بهترین گزینه های NYAA برای مشاهده انیمه آنلاین

[ware_item id=33][/ware_item]

سقوط وب سایت محبوب تورنت انیمه NYAA باعث شوک دوستداران انیمه و hentai در سراسر جهان شد. پس از انجام یک مبارزه سخت 7 ساله علیه ترول های کپی رایت ژاپنی ، NYAA افسانه ای در تاریخ 1 مه 2017 برکنار شد. در همین حال ، ما کشف کردیم که خواست های جایگزین های NYAA به ویژه به منظور تسهیل ناامیدی دوستداران انیمه ، به اوج خود رسیده است. ما بهترین گزینه های NYAA را فاش می کنیم. این گزینه های NYAA برای سرگرمی شما با نمایش های انیمه ای با کیفیت در خدمت شما خواهد بود.


گزینه های بهترین NYAA

علاوه بر این ، اگر در مورد حریم خصوصی آنلاین خود مشکلی دارید ، باید یکی از بهترین VPN را برای تورنت استفاده کنید.

مقاله پیشنهادی: تورنت VPN: چرا VPN ضروری برای کاربران تورنت است?

هنگامی که خواهد شد NYAA بازگشت?

NYAA قطب اصلی BitTorrent برای سرگرمی جنوب شرقی آسیا بود. در سال 2011 بسیاری از کاربران سایت به دلیل نقض حق نسخه برداری مورد هدف قرار گرفتند. در اوایل سپتامبر 2014 ، این سایت به یک حمله مهم DDoS تبدیل شد. NYAA بدون اظهارات رسمی تعطیل شد که مجریان سایت بعداً از طریق IRC تأیید کردند که مالک ناشناس NYAA سایت را داوطلبانه از بین برد..

بنابراین اگر اکنون می خواهید به NYAA.se دسترسی پیدا کنید ، پیام زیر را دریافت خواهید کرد:

گزینه های بهترین NYAA

از زمان پایین آمدن NYAA ، دوستداران انیمه در سرتاسر جهان با ارسال پست ها و رسانه های اجتماعی در مورد احیای NYAA ، انجمن ها را بمباران می کنند. سوابق WHOIS در حوزه های NYAA ، از جمله NYAA.eu ، NYAA.se و حوزه های مختلف دیگر ، اعلام می کند که آنها غیرفعال شده اند. بنابراین ، پیش بینی مدت دقیق تعلیق NYAA دشوار است.

گزینه های بهترین NYAA

بهترین گزینه های NYAA

بهترین گزینه های NYAA ثبت نام شده با انیمه ای با بالاترین نوع در خدمت شما خواهد بود. بنابراین این گزینه ها مشخص می کنند که تا زمان احیای NYAA همچنان به سرگرمی با کیفیت ادامه می دهید. بهترین گزینه های NYAA عبارتند از:

 1. آنیرنا گزینه های بهترین NYAA

AniRena Torrent یک وب سایت است که دارای محتوای آسیایی / ژاپنی است. به عنوان کلون معروف تورنت انیمه NYAA مشهور است. این گزینه جایگزین NYAA به کاربران اجازه می دهد تا با تراز کردن افقی زبانه های رسانه در صفحه اصلی ، به راحتی وب سایت را مرور کنند.

AniRena در حال حاضر میزبان 14 ، 360 تورنت و 6.354 آپلودکننده است و تمایل به رشد بیشتر دارد. کاربران از وضعیت فعلی خود از طریق وب سایت در رابطه با داده هایی که به آنها منتقل شده است مطلع می شوند. AniRena به شفافیت و همچنین به کاربران خود صادق است.

 1. AniSearch.ru

  گزینه های بهترین NYAA

جایگزین محبوب NYAA یعنی "AniSearch.ru" میزبان تورنت های انیمیشن نامحدود از جمله ناروتو ، یوجو سنکی - Saga of Tanya the Evil ، Natsume Yuujinchou Roku و موارد دیگر است. AniSearch.ru از طریق تک لمسی به این تورنت ها دسترسی پیدا می کند.

AniSearch.ru از سال 2012 فعالیت می کند و در بین دوستداران انیمه و hentai قابل اعتماد و تقاضا محسوب می شود. فیلم های محبوب انیمه نیز با کیفیت بالا (HD) با کیفیت بالا (HD) در AniSearch.ru در دسترس هستند تا کاربران ناامید نشوند.

 1. زیرمجموعه وحشتناک گزینه های بهترین NYAA

به محض اینکه NYAA به حالت تعلیق درآمد ، Horrible Subs جزء اولین وب سایتهایی بود که برجسته ظاهر شد. از آنجا که مخوف وحشتناک در اطراف لینک های پر سرعت آهنربا ساخته شده است ، بنابراین توسط کاربران ناامید NYAA به عنوان بهترین گزینه برای جایگزین NYAA در نظر گرفته می شود.

مخوف ترسناک ترین گزینه قابل قبول NYAA است زیرا رقیب قدرتمند NYAA با پایگاه خواننده روزانه در حدود 1 میلیون و رتبه Alexa با 2797 رتبه است. این یک کتابخانه طبقه بندی شده از رسانه های مشابه به عنوان NYAA.se. ارائه می دهد. علاوه بر این ، Horrible Subs یک رابط جذاب دارد. وب سایت کاربر پسند ، این امکان را به کاربران خود می دهد تا جدیدترین محتوای انیمه را بدون هیچ گونه مانع بارگیری کنند.

 1. انیمه توشو گزینه های بهترین NYAA

انیمه توشو را می توان یک کلون دقیق تورنت انیمه NYAA دانست. از یک طراحی یکسان و ناوبری پیروی می کند ، و همچنین محتوای رسانه ای مشابه وب سایت NYAA است. این گزینه جایگزین NYAA کاملاً رایگان است. این سرویس در حالی که میزبان خدمات Usenet و DDL است ، سرویس خودکار ارائه می دهد.

بارگذاری محتوای رسانه در Anime Tosho به طور کلی چند دقیقه طول می کشد زیرا به سرعت بارگذاری می شود. این سایت ادعا می کند که چند دقیقه در حدود 300 مگابایت فایل برای آینه کاری حداقل یک میزبان انجام می شود. این کشور در بین سخت ترین رقبا در لیست وب سایت تورنت انیمه قرار دارد.

 1. دزدان دریایی خلیج گزینه های بهترین NYAA

وب سایت فوری که برای بزرگترین مراکز تورنت به سر شما می آید ، کسی نیست جز دزد دریایی. این وب سایت تورنت برای سالهای گذشته دائماً مورد علاقه انیمه و تورنت عاشقان بوده است. این جزء بهترین گزینه های NYAA محسوب می شود زیرا میزبان صدها هزار تورنت برای بازی ها و همچنین سریال های محبوب است.

اگرچه در گذشته دزدان دریایی از خاموشی های مختلفی رنج می برد ، اما این وب سایت به دلیل جایگاه های محکم در صنعت تورنت ، مجدداً وجود خود را در کنار مخاطبانش بازگرداند.

 1. اشتراک انیمیشن گزینه های بهترین NYAA

Anime Sharing محبوب ترین جایگزین NYAA در بین دوستداران انیمه و hentai به حساب می آید. رابط کاربری Anime Sharing مشابه ExtraTorrent است و همچنین از موتور جستجوی خوبی برخوردار است که قادر به ارائه بهترین نتایج انیمیشن و تورنت hentai است..

این جایگزین NYAA دارای یک الکسا 3،445 و میزبان روزانه میلیون ها بازدید کننده است. علاوه بر این ، انیمه به اشتراک گذاری همچنین یک انجمن اختصاصی برای دوستداران انیمه و hentai دارد تا آنها بتوانند دیدگاه خود را آشکارا مطرح کنند. همچنین ، دارای یک تقویم ، یک انجمن عظیم ، یک بخش FAQ و همچنین پیوندهای سریع است. Anime Sharing بعنوان جایگزین عالی NYAA عمل می کند اما هنوز باید بیشتر کار کند تا بتواند جایگزین مستقیم وب سایت تورنت NYAA شود..

 1. پروژه شانا گزینه های بهترین NYAA

پروژه شانا یک وب سایت تورنت انیمه جدید است اما به دلیل ویژگی های برجسته آن ، به عنوان یکی از بهترین گزینه های NYAA در نظر گرفته شده است. این وب سایت به کاربران خود اجازه می دهد تا بارگیری های انیمه خود را به صورت خودکار انجام دهند. با استفاده از این ویژگی ، کاربر می تواند به مشتری BitTorrent اجازه دهد به طور خودکار محتوای رسانه مورد نیاز را بارگیری کند.

پروژه شانا یک وب سایت نسبتاً جدید است ، بنابراین فاقد کمی در کتابخانه محتوای رسانه است. اگرچه این جایگزین NYAA یک برگه منو را برای ژانرهای مختلف فراهم نمی کند ، اما به کاربران این امکان را می دهد تا محتوای مورد نیاز خود را از طریق جعبه جستجو واقع در صفحه اصلی جستجو کنند..

 1. TheHylia.com گزینه های بهترین NYAA

TheHylia به عنوان یک وب سایت مستقیم بارگیری می شود که اغلب مورد علاقه دوستداران انیمه و hentai قرار می گیرد. در ابتدا به عنوان مرکز اصلی طراحی شد تا سریال مورد علاقه خود را در یک مکان جمع کنید تا از پیوندهای وابسته و همچنین طوفان تبلیغاتی عظیم جلوگیری کنید. TheHylia به دلیل رابط کاربری ساده و همچنین یک ویژگی مدیریت حساب ، به عنوان بهترین گزینه NYAA در نظر گرفته شده است.

TheHylia اشتراکی های گران قیمت و هر نوع تبلیغی را در دامنه مورد نیاز جهت بارگیری سرویس بارگیری برای مخاطبان گسترده در سراسر جهان ، تأیید نمی کند. محدودیتی نیز وجود دارد که به کاربران امکان می دهد یک بار پرونده را بارگیری کنند.

 1. AcgnX تورنت گزینه های بهترین NYAA

AcgnX - Anime Comics Games Novel X-Project ، یکی دیگر از مدعیان بهترین جایگزین NYAA است. این وب سایت تورنت شامل ویژگی های پیشرفته ای است که هیچ وب سایت انیمه دیگری در این لیست وجود ندارد. با این حال ، AcgnX تورنت در حال حاضر باید رشد خود را گسترش دهد ، بنابراین در جستجوی آپلودکننده ها است. این امر به این دلیل است که پس از تورنت NYAA ، ترافیک عظیمی از طرفداران انیمه به سمت AcgnX تورنت تغییر یافت.

این گزینه جایگزین NYAA هنگام افزودن هر ویژگی جدید به وب سایت یا خبری در مورد طرفداران انیمه ، به کاربران خود اطلاع می دهد. AcgnX تورنت در حال حاضر با محتوای رسانه جدید رونق می یابد. به همین دلیل است که در بین گزینه های برتر توسط دوستداران انیمه مورد توجه قرار می گیرد.

 1. Pantsu NYAA گزینه های بهترین NYAA

Pantsu NYAA جایگزین خلاقانه NYAA است که توسط کاربران و سرپرستان وب سایت تورنت NYAA تنظیم شده است. این میزبان کلیه تورنتهای جدید در تاریخ 5 آوریل 2017 است. این گزینه جایگزین NYAA در ابتدا برای گروه های 4Chan ارسال شد و بعداً بیش از Reddit ویروسی شد..

Pantsu NYAA یک دکمه جستجو نیز ارائه می دهد. هم اکنون با بیشتر محتوای رسانه های NYAA در دسترس است. عملکرد کامل مشابه وب سایت NYAA وعده داده می شود به زودی راه اندازی شود.

 1. بایت های انیمه گزینه های بهترین NYAA

Anime Bytes در بین بهترین گزینه های NYAA قرار دارد. این کتابخانه دارای محتوای رسانه ای زیادی است ، اما هنوز هم محتوای رسانه سایت برای NYAA مطابقت ندارد. برای مشاهده محتوا در Anime Bytes ، ثبت نام از این وب سایت ضروری است.

سرپرست های Anime Bytes در حال حاضر پذیرش ثبت نام های جدید را متوقف کرده اند ، اما ثبت نام آنها به موقع باز می شود. این اتفاق می افتد عمدتا وقتی ثبت نام کامل است.

 1. توکیو توشوکان

گزینه های بهترین NYAA

توکیو توشوکان یکی دیگر از گزینه های NYAA است. این وب سایت جامع تورنت انیمه است و ادعا می شود "یک کتابخانه BitTorrent از رسانه های ژاپنی" است. همچنین این سریال معروف را که قبلاً در NYAA موجود بود ، فراهم می کند. توکیو توشوکان به کاربران خود اجازه می دهد کتابخانه رسانه خود را به صورت دلخواه تنظیم کنند. برای انجام این کار ، باید در وب سایت ثبت نام کنید.

این گزینه جایگزین NYAA به دوستداران انیمه و hentai اجازه می دهد تا محتوای رسانه ها را بر اساس اندازه پرونده جستجو کنند ، بنابراین به آنها امکان می دهد محتوای مورد نیاز خاص را بارگیری کنند. با این حال ، وب سایت و تورنتهای موجود در فهرست بسیار کند است. به نظر می رسد این سایت ناقص است و فقط قادر به بارگیری فایل های هش تورنت است. بنابراین ، ممکن است برای کسانی که مایل به رابط کاربری مناسب و کاربر پسند هستند ، ناامید کننده باشد.

 1. ExtraTorrent گزینه های بهترین NYAA

ExtraTorrent شبیه PirateBay است که طیف گسترده ای از سری انیمیشن ها ، نمایش ها و همچنین فیلم هایی را که به راحتی قابل بارگیری است ، در اختیار کاربران خود قرار می دهد..

گفته می شود محبوب ترین موتور جستجوی مستقل تورنت در جهان است. این جایگزین NYAA محتوای رسانه ای را به کاربران خود ارائه می دهد ، که کاملاً رایگان است. مهمترین مزیت انتخاب ExtraTorrent ، سیستم پیشرفته موتور جستجوگر آن است. در کنار این ، ناوبری آسان تر به کاربران خود اجازه می دهد تجربه ای شگفت انگیز را تجربه کنند.

 1. RuTracker گزینه های بهترین NYAA

RuTracker یک سرویس نمایه سازی تورنت روسیه است که قربانی تعلیق مداوم و مداوم و مداوم درست مانند NYAA شده است. این گزینه جایگزین NYAA جزء بهترین گزینه های NYAA به حساب می آید. فهرست تورنت آن طیف گسترده ای از مطالب رسانه ای از جمله موسیقی ، بازی ها ، کتاب ها ، انیمه ها ، فیلم ها و موارد دیگر را در بر می گیرد.

از آنجا که این جایگزین NYAA یک وب سایت مستقر در روسیه است ، بنابراین مجبور خواهید بود وب سایت را به انگلیسی یا هر زبان دیگری تغییر دهید. این کار از طریق یک افزودنی ترجمه در مرورگر شما قابل انجام است. این انجمن ، سؤالات متداول ، ویژگی جستجوی اختصاصی ، تورنتهای طبقه بندی شده و منوی بایگانی شده را ارائه می دهد. همچنین می توانید پس از ثبت نام از طریق حساب کاربری در وب سایت ، در بحث انجمن شرکت کنید. با این حال ، باید به خاطر داشته باشید که بیشتر مطالب به زبانهای روسی یا اروپای مرکزی خواهد بود.

نتیجه

وب سایت محبوب تورنت انیمه NYAA به دلیل صدای گربه در زبان ژاپنی نامگذاری شده است. با این حال ، این ممکن است توسط معدود دوستداران انیمه و hentai در سراسر جهان گسترش یابد. NYAA میزبان میلیون ها کاربر روزانه بود و به عنوان یکی از معروف ترین منابع برای رسانه ها به ویژه محتوای انیمه هدیه می شد.

به منظور کاهش رنج کاربران NYAA ، ما در این راهنما بهترین گزینه های NYAA را ذکر کرده ایم. این گزینه های NYAA شما را با جدیدترین سری انیمه ها و محتوای رسانه مورد نظر شما درگیر می کند. بنابراین ، شما فرصتی برای از دست دادن دوباره NYAA نخواهید داشت. اما ، اگر به امنیت و حریم خصوصی آنلاین خود نگران هستید ، می توانید از VPN استفاده کنید که به شما کمک می کند ناشناس شوید از طریق اینترنت.

مقاله پیشنهادی: 5 بهترین VPN برای تورنت & Filesharing P2P - پیشنهاد برتر 2017

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me