10 بهترین ارائه دهنده SSL ارزان و قابل اعتماد

[ware_item id=33][/ware_item]

گواهینامه SSL بخشی اساسی و اساسی وب سایت مدرن است که برای اداره شغل شما لازم است. این بسیار مهم تر است که مشتریان خود را ایمن و مهمان نواز کنیم تا بتوانند داده های حساس خود را بدون ترس ارائه دهند. بنابراین ، برای یک مصرف کننده ، نیاز به جستجو و انتخاب شرکتی است که در صنعت تجارت الکترونیک نقاط قوت و محکمی داشته باشد. این شرکت باید از شهرت دیرینه ای برخوردار باشد و باید یکی از بهترین ارائه دهندگان SSL برای اجرای خدمات با کیفیت باشد.


نحوه انتخاب بهترین ارائه دهنده SSL?

هر شرکتی مسئولیت بزرگی برای محافظت از اطلاعات مشتری خود دارد. بنابراین ، استفاده از گواهینامه SSL برای همه وب سایت ها ، و نه فقط وب سایت های تجارت الکترونیکی ، محبوبیت بیشتری کسب می کند. با این وجود عوامل مختلفی برای انتخاب بهترین ارائه دهنده SSL در نظر گرفته شده است. برخی از جنبه های اصلی انتخاب بهترین ارائه دهنده SSL در زیر ذکر شده است:

 • سطح بالای امنیت
 • قابلیت مرورگر
 • مقدار گارانتی
 • اعتماد سایت مهر
 • نوع اعتبارسنجی گواهی رمزگذاری
 • سیاست بازپرداخت
 • دوره آزمایشی
 • زمان صدور

گواهینامه SSL چیست؟?

یک گواهینامه SSL یک محیط امن برای تجارت آنلاین شما ایجاد می کند. همچنین به حفظ اطلاعات شخصی مشتری کمک می کند. وب سایتهایی مانند سیستم های پرداخت ، بخش های مالی و بانکی ، وب سایت های خرید و غیره همه به یک گواهینامه SSL احتیاج دارند. از نظر فنی ، این گواهینامه ها پرونده های داده های کوچکی هستند که برای محافظت از انتقال داده ها ، معاملات و ورود به سیستم ایجاد می شوند. یک گواهی SSL ، پس از نصب ، به طور خودکار پروتکل HTTPS را فعال می کند. بدین ترتیب ارتباطات ایمن بین سرور وب و مرورگر را به همراه رمزگذاری درجه نظامی 128 بیتی تا 256 بیتی مشخص می کند..

اگر سؤال می کنید بهترین ارائه دهنده SSL کدام یک هستند که می توانید برای رمزگذاری وب سایت خود در نظر بگیرید ، پس باید بهترین ارائه دهنده SSL را که ما برای شما لیست کرده ایم در نظر بگیرید:

 1. سیمانتک ارائه دهندگان بهترین SSL

Symantec مشهورترین و قابل اعتمادترین نام تجاری در بین ارائه دهندگان SSL است. این بهترین ارائه دهنده SSL مهر و موم شده امن Norton را از طریق تمام گواهینامه های خود در هر سایتی که از آن محافظت می کند ، طراحی می کند. هنوز هیچ گزینه دیگری برای Symantec منتشر نشده است. Symantec در سال 1991 تاسیس شد و در سال 2010 شرکت VeriSign را به دست آورد که رهبر جهانی SSL است. این ترکیب ، رمزگذاری امنیتی سنگ آهن و درجه نظامی را فراهم می کند.

برخی از گواهینامه های Symantec SSL شامل موارد زیر هستند:

 • سایت ایمن سیمانتک - 274.00 دلار در سال. (صرفه جویی در 173.00 دلار)
 • سایت ایمن سیمانتک با EV - 699.00 دلار در سال. (حداکثر 392.00 دلار پس انداز کنید)
 • Symcec Secure Site Wildcard - 1،582.67 دلار در سال. (صرفه جویی در 347.00 دلار)
 • سایت ایمن سیمانتک - 221.67 دلار در سال. (صرفه جویی در 30.00 دلار)
 • خدمات نصب SSL - $ 24.99 / سال. (صرفه جویی در 24.01 دلار)

گواهینامه های Symantec SSL به شما امکان دسترسی فوری و رایگان به برخی از ویژگی های پریمیوم اضافی را نیز می دهد. بنابراین بسته های کامل راه حل امنیت سایت را ارائه می دهد که جهان تاکنون شناخته شده است. هر راه حل Symantec یک برنامه حفاظت از NetSecure با بزرگترین ضمانت در صنعت ارائه می دهد. این ارائه دهنده SSL همچنین ارزیابی آسیب پذیری و یک ویژگی Seal-in-Search را ارائه می دهد. علاوه بر این ، آن را SAN رایگان برای دامنه پایه ارائه می دهد ، بنابراین به شما امکان می دهد دامنه های غیر www و www را ایمن کنید. Symantec همچنین یک ویژگی اسکن بدافزار روزانه وب سایت را به همراه رمزنگاری بیضوی منحنی بیضوی - ECC ارائه می دهد که باعث افزایش عملکرد می شود..

 1. GeoTrust ارائه دهندگان بهترین SSL

GeoTrust جزء بهترین ارائه دهنده SSL است و دومین ارائه دهنده گواهینامه دیجیتال در جهان است. این سرویس در سراسر جهان به بیش از 100،000 مشتری خدمت کرده است. گواهینامه رمزگذاری اولیه از 149 دلار به 745 دلار برای گواهینامه SSL EV (Extred Validation) در دسترس است. یکی از بهترین ارائه دهندگان SSL ، پشتیبانی 24/7 مشتری را به همراه گارانتی و سیاست بازپرداخت برای مشتریان خود ارائه می دهد.

این ارائه دهنده SSL طیف وسیعی از گواهینامه های کلاس جهانی و اقتصادی SSL را ارائه می دهد. GeoTrust همچنین برای حفظ حریم خصوصی و امنیت مشتری رمزگذاری 256 بیتی را ارائه می دهد. گواهی QuickSSL Premium Wildcard با EV همراه است و از این رو می توان برای رمزگذاری زیر دامنه های یک یا چندگانه استفاده کرد. با این وجود ، سطح رمزگذاری می تواند به اندازه 2048 بیتی باشد که از حریم شخصی کامل و همچنین محرمانه بودن آن اطمینان حاصل می کند. علاوه بر این ، دریافت گواهینامه QuickSSL Premium SSL شما به دلیل فرآیند احراز هویت و صدور خودکار ، تنها چند دقیقه طول می کشد..

علاوه بر این ، GeoTrust همچنین برای امضای دیجیتالی محصولات ، محصولات را امضا می کند. همچنین افراد و اسناد را به هم متصل می کند و یکپارچگی کد را در سیستم عامل های بی سیم تصویب می کند. بنابراین ، آن آخرین فناوری آینده بعدی را نشان می دهد.

 1. کومودو ارائه دهندگان بهترین SSL

Comodo به عنوان بهترین ارائه دهنده SSL رتبه بندی می شود زیرا خودش را به عنوان یک مجوز گواهی تأسیس کرده است که گواهینامه های SSL را برای کاربران مختلف فراهم می کند. در سال 1998 تأسیس شد و دارای دفتر مرکزی در جرسی ، ایالات متحده است. Comodo دارای سبد عظیمی از گواهینامه های SSL است ، از وب سایت های شرکت ها گرفته تا کاربران داخلی و غیره. این تعداد زیادی از سازمان ها و شرکت ها را در تهیه اطلاعات خود از طریق اعتبار سنجی و تأیید اعتبار کمک کرده اند. Comodo از پیشرفته ترین حالت Endpoint Protection با مدیر دستگاه Comodo استفاده می کند تا از بدافزار مخفی شده در شبکه شما پرده برداری کند.

قیمت های بسیار تخفیف توسط Comodo ارائه می شود. دامنه قیمت ، از 64.95 دلار شروع می شود و برای گواهینامه های EV SSL به 359 دلار می رسد ، در بودجه همه کاربران متناسب است..

در یک تجارت آنلاین ، مطمئن ترین راه برای اطمینان از معاملات مشتری استفاده از گواهینامه Comodo SSL است. در حالی که ، این گواهینامه های حق بیمه InstantSSL یک منبع حرفه ای برای تضمین وب سایت های تجارت الکترونیکی است. علاوه بر این ، آنها تضمین بصری جذاب را ایجاد می کنند که به اعتماد سازی مشتری کمک می کند. هر سفارش Comodo InstantSSL Premium دارای مهر سایت Trust Logo است که به بازدید کنندگان این امکان را می دهد تا اعتبار کسب و کار شما را در هر زمان معتبر کنند. این باعث افزایش نرخ تبدیل بازدید کننده می شود و منجر به افزایش قیمت خرید می شود.

بدون شک Comodo به دلیل سازگاری 99.99٪ دارای یکی از انتخاب های برتر برای گواهینامه های SSL است.

 1. DigiCert ارائه دهندگان بهترین SSL

DigiCert یکی از بهترین ارائه دهندگان SSL است و انتخاب برتر مارک هایی مانند آمازون ، ناسا ، فیس بوک ، یاهو و غیره است. از این رو ، به دلیل داشتن گواهینامه های ماندگار SSL نیز مشهور است. DigiCert گواهینامه های SSL تا 2048 بیتی را با قیمت های مناسب ارائه می دهد.

یک گواهینامه اساسی DigiCert SSL با قیمت 156 دلار در سال قابل استفاده است. در حالی که ، اگر می خواهید یک گواهی EV SSL داشته باشید ، باید در هر سال تقریباً 500 دلار بپردازید. اما مبلغی که پرداخت می کنید ارزش خدمات با کیفیتی را دارد که در ازا دریافت می کنید. مبلغ مورد عدالت قرار می گیرد زیرا مهر اعتماد كه توسط این گواهینامه ها به رسمیت شناخته شده است توسط همه ، نماد قفل و نوار آدرس سبز.

 1. تات ارائه دهندگان بهترین SSL

Thawte در بین بهترین ارائه دهندگان SSL نیز قرار دارد. این متخصص در ارائه گواهینامه SSL با کیفیت بالا و دارای ویژگی های قابل اعتماد است. این ارائه دهنده SSL ارائه دهنده گواهینامه هایی با هزینه کم است. از 149 دلار در هر سال 256 بیتی رمزگذاری درجه نظامی را ارائه می دهد و سالانه 600 دلار برای گواهینامه های EV SSL آنها هزینه می کند. با این حال ، اگر شما یک خرید 2 سال برای Thawte انجام دهید ، می توانید تخفیف در کل صورتحساب دریافت کنید (یعنی تقریبا 305 دلار کمتر).

 1. GoDaddy ارائه دهندگان بهترین SSL

GoDaddy در اصل به عنوان بزرگترین شرکت ثبت دامنه مشهور است. اما ، آن را به عنوان بهترین ارائه دهنده SSL نیز در نظر می گیرد زیرا گواهینامه های SSL را ارائه می دهد. گواهینامه های SSL برای بسته بندی استاندارد 69.99 دلار است در حالی که برای بسته Deluxe حدود 89.99 دلار هزینه دارد.

پشتیبانی مشتری ارائه شده توسط GoDaddy قابل توجه است. همچنین ضمانت برگشت پول و ضمانت هر گونه ضرر و زیان را كه ممكن است در طول مدت اعتبار رخ دهد ، ارائه می دهد. این باعث می شود GoDaddy یکی از گزینه های برتر برای ارائه دهندگان SSL باشد.

 1. راه حل های شبکه ارائه دهندگان بهترین SSL

به عنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان SSL ، شبکه راه حل ها گواهینامه های SSL را با معامله های خوبی ارائه می دهد. اگر می خواهید گواهی SSL را برای مدت طولانی خریداری کنید ، واقعاً مقرون به صرفه خواهد بود. به عنوان مثال ، گواهینامه SSL برای یک دوره سه ساله فقط با 59.99 دلار در سال قابل خریداری است. بنابراین ، قیمت گذاری نسبت به سایر ارائه دهندگان SSL بسیار اقتصادی و ارزان تر است.

گواهینامه های ارائه شده توسط شبکه راه حل ها رمزگذاری نرخ 256 بیتی را ارائه می دهند. همچنین 99٪ تشخیص مرورگر را ارائه می دهد. علاوه بر این ، راه حل های شبکه همچنین پشتیبانی شبانه روزی را ارائه می دهند که شامل چت آنلاین نیز می شود. همچنین زمان های صدور سریع و همچنین انتشار مجدد رایگان را ارائه می دهد. Network Solutions یک مهر اطمینان را ارائه می دهد که توسط کاربران وب به راحتی قابل تشخیص است زیرا این ارائه دهنده SSL یک مارک مشهور و قابل اعتماد است.

 1. RapidSSL ارائه دهندگان بهترین SSL

RapidSSL یک گواهینامه معتبر CA - شناخته شده در سراسر جهان است. اگر این ارائه دهنده SSL را بر اساس شهرت آنلاین رتبه بندی کنیم ، می دانیم که در صدر جدول قرار دارد. به همین دلیل است که در بازار امنیت اینترنت ، RapidSSL معتبرترین ارائه دهنده گواهینامه SSL محسوب می شود.

گواهینامه های SSL ارائه شده توسط RapidSSL شامل یک کنسول وب کاربر پسند است. این کنسول وب مدیریت گواهی SSL / TLS را ساده می کند. بنابراین نمای کلی در کلیه جزئیات گواهینامه به شما می دهد. گواهینامه های RapidSSL معاملات مشتری شما را با رمزگذاری داده 256 بیتی و همچنین تأیید اعتبار سایت تضمین می کند. این بهترین ارائه دهنده SSL برای 3 سال گواهینامه های SSL با حداقل 12.99 دلار را ارائه می دهد.

گواهینامه های RapidSSL Wildcard به شما در تضمین دامنه های نامحدود کمک می کند. آنها همچنین با رمزنگاری 256 بیتی و بیش از 99٪ پشتیبانی مرورگر ، اطلاعات حساس مشتریان شما را تضمین می کنند. علاوه بر این ، گواهینامه های RapidSSL Wildcard اعتبار خودکار کنترل دامنه را ارائه می دهند که به سرعت هویت سایت را انجام می دهد. این گواهینامه ها با یک بازپرداخت 30 روزه ارائه می شوند و می توانند با قیمت 149 دلار در سال خریداری شوند.

 1. ClickSSL ارائه دهندگان بهترین SSL

ClickSSL بهترین ارائه دهنده SSL است که در ایالات متحده واقع شده است. جنبه جالب این شرکت امنیت فناوری اطلاعات این است که گزینه معامله ای را ارائه می دهد. همچنین قیمت را مقایسه می کند که باعث هیجان انگیز تر می شود. کاری که شما باید انجام دهید این است که فقط از صفحه معاملات ClickSSL استفاده کنید. در این صفحه می توانید طیف گسترده ای از معاملات هیجان انگیز را در مورد گواهینامه های Wildcard بیابید. گواهینامه های مختلف Wildcard SSL شامل موارد زیر است:

 • Comodo Positive SSL Wildcard - 1 سال - 90.00 دلار
 • RapidSSL Wildcard - 1 سال - 101.70 دلار
 • Comodo Positive Multi-Domain Wildcard SSL - 1 سال - 150،00 دلار
 • Thawte Wildcard SSL - 1 سال - 261.75 دلار
 • GeoTrust True BusinessID Wildcard - 1 سال - 323.10 دلار

ClickSSL وعده ارائه امنیت پیشرفته و همچنین اعتبار از طریق گواهینامه های SSL / TLS را داده است. راه حل جامع گواهینامه SSL کاربران وب شما را ترغیب به خرید محصولات یا سایر خدمات از طریق وب سایت شما می کند. همچنین یک محیط تجاری امن برای مشتریان خود ارائه می دهد. این ارائه دهنده SSL 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد. همچنین پشتیبانی از 24/7 مشتری را به همراه ویژگی چت زنده ارائه می دهد.

 1. GlobalSign ارائه دهندگان بهترین SSL

GlobalSign یک ابر پیشرو و یکی از بهترین ارائه دهندگان SSL است که در سطح جهان ارائه می شود. این یک ارائه دهنده خدمات پیش فرض برای راه حل های تجارت الکترونیکی و مشاغل سازمانی است. GlobalSign گواهینامه های SSL را با قیمت ارزان برای تمام سطوح تجاری ارائه می دهد. همچنین پشتیبانی از مشتری را بصورت شبانه روزی با گزینه چت زنده نیز ارائه می دهد.

این شرکت خدمات هویتی مشهور در سال 1996 تاسیس شد و دارای دفتر مرکزی در پورتسموث ، نیوهمپشایر ، ایالات متحده است. GlobalSign راه حل های PKI مبتنی بر ابر را به شرکت هایی که مایل به اجرای اتصالات امن و همچنین تجارت الکترونیکی ایمن هستند ، ارائه می دهد. همچنین از تجربه IAM مدیریت شده خود برای تولید راه حلهای مدیریت هویت در مقیاس بالا و با حجم بالا برای کلیه دستگاه ها ، کاربران و موارد مرتبط با اینترنت همه چیز استفاده می کند.

GlobalSign طیف گسترده ای از گواهینامه های SSL را ارائه می دهد. این گواهینامه ها با قویترین رمزگذاری 2048 بیتی محافظت می شوند. همچنین برای اطمینان از امنیت کامل ، ویژگی های مختلفی با ارزش افزوده ارائه می دهد. گواهینامه های مختلف SSL شامل OrganizationSSL ، DomainSSL ، ExtendedSSL و Multi-Domain است & گواهینامه های Wildcard SSL. با استفاده از Wildcard و SAN - موضوع نام های جایگزین ، می توانید چندین دامنه و زیر دامنه را نیز تضمین کنید. این کار را می توان با یک گواهینامه SSL منفرد ، در همان سرور ، با یک آدرس IP واحد انجام داد.

حکم نهایی

از آنجا که هر مرجع صدور گواهینامه و گواهینامه های SSL مربوطه آنها دارای ویژگی های غیرقابل مقایسه هستند ، بنابراین انتخاب یک CA تنها به عنوان بهترین کار کاری دشوار است.

ما اطلاعات زیادی را ارائه داده ایم که می توان آن را به راحتی با یک غیرهودا و فهم درک کرد. بهترین ارائه دهنده SSL فوق الذکر به شما کمک می کند تا ارائه دهنده SSL قابل اعتماد برای وب سایت خود انتخاب کنید. همه این ارائه دهندگان SSL کانالهای پشتیبانی و استعلام خود را دارند و از آنجا می توان اطلاعات اضافی را نیز بدست آورد. یکی از این بهترین ارائه دهنده SSL را انتخاب کنید و تجارت ناامن خود را به یک محصول بسیار قوی تر تبدیل کنید.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me