نحوه رمزگذاری ترافیک BitTorrent – راهنمای کامل

[ware_item id=33][/ware_item]

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید Bittorent یا Utorrent Traffic خود را با استفاده از ابزارهای شخص ثالث رمزگذاری کنید ، از این طریق می توانید تورنتهای خود را بطور ایمن رمزگذاری کنید!


اما ما آن را توصیه نمی کنیم ، زیرا مردم از امنیت کمتری شکایت داشتند و مدتی درگیر نشت DNS یا IP شما بودند. ما به شدت توصیه می کنیم از NordVPN استفاده کنید برای سرعت فوق العاده اینترنت و همچنین اتصال رمزگذاری شده آن نیز دارای ویژگی هایی مانند ، Kill Switch و محافظت از DNS است..

تورنت تا حدودی همیشه درک تاریک دارد. به دلیل استفاده غیرقانونی از BitTorrent مانند بارگیری مطالب دارای حق چاپ از جمله فیلم ، موسیقی ، نرم افزار و موارد دیگر. این راهنما به شما در رمزگذاری ترافیک BitTorrent کمک می کند.

این بارگیری ها معمولاً زیاد است و فشار زیادی به سرورهای ارائه دهنده خدمات اینترنت شما (ISP) وارد می کند. ISP های شما به نوبه خود ، ترافیک BitTorrent شما را در شبکه های خود شلیک می کنند. با چنین عملی ، بارگیری BitTorrent شما کاهش می یابد.

از آنجا که torrenting بسیار محبوب است ، ISP های بیشتر و بیشتر روش هایی را برای پرتاب ترافیک BitTorrent (که به آن شکل دادن به ترافیک نیز گفته می شود) پیاده سازی می کنند..

اگر مطمئن نیستید که BitTorrent شما سرنشین شده است ، لیست ISP های بد کشور را بررسی کنید..

اما چگونه می توانیم ISP ها را از ترافیک BitTorrent خود متوقف کنید؟ راه حل رمزگذاری است. با رمزگذاری ترافیک BitTorrent ، می توانید از ضربات ISP جلوگیری کنید.

رمزگذاری چه کاری انجام می دهد? رمزگذاری باعث می شود داده های شما - ترافیک BitTorrent مورد نظر - به صورت غیرقابل شناسایی باشد ، به طوری که ردیابی و شناسایی ترافیک BitTorrent شما برای ISP سخت می شود. اگرچه ، رمزگذاری قدرت پردازنده شما را برای رمزگذاری می گیرد ، با این حال ، تقریباً صفر درصد شانس وجود دارد که شما ترافیک BitTorrent را به بیرون درز کرده و متلاشی کنید..

نحوه رمزگذاری ترافیک BitTorrent

روش های مختلفی برای رمزگذاری ترافیک BitTorrent وجود دارد.

 1. ویژگی های رمزگذاری داخلی کلاینت BitTorrent
 2. بلوک همتا [محافظ همکار]
 3. شبکه خصوصی مجازی

مقاله مرتبط: 5 بهترین VPN برای تورنت & اشتراک گذاری فایل P2P & توصیه برتر 2017

1. ویژگی های رمزگذاری داخلی ساخته شده در BitTorrent Client

بیشتر مشتری های محبوب BitTorrent مانند Azureus ، BitComet و uTorrent / BitTorrent دارای ویژگی های رمزگذاری داخلی برای رمزگذاری ترافیک BitTorrent هستند. برای فعال کردن آنها ، این مراحل را دنبال کنید.

آزوروس

 1. مشتری BitTorrent "Azureus" را باز کنید.
 2. هدایت به ابزارها > کلیک گزینه ها > بسط دادن ارتباط > انتخاب کنید رمزگذاری حمل و نقل.
 3. روی کادر تأیید کلیک کنیدبه حمل و نقل رمزگذاری شده نیاز دارید' گزینه.
 4. رمزگذاری RC4 را از Selectحداقل سطح رمزگذاری."
 5. روی کادر تأیید کلیک کنیداگر تلاش اتصال رمزگذاری نشده با موفقیت انجام شود ، اتصالات خروجی رمزگذاری نشده را مجاز کنید."این امکان را برای مشتری فراهم می کند تا اتصالات غیر رمزگذاری شده را برای اطمینان از سازگاری ارسال کند. با این حال ، آدرس IP واقعی شما را برای ISP شما در معرض شناسایی ترافیک BitTorrent قرار می دهد. توصیه ما این است که آن را بدون استفاده و بررسی فرزندان خود و سرعت انجام دهید. اگر سرعت بارگیری شما را کند می کند ، این گزینه را تیک بزنید و دوباره بررسی کنید.
 6. روی کادر تأیید کلیک کنیداتصالات ورودی غیر رمزگذاری شده مجاز است."
 7. این همه برای آزوروس است. برای رمزگذاری ترافیک BitTorrent.

Bitcomet

 1. هدایت به گزینه ها > کلیک کنید اولویت ها > کلیک کنید پیشرفته > انتخاب کنید ارتباط.
 2. حرکت به ‘رمزگذاری پروتکل,"سه زمینه وجود دارد تشخیص خودکار, همیشه, و غیرفعال کردن. گزینه تشخیص خودکار امکان اتصال بیشتر اما محافظت کمتری در برابر گزند ISP را فراهم می کند.
 3. در ابتدا خودکار را امتحان کنید ، اگر سرعت شما را افزایش نمی دهد ، سپس آن را به "همیشه" تغییر دهید.
 4. این همه چیز برای BitComet است؛ برای رمزگذاری ترافیک BitTorrent.

uTorrent / BitTorrent

 1. هدایت به گزینه ها > کلیک کنید اولویت ها > برای انتخاب حرکت کنید BitTorrent.
 2. سر به ‘رمزگذاری پروتکل,"این سه گزینه دارد"فعال شده است,"اجباری,"و"معلول."
  گزینه "فعال شده" امکان اتصال بیشتر اما محافظت کمتری در برابر دریچه های ISP را فراهم می کند.
 3. ابتدا اتصال "اجباری" را امتحان کنید. اگر سرعت شما را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد ، به گزینه "فعال شده" بروید.
 4. روی کادر تأیید کلیک کنیداتصالات میراث ورودی را مجاز کنید,اگر می خواهید به ترافیک ورودی غیر رمزگذاری شده اجازه دهید.
 5. این همه برای uTorrent / BitTorrent است. برای رمزگذاری ترافیک BitTorrent.

2. بلاک همتا

PeerBlock یک ابزار مفید برای مسدود کردن ترافیک انتخاب شده با مسدود کردن IP های خاص از اتصال به رایانه است. این کار با روتر قابل انجام است اما اگر مستقیماً از طریق PC بتوانید این کار را انجام دهید?

اغلب ، شرکت های ضد P2P مانند دولت ، دارندگان کپی رایت مانند MPAA ، آژانس ها و غیره به جمع همسالانی که پرونده تورنت را به اشتراک می گذارند پیوستند و تمام آدرس های IP را ذخیره کرده و بعداً نامه های هشدار دهنده نقض را به ISP های خود ارسال می کنند ، که به نوبه خود سرعت یا بدترین وضعیت خود را برانداز ، اشتراک اینترنت خود را لغو کنید.

چگونه این کار برای BitTorrent Traffic مفید است؟ بلاک های PeerBlock طیفی از آدرسهای IP را شناخته و ترافیک را از طریق آن آدرس های IP (همسالان) به طور کامل مسدود می کند.

رمزگذاری ترافیک bittorrent

از آغاز PeerBlock Startup Wizard ، اگر گزینه هایی مانند P2P ، Ads و Spyware را از لیست انتخاب کنید ، PeerBlock بطور خودکار دامنه های IP شناخته شده نرم افزارهای جاسوسی را بارگیری می کند و آدرس های IP را مسدود می کند..

اضافه کردن لیست سفارشی از محدوده IP آسان است ، در صفحه تنظیمات می توانید یک لیست IP ایجاد کنید. همچنین ، شما می توانید دامنه های IP را از هر کجای اینترنت مانند IPBlockList و iBlockList وارد کنید.

رمزگذاری ترافیک bittorrent

همچنین می توانید دامنه IP خاص خود را اضافه کنید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید تمام ترافیک IP ها از چین مسدود شود. می توانید بر روی click کلیک کنیدایجاد لیست,نام توضیحات و مقصد را بدهید.

رمزگذاری ترافیک bittorrent

در صفحه بعدی از شما خواسته می شود که لیست آدرس های IP را برای مسدود کردن وارد کنید. اگر فقط می خواهید محدوده IP را از کل چین مسدود کنید ، به IPAddressLocation.org بروید و از ابزار IP Range برای به دست آوردن تمام آدرس های IP اختصاصی آن کشور استفاده کنید.

رمزگذاری ترافیک bittorrent

تمام آن قسمتهای IP را در یک فایل متنی کپی کنید و آن را ذخیره کنید .p2p پسوند برای خواندن آن توسط PeerBlock. روی Click کلیک کنیداضافه کردن‘برای انتخاب پرونده.

رمزگذاری ترافیک bittorrent

وقتی شخصی سازی لیست ها به پایان رسید ، به صفحه اصلی بروید و در آنجا فعالیت آدرس های IP نمایش داده می شود و همه چیز را رصد می کنید. IP های موجود در آن پنجره را مسدود می کنید. همچنین می توانید بر روی clickمشاهده تاریخدکمه where جایی که می توانید فعالیت های چندین نقطه را در زمان مشاهده کنید.

رمزگذاری ترافیک bittorrent

این نرم افزار نه تنها آدرس های IP مسدود شده بلکه همچنین آدرس های IP مجاز را نشان می دهد که آن را به یک ابزار عالی برای نظارت تبدیل می کند.

PeerBlock اگر می خواهید مجموعه خاصی از آدرس های IP را مسدود کنید ، کامل است و بقیه را به آنتی ویروس و نرم افزار ضد بدافزار خود اختصاص دهید.

تصور غلط درباره PeerBlock

 1. PeerBlock آدرس IP شما را در ترافیک BitTorrent پنهان نمی کند.
 2. این همه آدرس های IP را مسدود نمی کند ، بلکه مجموعه ای از آدرس های IP خاص است. بنابراین ، این فهرست منسوخ شده است و به لیست های بلوک به روز نیاز دارد.

3. شبکه خصوصی مجازی

VPN - شبکه خصوصی مجازی - روشی عالی برای محافظت از حریم خصوصی و امنیت آنلاین شما است. این ترافیک BitTorrent را رمزگذاری می کند و همچنین آدرس IP واقعی شما را از مجموعه همسالان به اشتراک گذاری فایل پنهان می کند ، که این امر به ابزاری مناسب برای جلوگیری از دارندگان حق چاپ و ISP ها برای شناسایی ترافیک BitTorrent شما و شتاب سرعت اینترنت شما تبدیل می شود..

رمزگذاری VPN

با این حال ، از VPN رایگان موجود در وب احتیاط کنید. این VPN رایگان یا فعالیتهای شما را ثبت می کند یا آدرس IP شما یا هر دو را نشت می دهد ، این امر باعث می شود که ترافیک BitTorrent شما در معرض سرعت گزاف از ISP ها و پیگیری IP از صاحبان حق چاپ مستعد باشد..

یک سرویس VPN پولی دارای سرورهای اختصاصی VPN با سرویس DNS است تا چنین خطرات را از بین ببرد و خدمات برتر را ارائه دهد.

نتیجه

اگر از رمزگذاری مشتری BitTorrent داخلی استفاده می کنید ، بهتر است از PeerBlock استفاده کنید. با این حال ، این ممکن است هنوز هم خطر افشای ترافیک BitTorrent شما را ایجاد کند.

VPN بهترین روش برای رمزگذاری ترافیک BitTorrent و جلوگیری از ضرب و شتم ISP ها از ترافیک BitTorrent شما است..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me