5 بهترین VPN رایگان در انتخاب Reddit

[ware_item id=33][/ware_item]

رایگان همیشه جذابیتی دارد که بتوانید سرمایه گذاری کنید یا نه ، اگر محصول رایگان رضایت بخش را بدست آورید ، پس چرا؟ با این حال ، در مورد reddit رایگان VPN ، خطرات زیادی درگیر است و شما نمی توانید به هیچ سرویس تصادفی اعتماد کنید. از طرف دیگر ، وب سایت های خدمات یا شرکت های وابسته در مورد هر VPN رایگان ابراز عقیده می کنند. بنابراین ، ما پس از تحقیق و تجزیه و تحلیل دقیق ، مقاله ای را برای بهترین VPN Reddit طراحی کرده ایم.


بهترین VPN رایگان Reddit به معنای VPN هایی است که محبوبترین و ستایشگران Redditor ها هستند. Reddit وب سایتی است که Redditor (افرادی که در مورد Reddit نظر می دهند) تجربه شخصی یا فکر شخصی خود را درباره هر موضوع یا محصول خاص به اشتراک می گذارند. این سایت به دلیل عملکرد سیستماتیک ، قوانین سخت و البته دیدگاه های بی طرفانه از طرف کارشناسان و کاربران مرتبط ، مورد اعتماد اکثر افراد است..

متأسفانه ، فرد باید مدت زیادی را برای جستجوی پاسخهای مناسب به سوالات خود سرمایه گذاری کند و تصمیمی بگیرد که کدام نظر بیشتر در مورد redditor ها.

بهترین Reddit رایگان VPN - 5 گزینه محبوب ترین

جستجوی جستجوی بهترین VPN رایگان در Reddit در سالهای اخیر بیشتر شده است. این ممکن است به دلیل ارائه دهندگان VPN بی شماری رایگان باشد که شهروندان از طریق آن می توانند یک VPN مناسب را انتخاب کنند که بدون ریسک باشد. بنابراین ، ما بسیاری از مقوله های VPN و سؤالاتی راجع به VPN رایگان مورد تجزیه و تحلیل قرار داده ایم که پس از آن چند توصیه مشترک پیدا می کنیم.
در اینجا لیست بهترین VPN Reddit رایگان با توجه به انتخاب Redditor وجود دارد.

توجه داشته باشید: لازم به ذکر است که در بیشتر دسته های Reddit بسیاری از Redditor ها به دلایل بسیاری توصیه می کنند از VPN رایگان جلوگیری کنند. با این حال ، این مقاله براساس نظرات افرادی است که انتخاب خود را ابراز کرده اند.

CyberGhost VPN

CyberGhost VPN تأثیر مطلوبی دارد که توسط نظرات Redditor منعکس شده است. با این حال ، دلیل لیست اول آن در میان بهترین VPN Reddit رایگان داده ها نامحدود با نسخه رایگان است. در بسیاری از VPN های دیگر ، Redditor نگرانی در مورد داده های محدود را نشان داده است حتی اگر عملکرد رضایت بخش باشد.

با این حال ، برخی از نظرات وجود دارد که در آن سرعت گفته می شود که سرعت در مقایسه با سرورهای پریمیوم کند است. همچنین ، سرورهای P2P با نسخه رایگان CyberGhost در دسترس نیست.
کارت

کارت

Hola VPN

Hola VPN همچنین موفق شده است که بهترین VPN Reddit رایگان باشد زیرا در مورد عملکرد آن پیشنهاداتی وجود داشت. اکثر مردم درباره ویژگیهای پیچیده Hola VPN اظهار نظر نکرده اند ، با این حال کاربران نظر رضایت بخش درباره آن را به اشتراک گذاشتند.
هیچ محدودیتی برای پهنای باند با Hola VPN وجود ندارد اما برخی از نگرانی های مربوط به حریم خصوصی با Hola VPN وجود دارد. همچنین ، افراد عملکرد صاف Hola VPN را هنگام مرور منظم یا مواردی از قبیل رفع انسداد وب سایت ها یا محتوای سانسور شده گزارش کردند.

کارت

کارت

Windscrib VPN

Windscrib VPN تعداد کافی از نظرات خوب در Reddit را به عنوان یک VPN رایگان ارائه می دهد. کاربران Windscrib از عملکرد سرعت و اتصال راضی بودند. با این حال ، نگرانی زوج کاربر وجود دارد مبنی بر اینکه داده ها فقط به 10 گیگابایت محدود شده اند.
با این حال ، ویژگی های Windscrib شامل 11 مکان سرور ، نرم افزار با کاربرد آسان و 5 GB داده رایگان در یک صدای جیر جیر است. همچنین ، VPN را می توان در ویندوز ، مک ، iOS ، بلک بری ، کروم ، فایرفاکس و اپرا بارگیری کرد.
https://www.reddit.com/r/pcmasterrace/comments/6qipti/best_free_vpn_to_use/dkxly12

کارت

کارت

VPN Betternet

Betternet VPN همچنین یک پیشنهاد برجسته رایگان VPN Reddit در حالی بود که روند Reddit مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است. اکثر کاربران فقط بدون اشاره به ویژگی خاصی ، آن را فقط برای داشتن عملکرد مناسب ، توصیه می کنند.
امنیت Betternet با ریسک کمتری همراه است زیرا روند ثبت نام حتی به آدرس ایمیل نیاز به اطلاعات شخصی ندارد. همچنین ، اتصال ساده ، کاربردی آسان و یک شیر آب است. با این حال ، آنها با نشان دادن تبلیغات به مرورگرهای نسخه رایگان سرویس خود ، سود کسب می کنند.
کارت

کارت

Opera VPN

Opera VPN یک VPN ویژه طراحی نشده است بلکه VPN داخلی در مرورگر Opera است که بعداً معرفی شد. جالب اینجاست که Opera VPN با ارائه یک سرویس رضایت بخش محبوبیت Reddit را بدست آورده است.
توجه بیشتر شده است زیرا کاربر مجبور نیست به جای آن ، تلاش دیگری را انجام دهد بلکه فقط یک سوئیچ با یک کلیک در کنار نوار URL در گوشه مرورگر اپرا بدست آورد.
کارت

کارت

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me