جستجو و توقیف اجباری در مرزهای ایالات متحده سوءاستفاده از قانون اساسی است – ربکا Jeschke EFF

[ware_item id=33][/ware_item]

به زودی پس از آنكه ترامپ ورود افراد را ممنوع كرده است ، مأموران مرزی آمریكا از استعلام شهروندان درمورد اعتبار شخصی آنها بیشتر شده اند. شهروندان آمریکایی ، اقامت دائم و دارندگان ویزا مجبور هستند اطلاعات شخصی خود را در مورد وسایل الکترونیکی خود نشان دهند.


شهروندان آمریكا از اینكه از دستگاه خود استفاده كنید یا به عقب برگردید مأموران مرزی و همچنین قانونی بودن چنین اقداماتی زیر سوال می رود ، شكایت می كنند. با این حال ، قوانین ایالات متحده در مورد مرز جستجوی مدارک افراد بدون هیچ دلیل معتبر را ممنوع می کند.

کارشناسان اکنون پیشنهاد می کنند افرادی که از ایالات متحده بازدید می کنند باید هوشیار ، آرام و با احتیاط باشند و اقدامات لازم را برای تأمین امنیت حریم شخصی آنها در مرزهای آمریکا دنبال کنند. همچنین ، افرادی که قصد سفر به آمریکا را دارند ، باید بدانند؛ چگونه می توان از سابقه مرور خود محافظت کرد ، زیرا نمایندگان سایتهایی را که بازدید می کنند ، بررسی می کنند.

برای به دست آوردن بینش و کسب اطلاعات در مورد مسئله ای که ما انجام دادیم و با ربکا جشک ، مدیر روابط رسانه ای و تحلیلگر حقوق دیجیتال ، EFF مصاحبه کردیم. EFF سازمانی است که برای آزادی های مدنی در دنیای دیجیتال کار می کند و آنها همچنین در حل مشکلاتی که مردم در مرزهای آمریکا با توجه به نگرانی های حریم خصوصی خود با آنها روبرو هستند ، عمل می کنند..

رمزگذاری شود: در مورد خودت چیزی به ما بگو:

من 12 سال در EFF کار کرده ام ، برای حفظ حریم خصوصی ، گفتار آزاد و نوآوری به صورت آنلاین و در همه دستگاه های دیجیتال خود می جنگم.

رمزگذاری شود: اخیراً شکایاتی از طرف افرادی که به ایالات متحده مراجعه کرده اند درمورد چک کردن ناعادلانه دستگاه های الکترونیکی آنها وجود دارد. آیا می تواند سرآغاز آشفتگی و ناآرامی های کشور باشد?

REBECCA: روشن است که مردم جستجوهای افزایش یافته و تهاجمی در مرز را دوست ندارند. من فکر می کنم مردم به اعتراض به جستجوها و توقیف های ناعادلانه ادامه خواهند داد.

رمزگذاری شود: امروزه مردم صمیمی ترین اطلاعات خود را در دستگاه های الکترونیکی خود ذخیره می کنند و منعکس کننده افکار ، اکتشاف ها ، فعالیت ها و انجمن ها هستند. آیا این امر دخالت در حریم خصوصی آنها بدون هیچ دلیل معتبری صحیح است?

REBECCA: نه ، عادلانه نیست یا صرفاً بدون جستجو در مرز است. ما فکر می کنیم که ماموران مرزی قبل از جستجو باید حکم حکم بدهند. این بدان معناست که آنها باید علت احتمالی داشته باشند که شخص مرتکب جرم شده است ، و قاضی باید موافقت کند. این چیزی نیست که اکنون اتفاق می افتد.

EFF همچنین در گزارش خود ذکر کرده است که اگرچه مأموران مرزی در مقایسه با مردم و پلیس داخلی از قدرت بیشتری برخوردارند و افرادی که از کشور بازدید می کنند از حریم شخصی کمتری برخوردار هستند. اما مرز جایی نیست بدون محدودیت قانون اساسی. اختیارات مأمورین مرزی با اصلاح اول (آزادی بیان ، انجمن ، مطبوعات و دین) ، اصلاحیه چهارم (آزادی از جستجوها و توقیفات غیر منطقی) ، اصلاحیه پنجم (آزادی از خودکشی اجباری) و چهاردهم محدود شده است. اصلاحیه (آزادی از تبعیض).

رمزگذاری شود: بسیاری از افراد برای اهداف شغلی یا امور رسمی خاصی سفر می کنند. با این وجود ، افراد بسیاری از حرفه ها ، مانند وکلا و روزنامه نگاران ، نیاز به افزایش اطلاعات الکترونیکی خود را محرمانه می کنند. بنابراین ، چه پیامدهایی می تواند به عنوان اطلاعات آنها محرمانه باشد ، به خصوص در روزنامه نگاری تحقیقاتی?

REBECCA: قطعاً برای روزنامه نگاران ، وکلا و سایر کسانی که هم اکنون سفر می کنند ، کار سختی است. روزنامه نگاران غالباً برای محافظت از امنیت شخصی منابع ، اطلاعاتی را که باید مخفی نگه دارند ، در اختیار دارند. وکلا هر روز مکالمات ممتازی را با موکلان خود انجام می دهند ، و لازم است افراد به دلایل انصاف محرمانه باشند. می توانید نکاتی درباره نحوه ایمن نگه داشتن داده های خود را در اینجا دنبال کنید:

https://www.eff.org/document/eff-border-search-pocket-guide

رمزگذاری شود: تحت هر دو اصلاحیه اول و چهارم ، جستجوی غیرقانونی وسایل الکترونیکی آمریکایی ها در مرز غیرقانونی است و برای انجام چنین اقداماتی باید علت احتمالی داشته باشند. در چه موقعیتی قانونی بودن این ابتکار عمل توسط دولت آمریكا را می بینید?

REBECCA: ما امیدواریم که کنگره روشن کند که حکم لازم برای جستجوی مرزها است.

وی به پاسخ های قبلی خود در مورد علت احتمالی اشاره کرد. این بدان معناست که لایحه ای در ماه جاری در کنگره ارائه شد که به گمرک و حفاظت از مرز یا سایر عوامل دولتی نیاز دارد تا قبل از جستجوی دستگاه های دیجیتالی شهروندان آمریکایی و ساکنان دائم قانونی در مرز ، یک حکم علت احتمالی را بدست آورند..

اما CBP به طور غیر منطقی استدلال می کند که مسافرین علاقه به حریم خصوصی در دستگاه های دیجیتال تفاوتی با چمدان یا سایر موارد فیزیکی ندارند که ممکن است مسافران با خود به آن سوی مرز بیاورند ، بنابراین CBP برای دستگاههای دیجیتال "استثناء جستجوی مرزی" سنتی به اصلاحیه چهارم اعمال می شود. ، که اجازه می دهد جستجوهای مرزی "روتین" کمتر و مشکوک را تضمین کند.

در اینجا لایحه ای وجود دارد که می تواند به شما کمک کند: https://www.eff.org/deeplinks/2017/04/border-search-bill-would-rein-cbp

رمزگذاری شوددولت آمریكا می گوید: اگر شما به كشورهای خاصی كه به تروریسم ، قاچاق مواد مخدر یا گردشگری جنسی وابسته اند سفر كرده باشید ، ممكن است مأموریت های مرزی بیشتری را از طرف عوامل مرزی جلب كند. آیا می خواهید آن را به عنوان دلیل واقعی کنترل شدید انجام دهید یا این فقط بیانیه ای برای توجیه سیاست های آنها است?

REBECCA: اگر دولت حكم براساس علت احتمالی را دریافت كند ، آنها باید بتوانند دستگاههای دیجیتال را جستجو كنند. به دلایل دولت که چرا آنها با این مخالفت ندارند ، باید از آنها سؤال کنید!

رمزگذاری شودجان جان کلی ، وزیر امنیت میهن می گوید ایالات متحده ممکن است خواستار بهبود روند بررسی برای مسافران از 14 کشور جهان است. به نظر شما تأثیر این رفتار تبعیض آمیز از سوی برخی کشورها چه خواهد بود؟.

REBECCA: قبل از اینکه ببینیم تأثیر چیست ، باید روشهای خاص بررسی را ببینیم. اما فکر می کنم در پی دستورالعمل اجرایی و سایر موارد سفر ، خبرهای زیادی درباره کاهش مسافرت به ایالات متحده آمریکا منتشر شده است.

رمزگذاری شود: بعد از, دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده اولین دستورالعمل ممنوعیت سفر را در تاریخ 20 ژانویه 2017 امضا کرده بود. تماس های اولیه بین ترامپ و رهبران استرالیا ، آلمان ، مکزیک و چین خوب پیش نرفت و در نتیجه تبلیغات منفی در کشورهایی که تعداد زیادی از کشورها را ارسال می کنند مسافران به آمریکا. به نظر شما این حرکت دولت ایالات متحده بر روابط جهانی آنها تأثیر دارد?

REBECCA: من مطمئناً دو بار در مورد رفتن به كشورهایی كه به طور بالقوه رایانه و تلفن من را مصادره می كنند فكر می كنم - اگر بسیاری از افراد به همین روش احساس می كنند تعجب نخواهم كرد..

رمزگذاری شود: شما از نظر EFF ، سایر آزادیهای مدنی چقدر مثبت هستید و قانون در متوقف کردن چنین اعمال مزاحم به دستور دولت ترامپ موفق خواهد بود?

REBECCA: ما تمام تلاش خود را می کنیم! و ما تا برنده شدن کار خواهیم کرد.

رمزگذاری شود: اقداماتی که EFF در چنین شرایطی انجام می دهد چیست?

REBECCA: وی به گزارش ها ، وبلاگ ها ، راهنماها ، مقالات اطلاع رسانی و غیره اشاره کرد که نشان می دهد EFF در این زمینه ، برای رفع مشکلات پیش روی مردم بسیار تلاش می کند. راهنماهای مربوط به حفظ حریم شخصی افراد داده شده است به طوری که هرکسی قبل از بازدید از ایالات متحده می تواند از این اقدامات پیروی کند.

سازمان EFF نیز با سخنرانی در برابر اینگونه اقدامات غیرقانونی در مقابل دادگاه ، به این عمل غیرقانونی معترض است.

ما مانند کاغذ سفید و برگه های اطلاعاتی ما آموزش های بسیاری را انجام داده ایم: https://www.eff.org/wp/digital-privacy-us-border-2017,

https://www.eff.org/document/digital-privacy-us-border,

https://www.eff.org/document/eff-border-search-pocket-guide.

ما همچنین جلسات دادگاه را ارائه داده ایم:

https://www.eff.org/press/releases/border-agents-need-wuarant-search-travelers-phones-eff-tells-court.

و ما از لوایح اصلاحات پشتیبانی می کنیم:

https://www.eff.org/deeplinks/2017/04/border-search-bill-would-rein-cbp

رمزگذاری شود: پیشنهاد شما به افرادی که قصد سفر به ایالات متحده را دارند ، درمورد اقداماتی که باید برای تأمین امنیت خلوت خود انجام دهند چیست؟?

REBECCA: کاغذ سفید را ببینید

https://www.eff.org/wp/digital-privacy-us-border-2017

و یک صفحه

https://www.eff.org/document/eff-border-search-pocket-guide.

وضعیت همه متفاوت است ، بنابراین همه باید کارهای مختلفی انجام دهند!

در این مقالات ، سازمان EFF گزارش مفصلی را منتشر کرده است تا مردم را در مورد اقدامات امنیتی که باید در مرزهای ایالات متحده دنبال کنند ، راهنمایی کند. با این حال ، با توجه به وضعیت مردم ، آنها روش های مختلفی را برای افراد در شرایط مختلف پیشنهاد داده اند.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me