Wikileaks ، CIA ، یا FBI ، رمزگذاری هنوز در حال تعادل بی طرفی خالص است ، مذاکرات CMO از NordVPN

[ware_item id=33][/ware_item]

ویکیلیکس با متهم کردن سیا به انجام نظارت های گسترده ، با انتشار یک اسناد و مدارک ، محیطی گرم ایجاد کرده است. با توجه به این واقعه که امروزه پربازدیدترین مسئله است ، بسیاری از بحث و گفتگوهای همزمان درباره نظارت گسترده و حملات مخرب به داده های حساس گزارش شده است..


وب سایت های اجتماعی خشنود جمعیت ، غول های فناوری و قدرتمندترین دولت ها نیز در برابر این حملات آسیب پذیر بوده اند. چند روز پیش ، این گزارش افشاگر کاربر واتساپ در معرض نقض اطلاعات است که می تواند با استفاده از یک تصویر مخرب ، خیلی راحت اطلاعات شخصی خود را به هکر منتقل کند. مشابه این مورد با اعضای کاخ سفید برنامه Confide ترجیح داده شده است ، در معرض هکرهایی که می توانند از طریق آنها دسترسی داشته باشند و همچنین می توانند از مخاطبین دوستانه تقلید کنند ، پیام های موجود در ترانزیت را تغییر دهند و از اطلاعات تماس جاسوسی کنند ، همانطور که یک شرکت امنیت سایبری گفته است..

با این حال ، برای افراد و شرکت هایی که اطلاعات شخصی و داده های حساس خود را در حملات مشابه به خطر انداخته اند ، این نگرانی و نگرانی بزرگی است که چگونه می توان داده های خود را از چنین آسیب پذیری هایی مصون نگه داشت.

برای مواجهه و غلبه بر احتمال چنین حملات مخرب ، مردم به سمت فناوری های رمزگذاری و VPN به سمت رمزگذاری حرکت می کنند. برای صحبت در مورد این موضوعات پیرامون رمزگذاری که با آنها ارتباط برقرار کردیم Marty P. Kamden، CMO از NordVPN بحث در مورد VPN و اینکه چگونه می تواند در محافظت از داده های ما مفید باشد ، صحبت کنیم.

با ابتکار عمل وی ، از وی درباره برخی ابزارهای امنیتی که می تواند به مردم در حفظ حریم خصوصی آنها کمک کند ، پرسیده ایم.

رمزگذاری می شود: چگونه ایده NordVPN را مطرح کردید؟?

KAMDEN: مشکل ارتباط امروز ما این است که ارائه دهنده خدمات اینترنت شما می داند شما کجا هستید ، در کجا زندگی می کنید ، چه کاری آنلاین انجام می دهید ، شماره کارت اعتباری شما چیست و شماره هایی که به صورت الکترونیکی خرد می کنید. دولت ها و هکرها از چنین اطلاعاتی محافظت نشده برای دستاوردها و بدون مجوز رسمی استفاده می کنند.

در دنیایی که حفظ حریم خصوصی و امنیت آنلاین بیشتر و بیشتر می شود ، تیمی از متخصصان با تجربه و با هدف دستیابی دوباره به آزادی اینترنت جمع شدند. به نوبه خود ، آسان برای استفاده از راه حل VPN ، NordVPN ساخته شده است که تضمین می کند فن آوری رمزگذاری بصری و در دسترس همه است..

رمزگذاری می شود: کارشناسان امنیتی TOR را توصیه می کنند. چگونه VPN را از طریق Tor پیشنهاد می کنید?

KAMDEN: ما قدرت ساختار غیر متمرکز و ناشناس بودن TOR را درک می کنیم. NordVPN یک راه حل منحصر به فرد پیاز بیش از VPN ارائه می دهد که ترافیک اینترنت کاربر را قبل از ورود به شبکه TOR رمزگذاری می کند ، و از حفظ حریم خصوصی اضافی اطمینان می دهد.

رمزگذاری می شود: مدیر FBI رمزگذاری را به عنوان "گوشه ای تاریک" از اتاقی که مجرمان پناه می برند ، اعلام کرد. حرف شما در مورد این جمله چیست؟ رمزگذاری به نظر شما چیست?

KAMDEN: ما با این نظر مخالفیم زیرا هدف اصلی یک VPN ارائه امنیت و حفظ حریم خصوصی به صورت آنلاین است. مردم حق دارند که داده های خود را از هکرها ، ردیابی یا حتی نظارت های دولتی خصوصی نگه دارند. چندین دولت اقتدارگرا وجود دارد که دارای محدودیت شدید آزادی بیان ، نظارت بر اینترنت سرزده ، سانسور اینترنت جمعی ، و یا هیچگونه مسئله محافظت از خنثی سازی خالص نیستند که کاربران اینترنتی بتوانند با VPN ها را کاهش دهند. متأسفانه ، افرادی که می خواهند برای اهداف جنایی خصوصی بمانند ، مهم نیست که این امر از طریق VPN یا هر روش دیگری انجام شود.

رمزگذاری می شود: نظارت گسترده در این اواخر به موضوعی مورد بحث تبدیل شده است و جاسوسی از شهروندانش در سیاست دولت نیست. به نظر شما برای اطمینان از حریم شخصی مردم ، چه اصلاحاتی باید انجام شود؟ یا رمزگذاری همه چیز برای هر شخص یک تعهد خواهد بود?

KAMDEN: نظارت گسترده تهاجم به حریم خصوصی افراد است. هنگامی که داده ها جمع آوری می شوند ، ناشناخته خواهد بود که آیا آن امن خواهد بود و هرگز مشخص نمی شود که در چه کسانی به پایان می رسد (به عنوان مثال در استرالیا ، بیش از 20 آژانس به ابرداده کاربر دسترسی دارند ، که به مدت 2 سال توسط ISP ها نگهداری و ذخیره می شود). بنابراین ، ما مردم را ترغیب می کنیم تا از VPN ها و دیگر روش های رمزگذاری (ایمیل ایمن ، برنامه های ارتباطی ایمن) برای محافظت از حریم شخصی خود استفاده کنند.

رمزگذاری می شود: من شنیده ام که بسیاری از مردم می گویند که آنها ترجیح می دهند VPN در کشور خود نسبت به یک شرکت خارجی داشته باشند. نظر شما چیه?

KAMDEN: بهتر است اگر VPN در کشوری واقع شود که دولت به شرکتها نیازی به حفظ گزارش های مشتری نداشته باشد ، برای امنیت بهتر است. NordVPN در پاناما واقع شده است ، و ما گزارش های مشتری را ذخیره نمی کنیم ، بنابراین تمام اطلاعات مرور آنها کاملاً ایمن است.

رمزگذاری می شود: شرکتهای VPN (و برخی از شرکتهای پرداخت شده) عموماً ادعا می کنند که آنها سیاهههای مربوط را حفظ نمی کنند. با این حال ، آنها به هر حال این کار را می کنند. موضع و خط مشی شما در مورد موضوع چیست?

KAMDEN: همانطور که در پاسخ قبلی توضیح داده شد ، NordVPN در کشوری واقع شده است که شرکت ها مجبورند گزارش های مشتری را طبق قانون نگه دارند. سرورهای ما به گونه ای تنظیم شده اند که همه داده ها بلافاصله به فهرست / dev / null ارسال می شوند. این دایرکتوری مانند "سیاه چاله" در سرور عمل می کند. هیچ اطلاعاتی احتمالاً نمی تواند از آنجا حفظ شود. ما نمی توانیم درباره ادعاهای VPN های دیگر اظهار نظر کنیم.

رمزگذاری می شود: طبق قانون ، پنج کشور عضو می خواهند هر شرکتی حداقل 12 ماه سابقه داشته باشد. از آنجا که شما سرور در آنجا دارید ، آیا شما نمی توانید سوابق خود را نیز حفظ کنید؟ اگر نه ، چگونه?

KAMDEN: ما در پاناما فعالیت می کنیم و از قانون پاناما پیروی می کنیم که نگهداری اطلاعات را الزامی نمی کند. از آنجا که ما کنترل سرورهایی را که تنظیم کرده ایم کنترل می کنیم ، تمام داده ها بلافاصله به فهرست / dev / null ارسال می شوند و سرور برای شروع کار هیچگونه ورود به سیستم را حفظ نمی کند. بنابراین ، حتی در سناریوی محتمل که سرور مصادره شده باشد ، هیچ موردی برای سرورها وجود نخواهد داشت.

رمزگذاری می شود: ویکی لیکس نشان داد که سیا با بهره برداری از آسیب پذیری در دستگاه هایی که قبلاً برای فروشندگان ناشناخته بودند ، به شهروندان جاسوسی می کرد. این امکان را به سیا داده است تا کاملاً از کارکردهای اساسی که قرار بود ارائه دهد دور بزند. آیا فکر می کنید نرم افزار مشتری VPN شما به خطر بیفتد که می تواند به آنها اجازه دسترسی به تونل رمزگذاری شده را بدهد?

KAMDEN: خبر خوب این است که حتی اگر مشخص شد که C.I.A. به طور بالقوه می تواند به دستگاه های مردم دسترسی پیدا کند و از طریق آن بفهمد (به عنوان مثال از طریق بدافزار تزریقی) ، یافته های ویکی لیکس نشان می دهد که رمزگذاری حتی برای جاسوسان دولتی حتی از دسترس خارج است. به شدت توصیه می شود از ابزارهای خصوصی حفظ حریم خصوصی مانند VPN استفاده کنید ، که به پنهان کردن مکان واقعی کاربر (آدرس IP) و رمزگذاری تمام اطلاعات انتقال یافته از طریق اینترنت کمک می کند. NordVPN با پروتکل های امنیتی مدرن و بدون خط مشی مربوط به ثبت نام در اینترنت ، ناشناس می شود.

رمزگذاری می شود: صحبت از VPN ، مردم اغلب می پرسند تونل رمزگذاری شده چیست و چگونه از داده در هنگام انتقال محافظت می کند?

KAMDEN: تونل رمزگذاری شده تمام اطلاعات را بین نقطه ورود (رایانه کاربر) و سرور VPN نقطه خروجی خصوصی نگه می دارد.

رمزگذاری می شود: ایده شما در مورد گزینه های آینده برای VPN چیست?

KAMDEN: عدم تمرکز وب ممکن است آینده اینترنت باشد ، زیرا ایده تمرکززدایی در بین جامعه توسعه دهنده اصلی جریان پیدا می کند. تا آن زمان ، کاربران اینترنت باید مراقب حریم خصوصی اینترنت خود باشند و نسبت به پیاده سازی ابزارهای رمزنگاری موجود اقدام کنند.

روش های موجود بسیاری برای رمزگذاری فعالیت های اینترنتی شخصی وجود دارد: ارائه دهندگان خدمات ایمیل ایمن یا برنامه های پیام رسانی رمزگذاری شده ، در حالی که ، سرویس های VPN یکی از خدمات رمزنگاری شده ضروری هستند.

به طور کلی ، رمزگذاری - از طریق ایمیل رمزگذاری شده ، پیام رسانی یا فناوری VPN - امن ترین ابزار موجود برای محافظت از حریم شخصی و امنیت آنلاین شخص است.

رمزگذاری می شود: به نظر شما پیشرفتهای برتر بعدی فن آوری در ویژگیهای امنیتی VPN شما چه خواهد بود?

KAMDEN: ما چندین ویژگی داریم که قصد داریم در آینده ای قابل پیش بینی از آنها رونمایی کنیم ، که در حال حاضر محرمانه است بنابراین شما باید منتظر آن باشید. برخی از جدیدترین پیشرفت ها شامل پیشرفت هایی در الگوریتم انتخابگر سرور ما می باشد که بهترین سرور را در کشور مورد نظر شما انتخاب می کند و باعث می شود برنامه های NordVPN حتی بصری و ساده تر نیز استفاده شوند..

رمزگذاری می شود: در حال حاضر از چه نوع ابزار امنیتی هیجان زده اید؟ چه چیزی را به مردم پیشنهاد خواهید کرد?

KAMDEN: برای ایمیل ایمن ، ما ارائه دهنده هایی مانند ProtonMail را پیشنهاد می کنیم و برای ارتباطات ایمن ، یکی از مطمئن ترین برنامه ها ، سیگنال است. DuckDuckGo موتور جستجو است که اطلاعاتی از صدها منبع را در اختیار شما قرار می دهد و جستجو را خصوصی نگه می دارد. Avira Antivirus Pro از دستگاه Android خود در برابر برنامه های مخرب ، تروجان های بانکی و سایر تهدیدات تلفن همراه محافظت می کند. این دستگاه همراه با اسکنر ضد ویروس ، قفل برنامه و حتی تلفن یاب است. این مهم است که اطمینان حاصل شود که هر ابزار امنیتی شما استفاده می کند ، خواه آن دیوار آتش یا آنتی ویروس باشد ، برنامه را به روز کنید تا اطمینان حاصل شود که از هرگونه مشکل برطرف شده است. مردم باید اطمینان حاصل کنند که در مورد حریم خصوصی آنلاین خود به طور کلی محتاط هستند و برای اطمینان از همیشه امن بودن آنها قدم برمی دارند.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me