نحوه تماشای Hulu در خارج از ایالات متحده

[ware_item id=33][/ware_item]

همه سؤالات سوالات پاسخ سؤالهای بی پاسخ همه دسته ها نرم افزار MacBook VPN وردپرس > «بازگشت به صفحه قبلی


3 223 ♥ 0

Hulu Plus کانال مورد علاقه من است که به دلیل نمایش ها و فیلم های تلویزیونی مشهور است و به راحتی در دستگاه ها قابل دسترسی است. من 2 سال گذشته در ایالات متحده جریان دارم. این روزها من تعطیلات تابستانی خود را در خارج از کشور می گذرانم اما جریان Hulu Plus در کشورهای دیگر در دسترس نیست یا مسدود شده است. من جستجو کردم "چگونه می توان Hulu Plus را خارج از ایالات متحده در دستگاه های غیرفعال کرد" مانند Android ، iOS ، Kodi ، Ruko و موارد دیگر ، اما هیچ راهنمایی ارزشمندی برای پخش آن پیدا نکردم.

یک هفته است که من قادر به تماشای برنامه ها و فیلم های تلویزیونی Hulu که قبلاً از آن برای پخش در AppleTV در وطن استفاده می کردم ، نیستم. همچنین ، این باعث شده است که تعطیلات من خسته کننده شود ، اگر کسی که قبلاً این مسئله را تجربه کرده است و می داند چگونه Hulu را در کشورهای دیگر در Xbox یا PS4 تماشا کند ، توصیه های شما را به اشتراک بگذارد.

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط ناشناس (سؤالات: 27 ، پاسخ ها: 59) در تاریخ 20 مارس 2017 6:59 PM975 بازدید

 • دنبال کردن
 • لغو ادامه
 • گزارش اسپم
 • جدیدترین
 • بالاترین امتیاز
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

من می دانم که چرا مردم سعی می کنند Hulu را در خارج از ایالات متحده مسدود کنند زیرا این مشهورترین کانال پخش تلویزیونی Show Show بعد از Netflix در سراسر جهان است. این محتوا را برای افراد با جنس و سنین مختلف ارائه می دهد و این باعث می شود Hulu در بین کانالهای جریان منحصر به فرد باشد.

Hulu تیم های جداگانه ای از دسته های مختلف دارد که از نمایش ها و فیلم های تلویزیونی استفاده می کنند. براساس گزارش رسمی ، Hulu بیش از 12 میلیون کاربر فعال دارد. با توجه به افزایش گسترده کاربران فعال از سراسر جهان ، Hulu شروع به محدود کردن کاربران برای حفظ اعتبار نمایش ها و فیلم های تلویزیونی می کند..

در مرحله اول ، Hulu آدرس های IP خارج از ایالات متحده را مسدود می کند ، اما به دلیل کیفیت مطلوب محتوای آن ، مردم شروع به استفاده از نرم افزار برای رفع انسداد Hulu در مناطق یا کشورهای خود می کنند. سپس Hulu شروع به مسدود کردن نرم افزاری مانند VPN می کند تا کاربران خود را حفظ کند.

با این وجود بهترین VPN ها موجود هستند که به کاربران اجازه می دهد چند ثانیه Hulu را در خارج از ایالات متحده مسدود کنند. اما قضاوت کردن که ارائه دهنده VPN از جریان پشتیبانی می کند دشوار است ، زیرا هیچ کس به صراحت صحبت نمی کند که ما از Hulu در کشورهای دیگر مانند کانادا ، استرالیا ، انگلستان و آلمان حمایت می کنیم.

قبلاً من از ExpressVPN برای انسداد انسداد Hulu استفاده می کردم ، برای چند ماه گذشته این کار به طور موثری انجام نشده است. بنابراین ، من به NordVPN سوئیچ کردم که دارای سرورهای VPN بیشتر از سایر ارائه دهندگان VPN است. می توانید NordVPN را در هر دستگاهی نصب کنید ، از IOS ، Android ، Windows Mac و Linux پشتیبانی می کند.

برای عضویت در Hulu ، پس از اتصال هر سرور ایالات متحده از لیست سرورهای VPN ، باید VPN را بر روی دستگاه خود نصب کنید. اکنون می توانید از کانال Hulu مشترک شوید. پس از تأیید اشتراک ، می توانید وارد حساب کاربری خود شوید و جریان را شروع کنید اما فراموش نکنید که برای اتصال سرور USA VPN ایالات متحده ، در غیر این صورت حساب شما توسط Hulu مسدود خواهد شد.

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط ریچارد مارلین (سوالات: 0 ، پاسخ ها: 1) در تاریخ 4 ژوئیه 2017 4:53 بعد از ظهر پاسخ داده شده است

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

Hulu Plus یک سکوی مشهور پخش فیلم فوری است که بیش از 6 دسته پخش از جمله برنامه های تلویزیونی و فیلم ها را ارائه می دهد. در حال حاضر ، Hulu Plus برای پخش در ایالات متحده و ژاپن در دسترس است اما به دلیل محتوای جریان شگفت انگیز ، میلیون ها دنبال کننده از سراسر جهان دارد. عاشقان جریان که در خارج از کشور به دنبال "چگونگی تماشای Hulu Plus در خارج از ایالات متحده" زندگی می کنند ، برخی از افراد راه حل قابل اعتماد را می یابند اما اکثر آنها با محاصره جریان رنج می برند.

برای رفع انسداد Hulu در مناطق دیگر ، باید VPN - NordVPN یا ExpressVPN را انتخاب کنید زیرا جریان Hulu از لحاظ جغرافیایی محدود است ، ثانیا Hulu مانع از VPN های غیر قابل اعتماد است که اجازه دسترسی به Hulu را از کشورهای دیگر می دهند. هنگامی که اتصال VPN را تنظیم می کنید ، این محاصره را از بین می برد و از ترافیک اینترنت شما در برابر آگاهی از ISP که در حال پخش محتوای بلوک هستید ، محافظت می کند..

در ابتدا VPN برای حفظ حریم خصوصی و امنیت طراحی شد و مهندسین امنیتی بعداً ویژگی رمزگذاری و پروتکل اختصاصی حریم خصوصی را معرفی کردند که باعث می شود محتوای جریان شما به طور کامل از هکرها و ISP محافظت شود..

من عاشق جریان هستم و در تلاش برای یافتن نرم افزاری باکیفیت بوده ام که محدودیت را پشت سر می گذارد ، بنابراین دوست من به من توصیه می کند از VPN استفاده کنم و اکنون بیشتر از 8 ماه است که با موفقیت از محتوای جریان لذت می برم.

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط ناشناس (سؤالات: 27 ، پاسخ ها: 59) پاسخ داده شده در تاریخ 4 مه 2017 1:35 بعد از ظهر

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

Hulu در سال 2007 به عنوان یک کانال پخش ویدئویی با تقاضا تأسیس شد اما در مرحله اولیه 3 سال Hulu حضور دوستداران جریان را بدست نیاورد ، در آن زمان تماشای Hulu در خارج از آمریکا آسان بود. اما وقتی هولو به طور جداگانه در دسته بندی های محتوای خود کار کرد و محتوای سیر جریان خود را در سنین مختلف و جنس ها تقسیم کرد ، دوستداران جریان شروع به عضویت در کانالهای خود می کنند که به Hulu اجازه می دهد با موفقیت رشد کند.

در سال 2011 ، Hulu استراتژی خود را برای پخش محتوای محتوا تغییر داده و تعداد زیادی از سرورهای IP که از کشورهای دیگر کار می کنند را مسدود می کند. از آن زمان به بعد هولو برای افرادی که خارج از ایالات متحده یا ژاپن زندگی می کنند محدود شده است و نمی توانند از برنامه های تلویزیونی و فیلم های پیشرو لذت ببرند. هنوز هم عاشقان پخش جریان می توانند از انسداد Hulu در کشورهای خود با استفاده از (VPN) شبکه اختصاصی نشان دهند که هولو یک شهروند آمریکایی در حال دسترسی به جریان است..

روند انتخاب VPN کمی دشوار است زیرا بعضی از افراد VPN را می توانند Hulu را انسداد دهند زیرا این گزینه را دارد که VPN پرداختی ارائه می دهد اما کاملاً اشتباه است ، فقط VPN های نادر می توانند Hulu را در همه مناطق جهان مسدود کنند..

من همچنین یک جریان دهنده Hulu هستم و بارها این روند را طی کرده ام تا بتوانم کشف کنم کدام نرم افزار در آوریل 2017 قادر است. من به NordVPN آمدم در این مورد موثر است زیرا آنها از فن آوری پیشرفته ای استفاده می کنند.

مراحل تماشای Hulu در خارج از ایالات متحده

 1. شما باید مشترک VPN شوید
 2. VPN را بر روی دستگاه خود نصب و تنظیم کنید
 3. اتصال "سرور USA"از لیست سرور VPN
 4. به حساب Hulu خود وارد شوید
 5. پخش برنامه تلویزیونی یا فیلم مورد علاقه خود را شروع کنید

این VPN همچنین امنیت و حریم خصوصی اینترنت را در اختیارتان قرار می دهد ، ISP ها را از نگهداری اطلاعات خود متوقف می کند ، هکرها و آژانس های نظارتی را مسدود می کند. این بدان معناست که هرچه اطلاعات خود را انجام دهید کاملاً ایمن است.

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط اردن اردن (سؤالات: 0 ، پاسخ: 5) پاسخ داده شده در تاریخ 17 آوریل 2017 ، ساعت 12:50 ب.ظ

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

هولو پلاس میلیون ها مشترک از ایالات متحده و ژاپن دارد که به طور روزانه از پخش برنامه های تلویزیونی و فیلم ها لذت می برد. اما Hulu مسدود شده است یا می توانید بگویید برای پخش در بقیه کشورها در دسترس نیست. Hulu محتوای خود را برای افراد در سنین و جنسهای مختلف برنامه ریزی می کند و به همین دلیل محبوبیت Hulu بسیار زیاد شده است و باعث می شود Hulu Plus به عنوان کانال پیشرو در ایالات متحده شناخته شود.

دوستداران جریان ، چیزهای مختلفی را برای مسدود کردن Hulu Plus در کشورشان امتحان می کنند ، اما نمی توانند محدودیت Hulu را دور بزنند. در واقع افرادی که در خارج از ایالات متحده زندگی می کنند نمی توانند اشتراک کانال Hulu را خریداری کنند. اگر شخصی بخواهد هولو پلاس مشترک شود ، باید موقعیت مکانی از ایالات متحده باشد.

اما هنوز در خارج از کشور تمام نشده است ، می توانید Hulu Plus را در کشور خود تماشا کنید و برای این کار به یک شبکه خصوصی مجازی نیاز دارید. یک VPN دارای پروتکل های اختصاصی IP ، سرور و امنیت است که از محدودیت کانال جریان جلوگیری می کند. VPN یک نرم افزار مبتنی بر برنامه است که می توانید هر دستگاه یا سیستم عامل را مثلاً Android ، Mac ، Windows ، iOS ، Linux و سایر موارد را پیکربندی کنید. VPN کاملاً از انتقال داده ها با رمزگذاری نهایی به انتها محافظت می شود.

من از VPN برای Unblock Hulu Plus در استرالیا استفاده می کنم زیرا در کشور من Hulu محدود است.

در زیر مراحل جریان Stream Hulu در خارج از کشور آمده است.

مرحله 1: یک VPN گرفت و در دستگاه خود پیکربندی کنید.

مرحله 2: اتصال سرور "ایالات متحده".

مرحله 3: برای اشتراک Hulu Plus ثبت نام کنید.

مرحله 4: به حساب Hulu خود وارد شوید و جریانهای نمایش مورد علاقه خود را شروع کنید.

یاد آوردن: هنگامی که جریان را انجام دادید ، ابتدا از حساب Hulu خود خارج شوید و اتصال VPN خود را قطع کنید.

من همین روند را انجام می دهم و هشت ماه گذشته هولو را در کشورم تماشا می کنم.

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط جان وینس (سؤالات: 0 ، پاسخ ها: 5) پاسخ در تاریخ 14 آوریل 2017 ، ساعت 3:08 بعد از ظهر

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

زمانی که می فهمید شبکه تلویزیونی و فیلم مورد علاقه شما در خارج از ایالات متحده قابل دسترسی نیست ، قلب شما را به هم می زند. وقتی هزینه اشتراک آن را پرداخت کرده اید وحشتناک تر است. این اتفاق در سال گذشته با من اتفاق افتاد كه من خارج از آمریكا بودم و می خواستم به هولو دسترسی پیدا کنم.

یکی از دوستانم سپس به من پیشنهاد داد که از یک سرویس VPN استفاده کنم اما او همچنین به من هشدار داد که از سرویس رایگان استفاده نکنم. بدون اتلاف وقت ، من به سرعت به جستجوی بهترین VPN ها پرداختم و دریافتم که Express VPN بهترین مورد برای شماست. سپس اتصال را تنظیم کردم و اکنون می توانم تمام نمایش های مورد علاقه خود را تماشا کنم.

همچنین می توانید https://www.beencryelled.com/best-vpn-service-provider-list/ را بررسی کنید تا در مورد بهترین VPN ها بیشتر بدانید.

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط جولیا جونز (سؤالات: 0 ، پاسخ: 17) پاسخ داده شده در تاریخ 10 آوریل 2017 ، ساعت 1:27 ب.ظ

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

اگر به دنبال چگونگی تماشای Hulu در خارج از ایالات متحده هستید زیرا مکان فعلی شما در کشور دیگری است که Hulu در آن مسدود شده است ، بنابراین می خواهم به شما بگویم که Hulu در خارج از کشور موجود نیست. مردم از VPN های پروکسی و رایگان استفاده می کنند تا بتوانند Hulu را مسدود کنند اما فقط یک بار به هولو دسترسی دارند زیرا بیشتر افراد خطایی دریافت می کنند "در حال حاضر کتابخانه ویدیویی ما فقط در ایالات متحده پخش می شود" Hulu در حال استفاده از جدیدترین فناوریهای مسدودکننده پروکسی و VPN است.

من هولو را در داخل و خارج از کشور نیز جاسوسی می کنم ، اخیراً وقتی به استرالیا سفر کردم و معتبرترین VPN را گرفتم تا بتوانم Hulu را از حالت انسداد جدا کنم ، زیرا من در کنار آن بودم و هیچ چیز دیگری برای سرگرمی نداشتم اما VPN باعث می شود کل تور ماه خود را شگفت انگیز کنم زیرا وقتی VPN را وصل کردم "سرور ایالات متحده" و دسترسی موفقیت آمیز به حساب Hulu دارم و سپس شروع به پخش کردن تمام نمایش های مورد علاقه ام که از آنها در ایالات متحده استفاده می کنم ، کردم.

شما تمام VPN های پولی را که در Hulu کار می کنند پیدا نخواهید کرد بنابراین در هنگام انتخاب VPN دقت کنید زیرا به سختی پنج VPN وجود دارد که به شما امکان دسترسی به Hulu در خارج از ایالات متحده را می دهند. فراموش نکنید که ویژگی های VPN را به چشم بیاورید که ارزشمند هستند زیرا اگر VPN سرورهایی در ایالات متحده آمریکا نداشته باشد زیرا تماشای Hulu در خارج از آمریکا غیرممکن است.

VPN از اتصال شما در برابر ISP و دریافت کنندگان داده محافظت می کند و به شما این امکان را می دهد تا آزادانه از جریان کانال مورد علاقه خود لذت ببرید.

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط پیتر باکلر (سؤالات: 0 ، پاسخ ها: 5) پاسخ داده شده در تاریخ 6 آوریل 2017 ، ساعت 6:29 بعد از ظهر

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

من چند ماه به استرالیا نقل مکان کردم و وقتی به Hulu Plus دسترسی پیدا کردم ، به من گفت که این سرویس فقط در ایالات متحده محدود است. اشتراک آنها را به صورت پیشرفته پرداخت کردم بنابراین ضرورت من برای خرید VPN و استفاده از اشتراک من است زیرا من طرفدار Hulu Plus هستم.

من خریدم NordVPN بعد از خواندن ویژگی ها و امنیتی که فراهم می کند ، به خصوص وقتی که من در کشوری با قانون نگهداری اطلاعات هستم. ثانیا ، وقتی با یک مشتری پشتیبانی مشتری صحبت کردم ، وی به من گفت که آنها انحصاری دارند بازی هوشمند DNS که همچنین می تواند سرویس های دیگر ، مانند Netflix را که می خواهم مشترک شوم ، رفع انسداد کند.

اگر خارج از ایالات متحده هستید ، به شما پیشنهاد می کنم امتحان کنید که با 30 روز ضمانت برگشت پول و 3.29 دلار در هر ماه زیر 2 سال در اختیار NordVPN قرار دهید..

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط ریک برایان (سؤالات: 0 ، پاسخ: 33) پاسخ داده شده در تاریخ 25 مارس 2017 ، ساعت 12:18

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

در آغاز سال جاری ، من به مدت یک ماه به انگلیس سفر کردم و تقریباً با همان وضعیت روبرو شدم زیرا نمی دانستم هولو در کشورهای دیگر دارای محدودیت جغرافیایی است ، بنابراین من جستجو کردم که چگونه Hulu را در خارج از ایالات متحده تماشا کنم و با آن آشنا شدم برخی از منابع مفید VPN و سپس تصمیم گرفتم از امنیت امنیتی و VPN بپرسم ، آنها همچنین به من اجازه استفاده از آن را می دهند.

ابتدا سرویس گیرنده VPN را روی لپ تاپ خود تنظیم کردم و به سرور IP ایالات متحده متصل شدم ، از همان ابتدا اتصال VPN بسیار درخشان کار می کند به خصوص سرعت فوق العاده بود. این VPN دارای پروتکل های امنیتی قوی خود است که Hulu را در سایر کشورهای جهان مسدود می کند. من برنامه ها و فیلم های تلویزیونی مورد علاقه خود را پخش می کنم.

اگر تا به حال VPN را تجربه نکرده اید ، مشکلی نیست و فقط NordVPN را با دستگاه مربوطه تنظیم کرده و شروع به پخش برنامه ها و فیلم های تلویزیونی مورد علاقه خود کنید.

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط ناشناس (سؤالات: 0 ، پاسخ: 1) در 24 مارس 2017 5:31 بعد از ظهر پاسخ داده شده است

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

VPN و Proxies رایگان با Hulu Plus کار نمی کنند. زیرا اطلاعات را نشت می دهند و می فروشند و مکان شما را به اندازه کافی پنهان نمی کنند. برای پخش Hulu Plus به سرورهای اختصاصی در ایالات متحده برای پخش بهینه نیاز به VPN پرداختی دارید.

اکثر مردم به شما پیشنهاد می دهند DNS هوشمند بخرید ، اما آنها فقط به جریان محدود می شوند و امنیت ندارند. من شخصاً از NordVPN استفاده می کنم تا هم از امنیت و هم بدون هزینه سرویس DNS بازی هوشمند استفاده کنم تا بدون صرف پول اضافی به من این مزیت را بدهم.

 1. برای NordVPN مشترک شوید.
 2. VPN خود را روی سیستم خود تنظیم کنید (یک حساب تنها به 6 دستگاه اجازه می دهد)
 3. یک سرور ایالات متحده را انتخاب کنید و به اتصال ضربه بزنید.
 4. به حساب Hulu Plus خود دسترسی پیدا کنید و این بار خطایی دریافت نخواهید کرد.

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط جردن کوک (سؤالات: 0 ، پاسخ: 33) در تاریخ 22 مارس 2017 11:26 صبح پاسخ داده شده است

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

اگر در حال حاضر مشترک Hulu Plus در ایالات متحده هستید ، تنها آنچه نیاز دارید فقط یک VPN قابل اعتماد برای Hulu Plus است. VPN محدودیت جغرافیایی شما را محدود کرده و ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری می کند بنابراین سرویس های جریان مانند Hulu Plus نمی توانند شما را به مکان خود ردیابی کنند.

در اینجا لیستی از 3 بهترین VPN For Hulu Plus آورده شده است که به نظر من بهترین انتخاب برای یک VPN است.

NordVPN دارای بسیاری از سرورهای تلویزیون Ultra Fast در ایالات متحده است و این واقعیت که آن را به بازی هوشمند DNS اختصاص داده شده بدون هیچ هزینه ای در نرم افزار خود اختصاص داده است ، آن را به بهترین انتخاب برای تجربه جریان تبدیل می کند. علاوه بر این ، بهترین ابزار امنیتی با ویژگی های امنیتی منحصر به فرد مانند رمزگذاری مضاعف است.

NordVPN با قیمت 3.29 دلار در هر ماه صورتحساب هر دو سال معامله می شود - این بدان معنی است که شما فقط 2 دلار را برای 2 سال کل پرداخت می کنید..

PureVPN بیشترین حضور را در صنعت VPN یعنی 141 کشور دارد. این سرورهای بسیاری در ایالات متحده وجود دارد که به شما امکان می دهد محدودیت جغرافیایی Hulu Plus را دور بزنید و تمام داده های جریان خود را رمزگذاری کنید تا آن را ناشناس کنید. برای جدا کردن کار و جریان آنلاین خود می توانید از ویژگی Split Tunnel استفاده کنید.

شما می توانید PureVPN را با قیمت 2.95 دلار در هر ماه که هر 2 سال صورتحساب می گیرد ، بگیرید - این بدان معناست که برای کل دو سال فقط 70.80 دلار پرداخت می کنید..

اگر می خواهید جایگزین ارزان قیمت باشید ، Ivacy VPN برای Hulu Plus بهترین انتخاب خواهد بود. همچنین دارای سرورهایی در ایالات متحده است که به شما امکان می دهد محدودیت های منطقه ای را دور بزنید و کل داده های اینترنتی خود را با رمزگذاری AES 256 بیتی رمزگذاری کنید. همچنین می توانید از ویژگی Split Tunnel نیز بر روی آن لذت ببرید.

Ivacy VPN در معاملات تعطیلات با قیمت 2.04 دلار در هر ماه که در هر 2 سال صورت می گیرد - این بدان معنی است که شما 87.5٪ قیمت را برای کل دو سال کاهش می دهید.

می توانید اطلاعات بیشتر در مورد این خدمات VPN را در ادامه بخوانید بهترین خدمات VPN 2017.

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط ادرین مونوز (سؤالات: 0 ، پاسخ: 33) پاسخ داده شده در 21 مارس 2017 ، 02:04 بعد از ظهر

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

Hulu بزرگترین شبکه نمایش فیلم و تلویزیون در آمریکا است. این بیش از 12 میلیون مشترک دارد. بزرگترین اشکال Hulu که فقط برای مردم ایالات متحده در دسترس است. Hulu از نظر جغرافیایی محدود است و به این معنی است که اگر می خواهید تماشای Hulu را ببینید ، موقعیت جسمی شما باید در آمریکا باشد.

افرادی از ایالات متحده آمریکا که برای سفر کاری یا تعطیلات به آنجا سفر می کنند به دلیل محدودیت جغرافیایی گرافیکی قادر به دسترسی به حساب Hulu از سایر کشورها نیستند. Hulu از طریق آدرس IP کار می کند. بنابراین ، اگر مخفی باشید ، آدرس IP اصلی را در IP ایالات متحده قرار دهید ، بنابراین قادر خواهید بود Hulu را در خارج از ایالات متحده تماشا کنید.

نحوه تماشای Hulu در خارج از ایالات متحده

یک VPN آدرس IP واقعی شما را به ایالات متحده تغییر می دهد و از ایجاد محدودیت موقعیت جغرافیایی Hulu با ایجاد یک تونل ایمن برای انتقال ترافیک اینترنت خودداری می کند. سطح رمزگذاری AES 256 بیتی باعث می شود داده های شما برای هکرها و جاسوسی داده ها غیرقابل خواندن باشد.

چندین VPN ادعا می کنند که انسداد Hulu را مسدود کرده اند اما در واقع آنها نتوانسته اند به Hulu از خارج از ایالات متحده دسترسی پیدا کنند ، این دلیل اصلی این است که ما فرایند آزمایش را انجام می دهیم تا بدانیم که VPN قادر به انسداد هولو از سایر کشورها است.

ExpressVPN

این VPN برای همه اهداف توصیه می شود. این شبکه دارای شبکه عظیمی از سرورهای اختصاصی سریع می باشد که امکان جابجایی کانال ها را بدون هیچ گونه بافر برای مشتریان آسان می کند. ExpressVPN چند ثانیه طول می کشد تا با مکان مورد نظر خود ارتباط برقرار کند ، 256 تونل رمزگذاری شده AES را برای انتقال داده ایمن ارائه می دهد.

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط مارک استیو (سوالات: 27 ، پاسخ ها: 59) پاسخ داده شده در 20 مارس 2017 ساعت 7 بعد از ظهر

 • گزارش اسپم

«بازگشت به صفحه قبلی

لطفا برای ارسال سوالات وارد شوید.

نام کاربری یا آدرس ایمیل

کلمه عبور

مرا به خاطر بسپار

 • به صفحه ورود به سیستم WP بروید
 • ثبت نام
 • رمز فراموش شده?
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me