5 برنامه افزودنی پروکسی رایگان | بهترین پروکسی برای رفع انسداد مرورگرها

[ware_item id=33][/ware_item]

ناامیدی وقتی نوبت به گشت و گذار و مرور آنلاین می رسد ، تمام تمایلات دیگر را بر عهده می گیرد. هنگامی که یک کاربر اینترنت برای دسترسی به محتوای خاص محدود شده است ، همیشه به جستجوی گزینه های مؤثر که می تواند از این محاصره دور بزند. در بین این تکنیک ها ، یکی از شناخته شده ترین آنها پروکسی است اما همه با بهترین سرورهای پروکسی رایگان آشنا نیستند.


مقاله مرتبط: نحوه انسداد وب سایتها در Chrome | برنامه های افزودنی ایمن

در میان بسیاری ، پیدا کردن یک پروکسی رایگان کارآمد کار دشوار است. با این حال ، این یک راه حل بسیار مورد نیاز و فوری برای رفع انسداد محتوای مسدود شده است.

هدف یک پروکسی چیست؟?

پروکسی ابزاری برای ناشناس بودن است که آدرس IP شما را ماسک می کند و به عنوان واسطه برای درخواست های دریافت شده عمل می کند. پروکسی دسترسی شما به محتوای منظم اینترنت را بدون دسترسی به نرم افزار یا کارآیی اضافه شده برای شما آسان می کند.

بدون سرور پروکسی

5 برنامه افزودنی پروکسی رایگان | بهترین پروکسی برای رفع انسداد مرورگرها

با سرور پروکسی

5 برنامه افزودنی پروکسی رایگان | بهترین پروکسی برای رفع انسداد مرورگرها

آدرس IP شما ، همانطور که ارائه دهنده اینترنت به شما اختصاص داده است ، هویتی است که مکان واقعی شما را در معرض دید شما قرار می دهد و مانع از دسترسی به محتوای مسدود شده در منطقه شما می شود. با این حال ، یک پراکسی تمام ترافیک شما را از سرور آن هدایت می کند ، از این رو ، آدرس IP واقعی شما را نقاب می کند.

اکثر کشورها اکنون محدودیت هایی را در کانال های جریان یا وب سایت های خود برای محدود کردن شهروندان از کشورهای دیگر اعمال کرده اند. برعکس ، اکثر کشورها ممنوعیت هایی را در برخی وب سایت ها برای شهروندان خود وضع کرده اند. به عنوان مثال ، چین بسیاری از وب سایت ها از جمله وب سایت های محبوب مانند YouTube ، Facebook و موارد دیگر را مسدود کرده است.
یک پروکسی می تواند از طریق سرورهای مستقر در مناطق مختلف از این مسئله جلوگیری کند و IP شما مطابق سروری که انتخاب می کنید ، روشن شود.

نگرانی دیگر مربوط به محدودیت هایی است که توسط موسسات به عنوان مثال نحوه انسداد وب سایت ها در مدرسه یا شاید یک دفتر وجود دارد. بنابراین ، این یک وضعیت دیگر است که بهترین پروکسی رایگان می تواند مؤثر باشد. مانند اینکه مؤسسه یا سازمان وب سایت را مسدود کرده اند ، اما یک پروکسی خاص که شما از آن استفاده می کنید مسدود نشده است تا بتواند یک واسطه برای دسترسی به محتوای آن سایت باشد.

چه چیزی باعث عدم اطمینان پروکسی می شود?

پراکسی بودن یک راه حل محبوب برای دسترسی به وب سایتهای مسدود شده همچنین ابزاری است که گاها می تواند از نظر حفظ حریم خصوصی مضر باشد.

آدرس IP شما از قرار گرفتن در معرض وب سایت هایی که بازدید می کنید ، پوشیده شده است. با این وجود ، در حالی که از پروکسی رایگان و همچنین یک شخص پرداخت شده استفاده می کند ، ISP شما قادر به دیدن آدرس IP واقعی شما است ، از این رو می تواند تمام فعالیت های آنلاین شما را پیگیری کند.

مقاله مرتبط: چگونه تاریخچه مرورگر را از ISP مخفی کنیم - به Surveillance بگوییم

همچنین نکته قابل تامل این است که سیستم حافظه نهان سرور پروکسی واقعاً کارآمد و پاسخگو است. بنابراین ، بیشتر اوقات می توان اطلاعات ارائه دهنده شما مانند گذرواژه‌ها ، تاریخچه مرورگر یا هر داده حساس دیگر را توسط ارائه دهنده خدمات پراکسی جستجو کرد..

پروکسی به شما امکان می دهد به سایت های ناامن نیز دسترسی پیدا کنید. به عنوان مثال ، سایتی بدون گواهینامه SSL می تواند حاوی ویروس هایی باشد که می توانند با کلیک کردن روی چیزی یا هر تکنیک دیگری سیستم شما را تصاحب کنند.

مقاله مرتبط: Clickjacking چیست و چگونه می توانید خود را از آن محافظت کنید

5 بهترین ارائه دهنده های رایگان پروکسی: ابزارهای رفع انسداد کارآمد

تعداد زیادی از ارائه دهندگان پروکسی رایگان در وب موجود هستند که در میان آنها تشخیص دادن مشاغل کار دشوار است. برای پذیرایی از خوانندگان خود و صرفه جویی در وقت خود در حالی که درگیر پروکسی های بی پاسخ هستید ، ما بهترین ارائه دهنده های رایگان پروکسی را فیلتر کرده ایم.

این پروکسی ها محبوب هستند و همچنین در هنگام آزمایش بودن کار می کنند.

شماره 1 - ناشناس

Anonymouse یک نرم افزار پروکسی رایگان است که به شما امکان می دهد با وارد کردن نام وب سایت در نوار آدرس داده شده ، سایت یا محتوای مورد نظر خود را از حالت مسدود کنید..

5 برنامه افزودنی پروکسی رایگان | بهترین پروکسی برای رفع انسداد مرورگرها

وب سایت آن حاوی رابط کاربری جذاب نیست. اما ، قادر به پشتیبانی از پراکسی های وب ، ایمیل ، usenet (اخبار) است. این دو زبان انگلیسی و آلمانی را پشتیبانی می کند. در میان سرویس های رایگان آن ، آنها به کاربران ارائه می دهند که پروکسی رایگان را به صورت پرداخت شده ارتقا دهند.

با استفاده از این تعویض ، ویژگی های پیشرفته ای را به کاربران اعم از گشت و گذار بدون آگهی ، بارگیری سنگین و دسترسی به وب سایت های HTTPS می دهد..

2 # - Hide.me

در بین صدها پروکسی آنلاین موجود ، Hide.me یکی از بهترین سرورهای پروکسی رایگان در نظر گرفته شده است. این یک پروکسی فوق العاده سریع رایگان است که دارای تبلیغات نسبتاً کمتری و نمایشگرهای پنجره بازشو است.

آنها این امکان را برای شما فراهم می کنند که بین سه مکان بین هلند ، آلمان و ایالات متحده آمریکا را انتخاب کنید. در کنار این ، می توانید URL ها و صفحات را رمزگذاری کنید ، کوکی ها ، اسکریپت ها و اشیاء را مطابق میل خود فعال یا غیرفعال کنید..

5 برنامه افزودنی پروکسی رایگان | بهترین پروکسی برای رفع انسداد مرورگرها

Hide.me دسترسی آسان به مطالب مورد نیاز خود را برای شما فراهم می کند که فقط کافی است URL را در نوار جستجو وارد کنید.

شماره 3 - پروکسی مخفی

Hidester یکی از معتبرترین پروکسی رایگان در میان هزاران موجود آنلاین است. برای مرور خود می توانید بین دو سرور ایالات متحده یا یک سرور اروپا انتخاب کنید. این پروکسی به شما امکان می دهد از طریق تغییر مراجعه کننده مرورگر ، ظاهر مرورگر خود را به یک وب سایت خاص تغییر دهید.

در کنار آن ، می توانید URL را نیز رمزگذاری کنید ، کوکی ها را فعال یا غیرفعال کنید ، به اسکریپت ها اجازه دهید ، همچنین می توانید همه موارد را از بارگیری جدا کنید.

5 برنامه افزودنی پروکسی رایگان | بهترین پروکسی برای رفع انسداد مرورگرها

Hidester ، دارای پشتیبانی SSL ، یک سرور پروکسی محافظت شده است که از خطرات اسکریپت ها و سایر روش های مضر که برای دستگاه شما خطرناک است ، جلوگیری می کند..

شماره 4 - HideMy Ass

شما ممکن است در مورد HideMyAss به عنوان VPN گوش کرده باشید. با این حال ، آن را نیز به عنوان یک پروکسی رایگان در دسترس است. آنها یک دسته بسیار آسان برای استفاده از کاربران دارند. تنها کاری که باید انجام دهید اینست که به نوار آدرس بروید و فقط آدرس وب سایتی را که می خواهید بازدید کنید وارد کنید.

5 برنامه افزودنی پروکسی رایگان | بهترین پروکسی برای رفع انسداد مرورگرها

HMA یکی از بهترین ارائه دهنده های رایگان پروکسی است که به شما امکان می دهد سایت ها را بدون در معرض آدرس IP واقعی خود از حالت مسدود کنید.

5 # - Whoer.net

Whoer.net همچنین یکی از بهترین سرورهای پروکسی رایگان است زیرا آنها خود را به عنوان یک راه حل سریع بلاک کردن برای کاربران اینترنت توصیف می کنند. یكی از مهمترین عوامل تقویت این قابلیت تعداد كافی از سرورهای موجود در كشورهای مختلف است.

5 برنامه افزودنی پروکسی رایگان | بهترین پروکسی برای رفع انسداد مرورگرها

به شما فرصت داده می شود تا سرور مورد نظر خود را از بین مکانهای ایالات متحده ، انگلستان ، فرانسه ، هلند ، روسیه و سوئد انتخاب کنید..

همچنین ، آنها به شما امکان می دهند یک تست پینگ را انجام دهید که به شما امکان می دهد زمان پاسخ به وب سایت دسترسی یافته یا اتصال اینترنتی خود را پیدا کنید.

6 # - KProxy

5 برنامه افزودنی پروکسی رایگان | بهترین پروکسی برای رفع انسداد مرورگرها

KProxy پروکسی وب رایگان و منحصر به فرد است که همچنین دارای یک برنامه افزودنی / برنامه قابل حمل وب است که به راحتی در مرورگرهای Chrome و Firefox قابل بارگیری است. برای هر دو مرورگر ، باید یک برنامه جداگانه بارگیری کنید.

KProxy با دیگر نمایندگان ناشناس به شکلی متفاوت است که گزینه ای برای مخفی کردن منو در اختیار کاربران قرار می دهد که مرور را آسان تر می کند. همچنین پروکسی 10 سرور را در مکانهای مختلف فراهم می کند ، بنابراین اگر کاربر نتواند از یک IP به محتوا دسترسی داشته باشد ، می تواند به یک سرور دیگر تغییر یابد.

برنامه های Chrome و Firefox این مزیت را دارند که تمام ترافیک وب در داخل مرورگر ناشناس است که نوعی عملکرد VPN است. با این حال ، KProxy در ناشناس کردن ترافیک یا داده های برنامه های دیگر به جز مرورگری که برنامه KProxy برای آن دارید کمک نمی کند.

7 # - VPNBook

5 برنامه افزودنی پروکسی رایگان | بهترین پروکسی برای رفع انسداد مرورگرها

VPNBook همچنین وقتی به دنبال سرویس پروکسی رایگان هستید ، گزینه ارجح است. سودمندترین نکته در مورد این سرویس پروکسی این است که پهنای باند نامحدودی را با سرویس هوشمند CDN Fallback ، PPTP رایگان و خدمات OpenVPN ارائه می دهد..

VPNBook اتصال رمزگذاری شده 256 بیتی را ارائه می دهد و دارای سرورهای مختلفی از جمله کانادا ، ایالات متحده و ایالات متحده است. این مکانها موقعیت محتواهای بیشتری را ایجاد می کنند زیرا بسیاری از سایت های معروف در این کشورها مستقر هستند. استفاده از این پراکسی ناشناس واقعاً ساده است زیرا کاربر فقط باید URL را در بالای صفحه وارد کند.

نکته منفی این پروکسی رایگان این است که امکان کنترل کوکی ها یا اسکریپت ها را می دهد.

8 # - ProxySite.com

5 برنامه افزودنی پروکسی رایگان | بهترین پروکسی برای رفع انسداد مرورگرها

بر خلاف بسیاری از پراکسی های ناشناس ، ProxySite.com سرعت مرور سریعتر با سرویس کاملاً رایگان دارد. این رابط کاربر پسند به همراه دسترسی به سایت های محبوب از جمله فیس بوک ، یوتیوب ، توییتر ، Reddit و بسیاری دیگر است.

در کنار حضور سرورهای مختلف در اروپا و ایالات متحده ، به شما اجازه داده می شود که سرور را هر زمان که می خواهید تغییر دهید. ProxySite.com رمزگذاری SSL را تضمین کرده است و به طرز شگفت انگیزی امکان کنترل کوکی ها ، جاوا اسکریپت ، تبلیغات و سایر اشیاء موجود در صفحه شما را فراهم می کند. همچنین ، این امکان را برای رمزگذاری URL و صفحه از طریق وب سایت فراهم می کند.

حکم نهایی

کلیه بهترین خدمات پروکسی رایگان که در بالا توضیح دادیم ، خدمات کارآمد هستند. با این حال ، ما مرتباً اینها را به روز می کنیم و موارد جدیدی را اضافه می کنیم که به نظر آنها پاسخگوتر است.

پروکسی رایگان می تواند یک راه حل فوری برای دسترسی به محتوای عادی و برای رفع انسداد باشد. با این حال ، اگر می خواهید یک راه حل رفع انسداد منظم با انطباق حفظ حریم خصوصی داشته باشید ، باید ابزاری مانند VPN را انتخاب کنید که ناشناس بودن شما را فراهم می کند و همچنین ترافیک خود را رمزگذاری می کند..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me