6 בדיקות מהירות לאיתור שירות VPN מזויף

[ware_item id=33][/ware_item]

רשתות פרטיות וירטואליות (VPN) הן נהדרות - אם אתה משתמש בשירות לגיטימי. VPNs מוסיפים שכבת אבטחה נוספת לגלישה באינטרנט שלך על ידי הצפנת הנתונים שלך ומסיכה של כתובת ה- IP שלך כך שתוכל לגלוש באינטרנט באופן אנונימי. בנוסף, כל האבטחה הנוספת הזו מגיעה בתשלום חודשי נמוך (או בתשלום חד פעמי אם אתה זקוק לו רק בעת נסיעה).


מאמר קשור: רמאים הלוכדים משתמשים באמצעות שירותי VPN מזויפים לאחר הצעת חוק נגד פרטיות

6 בדיקות מהירות לאיתור שירות VPN מזויף

עם זאת, הונאות חדשות תמיד מצטברות ומנסות לנצל את האנשים המחפשים פרטיות וביטחון. אל תיפול עבור ספקי ה- VPN המזויפים האלה. התחל על ידי אימות השירות באמצעות הטיפים הבאים.

1. קרא את דף אודות

התחל במבט סביב הדף אודות ספק השירות. כמה זמן הם בעסק? באיזה סוג שפה הם משתמשים כדי לתאר את השירות שלהם? אם ההצעה שלהם נשמעת טוב מכדי להיות אמיתית, זה כנראה. הימנע מ- VPNs המשתמשים בתביעות לא מבוססות כמו "המהיר ביותר", "הכי מאובטח" ו"הפרטי ביותר ".

2. בדוק את תמיכת הלקוחות שלהם

שירות VPN לגיטימי יספק המון הזדמנויות ליצור קשר עם התמיכה מכיוון שאכפת להם מלקוחותיהם. עיין באתר האינטרנט שלהם כדי לראות איזה סוג תמיכה מוצע, כגון מספר טלפון, דוא"ל ליצירת קשר, צ'אט חי, דף שאלות נפוצות ופורום קהילתי. חלקם עשויים אפילו להכיל דף תמיכה בטוויטר.

אל תפחד לבצע בדיקה על אפשרויות התמיכה שלהם כדי לראות כמה מהר הם מגיבים - אם הם מגיבים בכלל. היזהר מתמיכה שנראית כאילו היא לא באה מאדם אמיתי. אם כל מה שתקבל הוא תגובת טופס, תרצה להמשיך בזהירות.

3. בדוק את נוכחות המדיה החברתית שלהם

היעדר נוכחות במדיה חברתית צריך להניף דגל אדום גדול. חפש באתר של הספק כדי לראות אם יש להם קישורים לדף טוויטר או פייסבוק. גלול בפרופיל שלהם כדי לראות מתי הדף שלהם הושק. זה אף פעם לא סימן טוב אם הדף שלהם הושק רק בשבוע האחרון.

הקפד לבדוק באיזו תדירות הם מפרסמים והאם הם מגיבים לתגובות או לציוצים. אם אינך רואה לקוחות אמיתיים מקיימים אינטראקציה או שהם מקיימים אינטראקציה אך אינם מקבלים תגובה, ייתכן שתרצה להמשיך ולחקור שירות VPN אחר.

4. לחקור ביקורות מקוונות

ביקורות מקוונות יספרו לכם רבות על הלגיטימיות של ספק שירותי VPN. התחל בחיפוש פשוט בגוגל, ואז חפש באתרי ביקורת מרובים כדי לראות מה אנשים אומרים על השירות. הסתכל תמיד מעבר לאתר של החברה מכיוון שקל לייצר ביקורות אלו.

לא רק שתחפש מידע על חוויותיהם של אנשים אחרים, אלא תרצה לשים לב כמה רחוק הביקורות עוברות. אם הביקורות היחידות שתמצאו פורסמו במהלך החודש האחרון, זו אינדיקציה טובה לכך שהשירות חדש לגמרי - ואולי לא אמין.

היזהר משירותים שרק נראה שנכתבו עליהם ביקורות טובות. ייתכן שמדובר בביקורות מזויפות שנועדו לגרום לחברה להראות לגיטימית.

5. בדוק את מדיניות הרישום שלהם

אם אתה נתקל ב VPN ששומר על יומן הנתונים שלך, המשך לרוץ! זה למעשה מביס את המטרה של VPN מכיוון שאם הם עוקבים ואוחסן מידע על האתרים שבהם ביקרת וקבצים שהורדת, הגלישה שלך אינה עוד פרטית או אנונימית..

עם זאת, רוב ה- VPNs אוהבים HideMyAss! שמור יומן של נתונים מסוימים, כגון משך החיבור או רוחב הפס בהם נעשה שימוש. רישום מסוג זה עושה את זה כך שיוכלו לשפר את השירות שלהם.

עם זאת, ספק ה- VPN שלך לא אמור לרשום מידע מעבר לזה, כגון אתרים שאתה מבקר בהם או כתובות IP שאתה משתמש בהם. אם אינך מצליח למצוא באתר האינטרנט שלהם מידע שמציין את מדיניות היומן של החברה, עיין ברשימה זו של למעלה מ- 100 VPN שאינם שומרים ביומנים..

6. סקור את מבנה התמחור שלהם

אם אתה רוצה ליהנות מיתרונות האבטחה שהרשתות הפרטיות הווירטואליות מציעות, צפה לשלם אגרה עבורו. בדרך כלל מדובר בתשלום מנוי חודשי קטן, אך לעולם אל תסתמך על שירותי VPN בחינם כדי לשמור על נתונים בטוחים. ככל הנראה, שירותים חינמיים אלה גונבים את הנתונים שלך ומוכרים אותם לצדדים שלישיים או מפנים אותך לאתרי השותפים שלהם כדי להרוויח מעמלת המכירה.

כמו VPNs בחינם, אין לסמוך על מנויי VPN לכל החיים. ראשית, "מנויים לכל החיים" בדרך כלל לא נמשכים זמן רב - אולי שנה או שנתיים. שנית, זהו מודל עסקי לא יציב. בכדי לספק תמיכה ואבטחה מתמשכים, VPNs צריכים להכניס הכנסות ללא הרף. זה מגיע דרך מנויים חודשיים. מנויים לכל החיים לעומת זאת היו מסתמכים אך ורק על משיכת לקוחות חדשים. אז מה קורה כאשר זרם הלקוחות צונח? שירות ה- VPN הזול פונה למכירת הנתונים שלך לצדדים שלישיים ולמפרסמים באותה צורה שבה השירותים החינמיים מתארבים.

זכור, שירותים מסוגים אלה עשויים לספק למעשה חלק מהתכונות שאתה מחפש במקום פשוט לקחת את הכסף שלך ולהריץ. עם זאת, עם הסיכון של נתונים בסכנה, עדיף להימנע משירות חינם או "מנוי לכל החיים".

השגיח גם על מדיניות החזר כספי. רוב ה- VPNs הלגיטימיים יציעו ערבות להחזר כספי בין שבעה ל -30 יום, כך שתוכל לבדוק את השירות ללא סיכון.

בחירת ה- VPN הנכון חשובה אם ברצונך לשמור על מידע פרטי באופן מקוון. הטיפים שהוזכרו לעיל יעזרו לכם להתרחק מ- VPNs מזויף המחפש לנצל אתכם.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me