Wikileaks, CIA או FBI, ההצפנה עדיין מאזן בין ניטרליות נטו, מדברת CMO של NordVPN

[ware_item id=33][/ware_item]

ויקיליקס האשימה את ה- CIA בביצוע מעקב המוני, ויצרה סביבה חמה על ידי שחרור גוש מסמכים. מאחר שהאירוע הנוכחי הוא השטח הכי בולט בימינו, דווח על מחלוקות רבות בדבר מעקב המוני והתקפות זדוניות על נתונים רגישים..


אתרי המון חברות חברתיות, ענקי טק והממשלות החזקות ביותר היו גם הם פגיעים להתקפות אלה. לפני מספר ימים חשף הדו"ח שמשתמש ב- Whatsapp נוטה להפרת נתונים שעלולה להעביר את כל הנתונים האישיים שלהם להאקר בקלות רבה תוך שימוש בתמונה זדונית. דומה היה במקרה בו חברי הבית הלבן העדיפו את אפליקציית Confide, שנמצאה חשופה להאקרים שיכולים לגשת דרך ויכולה גם לחקות אנשי קשר ידידותיים, לתקן את ההודעות במעבר ולמרגל אחר פרטי קשר, כפי שסיפרה חברת אבטחת סייבר..

עם זאת, עבור אנשים וחברות שפגעו במידע האישי שלהם ובנתונים הרגישים שלהם בהתקפות דומות, זו הייתה מצוקה גדולה ודאגה כיצד לשמור את המידע שלהם על אבטחה מפני פגיעויות מסוג זה..

כדי להיתקל ולהתגבר על ההסתברות להתקפות זדוניות כאלה אנשים עוברים להצפנה וטכנולוגיות VPN כמו. כדי לדבר על סוגיות אלה סביב הצפנה שהתחברנו אליהם מרטי פ. קמדן, משרד הבריאות של NordVPN כדי לקיים דיון כלשהו בנוגע ל- VPN וכיצד זה יכול להועיל בהגנה על הנתונים שלנו.

החל מיוזמתו, שאלנו אותו על כלי אבטחה מסוימים שיכולים לעזור לאנשים להגן על פרטיותם.

להיות מקודד: איך הגעת עם הרעיון של NordVPN?

קמדן: הבעיה בתקשורת של ימינו היא שספק שירותי האינטרנט שלך יודע מי אתה, איפה אתה גר, מה אתה עושה באופן מקוון, מה מספר כרטיס האשראי שלך, והמספרים שאתה מכס באופן אלקטרוני. ממשלות והאקרים משתמשים במידע לא מוגן כזה כדי להשיג רווחים, ללא כל אישור רשמי.

בעולם בו הפרטיות והביטחון המקוונים חשובים יותר ויותר, צוות של אנשי מקצוע מנוסים מאוד נפגש עם מטרה להחזיר את חופש האינטרנט. בתורו, פתרון VPN קל לשימוש, NordVPN בנה שמבטיח כי טכנולוגיית ההצפנה היא אינטואיטיבית ונגישה לכל אחד..

להיות מקודד: מומחי אבטחה ממליצים על TOR. איך תציע ל- VPN על פני טור?

קמדן: אנו מבינים את כוחו של מבנה מבוזר ואת האנונימיות ש- TOR מספקת. NordVPN מציע פיתרון ייחודי בצל דרך VPN שמצפין את תעבורת האינטרנט של המשתמשים לפני הכניסה לרשת TOR, ומבטיח פרטיות נוספת.

להיות מקודד: מנהל ה- FBI התייחס להצפנה כ"פינה חשוכה "בחדר בו פושעים מקלטים. מה אתה אומר על הצהרה זו? מהי הצפנה לדעתך?

קמדן: אנו לא מסכימים עם חוות דעת זו מכיוון שמטרתה העיקרית של VPN היא להציע לאנשים ביטחון ופרטיות באופן מקוון. לאנשים יש את הזכות לשמור על נתונים פרטיים מפני האקרים, מעקב או אפילו מעקב ממשלתי. ישנן מספר ממשלות סמכותיות שיש להן מגבלות חופש דיבור קשות, מעקב אינטרנטי פולשני באינטרנט, צנזורה באינטרנט המונית, או ללא בעיות הגנה על ניטרליות ברשת שמשתמשי האינטרנט יכולים למתן באמצעות VPNs. לרוע המזל, מי שרוצה להישאר פרטי למטרות פליליות, תמיד ימצא דרך, לא משנה אם זה דרך VPN או דרך אחרת.

להיות מקודד: מעקב המוני הפך לאחרונה לדיון ולא נותר במדיניות הממשלה לרגל את אזרחיה. אילו רפורמות לדעתך צריכות לנקוט כדי להבטיח את פרטיותם של אנשים? או שהצפנת הכל תהיה חובה לכל אדם?

קמדן: מעקב המוני הוא פלישה לפרטיותם של אנשים. כאשר אוספים נתונים, לא ידוע אם הם יישארו מאובטחים ולעולם לא ברור בידי מי הם ייגמרו (כלומר, באוסטרליה, ליותר מ -20 סוכנויות יש גישה למטא נתונים של משתמשים, אשר נשמרים ונשמרים על ידי ספקי האינטרנט במשך שנתיים). לכן אנו מעודדים אנשים להשתמש ב- VPN ובדרכי הצפנה אחרות (דוא"ל מאובטח, אפליקציות תקשורת מאובטחות) כדי לשמור על פרטיותן..

להיות מקודד: שמעתי אנשים רבים אומרים שהם מעדיפים VPN במדינתם מאשר חברה זרה. מה דעתך?

קמדן: עדיף האבטחה אם VPN נמצא במדינה שממשלתה אינה מחייבת חברות לשמור את יומני הלקוחות. NordVPN ממוקם בפנמה ואנחנו לא אוגרים את יומני הלקוחות, לכן כל נתוני הגלישה שלהם מאובטחים לחלוטין.

להיות מקודד: חברות VPN (וחלקן בתשלום) טוענות בדרך כלל כי הן לא מנהלות יומנים; עם זאת, הם עושים זאת בכל מקרה. מה עמדתך ומדיניותך בעניין?

קמדן: כפי שהוסבר בתשובה הקודמת, NordVPN ממוקם במדינה, שם חברות צריכות לשמור על יומני הלקוחות על פי חוק. השרתים שלנו מוגדרים בצורה כזו, שכל הנתונים נשלחים מייד לספריית / dev / null. מדריך זה פועל כמו 'חור שחור' בשרת. שום מידע לא יכול להישמר משם. איננו יכולים להגיב על טענות VPN אחרות.

להיות מקודד: חבר FIVE EYES מדינות על פי החוק רוצה שכל חברה תנהל רישומים למשך 12 חודשים לפחות. מכיוון שיש לכם שם שרתים, האם אינכם עלולים לנהל רישומים גם כן? אם לא, איך?

קמדן: אנו פועלים בפנמה ואנחנו עוקבים אחר חקיקה של פנמה שאינה מחייבת שמירת נתונים. מכיוון שיש לנו שליטה בשרתים שהקמנו, כל הנתונים נשלחים מייד לספריית / dev / null והשרת לא שומר על שום יומן מלכתחילה. לכן, אפילו בתרחיש הלא סביר שהשרת הוחרם, לא יהיה שום עניין בשרתים.

להיות מקודד: ויקיליקס חושף כי ה- CIA ריגשה אזרחים על ידי ניצול הפגיעויות במכשירים שלא היו מוכרים בעבר לספקים; שהעניקה ל- CIA אפשרות לעקוף לחלוטין את הפונקציה הבסיסית שהיא הייתה אמורה לספק. האם אתה חושב שתוכנת לקוח ה- VPN שלך עלולה להיפגע מה שעלול לאפשר להם גישה למנהרה המוצפנת?

קמדן: החדשות הטובות הן שלמרות שנחשף כי C.I.A. עלול לגשת ולהתמודד עם מכשירים של אנשים (כלומר באמצעות תוכנות זדוניות שהוזרקו), ממצאי WikiLeaks מראים גם כי ההצפנה היא עדיין מחוץ להישג ידם אפילו עבור מרגלים ממשלתיים. מומלץ מאוד להשתמש בכלי פרטיות מאובטחים, כמו VPNs, המסייעים להסתיר את המיקום האמיתי של המשתמש (כתובת IP) ולהצפין את כל המידע המועבר דרך האינטרנט. NordVPN מסייע לגלישה באופן אנונימי באמצעות פרוטוקולי האבטחה המודרניים שלה וללא מדיניות יומני.

להיות מקודד: אם כבר מדברים על VPN, אנשים שואלים לעתים קרובות מהי מנהרה מוצפנת ואיך היא מגנה על העברת נתונים?

קמדן: מנהרה מוצפנת שומרת על כל המידע הפרטי בין נקודת הכניסה (מחשב המשתמש) לשרת ה- VPN של נקודת היציאה.

להיות מקודד: מה הרעיון שלך לגבי חלופות עתידיות ל- VPN?

קמדן: אינטרנט מבוזר עשוי להיות עתידו של האינטרנט, מכיוון שרעיון הביזור צובר פופולריות בקרב קהילת המפתחים המיינסטרים. עד אז, על משתמשי האינטרנט להקפיד על פרטיותם באינטרנט, ולקבל יוזמה ליישום כלי הצפנה זמינים.

ישנן כבר הרבה דרכים קיימות להצפין את פעילויות האינטרנט שלה: ספקי שירותי דוא"ל מאובטחים או אפליקציות להודעות מוצפנות, בעוד ששירותי VPN נשארים אחד משירותי ההצפנה החובה..

בסך הכל, הצפנה - בין אם זה באמצעות דואר אלקטרוני מוצפן, העברת הודעות או טכנולוגיית VPN - נותרה הכלי המאובטח ביותר הקיים כדי להגן על הפרטיות והביטחון המקוונים של האדם..

להיות מקודד: לדעתך, מהי ההתקדמות הטכנולוגית הגדולה הבאה בתכונות האבטחה של ה- VPN שלך?

קמדן: יש לנו מספר תכונות שאנו מתכננים לחשוף בעתיד הנראה לעין, וזה סודי כרגע כך שתצטרך לחכות לזה. כמה מהשיפורים האחרונים כוללים שיפורים באלגוריתם של בוחרי השרתים שלנו, הבוחר את השרת הטוב ביותר במדינה לבחירתכם, מה שהופך את אפליקציות NordVPN לאינטואיטיביות ופשוטות לשימוש אפילו יותר..

להיות מקודד: מאיזה כלי אבטחה אתה מתלהב כרגע? מה תציע לאנשים?

קמדן: לגבי דוא"ל מאובטח, אנו ממליצים לספקים כגון ProtonMail, ולתקשורת מאובטחת, אחת האפליקציות האמינות ביותר היא Signal. DuckDuckGo הוא מנוע חיפוש המספק מידע ממאות מקורות ושומר על חיפוש פרטי. Avira Antivirus Pro מגן על מכשיר ה- Android שלך מפני אפליקציות זדוניות, סוסים טרויאניים ואיומים ניידים אחרים. זה מגיע עם סורק אנטי-וירוס, נעילת אפליקציה ואפילו איתור טלפונים. חשוב מאוד להבטיח שכל כלי אבטחה בו אתם משתמשים, בין אם מדובר בחומת האש או האנטי-וירוס שלכם, יש לעדכן את האפליקציה בכדי להבטיח שתוקנו בעיות כלשהן. אנשים חייבים לוודא שהם זהירים בנוגע לפרטיותם המקוונת באופן כללי ולנקוט צעדים כדי להבטיח שהם תמיד מאובטחים.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me