آینده هوش مصنوعی – نظرات کارشناسان

[ware_item id=33][/ware_item]

هوش مصنوعی مفهوم جدیدی برای افراد نیست. یادگیری ماشین و روبات ها سالها پیش به زندگی ما تزریق شده بودند اما ظهور هوش مصنوعی امروز فوق العاده است. خواه این یک فناوری هوش مصنوعی آینده باشد یا دیدگاه جدیدی از آن در جامعه است.


هنوز مبهم است که تأثیرات بالقوه این فناوری ها بر روی سیستم عامل های مختلف که اجرای سازمانی هوش مصنوعی در آن برجسته است چه خواهد بود. مردم هنوز در مورد این ایده بخصوص هنگام جذب نیرو از این ماشین آلات گیج شده اند.

ما شاهد تفاوتهای بسیار زیادی بین مفاهیم و نظرات بین افراد در مورد هوش مصنوعی هستیم. با این حال ، تمام نظرات در مورد مناطق هدف متضاد و برخلاف شرایط ارائه شده است. در اینجا ما نظرات شخصی متخصصانی را که مستقیماً با هوش مصنوعی در ارتباط هستند و به طور جدی در چنین رویدادهایی شرکت می کنند ، جمع آوری کرده ایم.

آینده هوش مصنوعی در حال نابودی همه صنایع است

Ronald van Loon Influencer AI (هوش مصنوعی) ، Big Data

آینده هوش مصنوعی - نظرات کارشناسان

آینده هوش مصنوعی به نابودی کلیه صنایع ادامه خواهد داد ، و پیشرفت اخلاقی و کاربرد هوش مصنوعی برای تحریک پیشرفت هوشمند مهم است. امنیت با سرعتی که هکرها استراتژیهای جدید را توسعه می دهند ، هدایت می شود. اگر آنها با تکنیک جدیدی روبرو شوند ، سازمانها به همان اندازه سریع می توانند پاسخ دهند. هر دو طرف ، خوب و بد ، برای دستیابی به اهداف خود از هوش مصنوعی استفاده می کنند. یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی ، از طریق Deep Learning و شبکه های عصبی ، از نظر امنیتی برای شناسایی تهدیدها و تعیین تمایز بین مشتریهای "خوب" ، قابل اعتماد و "مجرمان اینترنتی" بد "بسیار مهم هستند ، در حالی که هنوز شیوه های بهینه مشتری را تجربه می کنند. دنبال کنید رونالد ون لون توییتر | یوتیوب | لینکدین

مالک و ناشر گزارش بانکداری دیجیتال و ناشر انتشار دهنده برند مالی.

جیم ماروکوس ، ناشر مارک مالی

آینده هوش مصنوعی - نظرات کارشناسان

بزرگترین موانع پیشرفت هوش مصنوعی طی 5 سال آینده ، کسب استعداد مناسب و ایجاد تنظیمات فرهنگی در سازمانها برای استقرار راه حل ها خواهد بود. بدون این مؤلفه ها ، تحول بیش از ابتکاری عمل می کند. ماموریت تبدیل گزارش های داخلی عالی به تجربیات استثنایی مشتری خواهد بود.

همچنین از هوش مصنوعی توسط مجرمان سایبری و کشورها برای شناسایی آسیب پذیری های نرم افزاری و شبکه و راه اندازی حملات سایبری استفاده خواهد شد.

Duane Baker ، مشاور مستقل فناوری اطلاعات

دوان بیکر

"هوش مصنوعی می تواند هم تأثیر منفی و هم مثبت داشته باشد.
Duane Baker می گوید

هوش مصنوعی (AI) در حال تبدیل شدن به یک مؤلفه مهم در سیستم های اطلاعاتی تهدید و دفاع سایبری است. تکثیر داده ها استفاده از مؤلفه های AI برای تقویت انسان در کارکردهای امنیت سایبری را یک ضرورت می داند. در حالی که هوش مصنوعی به این روش مفید خواهد بود ، از سوی مجرمان سایبری و کشورها نیز برای شناسایی آسیب پذیری های نرم افزاری و شبکه و نیز انجام حملات سایبری استفاده خواهد شد. از آنجا که هر دو بازیگر خوب و بد به هوش مصنوعی دسترسی پیدا می کنند ، احتمالاً فقط شدت حملات سایبر موفق را بالا می برد.

هوش مصنوعی هنوز نیاز به زمان دارد تا کاملاً پاسخگو باشد.
می گوید برایان هونان بنیانگذار & رئیس CSIRT ایرلند (تیم واکنش حوادث امنیتی رایانه)

Brian_Honan مشاور InfoSec

هوش مصنوعی مزایای بسیاری برای امنیت سایبری ارائه می دهد. با این حال ، این فن آوری هنوز از بلوغ و اصطلاح هوش مصنوعی که توسط بسیاری از افراد در این صنعت مورد سوء استفاده قرار گرفته است ، هنوز بلوغ نیست. ما باید از فروشندگان محتاط باشیم که قول راه حل خود را با استفاده از هوش مصنوعی هنگامی که همه اسکنرها به صورت خودکار هستند برای پردازش مقادیر زیادی از داده ها استفاده کنند. برای اینکه واقعاً سیستمهای هوشمند باشند باید بر اساس داده ها و شرایط موقعیتی در آن زمان خاص پردازش و تصمیم گیری کنند. برای آینده قابل پیش بینی ، من نمی بینم که هوش مصنوعی جایگزین انسان ها در فرآیند امنیت شود ، بلکه برخی از کارهای عادی تر را به عهده می گیرد تا انسان ها بتوانند روی جنبه های مهمتر امنیت توجه کنند. "
برایان هونان

فرض آینده تجارت با هوش مصنوعی فرد را کنجکاو می کند.
روزنامه نگار دیوید بیسون اینفوسک می گوید | ویرایشگر کمک کنندهgcluley ،TripwireInc

دیوید بیسون

"شرکت ها در پاسخ به عدم نیاز (پرسنل" درک شده ") از پرسنل ماهر در پاسخگویی به الزامات امنیتی دیجیتال خود ، در حال استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین هستند. با فرض این روند ادامه می یابد ، من کنجکاو خواهم شد که ببینم امنیت در 5-10 سال آینده چطور به نظر می رسد. تحلیلگران امنیت فناوری اطلاعات انسانی در آینده چه وظایفی را انجام خواهند داد؟ "
دیوید بیسون

هوش مصنوعی می تواند یک عدم تعادل مالی باشد.
سخنران / نویسنده ، کارشناس امنیت شخصی Trip Elix می گوید. مشاور امنیت در http://tripelix.com

سفر الیکس

وی گفت: "آمدن هوش مصنوعی به شکل انسانی تا زمانی که دولت محدودیت داشته باشد از نظر مالی برای انسان ویرانگر خواهد بود. تصور کنید که با کالاهایی جذابیت دارید اما خارج از آنچه می توانید از عهده خود بر حذر داشته باشید ، خنجر می زنید. هوش مصنوعی به نفع کسانی خواهد بود که کامپیوتر را کنترل می کنند (که) منطق نیاز را خلاف می کند. "
سفر الیکس

هوش مصنوعی می تواند یک راه حل موثر برای مدیریت مجموعه های عظیم داده باشد.
می گوید: Ratan Jyoti ، تأثیرگذار در رسانه های اجتماعی و مدیر ارشد امنیت اطلاعات بانک مالی کوچک Ujjivan.

راتان جیوتی

امروزه سطح حمله سایبری بطور قابل توجهی گسترش یافته است و بیشتر بادکنک می شود و گسترده تر و عمیق تر می شود. همین امر می تواند فشار زیادی به منابع (از جمله انسان) و زمان برای مدیریت حجم ، سرعت و تنوع زیادی از داده های تولید شده در این روش اضافه کند. روشهای سنتی برای مدیریت این مجموعه داده های عظیم کافی نیست و هوش مصنوعی (AI) می تواند به عادی سازی این مجموعه داده ها و بیرون آوردن زمینه تجارت از این کمک کند..

به نظر من این نادرست است که بگوییم AI می تواند تصمیم گیری امنیت سایبر را به صورت خودکار انجام دهد اما یادگیری هوش مصنوعی و ماشینی مطمئناً زمان بهسازی را کاهش داده و به سازمان در صرفه جویی در وقت برای محافظت در برابر حملات سایبر کمک می کند. رفتار پروفایل و کشف ناشناخته مناطقی خواهد بود که هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در آن نقش خواهند داشت. استراتژی مناسب امنیت سایبری برای استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین مهم خواهد بود.

بازیگران بد با فعال کردن هوش مصنوعی یک چالش بزرگ برای امنیت سایبر خواهد بود.
راتان جیوتی

شرکت ها برای غلبه بر تقاضای فزاینده کارشناسان امنیت سایبری به سمت هوش مصنوعی حرکت می کنند.
می گوید Scott Schober ، رئیس / مدیر عامل BVS ، نویسنده Hacked Again ، کارشناس امنیت سایبری

آینده هوش مصنوعی - نظرات کارشناسان

وی گفت: "در طول چهار سال گذشته ، عناوین خبری با نقض سایبر منتشر شده است که تقریباً بر هر صنعت و شخصی در کره زمین تأثیر می گذارد. بزرگترین چالش های پیش روی شرکت ها ، یافتن و حفظ استعدادهای برتر سایبر است. میلیونها نفر از کارشناسان امنیت سایبری طی 5 سال آینده در هر بخش مورد نیاز هستند ، اما تعداد کمی از متخصصان برای پر کردن این تقاضای فزاینده وجود دارد.

برای کمک به یافتن شرکتهای استعدادی که به سمت هوش مصنوعی روی می آورند. این موردی نیست که انسان توسط روبات ها جایگزین شود بلکه هوش مصنوعی به موازات متخصصان ماهر کار می کند. هوش مصنوعی می تواند در تجزیه و تحلیل های پیش بینی کننده کمک کند که می تواند به سرعت محل هایی را که حملات احتمالی در آن شکل می گیرد ، شناسایی کند تا بتواند قبل از گسترش جانبی در شبکه های یک شرکت خنثی شود. هنگام تجزیه و تحلیل مقدار زیادی از داده ها ، انسان می تواند به سرعت از خستگی سایبری رنج ببرد و رمزگشایی آن وقتی که چیزی واقعاً عملی است ، دشوار است..

در حالی که هوش مصنوعی می تواند ترابایت های "داده های بزرگ" را اسکن کند و ضمن تهدید به قطعات اندازه نیش ، مرتب سازی کند ، بنابراین یک متخصص سایبر به سرعت می تواند تهدیدهای اساسی را در بر داشته باشد. مردم و هوش مصنوعی ترکیبی قدرتمند هستند که به طور مؤثر با جنگ سایبری رو به رشد مبارزه می کنند و مطمئناً یک تغییر دهنده بازی خواهند بود. "
اسکات شوبر

هوش مصنوعی همچنان به تقویت عملیات امنیتی سایبر ادامه خواهد داد, باب کارور می گوید

آینده هوش مصنوعی - نظرات کارشناسان

"AI (یا بخش هایی از هوش مصنوعی) در حال حاضر در عملیات امنیت سایبری مورد استفاده قرار می گیرند و با گذشت زمان استفاده از آنها همچنان ادامه خواهد یافت. یادگیری ماشینی و Deep Learning می تواند برای تماشای فعالیت های غیر عادی در نقاط پایانی (بدافزار / سوء استفاده / تغییر) که در شبکه های محلی ، اینترنت انجام می شود و به دنبال الگویی باشید که تمام این فعالیت ها را به هم پیوند دهد. تلاش برای انجام دستی همه این فعالیت ها به سختی ادامه خواهد یافت و در نهایت به بیشترین استفاده از فناوری روز به روز بیشتر و بهتر در این زمینه ها ، همه مبتنی بر این فناوری ها نیاز دارد. " باب کارور

برای توسعه هوش مصنوعی ، دولت ها ، آکادمی ها و شرکت های خصوصی باید با هم همکاری کنند تا در مهارت ها ، فناوری و چارچوب اخلاقی سرمایه گذاری کنند.
Carl Herberger ، معاون رئیس جمهور راه حل های امنیتیRadware می گوید

آینده هوش مصنوعی - نظرات کارشناسان

وی گفت: "ما در حال حاضر با یک پناهگاه ربات های بد روبرو هستیم که با ربات های خوب می جنگند. هر کس مسئول امنیت شبکه یا برنامه های کاربردی در یک سازمان باشد ، می بیند که چگونه حملات سایبری خودکار صورت گرفته است - بازار سیاه برای حمله به قفسه شروع به بلوغ می کند. به روز نگه داشتن تهدیدات برای محققان دشوارتر است ، زیرا مغز انسان به سادگی نمی تواند اطلاعات را به سرعت پردازش کند تا رباتها را مورد ضرب و شتم قرار دهد ، بنابراین تنها امید ما روی آوردن به هوش مصنوعی است.

استفاده از هوش مصنوعی ناشناخته است ، بنابراین چگونه یک کشور برای آن سناریو آماده می شود؟ چگونه برای غیرقابل تصور برنامه ریزی می کنید؟ چه اتفاقی می افتد اگر AI برای انسداد پیوندهای ارتباطی ، فرو بردن شهرها به تاریکی ، تنظیم سکوهای نفتی ، تخریب خدمات اضطراری استفاده شود.?

به همین دلیل همه ما باید به این اخطار توجه داشته باشیم و اطمینان حاصل کنیم که دولت ها ، آکادمی ها و شرکت های خصوصی با هم همکاری می کنند تا در زمینه های مهارت ، فناوری و چارچوب اخلاقی سرمایه گذاری کنند. اگر اینگونه نباشیم ، نمی توانیم اطمینان حاصل کنیم که پیشرفت هوش مصنوعی در حوزه انجام کار خوب بماند. و اگر در این امر شکست بخوریم ، بشر را ناکام می کنیم. "
کارل هرببرگر

با تمام این جنبه های آینده هوش مصنوعی ، یکی از زمینه های تأثیرگذار همچنین شامل فرایندهای یادگیری الکترونیکی است. همانطور که توسط بحث شده است باربارا کورشان در فوربس,

"هوش مصنوعی می تواند به سازماندهی و ترکیب محتوای برای پشتیبانی از تحویل محتوا کمک کند. فن آوری که به عنوان سیستم های یادگیری عمیق شناخته می شود می تواند رفتار انسان را بخواند ، بنویسد و تقلید کند. به عنوان مثال ، دکتر اسکات آر پارفیت Content Technologies، Inc. (CTI) به مربیان این امکان را می دهد که کتاب های درسی اختصاصی را جمع کنند. مربیان برنامه درسی وارد می کنند و موتور CTI کتاب درسی را با محتوای اصلی جمع می کند. "

هوش مصنوعی بیشترین وجه مورد بحث فن آوری است و از نظر کاربردها و محدودیتهای مناسب آن نیز مبهم است. اگرچه این فناوری در حد بسیار بالایی قرار گرفته است ، اما هنوز هم نیاز به چند سال برای اسکان کامل در جامعه دارد.

با این حال ، من امیدوارم که این نظرات کارشناسانه جنبه های درهم و برهم هوش مصنوعی را تا حدی حل کند.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me