آیا بهترین VPN رایگان برای تورنت یا بارگیری P2P وجود دارد؟

[ware_item id=33][/ware_item]

همه سؤالات سوالات پاسخ سؤالهای بی پاسخ همه دسته ها نرم افزار MacBook VPN وردپرس > «بازگشت به صفحه قبلی


▲ 215 ♥ 0

من در حال جستجو برای برخی از بهترین VPN رایگان برای بارگیری تورنت بوده ام ، همه این روزها به نظر بسیار گران است. برای تورنت نیاز به VPN رایگان دارید?

من چیزی سریع و ناشناس می خواهم ، تا آنجا که من در جستجوی آن هستم ، افراد زیادی هستند که درباره "VPN For Torrenting" صحبت می کنند. تصور کنید که بخاطر تونل زدن VPN کند است ، اما سوال من هنوز وجود دارد ، آیا ارائه دهنده خدمات VPN وجود دارد که اجازه دهد من برای محدود کردن سرعت ، سرعت تورنت را بارگیری می کنم?

از پیشنهاد و توصیه شما بسیار استقبال می شود

بروزرسانی شده [2019]

حل شدبه عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط جین اسمیت (سؤالات: 27 ، پاسخ ها: 59) در 1 اوت 2019 3:36 بعد از ظهر 15151547 بازدید

 • دنبال کردن
 • لغو ادامه
 • گزارش اسپم
 • جدیدترین
 • بالاترین امتیاز
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

NordVPN بهترین VPN رایگان برای تورنت 2019 است ، می توانید از سیاست بازپرداخت 30 روزه استفاده کنید.

موفق باشید

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط james (سوالات: 27 ، پاسخ ها: 59) پاسخ داده شده در 22 اوت 2019 2:01 بعد از ظهر

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

همه VPN ها از بارگیری تورنت پشتیبانی نمی کنند. بنابراین ، هنگام انتخاب یک VPN برای هدف خاص تورنت ، باید بسیار هوشیار و مراقب باشید. این باید نگرانی اصلی شما هنگام انتخاب مشتری برای تورنت باشد. به عنوان حفظ حریم خصوصی و امنیت ، سرعت بارگیری در هنگام انتخاب VPN برای تورنت به همان اندازه مهم است.

مهمترین چیز در هنگام انتخاب VPN برای تورنت ، این است که به طور جدی سیاست حفظ حریم خصوصی آنها را طی کنید. همیشه VPN را انتخاب کنید که گزارش فعالیت شما را حفظ نکند. همچنین ، به دنبال یک VPN باشید که استثنایی ترین امنیتی را با رمزگذاری بالقوه قوی فراهم می کند ، دارای سوئیچ kill و محافظت در برابر نشت DNS است..

نکته دیگری که باید هنگام انتخاب VPN در اولویت شما قرار بگیرد این است که باید سرعت بارگیری سریع را فراهم کند. فایلها باید به سرعت به همتایان خود برسند زیرا در این صورت پهنای باند را شلیک نمی کند.

30 روز امتحان کنید (بدون سوال بپرسید) VPN های سیاست بازپرداخت

 1. NordVPN:

طرفداران:

 • رمزگذاری داده مضاعف را ارائه می دهد.
 • این دستگاه می تواند تقریباً شش اتصال را همزمان انجام دهد.
 • این سرورهای خاص برای torrenting بهینه شده است.
 • این امر باعث عدم ثبت فعالیتها می شود.

منفی:

 • همه سرورها قابل اعتماد نیستند.
 • صورتحساب ماهانه کمی گران است.
 • هیچ مرکز پشتیبانی چت زنده وجود ندارد.
 1. ExpressVPN:

طرفداران:

 • به عنوان VPN فراساحلی و ناشناس شناخته شده است.
 • این خدمات عالی در 94 کشور ارائه می دهد.
 • تقریباً در هر سیستم عامل اجرا می شود.
 • رمزگذاری در سطح سازمانی را ارائه می دهد.
 • این سرویس چت پشتیبانی 24/7 فعال را ارائه می دهد.
 • دارای سرعت بارگیری بسیار سریع است.

 

منفی:

 • این تنها از سه اتصال به طور همزمان پشتیبانی می کند.
 • این نسبت به سایرین گران است.

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط جاسیکا (سوالات: 27 ، پاسخ ها: 59) پاسخ در تاریخ 2 دسامبر 2018 4:01 بعد از ظهر

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

این اولین بار نیست که می توانید این سؤال مهربان را ببینید ، هر کس به دنبال چیزهای مجانی است ، اما شما باید به آنچه جستجو می کنید فکر کنید. مثل این است که شما در حال جستجو برای "فراری دریافت رایگان" هستید ، چرا کسی خودرویی را ارائه می دهد که دارای ویژگی هایی مانند فراری باشد?

شما نظر من را درسته؟ هیچ بدنی بهترین VPN رایگان را برای torrenting ارائه نمی دهد ، زیرا مردم برای اتصال ناشناس و اهداف امنیتی برتر gash به یک VPN نیاز دارند! اهداف مانند ، هرگز گرفتار ISP شوید و یک اخطار حقوقی دریافت نکنید.

نکته دیگر Speed: اول از همه در اینجا تورکی برای تورنت وجود ندارد! شما باید برای ویژگی هایی مانند:

 • سریعترین سرعت
 • اتصال ناشناس
 • کلید کشتار
 • حفاظت نشت DNS

VPN رایگان نمی تواند حتی پشتیبانی از P2P را ارائه دهد ، آنها پهنای باند مرور را محدود دارند.

دسترسی به اینترنت خصوصی در صورت فروش می تواند در فروش باشد. VPN عالی برای تورنت.

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط جاسمین جی. (سؤالات: 27 ، پاسخ: 59) پاسخ داده شده در تاریخ 2 اکتبر 2018 ساعت 18:50

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

من هیچ خدمتی را ندیده ام که به شما امکان دهد تورنت ها را بطور ناشناس و بدون اتهام بارگیری کنید ، در حقیقت هنوز VPN با پرداخت بسیار نادر وجود دارد که به شما امکان تورنت می دهد. من از 2 سال گذشته از NordVPN استفاده می کنم ، مجانی نیستم اما بدون هیچ سؤالی می توانید سیاست بازپرداخت 30 روزه را به شما بدهم. همچنین در حال حاضر در فروش است (2.75 / ماه - 78٪ تخفیف) بنابراین می توانید یکی از این موارد را بدست آورید.

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط کارول (سؤالات: 27 ، پاسخ ها: 59) در 23 آگوست 2018 10:46 بعد از ظهر پاسخ داده شود

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

من عاشق تورنت هستم و مدت ها بدون هیچگونه حریم شخصی مانند VPN یا چیز دیگری مشکلی ندارم. و باور نخواهید کرد که هنگامی که من شروع به استفاده از VPN رایگان کردم ، یک اخطار دریافت کردم. من نمی توانم تفاوت فعالیت در آن زمان و قبل از آن را دریابم ، اما همچنین نمی توانم بگویم که این به دلیل استفاده از VPN است. با این حال ، بدیهی است که VPN رایگان در حریم خصوصی تورنت ناکارآمد است.

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط روسی والتر (سوالات: 1 ، پاسخ ها: 48) پاسخ داده شده در 12 ژوئیه 2018 3:15 بعد از ظهر

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

بله حق با شماست ، هیچ VPN رایگان وجود ندارد که کارآمد باشد. من نظرات بسیاری راجع به ExpressVPN مطالعه کرده ام و پس از تجربه خدمات آن کاملاً از سرمایه گذاری خود راضی هستم. سرعت بسیار جذاب است و این مورد نیاز در هنگام تورنت است ، حداقل برای من در بالاترین اولویت قرار دارد. اما ، همچنین صحیح است که هزینه خدمات ExpressVPN بیشتر از بسیاری از VPN های دیگر است. با این حال ، به نظر من تعداد زیادی VPN ارزان وجود دارد که می توانند خدمات کارآمد ارائه دهند.

بنابراین ، پیشنهاد اصلی من این است که به جای مراجعه به یک شبکه مجازی رایگان برای تورنت ، شما باید یک VPN ارزان بخرید.

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط Ivor Taylor (سوالات: 1 ، پاسخ ها: 48) پاسخ داده شده در 5 ژوئیه 2018 ، ساعت 07:05

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

VPN رایگان برای تورنت فقط یک افسانه است به نظر من و آنچه تا به امروز تجربه کرده ام. اولین و رایج ترین مسئله در مورد VPN های رایگان این است که آنها سرعت بسیار تحریک کننده ای را ارائه می دهند. همچنین تهدیدات زیادی در هنگام استفاده از خدمات رایگان برای امنیت وجود دارد.

امنیت بسیاری از افراد مهم نیست ، با این حال ، اشتراک فایل P2P هم به امنیت و هم به سرعت کافی نیاز دارد. امنیت برای تورنت اهمیت زیادی دارد زیرا موارد بسیاری وجود دارد که اشتراک تورنت باعث مجازات یا اخطار شما می شود. حتی بدتر این است که تورنترهای موجود در استخر تورنت شما می توانند IP واقعی شما و همچنین موقعیت مکانی شما را ببینند. بنابراین ، بهتر است به جای داشتن VPN رایگان برای تورنت ، ایمن شوید.

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط میشل استراوس (سوالات: 1 ، پاسخ ها: 48) پاسخ داده شده در تاریخ 29 ژوئن 2018 6:46 بعد از ظهر

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

من به VPN رایگان برای تورنت یا VPN رایگان برای اهداف دیگر اعتقاد ندارم ، زیرا بدیهی است که هیچ کس هرگز بدون منافع خود از شما طرفداری نخواهد کرد. و انتظار یک سرعتی سریع از تورنت VPN رایگان یک تفکر هوشمندانه نیست زیرا بسیاری از پرداخت کنندگان نیز از نظر سرعت ناکارآمد هستند و تنها تعداد معدودی سرعت مساوی یا کمتر تحت تأثیر قرار می دهند.

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط Medora Bell (سؤالات: 1 ، پاسخ ها: 48) پاسخ داده شده در تاریخ 2 مه 2018 12:11 بعد از ظهر

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

من مطمئن هستم که شما بعد از تلاش یک زن و شوهر به اصطلاح بهترین VPN رایگان برای تورنت اینجا هستید. من همچنین وقت خود را در جستجوی چنین VPN برای جستجوی تورنت تلف کرده ام ، اما تمام افرادی که در آنجا اعتراف می کنند که به عنوان VPN torrent free کار می کنند ، فقط در تلاش هستند تا شما را جذب کنند و شما را به سمت خدمات برتر خود سوق دهند. اما ، بسیاری از این خدمات رایگان پرداخت شده VPN نیز مقصر هستند و فاقد آن هستند ، زیرا به مبلغی پرداخت کرده اید که نمی توانید کاری انجام دهید.

بنابراین ، پس از یک جستجوی مشکل ساز ، تصمیم گرفته ام یک سرویس VPN معتبر با ضمانت برگشت پول یا محاکمه رایگان را امتحان کنید تا خطر از دست دادن مبلغ وجود نداشته باشد. در این زمان به دلیل بررسی های مثبت زیاد و به دلیل تمجید سریع در مورد خدمات آنها ، ExpressVPN را انتخاب کردم. خوشبختانه ، پس از گذشت تقریباً دو سال ، VPN من با torrenting و همچنین سایر موارد پیچیده مانند رفع انسداد Netflix ، بسیار عالی کار می کند. من از سرمایه گذاری خود بسیار راضی و خوشحالم.

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط الیزا (سوالات: 1 ، پاسخ ها: 48) پاسخ داده شده در تاریخ 30 آوریل 2018 ، ساعت 12:36 بعد از ظهر

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

گرفتن یک VPN رایگان برای تورنت کار غیرممکن نیست اما یافتن یک VPN رایگان که برای تورنت کار کند قطعاً غیرممکن است. دلیل این امر این است که torrenting یک کار پیچیده است و برای کار با VPN به برخی ویژگی های بدیع نیاز دارد. ضروری ترین کار سرعت در کنار حفظ حریم خصوصی است. بدون سرعت هیچ وقت نمی توانستید فرآیند تورنت را انجام دهید. اما اگر حریم خصوصی به خطر بیفتد ، دیگر از گرفتن VPN برای تورنت استفاده نمی شود.

از طرف دیگر ، من PIA VPN مورد علاقه شخصی خود را توصیه می کنم که بسیار ارزان است و می توانید آن را به اندازه 2.91 دلار بدست آورید که تقریباً چیزی نیست. با این حال ، شما همچنین می توانید یک بررسی مثبت مثبت درباره Reddit از کاربران PIA در مورد خدمات PIA دریافت کنید. خوشبختانه من مشتری خوشبختی هم هستم.

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط ماریا بک (سؤالات: 1 ، پاسخ ها: 48) پاسخ داده شده در تاریخ 24 آوریل 2018 ، ساعت 6:11 بعد از ظهر

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

تورنت جریان کاری کمی پیچیده دارد و به همین دلیل رمزگذاری کل فرآیند برای بیشتر VPN ها دشوار است. حتی بسیاری از VPN های پرداخت شده برای هدف تورنت ناکارآمد هستند و پیدا کردن یک VPN رایگان برای تورنت تقریبا غیرممکن است. روند تورنت انجام شده بدون VPN ، قرار گرفتن IP شما نه تنها در ISP شما بلکه کلیه افرادی که در همان تورنت swam که در آن هستید حضور دارند..

ISP که به فعالیتهای torrenting شما نگاه می کند ، می تواند پهنای باند شما را نیز محدود کند یا ممکن است سرعت اینترنت شما را برای رهایی از بار از سرورهای شبکه خود پرتاب کند و این معمول است زیرا torrenting تعداد بیشتری از داده ها را می گیرد. بنابراین ، من به جای VPN رایگان برای تورنت ، به شما VPN پولی را توصیه می کنم. همچنین ، قبل از انتخاب یک VPN پرداخت شده برای تورنت ، ملاحظاتی وجود دارد. اکثر VPN ها ریسک پذیر هستند و ممکن است مشکلاتی مانند نشت IP یا نشت DNS داشته باشند که می تواند هویت شما را در معرض دید شما قرار دهد بدون اینکه برای آن شناخته شوید. سرعت همچنین عامل اصلی torrenting است زیرا سرعت کم می تواند تجربه تورنت شما را خراب کند.

بر اساس این VPN مهم برای عوامل تورنت ، دو گزینه عالی نیز وجود دارد که مقرون به صرفه است.

 • NordVPN - این یک ویژگی اضافی از محافظت در برابر نشت DNS دارد که در تمام درخواست های DNS چک می کند. همچنین ، آنها از سرعت کافی برای پخش سریع و هدف بارگیری برخوردار هستند. با این وجود ، می توانید از بین پروتکل های متعدد VPN انتخاب کنید.
 • ExpressVPN - این VPN تمرکز زیادی روی سرعت دارد و آنها واقعاً بهترین برای سریعترین خدمات VPN هستند. همچنین ، آنها پروتکل های امنیتی زیادی با حفاظت نشت WebRTC مناسب و محافظت در برابر نشت DNS دارند.

ExpressVPN کمی گران است اما می توانید در بسته های مختلف تخفیف دریافت کنید. با این حال ، NordVPN برای همه بسیار ارزان و مقرون به صرفه است.

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط جسیکا والسون (سوالات: 1 ، پاسخ ها: 48) پاسخ داده شده در 22 مارس 2018 3:04 بعد از ظهر

 • گزارش اسپم
▲ 1&# 10004؛ جواب خصوصی

برای تورنت شما نیاز به اتصال سریع VPN دارید ، با محدودیت پهنای باند نامحدود & امنیت بالای gash. سرعت و رمزگذاری هر دو هرگز با هم جمع نمی شوند که هزینه شما را به همراه خواهد داشت. هیچ چیز رایگان در دنیای آنلاین وجود ندارد.

VPN رایگان برای تورنت وجود ندارد

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط ربکا (سوالات: 27 ، پاسخ ها: 59) در 16 مارس 2018 ساعت 6:36 بعد از ظهر پاسخ داده شده است

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

من تمام گفتگوها را در این تاپیک خوانده ام و این را فهمیدم که: هیچ کس VPN منفردی را توصیه نمی کند که بتواند ترافیک اینترنت خود را به صورت رایگان رمزگذاری کند ، VPN رایگان برای تورنت اجازه نمی دهد تورنت ها را به صورت ناشناس دانلود کنید ، بیشتر VPN های رایگان در افزونه ها کار می کنند اما آنها فقط خدمات پراکسی ارائه می دهند نه خدمات VPN ، به این معنی که آنها فقط IP خود را جابجا می کنند و ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری نمی کنند.

افرادی که در اینجا پیشنهاد می کنند از بهترین VPN های پرداخت شده استفاده کنند ، اجازه آزمایش 30 روزه را برای شما فراهم می کند. نسخه آزمایشی در مدت 30 روز پول شما را تضمین می کند و همچنین با خط مشی کمتر آنها سیاهههای مربوط را خراب می کند.

بیشتر اوقات: بچه ها در اینجا NordVPN و ExpressVPN را توصیه می کنند که در حین بارگیری تورنت بسیار محبوب است.

این همه.

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط ربکا (سوالات: 27 ، پاسخ ها: 59) پاسخ داده شده در تاریخ 30 ژانویه 2018 2:09 بعد از ظهر

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

خوب ، به دنبال بهترین VPN رایگان برای torrenting یا p2p رایگان VPN نیست !. خوب ، هیچ VPN رایگان در بازار موجود نیست زیرا آنها چیزی از آن دریافت نمی کنند. بسیاری از VPN های جعلی کار می کنند که شما را با استفاده از برچسب رایگان جذب می کنند!

به طور خلاصه: من به دنبال چیزی شبیه به آن بودم اما در نهایت NordVPN را یافتم که رایگان نیست اما در سیستم عاملهای بزرگ مختلف بسیار ارزان و دارای رتبه بالا است.

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط جیمز (سؤالات: 27 ، پاسخ ها: 59) پاسخ در تاریخ 4 ژانویه 2018 5:06 بعد از ظهر

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

اگر می خواهید یک VPN کاملاً رایگان برای تورنت از آن داشته باشید باید برای وقفه های منظم و سرعت بسیار کند در هنگام بارگیری آماده باشید. در حالی که ، اکنون بسیاری از VPN های مشهور برای تورنت در بسته های واقعا کم موجود هستند. پیشنهاد من این است که یکی از VPN های سریع مانند ExpressVPN را انتخاب کنید تا هنگام بارگیری از سرخوردگی خودداری کنید ، از این گذشته ، هیچ کس دوست ندارد هیجان را با انتظار زیاد برای بارگذاری صحنه های فیلم خراب کند..

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط برنارد شاون (سوالات: 1 ، پاسخ ها: 48) پاسخ داده شده در تاریخ 1 ژانویه 2018 3:04 بعد از ظهر

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

یافتن VPN رایگان برای تورنت تقریباً غیرممکن است. شما می توانید یک VPN رایگان برای مقاصد دیگر دریافت کنید اما torrenting یک ویژگی مؤثر است حتی در چند VPN پرداخت شده. از آنجا که تورنت به سرعت کافی احتیاج دارد ، به همین دلیل برای بارگیری بدون دردسر به یک VPN سریع نیاز دارید.

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط جین مارک (سوالات: 1 ، پاسخ ها: 48) پاسخ داده شده در تاریخ 30 دسامبر 2017 1:08 بعد از ظهر

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

دشوار است که بگوییم آیا در تورنت به طور خاص هیچ چیز رایگان موجود است ، بله ، اما بهترین تورهای تبلیغاتی برای تورنت وجود دارد که سیاست بازپرداخت را ارائه می دهد و در حال حاضر ، در فروش ، می توانید بهترین معاملات را بدست آورید.

https://www.beencryelled.com/best-vpn-torrenting-p2p-filesharing/

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط جسیکا جردن (سؤالات: 27 ، پاسخ: 59) پاسخ داده شده در 14 دسامبر 2017 4:47 بعد از ظهر

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

فکر نمی کنم اگر توصیه ای وجود داشته باشد که بتوانید رایگان دریافت کنید ، همه چیز پرداخت می شود

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط Meson (سوالات: 27 ، پاسخ ها: 59) پاسخ داده شده در 5 دسامبر 2017 5:32 بعد از ظهر

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

من فقط به اینجا رسیدم و فکر کردم باید جستجوی شما را در اینجا برطرف کنم - همان سؤال را جستجو کردم و همچنین سؤالات زیادی را در سیستم عامل های مختلف مانند Reddit و Yahoo Answers قرار دادم. بعد از این تحقیقات زیاد ، گزینه های زیادی را پیدا نکردم ، اما من بسیار متخصص هستم که می توانم هرگونه VPN را با استفاده از Speed، DNS، Server، DSN Leak اکنون تست کنم..

در Reddit & کارشناسان امنیتی Quora فقط نگران VPN هستند که می تواند DNS شما را به بیرون درز کند و Kill Switch را ارائه ندهد هرگز گزینه بارگیری تورنتها به صورت ناشناس نیست.

شما به یک VPN برای تورنت نیاز دارید:

 1. طیف گسترده ای از سرورها
 2. حفاظت نشت DNS
 3. کلید کشتار
 4. اجازه تورنت

NordVPN & ExpressVPN بهترین انتخاب برای همه زمان ها است. همانطور که توسط Reddit توصیه شده است & کارشناسان Quora.

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط جسیکا جردن (سؤالات: 27 ، پاسخ: 59) پاسخ داده شده در 24 نوامبر 2017 ساعت 11:37 ب.ظ

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

به اشتراک گذاری فایل P2P با VPN رایگان مانند سردرد ، سرخوردگی ، خراش دادن سر شما همیشه است & با صدای بلند فریاد می زنید این شرایطی است که هنگام استفاده از VPN رایگان برای تورنت به طور خاص می توانید با آنها روبرو شوید. ��

اول از همه ، به دلیل اتصال کم ، سرعت کند اینترنت هنگام بارگیری ، خطرناک ترین آن هرگز ترافیک شما را از چشمان کنجکاو شما نمی داند ...

استفاده از VPN با torrent اساساً رمزگذاری ترافیک Utorrent و نامرئی از ISP است ، که حتی خدمات پرداخت شده نیز نمی توانند مدتی با نشت DNS شما ، این امر باعث بروز اعلامیه های سرویس دهنده های اینترنتی شود. ��

من NordVPN را امتحان کردم که کاملاً مناسب برای بارگیری تورنتها به صورت ناشناس است. در عوض به دنبال نسخه رایگان ، می توانید از مزایای 78٪ فروش که هم اکنون در حال اجرا است استفاده کنید. در اینجا پیوند وجود دارد: 2.75 / ماه کوپن NordVPN 

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط جاسمین (سؤالات: 27 ، پاسخ: 59) پاسخ داده شده در تاریخ 17 نوامبر 2017 12:42 صبح

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

هیچ مجازی رایگان VPN وجود ندارد که تورنت را تأمین کند ، یا می تواند واقعی ارائه دهد ، و شما به دنبال بهترین هستید؟ چطور ممکنه.

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط مارک ویلسون (سوالات: 27 ، پاسخ ها: 59) پاسخ داده شده در 16 نوامبر 2017 11:57 بعد از ظهر

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

تورنت باعث می شود که بسیاری از اعلامیه های ISP و همچنین تهدیدی را برای امنیت و امنیت آنلاین شما ایجاد کنند. برای خلاص شدن از این مسائل ، چنین VPN رایگان وجود ندارد که تورنت در دسترس باشد. حتی تعداد کمی VPN وجود دارد که در واقع بارگیری تورنتها ، در واقع اتصال ناشناس واقعی را فراهم می کند.

نکته دیگری که باید هنگام جستجوی VPN قابل اعتماد برای تورنت بررسی کنید ، بررسی اینکه آیا آنها DNS Protection را ارائه می دهند یا خیر. & سوئیچ را بکشید ، که از اتصال شما به اطلاعات نشت جلوگیری می کند.

چه اتفاقی افتاد وقتی که VPN DNS خود را نشت می کنید?

این اتفاق زمانی رخ می دهد که درخواست DNS شما توسط ارائه دهنده VPN به خوبی انجام نشود و DNS خود را به بیرون درز کند.

کلید کشتار: این ویژگی باعث می شود هر زمان که اتصال شما بین بارگیری تورنت از بین برود ، باعث به وجود آمدن پشت شما می شود و به سرعت متوقف خواهد شد که ترافیک اینترنت متوقف شود و منتظر بمانید ، هنگامی که دوباره ترافیک دریافت شود ، دوباره سرور VPN دوباره وصل شده و از نشت اطلاعات جلوگیری می کند.

NordVPN & ExpressVPN با هر دو ویژگی ارائه شده است که به شما DNS Leak Protection با سوئیچ kill می دهد.

انگشت شست اگر این مفید را پیدا کردید

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط ترامپ (سؤالات: 27 ، پاسخ ها: 59) پاسخ داده شده در تاریخ 28 اکتبر 2017 ساعت 6 بعد از ظهر

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

هیچ پشتیبانی P2P رایگان VPN وجود ندارد ، شما نیاز به اتصال VPN قوی و پایدار در هنگام torrenting دارید.

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط مارک ویلسون (سوالات: 27 ، پاسخ ها: 59) در 3 اکتبر 2017 ساعت 10:00 پاسخ داده شده است

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

اگر نگران حفظ حریم خصوصی و امنیت خود هستید ، من هیچ بار مجانی را برای بارگیری تورنتها ، مسئله بحث برانگیز آن پیشنهاد نمی کنم ، اما ما پشتیبانی نمی کنیم و هرگونه فعالیت غیرقانونی را در اینجا توصیه می کنیم.,

من NordVPN را به شدت برای Torrenting توصیه می کنم ، سریع و واقعا ناشناس است ، بارگیری ناشناس را به شما می دهد ، همچنین با ارائه ویژگی های اضافی مانند Kill Switch از شما محافظت می کند. & محافظت از نشت DNS ، که هرگز هویت واقعی شما را نشت نمی دهد. ولی "این رایگان نیست"

قیمت گذاری سالانه NordVPN با 5.75 دلار در متر شروع می شود

اما در اینجا لینک تخفیف وجود دارد: NordVPN 78٪ تخفیف 3.29 $ / متر

معاملات ویژه انحصاری 2017:

RankProviderPriceDiscount
1 NordVPN 3.29 دلار 72٪ تخفیف
2 PureVPN  2.95 دلار 64٪ تخفیف
3 ExpressVPN  $ 8.32 35٪ تخفیف
4 Ivacy VPN  1.66 دلار 86٪ تخفیف
5 دسترسی به اینترنت خصوصی  3.33 دلار 52٪ تخفیف

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط جیمی ووکی (سوالات: 27 ، پاسخ ها: 59) پاسخ داده شده در 23 مه 2017 ساعت 18:39

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ پاسخ خصوصی آیا شما جدی هستید؟ تورنت با VPN رایگان یا پروکسی؟ هیچ حادثه ای رخ نخواهد داد ، هیچ ترافیکی پشتیبانی رایگان VPN به صورت ناشناس وجود ندارد ، حتی VPN بسیار کمیاب و پرداختی نیز وجود دارد که کاملاً با تورنت ناشناس کار می کند. بیشتر بچه ها که به دنبال برخی از سریعترین راه حل های VPN برای تورنت هستند ، زیرا این مهمترین ویژگی است که شما همیشه در آن جستجو می کنید. اتصال VPN به دلیل تونل و رمزگذاری VPN باید سرعت شما را کاهش دهد. اما باید اینترنت معمولی شما را به 6٪ کاهش دهد اما بیشتر VPN حدود 30 تا 40٪ را کاهش می دهد ، که در حین بارگیری واقعا ناامید کننده است.

در اینجا سریعترین و ارزانترین VPN برای تورنت آورده شده است:

NordVPN:

ویژگی های اصلی

 • 550+ سرور در 49+ کشور
 • 6 اتصال همزمان
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول
 • بارگیری (32.5mbs) بارگذاری (28.4 مگابایت در ثانیه)
 • دریافت 50٪ تخفیف COUPON (2ycyberdeal)

نتایج تست سرعت:

بدون VPNبا VPN
سرعت دانلود 35.17 Mbps 32.51
سرعت بارگذاری 34.05 Mbps 28.40
پروتکل رمزگذاری - L2TP
محل سرور ایالات متحده انگلستان
زمان پاسخ 27 میلی ثانیه 28 میلی ثانیه

ExpressVPN:

ویژگی های اصلی

 • 137+ سرور در 87 کشور
 • PPTP، L2TP، SSTP، OpenVPN TCP
 • 3 ورود چندگانه - سریعترین بارگیری
 • بارگیری (34.5mbs) بارگذاری (32.4 مگابایت در ثانیه)
 • 256 پروتکل رمزگذاری

نتایج تست سرعت:

بدون VPNبا VPN
سرعت دانلود 35.17 Mbps 34.50
سرعت بارگذاری 34.05 Mbps 32.04
پروتکل رمزگذاری - L2TP
محل سرور ایالات متحده انگلستان
زمان پاسخ 27 میلی ثانیه 26 میلی ثانیه

PureVPN:

ویژگی های اصلی

 • 500 سرور سریع 500+ در 140+ کشور
 • PPTP ، L2TP ، SSTP ، OpenVPN & IKEv2
 • 5 ورود چندگانه
 • بارگیری (30.4mbs) بارگیری (28.5 مایل)
 • سیاست بازپرداخت 7 روزه

نتایج تست سرعت

بدون VPNبا VPN
سرعت دانلود 35.17 Mbps 30.40
سرعت بارگذاری 34.05 Mbps 28.50
پروتکل رمزگذاری - L2TP
محل سرور ایالات متحده انگلستان
زمان پاسخ 27 میلی ثانیه 30 میلی ثانیه

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط جاسم م (سؤالات: 27 ، پاسخ: 59) پاسخ داده شده در 16 مه 2017 16:17 بعد از ظهر

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

با توجه به اینکه سایر بقیه خدمات VPN رایگان را برای تورنتینگ توصیه نمی کنند ، مجبور نخواهم شد این را بگویند ، اما پاسخ خاص تری درباره نگرانی اقتصادی شما.

خبر خوب این است: ما با تعدادی از بهترین VPN برای تورنت تماس گرفته ایم و از آنها خواسته ایم برخی معاملات منحصر به فرد را برای خواننده ما بخوانند.

با احترام,

اردن

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط جردن (سؤالات: 27 ، پاسخ ها: 59) پاسخ داده شده در تاریخ 27 آوریل 2017 ، ساعت 2:53 بعد از ظهر

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

من به شما پیشنهاد می کنم از سرویس رایگان VPN برای تورنت استفاده نکنید زیرا آنها کاملاً قابل اعتماد نیستند. آنها همچنین کند هستند و اجازه دسترسی به اطلاعات شما توسط اشخاص ثالث را می دهند.

به VPN های رایگان اعتماد نکنید ، در عوض یک مبلغ پولی مانند آن تنظیم کنید NordVPN. این VPN نه تنها تورنت را آسان می کند بلکه سرعت اتصال سریع ، رمزگذاری قوی ، پروتکل های امنیتی و P2P را نیز فعال می کند..

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط چریل (سؤالات: 0 ، پاسخ: 17) پاسخ در تاریخ 19 آوریل 2017 1:54 بعد از ظهر

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

تونلینگ همیشه سرعت شما را به دلیل فرایند رمزگذاری محدود می کند. برای دستیابی به ناشناس ماندن و امنیت داده های تورنت ، باید مقداری از سرعت خود را معامله کنید.

VPN برای تورنتینگ تمام ترافیک تورنت را با رمزگذاری AES 256 بیتی رمزگذاری می کند (که تقریبا 20 سال طول می کشد تا رمزگشایی شود). با این حال ، می توانید بین پروتکل های امنیتی که وظیفه اعمال رمزگذاری در داده های خود را بر عهده دارند ، اختلاف نظر داشته باشید. بگذارید آن را برای شما طبقه بندی کنم.

PPTP - رمزگذاری ضعیف - سرعت سریع تر (به دلیل نشت آن توصیه نمی شود)

L2TP / IPSec، OpenVPN، SSTP، IKEv2 / IPsec - رمزگذاری قوی - سرعت کمی آهسته تر (توصیه می شود)

به علاوه ، شما باید یک تورنت VPN داشته باشید که می تواند Internet Kill Switch را فراهم کند تا از نشت اطلاعات هنگام قطع ارتباط جلوگیری کند.

من به شما پیشنهاد می کنم به دلیل اینکه نمی دانید کجا فرستاده می شود و آیا اصلاً رمزگذاری شده است ، به دنبال VPN رایگان نباشید؟ معمولاً چنین VPN های رایگان اطلاعات شما را به تبلیغ کنندگان شخص ثالث می فروشند. به عنوان مثال ، مشخص شد که مدافع VPN محصولی از شرکت تجزیه و تحلیل است که داده های کاربران را برای استفاده از آن جمع می کند یا فروش بیشتری می کند..

بنابراین ، اگر شما در حال تورنت هستید ، استفاده از VPN ضرورت شماست. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد VPN می توانید به وبلاگ این وب سایت مراجعه کنید.

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط تورنت عاشق (سؤالات: 0 ، پاسخ: 33) پاسخ داده شده در 29 مارس 2017 12:24 بعد از ظهر

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

نه ، هیچ vpn مجانی برای تورنت وجود ندارد. مواردی وجود دارد که افراد در اینجا به آن اشاره کردند ، اما به دلیل سرعت کم و پذیرفتن اعلامیه های DMCA به اندازه کافی خوب نیست ، به معنای اتلاف وقت آن است.

اگر مشغول تورنت هستید ، استفاده از VPN ضروری است. من شخصاً به شما پیشنهاد می کنم انتخاب کنید NordVPN زیرا بهترین سرور VPN برای تورنتینگ است زیرا دارای سرورهای P2P و ایمن ترین ویژگی ها و پروتکل های VPN است. سرعت در سرورهای P2P آنها بسیار عالی است بنابراین نیازی به نگرانی در مورد آن نیست.

به راحتی می توانید Torrent VPN را تنظیم کنید:

 1. عضویت در NordVPN و مراحل ایمیل را دنبال کنید.
 2. برنامه NordVPN را بارگیری و نصب کنید.
 3. مکان مناسب را انتخاب کنید یا به برنامه اجازه دهید مکان بهینه را انتخاب کند
 4. روی اتصال کلیک کنید.
 5. از تورنت در VPN لذت ببرید.

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط Duane Boyd (سؤالات: 0 ، پاسخ: 33) پاسخ داده شده در تاریخ 25 مارس 2017 ، ساعت 2:59 بعد از ظهر

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

فقط Torrent VPN فقط Betternet اجازه بارگیری تورنت را می دهد ، اما سرعت آنها کند است ، چند بار امتحان کردم. علاوه بر این آنها به روشنی اظهار داشته اند که آنها به اعلامیه های DMCA پیروی می کنند و به سرورهای خود دسترسی پیدا می کنند. بنابراین شما در VPN های رایگان ناشناس نخواهید بود ، هرگز اینگونه نیستید!

اگر می خواهید تورنت را بدون اینکه ردی از آن باقی بماند بارگیری کنید ، پس باید بهترین VPN را برای تورنت انتخاب کنید. من از NordVPN استفاده می کنم که نه تنها سرعت و پهنای باند بزرگی را به من ارائه می دهد بلکه از امکاناتی همچون رمزگذاری مضاعف ، سرورهای P2P و Smart DNS برای پخش جریان استفاده می کند. همچنین می توانید در این وب سایت به دنبال ExpressVPN ، PureVPN و دیگران باشید که می توانید در این زمینه موضوعی راجع به آن قرار دهید.

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط ریکاردو رودریگز (سؤالات: 0 ، پاسخ: 33) پاسخ داده شده در 22 مارس 2017 12:01 ب.ظ

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

VPN رایگان برای تورنت یک کلاهبرداری است. اگر خط مشی رازداری آنها را بخوانید ، خواهید دید که نه تنها مبهم هستند بلکه به شخص ثالث اجازه می دهند به طور مستقیم به اطلاعات شما دسترسی پیدا کنند ، و هنگامی که این VPN ها را نصب کردید ، محکوم به محکومیت هستید.

من یکی را نصب کردم و بعد از استفاده آن را حذف کردم. روز بعد از هیچ جا تبلیغات می کردم. من معمولاً هیچ خدمتی را انتخاب نمی کنم. حرف من متوقف کردن استفاده از "رایگان" در این دنیا هیچ چیز رایگان نیست. از یک سرویس VPN پولی استفاده کنید.

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط ست فاکس (سؤالات: 0 ، پاسخ: 33) در 21 مارس 2017 ، ساعت 2:12 بعد از ظهر پاسخ داده شده است

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

هیچ توصیه ای رایگان برای تورنت وجود ندارد

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط جیسون (سوالات: 27 ، پاسخ ها: 59) در 21 مارس 2017 1:23 ب.ظ پاسخ داده شده است

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

به اشتراک گذاری فایل P2P رقم قابل توجهی در پهنای باند سرورها می گیرد. بنابراین ، سرویس های رایگان VPN اجازه Torrenting روی سرورهای خود را نمی دهند. از این گذشته ، همیشه رایگان نیست و اطلاعات شما به تبلیغ کنندگان یا کسی که به چه کسی می داند فروخته می شود?

داستان کوتاه ، ناشناس بودن در حالی که در تورنت VPN رایگان قرار می گیرید ، در واقع خود را در معرض سازمان های بزرگتر قرار می دهید ، ISP های خود را تنها بگذارید..

توصیه می کنم از بهترین VPN برای تورنت استفاده کنید. من شخصاً از NordVPN برای بارگیری تورنت استفاده می کنم زیرا آنها سرورهای P2P اختصاص داده اند. به علاوه ، آنها سرویس Smart DNS را پرتاب می کنند تا Netflix را به صورت رایگان و بدون مشکل سرعت پخش کند. چه چیزی بیشتر از VPN می توانید بخواهید?

خدمات VPN دیگری مانند PureVPN ، ExpressVPN ، Ivacy VPN و PIA VPN وجود دارد که امکان بارگیری تورنت را فراهم می کند. اگر طرفدار NordVPN نیستید ، همیشه می توانید از این خدمات معتبر خودداری کنید.

من مقاله ای در اینجا یافتم که مربوط به bestVPN برای تورنت,  ارزش یک نگاه.

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط تروی رایلی (سوالات: 0 ، پاسخ ها: 33) در 20 مارس 2017 5:42 بعد از ظهر پاسخ داده شده

 • گزارش اسپم
▲ 3&# 10004؛ جواب خصوصی

اگر به دنبال یک VPN رایگان هستید تا بتوانید تورنت ها را به صورت ناشناس بارگیری کنید ، می توانید با مشکلات عظیمی روبرو شوید ، استفاده از VPN رایگان برای تورنت به معنی دعوت از ISP شما برای اقدام علیه شما در بارگیری از سرویس گیرنده بیت تورنت است..

من موافقم که بعضی از VPN ها گران هستند اما اگر فقط VPN ها را بر اساس قیمت ارزیابی می کنید و از یک VPN رایگان برای تورنت ناشناس استفاده می کنید ، در این صورت اشتباه بزرگی انجام می دهید زیرا VPN های رایگان در حال حاضر کنترل آژانس های تحقیقاتی و هکرها را دارند ، کاملاً کامل است. تله اثبات که می تواند به لحاظ امنیت اینترنت و حفظ حریم خصوصی به شما آسیب بزرگی وارد کند ، فکر می کنیم پنهان کردن ترافیک اینترنت از ISP یک راهکار آسان است اما در واقع این راهی آسان برای گرفتن گرفتار شدن توسط ISP برای بارگیری از تورنت است..

مهمتر از همه! اگر هدف شما محافظت از امنیت شبکه و حفظ حریم خصوصی شماست ، باید نرم افزارهای امنیتی را در مورد ویژگی های آن ، پروتکل های امنیتی ، تونل های رمزنگاری و سرورهای فعال P2P ارزیابی کنید زیرا این موارد ارزش گسترده ای را به یک ارائه دهنده VPN اضافه می کنند..

خوب ، به دنبال یک VPN با قیمت مناسب برای بارگیری تورنت ها به صورت ناشناس و سپس NordVPN مطمئن ترین انتخاب شناخته شده برای رمزگذاری قوی است. ترافیک خود را از طریق یک تونل رمزگذاری شده دور بزنید.

72٪ تخفیف 3.29 دلار در ماه - اکنون NordVPN دریافت کنید

PureVPN به عنوان سریعترین ارائه دهنده VPN در جهان که دارای سرورهای فعال P2P است ، از بارگیری تورنتها به صورت ناشناس از مشتری تورنت بیت پشتیبانی می کند. شما می توانید کانال های جریان مانند Netflix ، Hulu Plus و iPlayer BBC را در کلیه مناطق جهان از حالت مسدود کنید.

64٪ تخفیف معامله زمان محدود - 2.95 دلار در متر / متر

ExpressVPN به عنوان ارائه دهنده خوب VPN شناخته شده است ، در جزیره ویرجین ویرجین واقع شده است به معنی کشورهایی مانند ایالات متحده ، انگلیس ، کانادا و استرالیا نمی توانند قوانین خود را اجرا کنند. ExpressVPN سرورهای خود را در تمام کشورهای جهان دارد ، شما می توانید تورنت را با سرعت سریع اتصال بارگیری کنید ، با همه دستگاه ها سازگار است.

35٪ تخفیف در ExpressVPN - اکنون ExpressVPN دریافت کنید

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط پیتر باکلر (سؤالات: 0 ، پاسخ ها: 5) پاسخ در تاریخ 10 مارس 2017 ، ساعت 4:26 بعد از ظهر

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

VPN های رایگان هرگز این مسئله را حل نکرده اند ، که اکثر افراد هنگام torrent با آن روبرو شده اند ، پروکسی زیادی برای تورنت در دسترس است اما شما نمی توانید از آن استفاده کنید. هرگز از پروکسی استفاده نکنید ، زیرا این امر احتمال گرفتار شدن شما را افزایش می دهد.

در عوض: شما می توانید از ارائه دهنده خدمات VPN ارزان قیمت برای تورنت ، که در حال حاضر در فروش یا در معاملات است استفاده کنید ، این بهترین فرصت برای شروع این موارد است.

اگر ما در مورد ناشناس بودن صحبت کنیم ، تقریباً در هر ارائه دهنده سرویس VPN ادعا می شود که در هنگام بارگیری تورنتها ، ناشناس شناخته می شود اما واقعیت ها با آن تفاوت چشمگیری دارند. اگر ارائه دهنده خدمات شما به دلیل اتصال ناشناس سرعت خود را کاهش می دهد؟ پس شایسته نیست که آن را برای تورنت بخرید. زیرا برای تورنت شما برای تجربه تورنت خود به چیزی قوی و سریع نیاز دارید.

با احترام

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط جیمی (سؤالات: 27 ، پاسخ ها: 59) پاسخ در تاریخ 10 فوریه 2017 ساعت 7:28 بعد از ظهر

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

خوب ، من برای بارگیری تورنت از VPN های رایگان استفاده کرده ام اما قابل اعتماد نیستند زیرا وقتی VPN های رایگان ارائه نمی دهند سرورهای P2P دارند به این معنی که هنگام بارگیری هر پرونده ای با استفاده از بیت تورنت یا سرویس گیرنده رایگان تورنت VPN نمی توانید ISP را از زیر فشار اینترنت خود متوقف کنید سرعت.

اگر می خواهید تورنت را بارگیری کنید و نمی خواهید توسط ISP گیر بیفتید ، باید قبل از عضویت در VPN ، ویژگی ها و سرورهای VPN را جستجو کنید ، برای تورنت این مهم است که یک VPN باید P2P را فعال کند ، پروتکل های امنیتی ، قوی داشته باشد. رمزگذاری و سرعت اتصال سریع.

در واقع ISP ها اکنون حداقل برای یک سال داده های هر کاربر را حفظ می کنند ، بنابراین استفاده از بهترین VPN برای تورنت ضروری است که به خصوص برای رمزگذاری اینترنت شما بین شما و ISP شما با ناشناس ماندن کامل ایجاد شده است..

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط ناشناس (سؤالات: 0 ، پاسخ ها: 1) پاسخ داده شده در تاریخ 25 ژانویه 2017 5:22 بعد از ظهر

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

فقط Betternet به تورنت در VPN رایگان خود اجازه می دهد. با این حال ، در سیاست حفظ حریم خصوصی آنها به وضوح اظهار داشته اند که اگر هرگونه اعلامیه DMCA به نتیجه برسد ، آنها کاملاً آن را رعایت کرده و به مقامات اجرای قانون دسترسی خواهند داد. بنابراین ، مجاز بودن تورنتینگ چیست?

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط جورج رودریک (سؤالات: 0 ، پاسخ: 33) در 23 ژانویه 2017 ساعت 2:12 بعد از ظهر پاسخ داده شده است

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

VPN رایگان به تبلیغات بسیار وابسته است. هر بار که یک جلسه ایجاد می کنید ، تبلیغات را در داخل برنامه نشان می دهد یا تبلیغی را نشان می دهد که شما باید برای مدت زمانی مشخص به زور تماشا کنید.

اکنون ، بسیار آزار دهنده و بدترین ، به تبلیغ کنندگان شخص ثالث دسترسی به نرم افزار خود را می دهد تا آنها بتوانند از اطلاعات حساس شما برای اهداف تحلیلی استفاده کنند. بنابراین ، به نظر من استفاده از VPN "بهترین رایگان" برای ناشناس ماندن یک افسانه است. من به شما توصیه می کنم که برای VPN با پیشنهادات تخفیف مراجعه کنید.

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط ناشناس (سؤالات: 0 ، پاسخ: 33) پاسخ داده شده در 23 ژانویه 2017 2:07 بعد از ظهر

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

ترویج فعالیتهای غیرقانونی
این پاسخ کاملاً به دلیل سرقت اطلاعات شخصی شما و دلایل امنیتی است. تورنت توسط سرویس VPN رایگان هرگز گزینه مناسبی نخواهد بود ، زیرا در حالی که افراد گرفتار می شوند و به دنبال راه بیشتر برای سوار شدن از آن هستند ، تورنت نگرانی جدی است. اما تعداد کمی VPN همراه با مسیرهای رایگان وجود دارد که بدان معنی است که می توانید 100٪ ناشناس باشید اما در نسخه رایگان نمی توانید دسترسی کامل داشته باشید. من Cyberghost را پیشنهاد می کنم که دارای نسخه رایگان است اما به شما کمک می کند ناشناس باشید.

اما در نسخه رایگان محدودیت دارید و کنترل کامل ندارید. در اینجا منفی است:
شما نمی توانید سرور مورد نظر خود را انتخاب کنید
پهنای باند محدود
تخفیف هر 3 ساعت

من ارزان به جای نسخه های رایگان را توصیه می کنم

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط مارک استیو (سوالات: 27 ، پاسخ ها: 59) پاسخ داده شده در 23 ژانویه 2017 1:25:25

 • گزارش اسپم
▲ 0&# 10004؛ جواب خصوصی

VPN های رایگان شبیه به بسیاری از سرویس های "رایگان" ، معاملات ، پیشنهادات و موارد دیگر هستند. یک نتیجه گیری وجود دارد - به امید اینکه بعد از آن شما خریداری کنید ، ارتقا دهید ، تبلیغ کنید یا ترکیبی از انتخاب را انتخاب کنید - یا این یک نوع خیریه است. وقتی مغازه ساندویچ محلی شما کوپن هایی را برای یک ساندویچ کوچک رایگان به شما ارائه می دهد ، مطمئناً مبادله ای است ، دقیقاً مثل اینکه ساندویچ کاملاً خریداری کرده باشید. ترافیک پای شما و حضور قابل رویت در مغازه احتمالاً دیگران را به دیدن خود جذب می کند و شاید خودشان هم بخرند. اگر ساندویچ خوب باشد ، حتی می توانید از کنار این بلوک پرش کنید و با کمال میل از "جالب ترین ساندویچ تا کنون" برای رهگذر دیدن کنید ، با تماشای شما با تفریحی و نگرانی ملایم از سلامتی خود.

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است ارسال شده توسط ماری جین (سوالات: 27 ، پاسخ ها: 59) پاسخ در تاریخ 22 ژانویه 2017 3:39 بعد از ظهر

 • گزارش اسپم

«بازگشت به صفحه قبلی

لطفا برای ارسال سوالات وارد شوید.

نام کاربری یا آدرس ایمیل

کلمه عبور

مرا به خاطر بسپار

 • به صفحه ورود به سیستم WP بروید
 • ثبت نام
 • رمز فراموش شده?
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me