7 برنامه رمزگذاری Android ، Android شما را ایمن تر می کند

[ware_item id=33][/ware_item]

Android امروزه رایج ترین سیستم عامل موبایل است. همچنین تمرکز حملات هکری است ، زیرا این دستگاه با زندگی روزمره شما بیشتر و همگام تر است. راهنمای برنامه های رمزگذاری Android به شما کمک می کند تا دستگاه اندرویدی خود را ایمن کنید.


رمزگذاری در گذشته یک فناوری بود که بسیاری از افکار به جاسوسان و خدمات امنیتی منتقل شدند ، اما این فناوری در واقع مدتی در زندگی روزمره مردم بوده است. در مواجهه با نظارت گسترده اینترنتی ، اگر هنوز در مورد گرفتن برنامه رمزنگاری اندرویدی فکر نکرده اید ، ممکن است زمان آن رسیده باشد که آن را در نظر بگیرید.

از آنجا که سیستم عامل آندروید منبع باز است ، پر از نقاط ضعف و آسیب پذیری است. متداول ترین آنها این است که شما را به بازدید از وب سایت هایی با کدهای مخرب در پرونده های چندرسانه ای مانند تصاویر ، ویدیو و کلیک برای تماس با شما بخواهید. برنامه رمزگذاری آندروید با رمزنگاری ترافیک داده شما و پوشاندن اثری از موقعیت مکانی تلفن اصلی شما که در غیر این صورت در معرض هکرها و تهدیدها قرار دارد ، دستگاه شما را ایمن می کند..

7 بهترین برنامه رمزگذاری آندروید (به روز شده در سال 2018)

اخیراً تعداد زیادی از برنامه های رمزگذاری برای Android منتشر شده است ، برخی از آنها فقط کلاهبرداری فیشینگ ساده و پر از تبلیغات هستند و داده های خود را برای انتقال آن به سرورهای ناشناخته ثبت می کنند. برخی از آنها برنامه های رمزنگاری آندروید VPN خوب هستند اما پهنای باند و سرعت محدودی را ارائه می دهند. بنابراین ، بهترین برنامه های رمزنگاری رایگان اندرویدی کدامند؟ ما 5 برنامه VPN بهترین موجود در فروشگاه بازی Google را ذکر کرده ایم:

1 - برنامه اندروید NordVPN

NordVPN یک شرکت مستقر در پاناما است که نسبت به حریم خصوصی دیجیتال دوستانه است. این پروتکل رمزگذاری AES 256 بیتی را با پروتکل های امنیتی PPTP ، L2TP ، IPsec ، IKEv2 و OpenVPN ارائه می دهد. این سرویس در بیش از 57 کشور حضور دارد و در 570+ مکان سرور پخش می شود.

برنامه رمزگذاری آندروید توسط NordVPN بسیار ظریف و کاربر پسند است و تنظیمات آن ساده است ، بنابراین لازم نیست شما برای درک آن یک حرفه ای باشید. پروتکل IKEv2 یکپارچه بر تغییر رفتار شبکه نظارت می کند و بدون افت اتصال ، بدون تغییر اتصال با آن سازگار می شود ، به خصوص هنگامی که در Wi-Fi عمومی هستید.

برنامه اندروید NordVPN

سرورها با توجه به نیازهایی نظیر P2P ، تلویزیون فوق العاده سریع ، ضد DDoS و غیره طبقه بندی می شوند که به شما امکان می دهد از سرور به بهترین نحو استفاده کنید. این سرویس دارای Smart Play DNS داخلی دیگری است که امکان پخش مستقیم ویدیو را فراهم می کند. اگر به دنبال امنیت بیشتر هستید ، NordVPN رمزگذاری مضاعف را ارائه می دهد (یعنی پیاز بیش از VPN ، Double VPN) و حل کننده نشت IPv6 / DNS.

مزایای

معایب

یک حساب کاربری واحد در 6 دستگاه مختلف قابل استفاده است

کاهش سرعت به دلیل رمزگذاری مضاعف

هیچ خط مشی ورود به سیستم

پشتیبانی پرداخت بیت کوین

P2P مجاز است

خدمات عالی مشتری

سوئیچ کشتن اینترنت

از وب سایت بازدید کنید

2 - برنامه رمزگذاری آندروید ExpressVPN

ExpressVPN یک شرکت مستقر در ویرجینای ویرجین جزیره است که خارج از صلاحیت کشورهای پنجگانه چشم است ، به این معنی که هیچ سیاست ورود به سیستم مؤثر نیست. همچنین رمزگذاری AES 256 بیتی با پروتکل های امنیتی SSTP ، L2TP ، IPsec ، PPTP و OpenVPN را ارائه می دهد. این سرویس با صدها سرور به 94 کشور گسترش یافته است.

برنامه رمزگذاری آندروید توسط ExpressVPN بازسازی شده است تا کاربران بیشتری دوستانه و آسان برای استفاده داشته باشند. عملکردها ساده و نسبتاً اتوماتیک هستند ، بنابراین نیازی نیست که از محل کار استفاده کنید. این سرویس دارای سوئیچ Kill Internet است که در صورت از دست دادن اتصال VPN ، به خصوص در شبکه عمومی Wi-Fi برای اطمینان از امنیت ، ترافیک اینترنت شما متوقف می شود.

برنامه Expressvpn برای اندروید

انتخاب سرور به صورت خودکار است و نزدیکترین و سریعترین سرور را به طور خودکار انتخاب می کند. همچنین می توانید سرور را به صورت دستی انتخاب کرده و تست سرعت یکپارچه شده در برنامه را بررسی کنید. همه سرورها به P2P و جریان اجازه می دهند ، بنابراین نمی توانید به جزئیات انتخاب سرور بپردازید.

مزایای

معایب

یک اکانت واحد در 3 دستگاه مختلف قابل استفاده است

بدون آزمایش رایگان

هیچ خط مشی ورود به سیستم

پشتیبانی پرداخت بیت کوین

P2P مجاز است

خدمات عالی مشتری

سوئیچ کشتن اینترنت

از وب سایت بازدید کنید

3 - برنامه VPN Opera

اپلیکیشن رمزگذاری آندروید vpn

Opera اولین شرکتی است که در مرورگر وب خود هم در زمینه دسک تاپ و هم در برنامه موبایل قابلیت تبلیغ آگهی مسدود کننده را به آن افزود. اکنون ، پس از ویژگی ads-block ، سرویس کاملاً رایگان VPN را به حق رای دادن خود معرفی کرده است. پس از انتشار آن ، بارگیری برنامه ها فقط در عرض چند هفته به بیش از یک میلیون رسید.

این برنامه همچنین شامل ویژگی داخلی "ردیاب و مسدود کننده تبلیغات" برای جلوگیری از ردیابی شخص ثالث ، و یک ابزار Wi-Fi برای امنیت برای بررسی قدرت شبکه است..

برنامه رمزگذاری Android

 • توسعه دهنده: اپرا
 • به Android نیاز دارد: 4.0.3 و بالاتر

4 - برنامه Super VPN

برنامه رمزگذاری آندروید super vpn

Super VPN توسط توسعه دهندگان چین نیز یک پهنای باند نامحدود و یک برنامه آزمایشی رایگان نامحدود است. نیازی به ثبت نام نیست و از حریم شخصی شما محافظت می کند. این برنامه 21 روز آزمایشی رایگان را ارائه می دهد و پس از پایان جلسه آزمایشی رایگان شما ، می توانید از هر جلسه به مدت 60 دقیقه استفاده کنید. وقتی جلسه 60 دقیقه شما تمام شد ، می توانید دوباره وصل کنید تا هر بار 60 دقیقه بیشتر شود.

برنامه رمزگذاری Android

 • توسعه دهنده: SuperSoftTech
 • به Android نیاز دارد: 4.0.3 و بالاتر

5 - برنامه VPN Cloud

برنامه های رمزگذاری آندروید

CloudVPN یک بار یک برنامه VPN پرداخت شده ، اکنون کاملاً رایگان برای کاربران آن است. این کار نیازی به ثبت نام در هنگام نصب و محدودیت پهنای باند ندارد. Cloud VPN به شما کمک می کند تا وب سایت ها و برنامه ها را حذف کنید ، از جمله YouTube ، Facebook ، Twitter ، NetFlix و موارد دیگر. در Wi-Fi ، 3G ، 4G و کلیه شرکتهای مخابراتی کار می کند

برنامه رمزگذاری Android

 • توسعه دهنده: بای پس شبکه
 • به Android نیاز دارد: 4.0.3 و بالاتر

6 - CyberGhost VPN

برنامه های رمزگذاری آندروید

مورد استفاده بیش از 7.5 میلیون نفر ، قابلیت اطمینان آن را در بین مردم نشان می دهد. CyberGhost VPN ساخته شده است در تبلیغات مسدود کننده و محافظت در برابر وب سایت های مخرب. پهنای باند و سرعت نامحدود را فراهم می کند و داده های شما را وارد نمی کند. CyberGhost محدودیت های Netflix ، YouTube ، Facebook و موارد دیگر را دور می زند.

برنامه رمزگذاری Android

 • توسعه دهنده: CyberGhost SRL
 • به Android نیاز دارد: 4.0.3 و بالاتر

7 - TunnelBearVPN

برنامه های رمزگذاری آندروید

Tunnelbear VPN همچنین یک انتخاب رایج در بین بسیاری از کاربران اندرویدی است. این سرویس مناسب با سرورهای 20+ کشور ارائه می دهد اما محدوده پهنای باند 500 مگابایت فقط در ماه است. این برنامه نسخه رایگان فقط برای افرادی مناسب است که گاهی در مکان های عمومی به اینترنت وصل می شوند. قیمت اشتراک در حال حاضر ، 7 دلار در هر ماه و 50 دلار برای یک سال است.

برنامه رمزگذاری Android

 • توسعه دهنده: TunnelBear ، شرکت.
 • به Android نیاز دارد: 4.0.3 و بالاتر

8 - BetterNet VPN

برنامه رمزگذاری آندروید

برای همیشه آزاد! همانطور که این برنامه می گوید Betternet بعد از اپرا بیشترین کاربرد و رایج ترین برنامه VPN را دارد. این نیاز به ثبت نام و تبلیغات ندارد. پهنای باند و سرعت نامحدودی را ارائه می دهد. همچنین از محدودیت های SnapChat ، Facebook و موارد دیگر جلوگیری می کند.

برنامه های رمزگذاری Android

 • توسعه دهندگان: فن آوری های Betternet وارز.
 • به Android نیاز دارد: 4.0.3 و بالاتر

نتیجه

همیشه برنامه بیشتری برای نصب وجود دارد. اما ، تعداد بسیار کمی واقعی و قابل اعتماد هستند. قبل از بارگیری هر برنامه ، هر برنامه اشکالی خواهد داشت ، نظرات کاربران و تعامل توسعه دهنده آن را بخوانید. نه تنها این ایده را به شما می دهد که چگونه برنامه واقعا اجرا می شود ، سرورهای آن چگونه است و آیا پر از تبلیغات است. این ایده را برای شما ایجاد می کند که توسعه دهنده برنامه درباره حریم شخصی شما چقدر جدی است.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me