بهترین گزینه جایگزین Tor برای مرور ناشناس در سال 2019

[ware_item id=33][/ware_item]

آخرین بروزرسانی 10 سپتامبر 2019


من این مسئله را زیاد می کنم ، مردم همیشه به دنبال چیزی هستند که گمنامی واقعی به آنها می دهد. بعد از اینکه Google و پلت فرم اجتماعی نتوانستند حریم شخصی و امنیتی را برای کاربر خود ایجاد کنند ، مردم ناامید می شوند. اما آنها اهمیتی نمی دهند!

Tor بهترین گزینه برای استفاده برای مرور ناشناس است ، و گزینه های قابل اعتماد دیگری نیز وجود دارد که برای همین منظور استفاده می شود. اما آیا آنها واقعاً به اندازه کافی امنیت شما را تأمین می کنند؟ بیایید دریابیم ...

آیا واقعاً به جایگزین مرورگر Tor نیاز دارید?

بیایید اینگونه بگوییم ، باید از وهله اول نیازهای خود را شناسایی کنید. مردم بیشتر از دو دلیل از Tor استفاده می کنند.

 1. مرور ناشناس و خصوصی
 2. دسترسی به وب عمیق و تاریک

اکنون اگر به دنبال "مرور ناشناس" هستید ، Tor بهترین انتخاب خواهد بود ، اما من ترجیح می دهم از گزینه های جایگزین استفاده کنم ، جایی که لازم نیست مرورگر دیگری نصب کنید. بله ، شما می توانید ناشناس بودن خود را بدون به خطر انداختن سرعت اینترنت خود ، که در مرورگری مانند Tor حساس است ، بدست آورید, یا با کمی تلاش می توانید مرورگر منظم خود (Chrome ، Firefox ، Safari) را ایمن تر و خصوصی تر کنید.

ناشناس بودن خود را با مرورگر معمولی به دست آورید:

به دست آوردن جستجوی خصوصی بسیار ساده است ، فقط برای جلوگیری از ردیابی شما نیاز به چند برنامه افزودنی دارید. و یک ارائه دهنده معتبر VPN.

چرا پسوندها?

 • مبدأ UBlock: این به جلوگیری از ردیابی و مسدود کردن اسکریپت های تبلیغات کمک می کند.
 • HTTPS در همه جا: این فقط صفحات سایتهای امن را باز می کند.
 • Autodelete کوکی: کوکی هایی را که دیگر لازم نیست حذف می کند.
 • نشانگر حریم خصوصی: این کار باعث می شود همه سایت ها اسکریپت های ناخواسته خود را از پشت سرهم نکنند تا داده های کاربران کاربر را بگیرند.
 • بدون اسکریپت: با این کار امکان دسترسی به "اجرا" یا "اجرا نشدن" اسکریپت سایت خاص مورد بازدید شما فراهم می شود.

مرورگر Tor به طور پیش فرض این ویژگی ها را در اختیارتان می گذارد و باعث می شود Tor از امنیت بیشتری برخوردار شود. اما دست دیگری که در معرض خطر آن هستید زیرا هیچ ویروسی را مسدود نمی کند ، اسکریپت هک شده را برای بارگیری در رایانه خود بارگیری می کند.

از یک VPN قابل اعتماد استفاده کنید:

این ساده ترین چیز برای درک است ، شما از Tor استفاده می کنید یا خیر. برای رمزگذاری ترافیک اینترنت شما به یک VPN حتی با Tor هم احتیاج دارید. Tor هیچ گونه رمزگذاری داده ای را ارائه نمی دهد. همچنین ، VPN به سرعت بخشیدن به مرور Tor کمک می کند.

اما اگر تمام برنامه های افزودنی را نصب کرده اید ، برای رمزگذاری داده ها فقط به اتصال VPN احتیاج دارید. که همه…

چرا افراد در حال تغییر مرورگر Tor روی گزینه های دیگر?

 • اتصال آهسته تر: Tor به شبکه مسیریابی خود متصل می شود که باعث ایجاد تاخیر در ایجاد اتصال می شود.
 • مرور ناامیدکننده: اگرچه Tor از باسن Firefox استفاده می کند ، اما به دلیل سرعت بسیار ناچیز مرور هنوز تجربه کاربر را ناامید کننده می کند.
 • پیگیری ISP: این یک سردرد دیگر است ، هر وقت از مرورگر Tor استفاده می کنید حتی برای ناشناس بودن غیرقانونی نیست ، ISP می تواند به راحتی تشخیص دهد که از Tor استفاده می کنید.
 • نقطه نظر امنیتی: رله استفاده از رله برای انتقال درخواست شما از طریق لایه های مختلف گره ، که آن را ناشناس می کند ، اما داده های شما هنوز قابل ردیابی است. زیرا رمزگذاری داده ها را ارائه نمی دهد.

در این مقاله بهترین و سازگارترین گزینه را به جای شبکه Tor یا خدمات پیاز پیدا خواهید کرد ، دلایل زیادی وجود دارد که دلیل اصلی جستجو برای "tor alternatives" وجود دارد ، تجربه مرور ناامید کننده ، اتصال آهسته با شبکه پیاز ، تجربه غیرمعمول مرور یا ممکن است. تجربه های مرور کند باشید.

همه را از طریق؛ یکی از امن ترین مرورگر برای استفاده است ، اما اگر ما در مورد نظر متخصص یا نظر متخصص صحبت کنیم ، آنها آن را توصیه نمی کنند ، برخی ادعا می کنند که آژانس های پشت این برنامه یا هر چیز دیگری هستند ، اما در مورد آن اطمینان ندارند.

با این حال؛ در این مقاله ، ما شما را به دو روش مختلف راهنمایی یا راهنمایی خواهیم کرد تا جایی که می توانید مرور خود و سایر نرم افزارهایی مانند مرورگرهای Tor را امن یا خصوصی کنید ، گزینه مورد نظر شماست.!

قبل از ورود به این موضوع ، باید در مورد چگونگی کارکرد این مرورگر مطمئن و چگونگی خصوصی سازی تاریخچه یا ردپاهای شما بدانید.

بهترین گزینه های Tor Browser 2019

تا سال 2014 ، Tor دقیقاً یک مرورگر ناشناس ماندن شگفت انگیز بود که حتی کاربران بسیار خاص آن را ردیابی نمی کرد. متأسفانه ، پس از آنكه NSA با موفقیت هكار پروژه Tor را هك كرد ، در مركز جاسوسی قرار گرفت. پس از آن ، Tor به بسیاری از موارد نقض قضایی تبدیل شد که علامت سؤال بزرگی را به بازده مرورگر Tor داده است.

از آنجایی که Tor به دنبال یافتن جایگزینی برای مرورگر Tor بود ، بسیار چشمگیر شد زیرا هر شخص دیگری می خواهد بداند بهترین گزینه جایگزین Tor چیست. همانطور که همه ما می دانیم که پیدا کردن یک عملکرد جایگزین مانند Tor بسیار دشوار است ، اما گزینه های جایگزین Tor شما را بدون دردسر می کشند.

در اینجا لیستی جامع از گزینه های امن و آزمایش شده مرورگر Tor برای شما وجود دارد ، در صورت تمایل به انتخاب هر یک از آنها و تجربه مرور خود را ارزشمند باشید:

1- شبکه خصوصی مجازی (VPN)

این بهترین راه برای امنیت کامل اینترنت شما به جای مرور کردن است. VPN بهترین جایگزین برای Tor است. البته این مرورگر نیست ، بلکه این نرم افزاری است که بتواند اینترنت ورودی و خروجی شما را کنترل کرده و همه داده ها را رمزگذاری کرده و خواندن آنها را به چشم کنجکاو غیرممکن سازد.

اساساً ، VPN ارتباط شما با دو انحراف عمده را فراهم می کند

 • تغییر هویت: اتصال VPN IP فعلی شما را به مکان IP دیگری که هر زمان خواستید جایگزین کرد. اینگونه می توانید به هر سایتی دسترسی انسداد نشده داشته باشید.
 • حریم خصوصی & رمزگذاری: VPN یک تونل خصوصی ایجاد می کند که حداکثر 256bit رمزگذاری شود و به عنوان پروتکل رمزگذاری درجه نظامی در نظر گرفته شود.

2- مرورگر امن FreeNet

FreeNet یکی از بهترین گزینه های Tor است و با هر دو فناوری OpenNet و Darknet همراه است. نرم افزار امنیتی P2P برای انسداد سانسور قابل اعتماد است. این گزینه جایگزین Tor سرور مرکزی ندارد. بنابراین ، هک کردن سیستمهای آنها دشوار است حتی کسانی که مسئولیت نگهداری سیستم را دارند ، در دسترس جزئیات کاربر قرار نگیرند.

FreeNet داده ها را در همسالان جمع آوری می کند ، و تمام محتوای آپلود شده به گره های آن تحویل داده می شود. از آنجا که همه داده ها قبل از ذخیره شدن رمزگذاری می شوند ، بنابراین به نظر می رسد بهترین گزینه جایگزین Tor است اما آیا اینگونه است؟ داده ها به گونه ای ذخیره می شوند که برای مهاجمین و ردیاب ها غیرقابل نفوذ باشد. نکته مهمی که باید در اینجا ذکر شود این است که تولید کنندگان نرم افزار FreeNet قادر به تفاوت در نوع داده های ذخیره شده توسط کاربران خود نیستند تا داده ها سیاسی یا بسیار حساس باشند..

3- مرورگر I2P به عنوان یک گزینه جایگزین

درست مانند Tor ، I2P - پروژه اینترنت نامرئی - همچنین از فناوری DarkNet استفاده می کند. این جایگزین Tor داده ها را به روشی شبیه لایه رمزگذاری می کند. I2P با استفاده از کلیدهای عمومی و خصوصی ، ترافیک شبکه را رمزگذاری می کند.

I2P مانند یک اینترنت در اینترنت است زیرا یک لایه شبکه را در جلسات TCP / IP و UDP ایجاد می کند. اینگونه می شود که I2P به یک سرپوش ایده آل برای ترافیک شبکه و داده های شخصی تبدیل می شود. همچنین می توان گفت که تمام این توانایی ها I2P را به یک جایگزین ارزشمند مرورگر Tor تبدیل می کند.

4- مرورگر Yandex

Yandex در بین گزینه های برتر مرورگر Tor قرار دارد. مرورگر Yandex محصولی از Yandex است - غول فناوری روسی. این توانایی فوق العاده برای ایمن نگه داشتن اطلاعات کاربر خود از چشمان کنجکاو ردیاب ها دارد. این گزینه جایگزین Tor همچنین می تواند پرونده ها را اسکن کند و از این طریق داده ها را از فرم های مختلف بدافزار نجات می دهد.

جدا از تمام ایمنی ، داده های کاربر را در اختیار شما قرار می دهد ، Yandex برخی از افزونه های جهت امنیت و امنیت آنلاین را در خود جای داده است. به عنوان مثال ، مسدود کننده های تبلیغاتی و افزونه های غیرفعال کننده فلاش ، کاربر را از وب سایت های نا امن محافظت می کنند. هنگامی که از مرورگر Yandex استفاده می کنید ، برنامه ضد ویروس داخلی Kaspersky برای بارگیری از اهداف امنیتی نیز اسکن می شود..

این گزینه جایگزین Tor با ویندوز 7 و نسخه های بعدی آن سازگار است. همچنین در لینوکس و Mac OS X نیز به خوبی اجرا می شود. مرورگر Yandex رایگان است و به راحتی می توانید از وب سایت خود بارگیری کنید.

5 - مرورگر رمزگذاری شده IprediaOS

iPrediaOS یک سیستم عامل مبتنی بر لینوکس است و یکی از گزینه های قابل قبول مرورگر Tor است. این گزینه جایگزین Tor سرویس رمزگذاری برنامه ریزی کرده است که کاربران خود را از ردیاب ها و مهاجمان محافظت می کند. این کار با رمزگذاری ترافیک شبکه انجام می شود و بدین ترتیب آن را به یک جایگزین امن و خصوصی مرورگر Tor تبدیل می کند.

6 - مرورگر امن Globus

Globus یک گزینه جایگزین مرورگر Tor است که نسخه آزمایشی رایگان 5 روزه را نیز ارائه می دهد. این جایگزین مرورگر Tor ، ناشناس بودن حق بیمه و امنیت آنلاین را در اختیار کاربر قرار می دهد. همچنین از یک شبکه VPN برای تغییر مسیر ترافیک اینترنت استفاده می کند. این بدان معناست که حتی اگر شخصی بخواهد شما را ردیابی کند ، به جای آن سرورهای Globus را پیدا می کند.

این گزینه جایگزین Tor به کاربران خود اجازه می دهد تا مکانی را که می خواهند آنلاین ظاهر شوند ، انتخاب کنند. به عنوان مثال ، می توانید موقعیت مکانی خود را در انگلیس تنظیم کنید در حالی که در آلمان با آرامش می نشینید و به ردیاب های خود ادراک غلطی می کنید. شبکه Tor توسط Globus برای رفع انسداد سایت های مختلف و همچنین برای محافظت از بدافزار استفاده می شود. در نتیجه ، شما می توانید به سایت های Tor بدون Tor دسترسی پیدا کنید اما با Globus! این گزینه جایگزین Tor با تمام سیستم عاملهای اصلی به خوبی کار می کند.

7 - مرور ناشناس Whonix

Whonix یکی از گزینه های مرورگر Tor نوعی سیستم عامل است که ذهن هر فرد امنیتی را که می خواهد از ناشناس ماندن در اینترنت نیز لذت ببرد ، تحت تأثیر قرار می دهد. برنامه امنیتی Whonix مبتنی بر Tor است و به خوبی در سیستم عامل لینوکس اجرا می شود. این گزینه جایگزین Tor با جداسازی اجرا می شود و این بدان معناست که هر چیزی که Netizen انجام دهد منجر به آشکار کردن آدرس IP Netizen در اینترنت نمی شود.

حتی اگر DNS یا بدافزار بی فایده باشند اگر Netizen از Whonix استفاده کرده باشد زیرا آنها نمی توانند مکان یا اطلاعات شخصی Netizen را فاش کنند. نرم افزار Whonix دارای دو بخش اصلی است. اول ، Whonix-Gateway را داریم که همانطور که از نام آن پیداست دروازه ای است که فقط در Tor اجرا می شود. سپس بخش دوم Whonix-WorkStation است که در یک شبکه جدا شده اجرا می شود. با این حال ، تنها اتصالات ایجاد شده در Tor می توانند از طریق شبکه ایزوله شده عبور کنند.

Whonix گزینه جایگزینی Tor است که در صورت استفاده صحیح می تواند جایگزینی کارآمد برای Tor ایجاد کند.

8 - اژدها یخبندان کومودو

مرورگر Comodo Ice Dragon این است که جایگزین مرورگر Tor از ویژگی های حریم خصوصی نیز برخوردار است. این نرم افزار امنیتی است که مرورگر آن مبتنی بر FireFox است. یخ اژدها Comodo دارای ویژگی هایی است که آن را در بین بهترین گزینه های امن Tor قرار می دهد. این سرویس همچنین یک سرویس DNS ایمن را ارائه می دهد که به سرعت بخشیدن به فعالیت های مرورگر یک نتیزن کمک می کند. این گزینه جایگزین مرورگر Tor خوشبختانه به صورت رایگان در دسترس است.

9 - مرورگر را جدا کنید

قطع ارتباط از جمله گزینه های مرورگر Tor است که قادر به جدا کردن کاربران از وب سایت های شناخته شده برای ردیابی Netizens است. این سایت ها یا شرکت های موجود در اینترنت را ردیابی می کند که Netizens را ردیابی می کند و سپس از شما می پرسد که آیا می خواهید آنها را مسدود کنید. این گزینه جایگزین Tor همچنین طیف گسترده ای از تجربه مرور را ارائه می دهد.

قطع ارتباط به کاربران iOS ، Windows و Android اجازه می دهد تا جستجو کنند و از این رو به طور ایمن مرور کنند. با این وجود ، این نرم افزار ابزار ایده آل و اختصاصی حفظ حریم خصوصی و امنیتی یا جایگزینی بی عیب و نقص برای Tor نیست. این گزینه جایگزین Tor با این وجود یک مکمل مؤثر است و 5 دلار در هر ماه یا 50 دلار هزینه دارد که می توانید اشتراک یک ساله را دریافت کنید.

10 - سیستم عامل فرعی به عنوان یک گزینه جایگزین

Subgraph OS یکی از گزینه های مرورگر Tor است که از فناوری Tor استفاده می کند. Subgraph OS نرم افزار اختصاصی برای حفظ حریم خصوصی و کاربر پسند دارد. چنین رابطی وجود دارد که به منظور به حداقل رساندن ناراحتی طراحی شده است بنابراین سیستم های Subgraph OS نیز ردیابی و ترک آن بسیار مشکل است..

این گزینه جایگزین Tor از لایه هایی استفاده می کند تا سطح ایمنی نصب نرم افزار را برای کامپیوتر شما بررسی کند. همچنین لایه های محافظتی مانند فایروال ، هسته سخت شده و متا پروکسی نیز وجود دارد.

11 - Freepto

Freepto در بین ابزارهای مورد علاقه حریم خصوصی آنلاین برای بیشتر شهروندان رتبه‌بندی شده است ، و بدون شک یک جایگزین معتبر مرورگر Tor نیز هست. ناشناس بودن آنلاین ویژگی ای است که Freepto در آن تخصص دارد. این گزینه جایگزین Tor یک نرم افزار قابل حمل است زیرا می تواند بعد از ذخیره کردن آن بر روی USB ، روی هر رایانه ای اجرا شود. در نتیجه ، دیگر لازم نیست در هر کجا که بروید ، آن را دوباره و دوباره نصب کنید.

این جایگزین Tor نرم افزاری مانند Tor دارد و روی سیستم عامل لینوکس اجرا می شود. Freepto تمام داده های جمع آوری شده روی دیسک را ذخیره و رمزنگاری می کند. به همین دلیل است که هویت کاربران Freepto از چشمان هوسران و ردیاب ها ایمن و ایمن باقی می ماند. با توجه به این ویژگی ها ، Freepto یکی از بهترین گزینه های مرورگر Tor محسوب می شود.

12- Peerblock

Peerblock یک راه حل ارزشمند برای جلوگیری از ردیابی افراد خاص و برنامه ها است. این یکی از گزینه های مرورگر Tor است که مانع از ردیابی یا نظارت هرگونه ارتباط جاوا می شود. همچنین به شما در کنترل افرادی که با آنها در ارتباط هستید یا با آنها در اینترنت ارتباط دارید ، کمک می کند.

با توجه به ویژگی های استثنایی Peerblock ، برنامه ها و افراد مختلف قادر به ردیابی یا حتی نفوذ در سیستم شما نیستند. با این حال ، همان عواقب با شما اتفاق می افتد که حتی نمی توانید به سیستم کاربر دیگری وارد شوید. اما هنوز هم باید محتاط باشید زیرا Peerblock قادر به جلوگیری از ردیابی همه ردیاب های شما نیست. بنابراین برای تکمیل این جایگزین Tor به نرم افزار دیگری نیز نیاز دارید. بهترین بخش این است که Peerblock در بازار آزاد است.

13- LPS - امنیت قابل حمل سبک وزن

Security Lightable Portable Security - LPS - نرم افزاری مبتنی بر لینوکس است. این گزینه جایگزین Tor یک سیستم عامل است که نیاز به بوت شدن از زیرساخت های حافظه خارجی دارد. LPS به سرورهای خارجی مستعد ردیابی متصل یا ارتباطی ندارد. به همین دلیل است که می توان LPS را به عنوان یک جایگزین عالی Tor در نظر گرفت.

14- توکس

از بین تمام گزینه های Tor ، Tox گزینه ای است که مورد علاقه کسانی که طرفدار برنامه پیام رسانی امن هستند قرار دارد. Tox مقصد کسانی است که می خواهند خدمات ارتباطی خود رمزگذاری شوند. این سرویس خدماتی مانند نامه های پیام رمزگذاری شده ، IM و بسیاری دیگر را ارائه می دهد. Tox همچنین خدمات کنفرانس ویدیویی ایمن را ارائه می دهد.

15- حماسه

همانطور که از نام این کتاب پیداست ، این بدیل Tor غیرقابل انکار است. Epic یک مرورگر حفظ حریم خصوصی و امنیتی است و این امکان را دارد که تبلیغات و اسکریپت هایی را که همیشه در حال جستجو هستند برای مسدود کردن کاربران خود مسدود کنید. نرم افزار این گزینه جایگزین Tor بر روی کد منبع Chromium ساخته شده است.

Epic همچنین می تواند حافظه نهان DNS و پر کردن خودکار خودکار را غیرفعال کند ، بنابراین از دسترسی اشخاص ثالث برای کوکی ها جلوگیری می کند. این نرم افزار یک جایگزین قابل قبول Tor است زیرا ترکیبی از Tor ، Chrome و FireFox نیز هست.

16- JonDo Live-CD

JonDo یکی دیگر از گزینه های مرورگر Tor است که می توانید برای سیستم عامل مبتنی بر لینوکس استفاده کنید. سیستم عامل مشهور GNU پایه و اساس این گزینه جایگزین Tor است. JonDo Live برخلاف سایر نرم افزارها ، همراه با برخی برنامه های از پیش نصب شده مانند Thunderbird ، Pidgin و Tor Browser همراه است..

17- دم

دمها به دلیل تکین بودن در بین گزینه های برتر مرورگر Tor قرار دارند. Tails دارای سیستم پیچیده ای است که به همین دلیل ایمن ترین و در عین حال بی نظیر ترین گزینه های دیگر Tor است.

اولین ویژگی که به منحصر به فرد بودن Tails می افزاید این است که این یک سیستم عامل زنده قابل استفاده از هر USB ، DVD یا هارد دیسک است..

ویژگی دوم این است که دارای یک سیستم عامل مبتنی بر لینوکس است که چندین برنامه داخلی دارد. این برنامه ها باعث افزایش بهره وری Tails در رابطه با امنیت و ناشناس ماندن می شوند. Tails OS همچنین دارای یک سرویس گیرنده ایمیل و یک مشتری IM است که باعث می شود گشت و گذار در اینترنت ایمن تر و سریع تر شود.

ویژگی سوم مربوط به کارآمد Tails است ، یعنی از شبکه Tor استفاده می کند که سایر ویژگی های امنیتی را نیز به Tails ارائه می دهد. بنابراین ، نیازی به گفتن نیست که Tails یک جایگزین بسیار بهتر Tor است.

با Tails می توانید دنباله دیجیتال خود را نیز پاک کنید. این امر به این دلیل است که ، هنگامی که دیسک سخت یا USB خود را بیرون می کشید ، هیچ مدرکی مبنی بر فعالیت شما روی سیستم باقی نمی ماند. بنابراین ، Tails ناشناس بودن کامل را تضمین می کند و حتی اگر از یک شبکه عمومی یا رایانه دوست استفاده می کنید ، نگران اطلاعات خود نباشید. هنگامی که دیسک حاوی سیستم عامل را بیرون می کشید همه چیز از سیستم از بین می رود زیرا سیستمی که شما از آن استفاده می کنید مستقل از سیستم عامل USB نصب شده بود بنابراین به سیستم عادی خود برمی گردد.

علاوه بر این ، Tails فقط از RAM استفاده می کند ، بنابراین ، پس از راه اندازی مجدد هیچ یک از اطلاعات شما در رایانه ذخیره نمی شود. بنابراین سیستم عامل به جمع آوری داده های مورد نیاز خود تبدیل می شود و در نتیجه می تواند یک راه حل ایده آل برای دستیابی به اطلاعات حساس و کلیه اسناد گرانبها باشد..

18- پیفون

بهترین گزینه جایگزین Tor برای مرور ناشناس در سال 2019

Psiphon ابزاری رایگان و منبع باز است که می تواند برای افرادی که در حال یافتن یک جایگزین Tor هستند ، کارآمد داشته باشد. Psiphon از تکنیک های فن آوری های VPN و SSH استفاده می کند تا بتواند دسترسی به اینترنت باز را در مناطق محدود کننده فراهم کند..

این آدرس IP یک کاربر را مبهم می کند و ضد سانسور را فراهم می کند. این منبع رایگان است اما نسخه حرفه ای را نیز ارائه می دهد ، با این حال برنامه های رایگان برای Android و iOS دارد. نکته ناامید کننده این است که دارای پهنای باند محدود 2 مگابیت بر ثانیه برای کاربران نسخه رایگان است. با این حال ، حداکثر سرعت ارائه شده آنها 5 مگابیت بر ثانیه شامل تمام برنامه های حق بیمه Psiphon است.

این گزینه جایگزین Tor می تواند امنیت شما را در مقابل هویت های متوقف کننده مانند آژانس های دولتی ، ISP ها و سایر شخص ثالث تضمین کند..

مرورگر ایمن مانند Tor:

مرورگر ایمن مانند TOR همیشه ارتباط با سرورهای مجازی خود را باز می کند و ایجاد می کند ، که باعث می شود ترافیک مسیریابی شما از ارائه دهنده خدمات اینترنت شما و سایر آژانس های نظارتی ناپدید شود..

بهترین کار دیگری که انجام می دهند! آنها کوکی ها یا اطلاعات دیگری را که مرورگر دیگر به راحتی از آن بیرون می زند ، ذخیره نمی کنند ، در اینجا می توانید بررسی کنید که مرورگر شما چه چیزی در جریان است. آنها همچنین شما را از تزریق بدافزار محافظت می کنند و همچنین از آشکار شدن ردپای جلوگیری می کنند. بیایید تست سریع داشته باشیم ، در حال حاضر من از Mac Book Pro استفاده می کنم و در جایی در ایالات متحده قرار گرفته ام ، بنابراین اجازه دهید نگاهی بیندازیم.

گزینه های Tor

اف بی آی موفق شد حدود 30 میلیون تور را از طریق عملیات تورپدو کشف کند. یکی از توسعه دهندگان Tor ، مت ادمن توسط FBI با او قرارداد بسته است که پس از این عمل ، این کار را عاقلانه نیست ، استفاده از Tor عاقلانه نیست و مگر اینکه بخواهید Tor را بخاطر افزایش حریم شخصی و امنیت خود به همراه VPN به کار بگیرید..

یک شبکه خصوصی مجازی - VPN - فعالیت اینترنت و کاربرد Tor شما را نیز رمزگذاری می کند. این یک آدرس IP مشترک به شما ارائه می دهد تا IP شما قابل بازگشت نباشد. از این رو ، اطمینان خاطر ناشناس بودن حتی اگر تور دوباره به خطر بیفتد.

اگرچه خدمات ارائه شده توسط Tor فوق العاده است و بنابراین بسیاری از گزینه های Tor احتمالاً به زودی به آنجا نخواهند رسید. ما همچنین می خواهیم گزینه های Tor را نیز مورد بررسی قرار دهید ، در صورتی که نمی خواهید از مرورگر Tor پس از کسب اطلاعات در مورد سازش در بازده آن استفاده کنید.

استفاده از TOR غیرقانونی است?

بحث طولانی است در مورد استفاده غیرقانونی یا قانونی است. در یافتن من ، من چیزی پیدا نکرده ام که می گوید استفاده از مرورگر TOR غیرقانونی است!

مشکلاتی که به خودی خود روی تور تأثیر می گذارد. Tor تمام درهایی را که می تواند به دفتر هیتمن ، داروها ، پورنوگرافی و بسیاری از بازارهای غیرقانونی باز شود که توسط مرورگر معمولی ممنوع یا مسدود شده است ، باز می کند. با این وجود ، این امر تور غیرقانونی را نمی سازد.

استفاده از مرورگر TOR بی خطر است?

It Self Tor امن ترین مرورگر است ، اما شما را از سایتی مخرب محافظت نمی کند. بسیاری از افراد از تجربه کند مرور شکایت می کنند ، اما به نظر من تصور می کنند اتصال اینترنت شما به دلیل رمزگذاری کند شود.

TOR ناشناسترین ارتباط را بدون هیچ گونه افزونه ردیابی مانند ، ردپای ، WebTRC و موارد دیگر فراهم می کند ، که باعث می شود شما نسبت به آن فکر کنید.

اما از آنجا که هیچ افزونه ای برای ردیابی شما فراهم نمی کند ، از شما در برابر سایت های مخرب دفاع نمی کند. استفاده از نوعی نرم افزار آنتی ویروس برای آن بسیار توصیه می شود.

نتیجه

سازش خدمات Tor باعث شوک بزرگی برای کاربران قابل اعتماد آن شد. بسیاری از کاربران Tor از استفاده از خدمات آن خودداری کردند. و همچنین اکنون به دنبال گزینه ای مناسب برای کفش های Tor هستید. بنابراین ، ما شلاق را خراب کرده ایم و بهترین 17 گزینه مرورگر Tor را برای شما جمع آوری کرده ایم.

گزینه های فوق در بالا مرورگر Tor یکی از استثنایی ترین گزینه ها هستند. این به شما کمک می کند تا موردی را پیدا کنید که مناسب شما باشد. دوری از مرورگرهای رایج و استفاده از یکی از بهترین گزینه های مرورگر Tor می تواند به شما کمک کند با سرعت و ایمن در اینترنت گشت و گذار کنید.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me