למעשה חושף את עצמך לארגונים גדולים יותר, עזוב את שירותי האינטרנט שלך..

הייתי ממליץ לך להשתמש ב- VPN הטוב ביותר לטורנינג. אני באופן אישי משתמש ב- NordVPN לצורך הורדת טורנטים כי יש להם שרתי P2P ייעודיים. בנוסף, הם זורקים שירות DNS חכם כדי להזרים את נטפליקס בחינם, וללא נושא מהירות. מה עוד תוכל לבקש מ- VPN?

ישנם שירותי VPN אחרים כמו PureVPN, ExpressVPN, Ivacy VPN ו- PIA VPN המאפשרים להוריד Torrent. אם אתה לא חובב NordVPN, אתה תמיד יכול לבחור משירותים אמינים אלה.

מצאתי כאן מאמר שקשור ל BestVPN לטורנינג,  שווה להסתכל.

מסומן כספאם הועלה על ידי טרוי ריילי (שאלות: 0, תשובות: 33) נענה ב- 20 במרץ, 2017 17:42

 • לדווח על דואר זבל
▲ 3 ▼&# 10004; תשובה פרטית

אם אתם מחפשים VPN בחינם להורדת סיקורים באופן אנונימי, אתם עומדים בפני בעיות ענק, שימוש ב- VPN בחינם לצורך סיבוב פירושו להזמין את ספקי האינטרנט שלכם לנקוט פעולה נגדכם בהורדה מלקוח סיקור סיביות..

אני מסכים שחלק מה- VPN יקרים אבל אם אתה מעריך רק VPN על בסיס מחיר ומשתמש ב- VPN בחינם לצורך סיבוב אנונימי, אתה עושה טעות אדירה מכיוון ש- VPN בחינם כבר שולטים בסוכנויות חקירה והאקרים, זה מלא מלכודת הוכחה שיכולה לפגוע בך הרבה מבחינת אבטחת האינטרנט ופרטיות, אנו חושבים שזו טקטיקה קלה להסתיר את תעבורת האינטרנט מפני ספק שירותי האינטרנט, אך למעשה זו דרך קלה להיתפס על ידי ספק שירותי האינטרנט על ידי הורדה מטורנט.

יותר חשוב! אם המטרה שלך היא לשמור על אבטחתך ופרטיותך, עליך להעריך את תוכנת האבטחה בתכונות שלה, פרוטוקולי אבטחה, מנהרות הצפנה ו- P2P מאפשרים שרתים מכיוון שדברים אלה מוסיפים ערך מסיבי לספק VPN..

ובכן, מחפש VPN במחיר משתלם כדי להוריד טורנטים באופן אנונימי אז NordVPN היא הבחירה האמינה ביותר הידועה בזכות ההצפנה החזקה שלה; עקוף את התנועה שלך דרך מנהרה מוצפנת.

72% הנחה $ 3.29 לחודש - קבלו את NordVPN עכשיו

PureVPN הידועה כספקית ה- VPN המהירה בעולם והיא מכילה שרתי P2P המאפשרים תמיכה בהורדת טורנטים באופן אנונימי מלקוח סיקור הביט. אתה יכול לבטל את החסימה של ערוצי סטרימינג כמו נטפליקס, הולו פלוס ו- BBC iPlayer בכל אזורי העולם.

64% הנחה במבצע זמן מוגבל - 2.95 $ / מ '

ExpressVPN מוכר כספק VPN טוב, הוא ממוקם באי הבתולה הבריטית, פירושו שמדינות כמו ארה"ב, בריטניה, קנדה ואוסטרליה אינן יכולות ליישם את החוקים שלהן. ל- ExpressVPN יש את השרתים שלה בכל מדינות העולם, אתה יכול להוריד טורנטים עם מהירות חיבור מהירה, זה תואם לכל המכשירים.

35% הנחה על ExpressVPN - קבל ExpressVPN עכשיו

מסומן כספאם הועלה על ידי פיטר באטלר (שאלות: 0, תשובות: 5) נענה בתאריך 10 במרץ, 2017 16:26

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

VPNs בחינם מעולם לא פתרו את הבעיה, שרוב האנשים התמודדו איתם בזמן סיבוב, ישנם פרוקסי רבים הזמינים להתעוררות, אך אינכם יכולים להשתמש בה. לעולם אל תשתמש בפרוקסי, מכיוון שזה ישפר את הסיכויים שלך להיתפס.

במקום זאת: אתה יכול להשתמש בספק שירותי VPN זול לצורך סיבוב, שנמצא כעת במכירה או במבצעים, זו תהיה הסיכוי הטוב ביותר שלך להמשיך עליהם..

אם אנו מדברים על אנונימיות, אז כמעט כל ספק שירותי VPN טוען לספק חיבור אנונימי תוך כדי הורדת טורנטים, אך עובדות שונות באופן דרמטי מזה. אם ספק השירות שלך מפחית את המהירות שלך לצורך חיבור אנונימי? אז זה לא ראוי לקנות את זה לטרנינג. כי לצורך סיקור אתה זקוק למשהו חזק ומהיר ביותר לחוויית הטרנינג שלך.

בברכה

מסומן כספאם הועלה על ידי ג'ימי (שאלות: 27, תשובות: 59) נענה בתאריך 10 בפברואר 2017 19:28

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

ובכן, השתמשתי ב- VPN חינמי לצורך הורדת טורנטים אבל הם לא אמינים כי כאשר VPNs בחינם לא מציעים יש שרתי P2P, מה שאומר כשאתה מוריד קובץ כלשהו באמצעות סיבוב סיביות או לקוח סיקור u. VPN בחינם VPN לא יכול למנוע מ- ISP להצער את חיבור האינטרנט שלך. מהירות.

אם ברצונך להוריד טורנטים ואינך רוצה לתפוס על ידי ISP, עליך להסתכל בתכונות ושרתי VPN לפני הרשמת VPN, לצורך סיבוב חשוב ש- VPN חייב להיות שרתי P2P המאפשרים, פרוטוקולי אבטחה, חזקים הצפנה, ומהירות חיבור מהירה.

למעשה ספקיות האינטרנט שומרות כעת על נתונים של כל משתמש לפחות למשך שנה, ולכן חיוני להשתמש ב- VPN הטוב ביותר לצורך סיבוב אשר מפותחים במיוחד לצורך הצפנת האינטרנט בינכם לבין ספק האינטרנט שלכם באנונימיות מלאה..

מסומן כספאם הועלה על ידי אנונימי (שאלות: 0, תשובות: 1) נענה בתאריך 25 בינואר 2017 17:22

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

רק Betternet מאפשרת טרנינג ב- VPN החינמי שלה. עם זאת, במדיניות הפרטיות שלהם הצהירו בבירור שאם הודעה כלשהי של DMCA תגיע לדרכם אז הם יצייתו לה באופן מלא ויתנו גישה לרשויות אכיפת החוק. אז מה הטעם לאפשר טורנינג?

מסומן כספאם הועלה על ידי ג'ורג 'רודריק (שאלות: 0, תשובות: 33) נענה בתאריך 23 בינואר, 2017 2:12 אחר הצהריים

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

VPN בחינם מסתמך מאוד על פרסומות. בכל פעם שאתה יוצר הפעלה, היא מציגה מודעות באפליקציה או שהיא מציגה פרסומת שעליך לצפות בעוצמה למשך פרק זמן מוגדר..

כעת, זה די מעצבן והכי גרוע, זה נותן למפרסמים של צד ג 'גישה לתוכנה שלהם, כך שהם יוכלו להשתמש במידע הרגיש שלך למטרות ניתוח. אז השימוש ב- VPN 'הטוב ביותר בחינם' לאנונימיות הוא מיתוס, לדעתי. הייתי ממליץ לך ללכת ל- VPN עם הצעות הנחה.

מסומן כספאם הועלה על ידי אנונימי (שאלות: 0, תשובות: 33) נענה בתאריך 23 בינואר 2017 14:07

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

לא לקדם פעילויות לא חוקיות
תשובה זו נובעת לחלוטין מגניבת נתונים משלך ומסיבות אבטחה. סיבוב באמצעות שירות VPN בחינם לעולם לא יהיה בחירה נהדרת, מכיוון שההסתה היא דאגה רצינית בזמן שאנשים נתפסים ומחפשים דרך יעילה יותר להשיג את זה. אך יש מעט VPN שמגיע עם שבילים בחינם מה שאומר שאתה יכול להיעזר באנונימיות של 100% אך בגרסה בחינם לא תהיה לך גישה מלאה. הייתי ממליץ על Cyberghost שמגיע עם גרסה חינמית אבל זה יעזור לך להישאר בעילום שם.

אבל בגרסת חינם יש לך הגבלה ואין לך שליטה מלאה; להלן חסרונות:
אינך יכול לבחור את שרת הרצון שלך
רוחב פס מוגבל
הנחה כל 3 שעות

אני ממליץ על זול במקום על גרסאות חינם

מסומן כספאם הועלה על ידי מארק סטיב (שאלות: 27, תשובות: 59) נענה בתאריך 23 בינואר 2017, 13:25

 • לדווח על דואר זבל
▲ 0 ▼&# 10004; תשובה פרטית

VPNs בחינם דומים לרוב השירותים האחרים, 'מבצעים', מבצעים וכדומה. יש אזהרה כלשהי - בתקווה שתקנה, תשדרג, תקדם או שילוב כלשהו של בחירה - או שזה צדקה מסוג כלשהו. כשחנות הכריכים המקומית שלך מחלקת קופונים לכריך קטן בחינם, זה ללא ספק החלפה, ממש כאילו קנית את הכריך על הסף. תנועת הרגליים שלך והנוכחות הגלויה שלך בחנות כנראה ימשכו אחרים להעיף מבט ואולי לקנות על עצמם. אם הכריך טוב, תוכלו אפילו לדלג במורד הרחוב, כשהוא משמח בשמחה את הכריך הכי מענג אי פעם בפני העוברים ושבים שעוקבים בכם בשעשוע ובדאגה קלה לשפיותכם.

מסומן כספאם הועלה על ידי מרי ג'יין (שאלות: 27, תשובות: 59) נענה בתאריך 22 בינואר, 2017, 3:39 בערב

 • לדווח על דואר זבל

" חזור לעמוד הקודם

אנא התחבר כדי לפרסם שאלות.

שם משתמש או כתובת אימייל

סיסמה

זכור אותי

 • עבור לדף הכניסה ל- WP
 • להירשם
 • סיסמה אבודה?
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me