امن ترین مرورگرهای 2019 | مرور رمزگذاری شده

[ware_item id=33][/ware_item]

یافته های نویسنده: من اخیراً مباحث مختلفی را در رابطه با "مرور ایمن" پوشش داده ام. به هر حال به VPN اتصال نیاز دارید ، حتی اگر در مرورگر Tor جستجو می کنید. که به عنوان مطمئن ترین مرورگر جهان در نظر گرفته می شود اما از رمزگذاری اطمینان حاصل نمی کند. گذشته از گذشته است که در آن همه عوامل FBI برای برقراری ارتباط از طریق TOR استفاده می کنند.


معایب: - سرعت اینترنت وحشتناک - اتصال آهسته - تجربه کاربر بد

این یک بحث طولانی خواهد بود ، برای صرفه جویی در وقت برای شما بچه ها ، من آن را به دو بخش تقسیم کرده ام.

 1. کدام امن ترین مرورگر هستند [لیست]
 2. چگونه می توان مرورگر مرتب خود را با [ترفندها]
 3. چرا به یک VPN با مرورگر Secure احتیاج دارید

چرا VPN بیش از مرورگر امن?

اگرچه ، مرورگرهای امن مانند TOR نیز آدرس IP شما را مبهم می کنند و مانند VPN ترافیک شما را رمزگذاری می کنند. اما ، هنگام استفاده از مرورگرهای امن ، داده های شما به شخص ثالث نیز منتقل می شوند.

در حالی که ، VPN تنها منبعی است که هنگام استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی برای رمزگذاری و حفظ حریم خصوصی ، داده های شما ریخته می شود..

به عنوان مثال ، یک مرورگر امن برای محافظت از داده های کاربران خود ، خدماتی مانند VPN دارد. اینگونه است که تاریخچه اینترنت شما به نرم افزار مرورگر و همچنین سرور VPN می رود.

بنابراین ، افرادی که VPN را انتخاب می کنند نسبت به کاربران مرورگر خصوصی از امنیت و محافظت در برابر آسیب پذیری برخوردار هستند. علاوه بر این ، بهترین سرویس های VPN با استفاده از خط مشی ورود به سیستم صفر به مشتریان خود ارائه می دهند که تقریباً تاریخچه داده های شما را از هر نقطه از بین می برد..

با این 5 مرورگر ایمن ، وب را با امنیت و حفظ حریم خصوصی مرور کنید و یک تجربه گشت و گذار در اینترنت بی دغدغه داشته باشید.

مقدمه برای ایمن سازی مرورگر و چرا به یک مورد نیاز دارید

ممکن است شما از یکی از بهترین مرورگرها مانند Google Chrome ، Mozilla Firefox ، Opera یا Safari استفاده کنید که در کار با بهترین نتایج کارآمد است. با این حال ، آنها به اندازه کافی ایمن نیستند تا در برابر افزایش تهدیدات سایبری و قوانین سخت گیرانه داده های سخت ، از حریم خصوصی اطمینان حاصل کنند ، در اینجا همه قوانین حفظ حریم خصوصی اینترنت توضیح داده شده توسط Privacysniffs.

برای این منظور ، به یک مرورگر ایمن نیاز دارید یا برای ساده تر کردن روند می توانید با مرورگر موجود خود یک پسوند حریم خصوصی را بارگیری کنید. تفاوت بین یک مرورگر ناشناس و بهترین مرورگر معمولی کارآمد در این است که مرورگر امن به همراه یک پروکسی داخلی تعبیه شده است.

با این حال ، این تنها تاریخچه و فعالیت مرور را در مرورگر تضمین می کند و سایر داده های اینترنتی دستگاه شما در معرض و ناامن بودن قرار می گیرند.

اگر می خواهید بدون هیچ زحمتی در استفاده از مرورگر جدید یا بارگیری برنامه افزودنی مرورگر اضافه شده ، تمام دستگاه خود را ایمن کنید ، می توانید از یک برنامه VPN با رمزگذاری بالا استفاده کنید و سایر ویژگی های امنیتی.

برای اجتناب از همه خطرات می توانید از یک سرویس VPN قانونی استفاده کنید.

یک اینترنت امن به ویژه پس از سرپیچی از قوانین حفظ حریم خصوصی FCC ، به خواسته ترین فرد تبدیل شده است. این قوانین اختیارات ناعادلانه ای را به IPS داده اند که حریم شخصی کاربران اینترنت را به طور جدی تهدید کرده است.

بنابراین ، در مورد افرادی که به دنبال ابزارهای حریم خصوصی برای داشتن اینترنت امن هستند ، اضطراب فراوانی دیده شده است.

برخی از این افراد نیز برای برخی توصیه های خوب به ما رسیده اند. برای تهیه خوانندگان ، برخی از بهترین مرورگرهای ایمن را که برای حفظ کارآیی به طور مرتب به روز می کنیم ، فیلتر کرده ایم.

با این حال ، هنگام کاوش در این مرورگرها ، ما برخی از موارد کلی را که مردم با آنها روبرو هستیم کشف کردیم. کاربران مرورگر معمولی مانند Chrome ، Firefox و Opera از عوارضی که این مرورگرهای امن دارند استفاده نمی کنند.

از طرف دیگر ، شما باید آن را به عنوان نرم افزاری اضافه شده بارگیری کنید ، که فضای اضافی و رم را به سیستم شما می بخشد.

به جای بارگیری و نصب نرم افزار مرورگر ناشناس دیگر ، می توانید به سادگی نرم افزار شبکه خصوصی مجازی (VPN) را نصب کنید.

این امر نه تنها امنیت را در حین مرور فراهم می کند بلکه ترافیک شما را نیز رمزگذاری می کند ، این امر تقریباً برای ISP ها ، دولت و چشمان خسته کننده تقریباً غیرقابل ردیابی نخواهد بود..

یافته ها: استفاده از مرورگرهای ایمن برای پنهان کردن و امن کردن تاریخچه مرور خود ، واقعاً تجربه ناامید کننده برای کاربران معمولی است ، بنابراین ، به جای جستجوی مرورگرهای ایمن ، باید به دنبال ابزارهای ناشناس مانند VPN (Virtual Private Network) برای امنیت کل شبکه خود باشید..

مدیر عامل شرکت فین جو

6 امن ترین مرورگر 2019

(1) - TOR BROWSER | مرورگر رمزگذاری شده

از نظر حفظ حریم شخصی و ناشناس بودن ، تور خود را به عنوان لیگ برتر بهترین مرورگرهای امن اثبات کرده است.

شبکه Tor ارتباط ناشناس برقرار می کند. هدف آن محافظت از اطلاعات شخصی و حساس کاربر در برابر جرایم سایبری است ، کنجکاوی برای مداخله با چنین مواردی.

Tor با اتحاد با نیروی دریایی ایالات متحده تنها با هدف ارائه مرور وب ناشناس ساخته شد.

چگونه مرورگر Tor داده های خود را با رمزگذاری تونل می کند

تجزیه و تحلیل ترافیک داده مطلوب ترین سلاح در زرادخانه هکرها است. این می تواند به یک هکر کمک کند تا به حساس ترین اطلاعات شما دسترسی پیدا کند.

تکنیک های اساسی رمزگذاری امنیت در برابر بررسی ترافیک را فراهم نمی کنند. بارگذاری اطلاعات واقعی رمزگذاری می شود. در حالی که عنوان ، اطلاعاتی از جمله منبع ، اندازه و غیره برای دستیابی به اطلاعات به مقصد خود ، از رمزگذاری معاف می باشد.

Tor ، به عنوان بهترین مرورگر وب از نظر ما ، مانع از نظارت غیرمجاز توسط سرورهای رله پنهان شده داخلی می شود. این ترافیک داده شما را از طریق این سرورهای رله که هدف یک هزارتو را برآورده می کند ، ارسال می کند.

همچنین داده ها برای مشخص کردن مبدا و مقصد ترافیک برای اسنایدهای جیبی مجهز غیر قابل تشخیص هستند.

ویژگی های مرورگر آن چیست؟?

مرورگر Tor شما را در دسترس شبکه Tor قرار می دهد. این شرکت در ارتباط با نیروی دریایی ایالات متحده و سایر سازمان های اجرای قانون برای جمع آوری اطلاعات و همچنین بازدید از وب سایت ها بدون ترک اثری از آدرس های IP دولتی در ورود به سایت است..

Tor یک برنامه قابل حمل است به این معنی که می توان آن را روی هر وسیله ذخیره قابل جابجایی نصب کرد (مانند USB). از این رو ، سرویس آن می تواند در هر رایانه ای که روی آن کار می کنید ، صرف نظر از موقعیت مکانی ، استفاده شود.

Tor یک مرورگر حریم خصوصی پیشرفته است که برخلاف افزودنی معمولی NoScript که دارای پیش فرض است ، دارای یک اسلایدر آسان برای استفاده است. این مرورگر بلافاصله توسط کاربران Firefox با چند تغییر آشکار شناخته می شود.

اشکالاتی که ممکن است هنگام استفاده از TOR با آن روبرو شوید

اشکال اصلی سرعت است. از آنجا که باید قبل از رسیدن به مقصد ، ترافیک داده شما از یک هزارتوی عبور کند ، عملکرد مرور شما تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. اگر اتصال به اینترنت ضعیف باشد؛ تور ممکن است مشکل ساز شود. اما اگر ارتباط خوب باشد؛ این ممکن است ساده ترین مرورگر برای ادامه کار باشد.
مشکل دیگر این است که تور اطمینان از ناشناس بودن ندارد. با استفاده از Tor در Wi-Fi عمومی ، باید مطمئن شوید که از a استفاده می کنید VPN برنامه برای تقویت امنیت شما.

این مرورگر در ویندوز ، مک و لینوکس موجود است.

(2) - مرورگر حماسه

مرورگر Epic فوراً بسیاری از گذرگاههایی را که ممکن است مرور وب شما را به خطر اندازد ، غیرفعال می کند و امنیت شما را تقویت می کند.

بهترین مرورگرها

یکی از بهترین مرورگرهای امن ، دارای یک پروکسی داخلی است که به شما کمک می کند ناشناس شوید و مکان خود را مخفی کنید. از یک فعال استفاده می کند پیگیری نکنید و پس از پایان یک جلسه مرور ، آثار را معاف می کنید.

این مرورگر برای Windows و Mac در دسترس است.

(3) - مرورگر IRON SRWare

این یک مرورگر وب مبتنی بر Chromium است که به همین دلیل بسیاری از تصاویر روی صفحه یکسان به نظر می رسند. داده های شما را از طریق روش های امنیتی معمول ایمن نگه می دارد. تفاوت عمده Chrome و SRWare در حفاظت از داده است. به همین دلیل یکی از بهترین مرورگرهای امن است. SRWare استفاده از شناسه همراه با سایر نگرانی های مربوط به حریم خصوصی Chrome مانند پیشنهادهای جستجو را رد می کند.

بهترین مرورگرها

این مرورگر در ویندوز ، مک ، لینوکس و اندروید در دسترس است.

(4) - مرورگر COMODO DRAGON

مرورگر Comodo Dragon یکی از بهترین مرورگرهای امن است اما با این حال ، مجدداً توری برای تور مرورگر وجود ندارد ، اما با دارایی های تخصصی خود ، مرور وب را بسیار ایمن تر می کند. این برنامه امکان اسکن بدافزارهای موجود در سایت ، امنیت DNS ، SSL و اعتبار دامنه را فراهم می کند و کلیه ردیابی ها ، کوکی ها و جاسوسان وب را مسدود می کند. همچنین یک مرورگر وب مبتنی بر Chromium است ، مانند SRWare. بنابراین ، این یک ماجراجویی کاملاً متفاوت نخواهد بود بلکه یک موضوع امن تر خواهد بود.

بهترین مرورگرها

این مرورگر در ویندوز ، مک و لینوکس موجود است.

(5) - AVIRA SCOUT

در میان بهترین مرورگرهای امن ، Avira Scout یک مرورگر وب اختصاصی مبتنی بر Chromium است. Avira Scout بر امنیت و حفظ حریم شخصی تمرکز دارد. انواع پلاگین های امنیتی شخص ثالث را در مرورگر جمع می کند.

بهترین مرورگرها

بدون شک یکی از بهترین مرورگرهای امن به دلیل ویژگیهای استثنایی که شامل مرورگر ایمن Avira (وب سایتهای آلوده به فیشینگ) ، Avira Safe Search ، اجرای امن Wi-Fi با اجرای HTTPS (مبتنی بر HTTPS در همه جا) هنگام اتصال از طریق Wi-Fi نا امن ، و قابلیت ضد ردیابی.

این مرورگر در ویندوز ، مک و لینوکس موجود است.

(6) مرورگر امن Dooble:

اگر به دنبال مرور ایمن و ناشناس هستید ، Dooble گزینه مطمئن دیگری است. سیستم عاملهای اصلی مانند ویندوز ، Mac OS X & لینوکس از مرورگر Dooble پشتیبانی می کند.

dooble safe browser for privacy

استفاده از مرورگر ایمن Dooble به دلیل زیرساخت و نسخه ایمن آن دشوار است. دو حالت موجود است ، به طور پیش فرض مجموعه آن در نسخه امن. نسخه ناامن Dooble جاوا اسکریپت و فلش پلیر خود را غیرفعال می کند ، که باعث می شود تجربه کاربر واقعاً ناامیدکننده اما ایمن تر و رمزنگاری شده باشد.

تعداد کمی از عملکردهای اساسی مشابه HTTPS در همه جا مانند درخواست مجدد سرور HTTP به نسخه HTTPS برای بازگشت نسخه رمزگذاری شده وب سایت است. همچنین جلسات کوکی های iFrames و شخص ثالث را مسدود می کند.

چند گزینه جالب وجود دارد که به همراه Dooble آمده است ، تاریخچه مرور و نشانک های شما به فرم متن غیرقابل خواندن تبدیل می شوند ، به معنای متن رمزگذارها و اینگونه است که همه تنظیمات برگزیده را رمزگذاری می کنند.

(7) مرورگر شجاع

مرورگر شجاع یک منبع باز است که گزینه های دیگری برای Safari و Chrome دارد. این یک مرورگر مبتنی بر Chromium است به جای Firefox. مرورگر شجاع یک مرورگر حریم خصوصی نسبتاً جدید است اما دارای برخی از ویژگیهای کارآمد است که با سایر مرورگرهای امن در این لیست رقابت می کند.

امن ترین مرورگرهای 2019 | مرور رمزگذاری شده

این دستگاه دارای یک تبلیغ مسدود کننده داخلی ، محافظت در برابر ردیابی ، مسدود کننده اسکریپت و HTTPS در همه جا است. با این حال ، آنها همچنین محافظت در برابر نشتی WebRTC را ارائه می دهند که یکی از کمبودهای برجسته در اکثر مرورگرهای محبوب مانند Chome ، Opera ، Firefox و سایر موارد است..

این ویژگی از یک قابلیت ضد اثر انگشت با یک کلیک بهره می برد و یک مرورگر سبک وزن است. بنابراین ، این مرورگر واقعاً به عنوان یک مرورگر حفظ حریم خصوصی برای اندروید کار می کند اما نکته منفی که برای مرورگر Brave وجود دارد این است که رابط کاربری دسک تاپ آن کمی کند است. نتیجه گیری از بحث در مورد اجماع Browser چیست؟?.

چگونه می توان مرورگر منظم خود را ایمن کرد

به جای جستجوی امن ترین مرورگر دیگر ، می توانید با افزودن لایه محافظ اضافی به مرورگرهای خود ، از تهدیدهای امنیتی جلوگیری و از بین ببرید.

این افزونه ها و افزونه ها باعث می شوند تا فایرفاکس شما ایجاد شود & Chrome فقط به روشی که امن ترین مرورگر داده های شما را ایمن تر کند ، ایمن تر است.

مقاله مرتبط: مرور ناشناس: 4 بهترین راه حل برای مرور کامل خصوصی

نشانگر حریم خصوصی:

آیا تا به حال متوجه شده اید که هنگام بازدید از برخی "سایت های تجارت الکترونیکی" ، جستجو یا بازدید از برخی محصولات خاص و ترک وب سایت ، تبلیغات پاپ آپ آن محصولات را در تمام وب سایت های دیگر مانند فیس بوک مشاهده خواهید کرد که پس از آن بازدید می کنید.?

به این روش ردیابی شخص ثالث گفته می شود. ردیابی شخص ثالث فعالیت های شما را از پشت ردیابی می کند و حریم خصوصی Badger با مسدود کردن آنها مانع از این نوع ردیابی می شود.

Privacy Badger به سادگی اسکریپت های توصیه شده را برای ارائه صفحه مسدود می کند. همچنین تمامی اسکریپت های سایت ورودی را که قصد جمع آوری اطلاعات از مرورگر شما را دارند مسدود می کند.

اگر در مورد Google Analytics صحبت کنیم ، زیرا GA همچنین اطلاعات را از انتهای کاربر بدست می آورد ، Privacy Badger اسکریپت های GA را بطور پیش فرض مسدود نمی کند. در صورت نیاز به مسدود کردن GA و همچنین باید یک برنامه افزودنی دیگر را نصب کنید ، که در زیر بحث خواهیم کرد.

 • برنامه افزودنی برای FireFox:
 • برای Chrome:
 • پسوند اپرا:
 • دانلود برنامه افزودنی برای سافاری:

مبدأ UBlock:

این یک برنامه افزودنی یا افزودنی عالی دیگر برای Firefox است که برای Chrome ، Safari و Opera نیز موجود است. UBlock Origin به دلیل لیست فیلترهای موجود در آنها ، یک ابزار واقعاً قدرتمند است. این یک پروژه منبع باز است و جای تعجب است که آنها منتظر کمک مالی برای این نیستند. همانطور که می گویند؛

"رایگان. متن باز. برای کاربران توسط کاربران هیچ کمک مالی به دنبال نیست. بدون لیست های از پیش تعیین شده فیلترها ، این پسوند چیزی نیست. بنابراین ، اگر واقعاً می خواهید به مشارکت در این زمینه بپردازید ، به افرادی که برای حفظ لیست های فیلتر شما استفاده می کنند ، فکر کنید ، که برای استفاده رایگان توسط همه ساخته شده است. "

عملکرد اصلی آن این است که این برنامه افزودنی نه تنها تبلیغات را مسدود می کند بلکه سیستم شما را از بدافزار محافظت می کند.

کوکی خودکارDelete:

با استفاده از این کنترل به شما می توانید کوکی ها را کنترل کنید. توسط این کنترل کننده کوکی ، می توانید لیست ها را لیست کنید و لیست های خود را به صورت لیست گرایی انجام دهید تا هر زمان که زبانه را ببندید ، کوکی ها به طور خودکار حذف می شوند.

کوکی استفاده نشده هر زمان که از برگه خارج شوید یا مرورگر را ببندید حذف می شود ، که با استفاده از کوکی ها مانع از فعالیت جاسوسی در پشت مرور شما می شود..

 • برنامه افزودنی برای Chrome
 • این افزونه را برای FireFox دریافت کنید
 • برای اپرا

HTTPS در همه جا

این پسوند عالی است که توسط حامیان و توسعه دهندگان EFF ایجاد و نگهداری می شود ، استفاده از آن رایگان است و امنیت خوبی به شما می بخشد و تجربه کاربر را تقویت می کند.

HTTPs Everywhere به گونه ای ارائه شده است که تنها نسخه امن وب سایت را ارائه دهد ، که در آن افزونه تمام درخواست HTTP را به نسخه HTTP اعمال می کند. به عنوان مثال ، اگر می خواهید http://www.abc.com را باز کنید با اضافه کردن پیوند HTTPS به زور درخواست را انجام می دهد ، از همه جا باز می شوید.

تنها هدف پشت این اطمینان از بازدید از صفحه رمزگذاری شده وب سایت است. هزاران وب سایت دارای گواهینامه SSL معتبر هستند اما نسخه HTTPS را هدایت نمی کنند ، بنابراین در این حالت ، HTTPS Everywhere شما را به آن صفحه که ابتدا رمزگذاری شده هدایت می کند..

هدف این برنامه جلوگیری از بازدید بدافزارها از سایتهای قابل اعتماد است.

 • پسوند FireFox
 • برنامه افزودنی Chrome
 • پسوند اپرا
 • برنامه افزودنی برای Safari
 • برنامه افزودنی برای Android

نتیجه

جدا از این بهترین مرورگرهای امن ، شما بسیاری دیگر را انتخاب خواهید کرد ، مانند Dooble ، Opera ، Yandex و غیره. اما با مرور عملکرد بهترین مرورگرها با بیشترین مزایا و حفظ حریم خصوصی کارآمد ، آنها را مطابق با آنها ذکر کرده ایم..

برای صاحبان مشاغل بسیار مهم است که ارتباط خود را با مشتریان خود مبتنی بر اعتماد کامل برقرار کنند. بنابراین ، در حین انتخاب بهترین مرورگر مطمئن باید مطمئن شوید که مرور وب شما به هیچ وجه به خطر نمی افتد.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me