10 بهترین نرم افزار آنتی ویروس برتر 2017 – همیشه محافظت بمانید

[ware_item id=33][/ware_item]

آیا می دانید که هیچ نرم افزاری ضد ویروس در سیستم شما نصب نشده است ، چقدر می تواند خطرناک باشد?

بله ، مطمئناً اگر نصب جاسوسی نداشته باشید ، رایانه های شخصی و تلفن های اندرویدی شما در معرض خطر زیادی قرار دارند. به منظور محافظت از سیستم های شما در برابر ویروس های ناخواسته ، کارشناسان فن آوری راه حل هایی را در قالب ضد ویروس ها ارائه داده اند. نرم افزار ضد ویروس مانند پلیس روی دروازه سیستم رایانه شما است که هیچ گونه تهدیدی برای وارد شدن به سیستم شما ایجاد نمی کند. آنها به شما درباره تهدیدهای احتمالی هشدار می دهند و در اسرع وقت بدافزار را حذف می کنند.


چرا نصب آنتی ویروس ضروری است?

کار واقعی ضد ویروس شناسایی هرگونه تهدید ویروس در سیستم ، یافتن آنها ، از بین بردن آنها و حذف آنها از سیستم است..

ما نمی توانیم بگوییم که ضد ویروس راه حل ایده آل برای همه تهدیدات نرم افزارهای مخرب در سیستم شما است ، اما می توان گفت که از بهترین سیستم محافظت می کند. نه تنها نصب نرم افزار آنتی ویروس از اهمیت بالایی برخوردار است بلکه بروزرسانی آن هر از گاهی با جدیدترین اقدامات مهم است.

با این حال ، نرم افزار حفظ حریم خصوصی آنلاین فقط در مورد مقابله با ویروس ها نیست. اگرچه این یک عملکرد اصلی یک ضد ویروس است اما تأمین اطلاعات شخصی به اولویت اول مردم تبدیل شده است.

چگونه آنتی ویروس را انتخاب کنیم؟ آنتی ویروس پرداخت شده نسبت به رایگان بهتر است?

دنیای مدرن از نظر فن آوری روز به روز بیشتر می شود و بدافزارها به سرعت در حال پیشرفت هستند. برای برطرف کردن این وضعیت ، کارشناسان فناوری در تلاشند تا بهترین راه حل ضد ویروس را برای کاربران ارائه دهند.

ما توصیه می کنیم به جای رایگان از آنتی ویروس پرداخت شده استفاده کنید زیرا آنتی ویروس پرداخت شده باعث پایداری فنی بهتر و ویژگی های امنیتی دقیق تری می شود. در حالی که نرم افزار آنتی ویروس رایگان می تواند بسته های پرداخت شده را ارائه دهد ، هزینه ای برای درآمد آنها است.

بهترین نرم افزار آنتی ویروس برای دستگاه شما

امنیت رایانه بسیار بیشتر از نصب آنتی ویروس است. شما باید آنتی ویروس ، ضد جاسوس افزار و فایروال را به روز کنید. مشخص است که برخی از نرم افزارهای ضد ویروس رایگان از بقیه بهتر هستند. آنها لیست سیاه تهدیدهای شناخته شده و لیست سفید را برای موارد قانونی تهیه می کنند. مشکل اینجاست که این روزها تهدیدهای جدید ظاهر می شود و تبعیض دوست از دشمن دشوار شده است.

کار ما از اینجا شروع می شود. ما لیستی را جستجو کرده ایم که به بررسی نرم افزار آنتی ویروس رایگان به همراه آنهایی که پرداخت می شود ، می پردازیم. هر دو جدید و پیر ، شناخته شده و ناشناخته نیز هست.

1. Avira:

Avira بهترین نرم افزار آنتی ویروس رایگان است که محافظت بسیار قوی در برابر ویروس های شایع و صفر روز می کند. رابط کاربری بسته بندی شده ممکن است در ابتدا دلهره آور به نظر برسد و کامپیوترهای کندتر ممکن است در عملکرد اسکن در هنگام اسکن ها مشکل ایجاد کنند. با این وجود Avira یک نرم افزار ضد ویروس کامل و بی نقص است که کارآمد است ، از میزان سفارشی سازی بالایی برخوردار است و طیف گسترده ای از ویژگی های افزودنی رایگان را شامل می شود که شامل یک سرویس گیرنده VPN و یک مرورگر وب است که دارای حریم شخصی است..

10 بهترین نرم افزار آنتی ویروس برتر 2017 - همیشه محافظت بمانید

2. امنیت Bitdefender: 

برنامه امنیتی Android Bitdefender محافظت کاملی در برابر ویروس ها ، تأثیر ناچیز از عملکرد و ویژگی های محافظت از حریم خصوصی دارد در حالی که ساعتهای Android Wear را نیز به ویژگی های ضد سرقت برنامه اضافه می کند. این نرم افزار ضد ویروس رایگان نیست اما به خوبی هزینه آن را دارد.

این دارای جدیدترین ویژگی هایی است که دستگاه شما را از تهدیدهای جدید مانند باج افزار محافظت می کند. شهرت فنی خوبی دارد. این ویژگی های مفیدی دارد که به سبک سر و صدا نیست.

10 بهترین نرم افزار آنتی ویروس برتر 2017 - همیشه محافظت بمانید3. پاندا:

پاندا نرم افزاری ضد ویروس رایگان است که به نظر نمی رسد چیز زیادی ارائه دهد اما این طور نیست. این راه حل ایده آل برای افرادی است که می توانند حریم خصوصی آنلاین خود را به خوبی اداره کنند.

چرا از آن استفاده کنیم?

استفاده از پاندا آسان و سرگرم کننده است ، تأثیر نادر بر عملکرد سیستم رایانه ای دارد و گزینه های پیکربندی آن برای ترغیب کاربران کافی است. سیستم کامپیوتر شما را به صورت تقاضا و همچنین بطور منظم اسکن می کند. محافظت گسترده ای را برای درایوهای USB فراهم می کند.

در حالی که نکات منفی آن شامل اسکن آهسته ، هزینه اضافی برای ویژگی های اضافی ، تبلیغات زیاد است و همچنین سعی در تنظیمات مرورگر وب شما دارد..

10 بهترین نرم افزار آنتی ویروس برتر 2017 - همیشه محافظت بمانید4. AVG:

AVG از سال گذشته میزان ردیابی ویروس خود را در رقابت با صنایع پیشرو نرم افزار آنتی ویروس افزایش داده است. نرم افزار آنتی ویروس رایگان AVG طیف گسترده ای از گزینه های پیکربندی ، برخی از ویژگی های اضافی را ارائه می دهد و باعث نمی شود رایانه شما بیش از حد کند شود.

چه اشکالی در این نرم افزار آنتی ویروس رایگان وجود دارد?

کاربران خود را با فشار مستمر آنها را به روزرسانی می کنند تا آن را به نرم افزار پرداخت شده AVG کاهش دهند.

10 بهترین نرم افزار آنتی ویروس برتر 2017 - همیشه محافظت بمانید5.Avast:

Avast نرم افزاری ضد ویروس خوب است که دارای رابط کاربری خوبی است ، تأثیر غیر قابل توجهی بر روی سیستم رایانه ای ، گزینه های پیکربندی رضایت بخش و برخی از ویژگی های اضافی مفید دارد که شامل مدیر رمز عبور و اسکنر شبکه می باشد. بهتر است برای کاربرانی که قبلاً از دیگر محصولات Avast مانند امنیت موبایل رایگان Avast برای اندروید استفاده می کنند.

10 بهترین نرم افزار آنتی ویروس برتر 2017 - همیشه محافظت بمانید6. مدافع ویندوز مایکروسافت:

تشخیص بدافزار مدافع Microsoft Windows بهتر می شود اما هنوز هم استفاده از آن رضایت بخش نیست. این هیچ ویژگی اضافی اضافی را ارائه نمی دهد. اگر این مرورگر غیر مایکروسافت باشد ، از سیستم های رایانه شما در حین اسکن تأثیر می گذارد و از رایانه شما در برابر بدافزار آنلاین محافظت نمی کند..

10 بهترین نرم افزار آنتی ویروس برتر 2017 - همیشه محافظت بمانید7. Malwarebytes ضد بدافزار:

این نرم افزار آنتی ویروس رایگان نیست. این می تواند از کامپیوتر شما در برابر ویروس ها محافظت نمی کند اما عملکرد فوق العاده ای در از بین بردن بدافزار موجود در سیستم شما دارد ، همچنین با نرم افزار آنتی ویروس موجود در سیستم رایانه شما تداخل نخواهد کرد. بهترین ویژگی آن آفتاب پرست است که Malwarebytes را پوشش می دهد تا برنامه های نامطبوع برای آن سخت شود. این نرم افزار آنتی ویروس کامل نیست اما می توانید آن را به عنوان یک برنامه مکمل برای نرم افزار آنتی ویروس رایگان خود نگه دارید.

10 بهترین نرم افزار آنتی ویروس برتر 2017 - همیشه محافظت بمانید8. سوفوس:

پدر و مادر هستید؟ می خواهید محتوای بی فایده را از جاری شدن در ذهن فرزندانتان پنهان کنید?

سپس ، آنتی ویروس سوفوس برای اهداف والدین که می خواهند محتوای بی ارزش را از کودکان خردسال مخفی کنند ، بهترین است. این آنتی ویروس رایگان به شما امکان می دهد تا اسکن از راه دور ، بررسی و مسدود کردن سایت ها داشته باشید. این ویژگی همچنین دارای صفحات صفحات ممنوعه است که شخصی در هنگام رسیدن به آنها تلاش می کند. آنتی ویروس Sophos دارای رابط متوسط ​​و تأثیر کمی در عملکرد سیستم است.

10 بهترین نرم افزار آنتی ویروس برتر 2017 - همیشه محافظت بمانید9. کسپرسکی:

امنیت کامل اینترنت را می خواهید?

کسپرسکی جواب آن است. این نرم افزار آنتی ویروس دارای ویژگی های امنیتی فوق العاده ای با کنترل والدین و گزینه هایی برای قفل کردن وب کم است. همچنین می توانید وب سایت ها را برای متوقف کردن فعالیت های مرور خود متوقف کنید. این حداقل تأثیر را در عملکرد سیستم دارد.

10 بهترین نرم افزار آنتی ویروس برتر 2017 - همیشه محافظت بمانید10. امنیت موبایل نورتون:

برخلاف سال گذشته ، امنیت موبایل نورتون بهترین ویژگی های خود را برای نسخه پولی حفظ نکرد. امسال آنها ویژگی های خود از قبیل مسدود کردن تماس / متن و پشتیبان گیری از مخاطبین را برای نرم افزار ضد ویروس رایگان خود نیز معرفی کرده اند. بهترین ویژگی پرداخت شده نورتون ، مشاور برنامه است که نه تنها نرم افزارهای نصب شده بلکه Google Play Store را برای خطرات امنیتی و حریم خصوصی بازرسی می کند. ویژگی های جدید همچنین شامل قفل برنامه و مدیر رمز عبور است. هر دو برنامه رایگان و جداگانه هستند.

 

  10 بهترین نرم افزار آنتی ویروس برتر 2017 - همیشه محافظت بمانید

نتیجه:

داشتن نرم افزار آنتی ویروس برای دور نگه داشتن رایانه شخصی یا دستگاه خود از نرم افزارهای مخرب ضروری است. ما به شما برخی از برترین نرم افزارهای ضد ویروس را به شما توصیه می کنیم ، که اکثر آنها رایگان هستند و برخی از آنها با هزینه. هزینه های پرداخت شده ارزش هزینه دارند. بنابراین فکر نکنید دیگر با تجزیه و تحلیل دقیق مقاله ای که در آن همه با ویژگی های آنها توضیح داده شده بهترین نرم افزار ضد ویروس رایگان را برای دستگاه خود انتخاب نکنید.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me